Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

IP - 46.105.133.121(ts3)

IndeksPortalSzukajRejestracjaZaloguj

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter

Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Czy chcesz aby wprowadzony został Mineshafter??
Tak
[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter I_vote_lcap73%[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter I_vote_rcap
 73% [ 74 ]
Nie
[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter I_vote_lcap27%[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter I_vote_rcap
 27% [ 27 ]
Wszystkich Głosów : 101

AutorWiadomość
Arivern

Arivern

Liczba postów : 56

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter Empty
PisanieTemat: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter I_icon_minitimePią Gru 23, 2011 6:25 pm

Ponieważ na serwerze bedzie wiele non-premium, armie jednakowych ludzików w jasnych koszulkach beda bardzo niszczyły klimat. Dlatego proponuję, aby obowiązkiem każdego posiadacza pirackiej wersji gry było używanie tego programu.
(Dla tych co nie wiedzą, Mineshafter to program dzieki któremu widzi sie skin swój i innych graczy posiadających ten programik)
Powrót do góry Go down
Tydon

Tydon

Liczba postów : 191

PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter I_icon_minitimePią Gru 23, 2011 6:47 pm

Jestem na tak, ale nie jako obowiązkowy. Można rozpropagować itp. ale nie wprowadzać jako obowiązkowy.

W pokoju siedział smok. Nie był bardzo duży. Ot, wielkości przeciętnej krowy. Na nasze warunki mieszkaniowe było to jednak sporo. Zajmował trzy czwarte podłogi. Złożone skrzydła pokrywały mu grzbiet, zielone łuski błyszczały jadowicie. Siedział na podwiniętym pod siebie ogonie, przednie zaś, opatrzone potężnymi szponami łapy wsparł na tapczanie. Od czasu do czasu ział od niechcenia ogniem, z nozdrzy wykwitały mu kłęby brunatnego dymu o przyjemnym zapachu tytoniu „Amfora”.
[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter Minecraftuserbar

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter Mca

NIE NARZEKAJ, TYLKO CZEKAJ
Powrót do góry Go down
Adamzz

Adamzz

Liczba postów : 247

PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter I_icon_minitimePią Gru 23, 2011 6:58 pm

Jestem na tak, lepiej jednak żeby nie było to wymagane u każdego.

LoozaQ

LoozaQ

Liczba postów : 188

PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter I_icon_minitimePią Gru 23, 2011 7:02 pm

Dobry pomysł, ale wątpię, żeby ktoś się do tego zastosował.
Powrót do góry Go down
Maguniu

Maguniu

Liczba postów : 62

PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter I_icon_minitimePią Gru 23, 2011 7:04 pm

Osoby mające wersje oryginalne,nie muszą tego używać?
Powrót do góry Go down
LoozaQ

LoozaQ

Liczba postów : 188

PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter I_icon_minitimePią Gru 23, 2011 7:05 pm

"Ponieważ na serwerze bedzie wiele non-premium, armie jednakowych ludzików w jasnych koszulkach beda bardzo niszczyły klimat"

...
Powrót do góry Go down
Arivern

Arivern

PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter I_icon_minitimePią Gru 23, 2011 7:09 pm

Remidion, musza jeśli chcą widzieć inne skiny graczy z tym programem

Powrót do góry Go down
SzotuPL

Liczba postów : 22

PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter I_icon_minitimePią Gru 23, 2011 7:22 pm

ZA! Było by to jakoś oczoje*nie ustawione na forum i osoby w nie klimatycznym skinie były by kickanie :3
Powrót do góry Go down
UzU123

UzU123

Liczba postów : 45

PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter I_icon_minitimePią Gru 23, 2011 7:23 pm

Dobry pomysł. Niektórych by wkurzało większość graczy z default skinem.
Trzeba by było zrobić poradnik jak się tym obsługiwać. Niektórzy są w tym zieloni.
Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko

Liczba postów : 280

PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter I_icon_minitimePią Gru 23, 2011 7:25 pm

Ja widziałem gdzieś filmik na YT, chyba polaka, ale nie jestem pewien Wink
Powrót do góry Go down
dembeor

Liczba postów : 69

PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter I_icon_minitimePią Gru 23, 2011 7:25 pm

Jestem na tak. Osobiście oryginałki nie mam jeszcze, więc Mineshafter by się przydał
Powrót do góry Go down
nomaf

Liczba postów : 93

PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter I_icon_minitimePią Gru 23, 2011 8:36 pm

Jestem całkowicie przeciwny mineshafterowi jako obowiązkowy program.

