Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter

Go down 
+48
Matisek96
adi168
Diwex99
Szatan29
DreN
Theirin
JT30
Iorweth12
groith
Gotiii
NeraVo
IgavOn
goste111
Siepa
caprio
Mordimer
czaha06
Kaczka
KaMaZZ
MarekZet
Sephiroth
SplashArt
Kogeki
przemas0258
potkan951
Hector
Azzin'Oth
Jakkaz
GhostMaster66
Kenji
Nerty
Marnios
JacobTab
mastergogo
Dominik
Daiqe
Sadzio
neesie1134
nomaf
dembeor
Salatko
UzU123
SzotuPL
Maguniu
LoozaQ
Adamzz
Tydon
Arivern
52 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Czy chcesz aby wprowadzony został Mineshafter??
Tak
[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 4 I_vote_lcap73%[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 4 I_vote_rcap
 73% [ 74 ]
Nie
[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 4 I_vote_lcap27%[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 4 I_vote_rcap
 27% [ 27 ]
Wszystkich Głosów : 101
 
Poll closed

AutorWiadomość
Arivern

Arivern


Liczba postów : 56
Join date : 19/11/2011
Age : 27

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 4 I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 11:39 am

Mam mały problem, po zalogowaniu wyskakuje mi,że mincraft nie jest sciagniety, chociaz jest.


https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/52/blad2u.png/


Ostatnio zmieniony przez Arivern dnia Nie Sty 01, 2012 12:19 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Azzin'Oth

Azzin'Oth


Liczba postów : 119
Join date : 27/12/2011
Age : 27
Skąd : Wa-wa

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 4 I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 12:00 pm

troche dziwne bo proxy mineshaftera jesli masz inny minecraft albo w innym folderze to mineshafter sam sciaga minecrafta .. wstaw screena z bledem
Powrót do góry Go down
DreN

DreN


Liczba postów : 180
Join date : 02/12/2011
Age : 28

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 4 I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 12:23 pm

ogólnie będzie tak że kto chce niech ma mineshaftera a kto nie chce nie musi, jeśli np. bym mial premium nie chce mi sie instalować tego, jakbym chcial miec mineshaftera to nie kupowałbym premki
Powrót do góry Go down
Azzin'Oth

Azzin'Oth


Liczba postów : 119
Join date : 27/12/2011
Age : 27
Skąd : Wa-wa

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 4 I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 12:25 pm

Arivern napisał:
Mam mały problem, po zalogowaniu wyskakuje mi,że mincraft nie jest sciagniety, chociaz jest.


To nie mowi o nie sciagnieciu minecrafta.... musisz sie zarejestrowac na minecraft.net a przy logowaniu w mineshafterze musisz wpisac login i haslo jakie podales .
Powrót do góry Go down
Azzin'Oth

Azzin'Oth


Liczba postów : 119
Join date : 27/12/2011
Age : 27
Skąd : Wa-wa

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 4 I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 12:27 pm

DreN napisał:
ogólnie będzie tak że kto chce niech ma mineshaftera a kto nie chce nie musi, jeśli np. bym mial premium nie chce mi sie instalować tego, jakbym chcial miec mineshaftera to nie kupowałbym premki


Wlasnie ze bedzie Wink bo mineshafter na serwie ustawia sie w propeties "online-mode=true" a wiadomo ze na true nie wejdziesz piratem tylko mineshafterem lub premium , wiec jezeli ostatecznie zostanie wprowadzony mineshafter wszyscy beda go miec musieli.

I zebys widzial skiny innych z mineshaftera tez musisz miec mineshaftera , inaczej i tak bedziesz mial armie Steav'ów . Jak sie zalogujesz na mineshafterze na konto premium to sie nic nie stanie....
Powrót do góry Go down
DreN

DreN


Liczba postów : 180
Join date : 02/12/2011
Age : 28

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 4 I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 12:31 pm

Administracja nie może mnie zmusić do "modowania" gry, chce to sobie ściągnę a jak nie chce to nikt nie może mi tego narzucać
Powrót do góry Go down
Azzin'Oth

Azzin'Oth


Liczba postów : 119
Join date : 27/12/2011
Age : 27
Skąd : Wa-wa

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 4 I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 12:42 pm

Hej! Nikt Ci tego nie narzuca Wink z reszta , to nie jest mod do gry tylko launcher Smile . Nie przekonuje po prostu pisze co wiem
Powrót do góry Go down
DreN

DreN


Liczba postów : 180
Join date : 02/12/2011
Age : 28

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 4 I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 12:45 pm

chyba jeszcze żaden Admin sie nie wypowiedział na ten temat więc admini dali nam wolną ręke co do Mineshaftera
Powrót do góry Go down
Hector




Liczba postów : 56
Join date : 27/12/2011
Skąd : się biorą dzieci?

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 4 I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 12:56 pm

Dren masz rację. Nikt z administracji nie może Cię zmuszać do korzystania z mineshaftera. Tak samo nikt nie zmusza Cię do grania na tym serwerze. Nie pasuje bo masz premium? To dlaczego chcesz grać na serwerze no-premium?
Powrót do góry Go down
Tydon

Tydon


Liczba postów : 191
Join date : 26/11/2011
Age : 27
Skąd : Okolice Krakowa

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 4 I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 1:01 pm

Hm... bo jest fajny? Myśl trochę za nim coś napiszesz.

Nie musisz mieć Mineshaftera, ale wtedy sam sobie szkodzisz, bo nie widzisz skinów innych graczy.
Powrót do góry Go down
DreN

DreN


Liczba postów : 180
Join date : 02/12/2011
Age : 28

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 4 I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 1:02 pm

Nie mówiłem że mam premke . Chodzi mi to że dla was musi być on "obowiązkowy". Spoko nie mam nic przeciwko żebyście go sobie używali ale nie narzucajcie tego tym co nie chcą
Powrót do góry Go down
Hector




Liczba postów : 56
Join date : 27/12/2011
Skąd : się biorą dzieci?