Jak już ma być coś wymagane to Spoutcraft. Jest też plugin Spoutplayer dzięki któremu można nie tylko dawać skiny, ale też pelerynki i czapeczki.
Powrót do góry Go down
neesie1134

neesie1134

Liczba postów : 131

PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter I_icon_minitimePią Gru 23, 2011 8:44 pm

tak
Powrót do góry Go down
Arivern

Arivern

PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter I_icon_minitimePią Gru 23, 2011 8:46 pm

Chociaż musze przyznać, że ten spoutcraft i spout player też ciekawy
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio

Liczba postów : 653

PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter I_icon_minitimePią Gru 23, 2011 8:47 pm

Mi to obojętnie. Ważne by był skiny dla piratów.
Powrót do góry Go down
Daiqe

Daiqe

PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter I_icon_minitimePią Gru 23, 2011 8:55 pm

jakiś admin sie juz wypowiadał że mineshafter nie będzie obowiązkowy ponieważ nie będzie nikogo zmuszał do zmiany nicku.

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter 13380blackrockshooter

,,Wiara w siebie jest podstawą każdej wygranej" - Daiqe
Powrót do góry Go down
Dominik

Liczba postów : 102

PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter I_icon_minitimePią Gru 23, 2011 8:57 pm

Po co ten mineshafter jeśli chcesz skina to sobie kup orginała...
Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko

PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter I_icon_minitimePią Gru 23, 2011 9:17 pm

Daiqe napisał:
jakiś admin sie juz wypowiadał że mineshafter nie będzie obowiązkowy ponieważ nie będzie nikogo zmuszał do zmiany nicku.

Jak zmiany nicku?? można założyć fikcyjne konto email, założyć konto i już! sam używam mineshaftera na fikcyjnym koncie -.-
Powrót do góry Go down
Daiqe

Daiqe

PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter I_icon_minitimePią Gru 23, 2011 9:25 pm

Ale żeby używać mineshaftera trzeba mięć konto non-premium na głównej stronie minecraft a nie które nicki mogą być juz zajęte, a ktoś może nie chce wpisywać jakiś dodatkowych liczb lub liter do nicku
@ps sam używam mineshaftera i jestem na tak

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter 13380blackrockshooter

,,Wiara w siebie jest podstawą każdej wygranej" - Daiqe
Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko

PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter I_icon_minitimePią Gru 23, 2011 9:28 pm

ale nie musi robić nowego konta na Wp lub Gmail, po prostu wchodzi na

www.yopmail.com

strona po polsku Smile wpisuje jaki nick chce i już ma konto! Voila <czyt. Włala>
Powrót do góry Go down
mastergogo

Liczba postów : 109

PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter I_icon_minitimeSob Gru 24, 2011 9:11 am

a jeśli masz inną nazwe na minecraft.net to musisz na taką zmienić w grze?
Powrót do góry Go down
JacobTab
Król Iyash
JacobTab

Liczba postów : 248

PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter I_icon_minitimeSob Gru 24, 2011 9:14 am

Gdyby Mineshafter został wprowadzony w gre uniknęlibyśmy inwazji klonów Steava na serwerze ;>
Więc jestem jaknajbardziej na TAK Smile

Marnios

Liczba postów : 361

PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter I_icon_minitimeSob Gru 24, 2011 10:48 am

A jak admini będą sprawdzać czy ktoś ma ten program?
Powrót do góry Go down
Nerty

Liczba postów : 26

PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter I_icon_minitimeSob Gru 24, 2011 11:25 am

No ja tam bym wolał i tak Spouta ale jak administracja woli. Będzie mineshafter będe grał z nim będzie spout to będe grał na nim nie będzie nic i tak będe na czymś grał Very Happy
Powrót do góry Go down
Kenji

Kenji

Liczba postów : 399

PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter I_icon_minitimeSob Gru 24, 2011 11:26 am

Tego Spouta czy coś . Mineshafter obowiązkowy ? Broń Panie Boże !!! Jak nie chcecie Steve'ów to podmieńcie sobie plik wyglądu graczy na jakiegoś chłopa i będziecie mieli RP -.- .
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter I_icon_minitime

Powrót do góry Go down

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter
Powrót do góry 
Strona 1 z 5Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next