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 4 I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 1:03 pm

Tydon bardziej chodziło mi o to że skoro chce grać na serwerze no-premium to oznacza że serwer będzie przygotowywany pod graczy właśnie którzy premium nie mają Neutral A mineshafter pozwoli zachować klimat umożliwiając każdemu graczowi posiadanie innego skina niż domyślny.
Powrót do góry Go down
Tydon

Tydon


Liczba postów : 191
Join date : 26/11/2011
Age : 27
Skąd : Okolice Krakowa

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 4 I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 1:10 pm

Sorry zrozumiałem, że on ma premium, a nie, że "gdyby" miał.
Powrót do góry Go down
DreN

DreN


Liczba postów : 180
Join date : 02/12/2011
Age : 28

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 4 I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 1:13 pm

powiem tak, moja sprawa czy bede go uzywal czy nie, nikt nie moze mi kazać go używać, koniec.
Powrót do góry Go down
Gotiii

Gotiii


Liczba postów : 41
Join date : 30/12/2011
Age : 31

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 4 I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 3:01 pm

Widze ze chyba macie spory problem co do osób z premium. Mam premium ale czy wyrządzam sobie krzywdę grając bez shaftera*? Nie sądze. Nie mam nic do non premium mi skiny nie grają głównej roli jak u większości tylko atmosfera i trzymanie się świata Thandoru. Skiny? dla mnie to najmniejszy problem dla mnie mogą chodzić same Steve i narzekać nie bd. Nie wiem po co ta sprzeczka. Mineshafter nie na każdym kompie działa raz mi działał a po 3 miechach nie, mojemu koledze wgl nie chodził. Z shafterem jest dużo problemów i trzeba sie an to przygotować. I prosze nie wygadywać małych głupot na temat premium bo skoro nie chce mieć shaftera nie znaczy że wyrządzam sb krzywdę czy coś. ogarnijcie się. To że mam premium w żadnym stopniu się nie wywyższam <--- Podkreślam to. Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
groith

groith


Liczba postów : 196
Join date : 22/11/2011
Age : 25
Skąd : Polska,Poznań

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 4 I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 3:17 pm

Wszyscy widzą twój skin skoro masz premium.Mineshafter jest to propozycja dla pozostałych.
Powrót do góry Go down
Azzin'Oth

Azzin'Oth


Liczba postów : 119
Join date : 27/12/2011
Age : 27
Skąd : Wa-wa

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 4 I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 3:20 pm

tylko ze on tez bedzie musial miec shaftera jesli nie bedzie chcial miec armii Steavow w swojej nacji....
Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 26
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 4 I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 3:22 pm

Jest plik serwerowy, że jak go wrzucasz to każdy widzi skin z mineshaftera - jakbyś miał premium. Tak słyszałem, ale nie wiem dokładnie na jakiej zasadzie to działa Wink trzeba byłoby poszukać jakichś poradników na YT.
Powrót do góry Go down
groith

groith


Liczba postów : 196
Join date : 22/11/2011
Age : 25
Skąd : Polska,Poznań

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 4 I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 3:22 pm

Zmieni teksturki,każdy założy zbroje-gotowe!
Powrót do góry Go down
Tydon

Tydon


Liczba postów : 191
Join date : 26/11/2011
Age : 27
Skąd : Okolice Krakowa

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 4 I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 3:48 pm

Salatko to jest osobny "system". Tak jak jest bukkit, czy oryginalne pliki serwerowe z minecraft.net, tak są z mineshaftera. Wtedy nie wchodzą pluginy itp. Tak było 3-4 miesiące temu. Możliwe, że coś zrobili. W tym wypadku Mineshafter byłby OBOWIĄZKOWY. Jeśli ktoś nie ma, to wyskakuje, że nie może wbić na serwer.
Powrót do góry Go down
Gotiii

Gotiii


Liczba postów : 41
Join date : 30/12/2011
Age : 31

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 4 I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 3:57 pm

nie zrozumieliście mam premium ale nie chce shaftera po co mi go wciskać? mówię do osób UP.
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 4 I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 3:58 pm

Po to żeby nie widzieć klonów ze skinami standardowymi?
Powrót do góry Go down
Gotiii

Gotiii


Liczba postów : 41
Join date : 30/12/2011
Age : 31

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 4 I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 3:59 pm

ALE SKORO SAM PISZE ze mi to nie przeszkadza po co te śpiewki? bawcie się shafterem ale żeby był obowiązkowy ? Lekka przesada. Martwcie się o wasz wygląd nie o mój.
Powrót do góry Go down
Azzin'Oth

Azzin'Oth


Liczba postów : 119
Join date : 27/12/2011
Age : 27
Skąd : Wa-wa

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 4 I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 4:07 pm

OMFG ! patrz , jezeli zostanie wprowadzony mineshafter osoby non-premium nie beda mogly wbic na serwer bez mineshaftera , o tym caly temat i rozwazania , jesli armia Steavow ci nie przeszkadza to nie musisz miec mineshaftera...
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 4 I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 4:10 pm

Możecie sobie dalej dyskutować, ale Mineshafter na pewno nie będzie obowiązkowy. Będzie jedynie dla chętnych.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 4 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter
Powrót do góry 
Strona 4 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» [Mechanika] Spoutcraft, czy Mineshafter
» Mineshafter?
» [mechanika] Przerwa
» [Mechanika] Architekci
» [Mechanika]Karczmy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Sprawy Królestwa Thandor :: Propozycje-
Skocz do: