Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 "Dziennik Najemników"

Go down 
AutorWiadomość
NeraVo

NeraVo


Liczba postów : 445
Join date : 21/11/2011
Age : 27
Skąd : Małopolska

"Dziennik Najemników" Empty
PisanieTemat: "Dziennik Najemników"   "Dziennik Najemników" I_icon_minitimeCzw Gru 01, 2011 4:42 pm

Dziennik Najemników :

3 marca 1232r.
Nadal go szukamy. Nie jesteśmy pewni czy nadal jest w Yerdyn, lecz czekamy na znak. Jeżeli nie znajdzie się za kilka dni – wyruszamy do Char, aby zgłosić zlecenie Gildii Zabójców.

7 marca 1232r.
Mamy kolejny ślad. Podobno widział go jeden z mieszkańców, jak spotkał się w nocy z kupcem. Próbujemy znaleźć handlarza i go przesłuchać.

9 marca 1232r.
Znaleźliśmy kupca, przy pomocy leśniczego. Wyciągnęliśmy od niego kilka informacji. „On” w tej chwili jest w Char.

15 marca 1232r.
Nie ma go. Ukrył się lub uciekł. „Hiena” nadal przesłuchuje mieszkańców, a „Zebra” przeszukuje karczmy.

18 marca 1232r.
Znaleźliśmy kolejny trop. Podobno przebywa on w osadzie „LeaVeera”. O świcie wyruszamy.

20 marca 1232r.
Nie ma go. Jesteśmy wyczerpani. Brakuje nam pożywienia i nie mamy noclegu...

30 marca 1232r.
Znaleźliśmy się w jakimś systemie jaskiń. Szukamy wyjścia, lecz na razie nie ma nawet szczeliny prowadzącej na powierzchnię.

2 kwietnia 1232r.
Nadal nic, umieramy z głodu, jemy surowe grzyby, choć mamy ich co raz mniej.

3 kwietnia 1232r.
Czuję że jest to mój ostatni dzień.. Zostałem sam, ciągle słyszę dziwne głosy. Znalazłem kilka grzybów, dzisiaj się najem.

5 kwietnia 1232r.
Nadal nie ma śladu po moich towarzyszach, dziwny głos jest co raz bliżej, boje się iść w głąb jaskini.

6 kwietnia 1232r.
Dziwne głosy słyszę dosłownie nade mną. Wydaje mi się że widzę jakieś monstra w dalszej części jaskini. Śnią mi się koszmary.

7 kwietnia 1232r.
Umieram, został mi ostatni muchomor. Głosy nie dają mi spać, moi towarzysze pojawiają się w mych snach. Coraz częściej widzę ciemne twarze w dalszej części jaskini.

8 kwietnia 1232r.
Czuję że coś się do mnie zbliża. Widzę! Nie! Nie, nie..!!!
Aarrgghh..!


| KONIEC |

- Czuję że będzie trudno go znaleźć – powiedział wojownik.
- Myślisz że to prawda?
- Prawdopodobnie tak. Nie wiadomo co jest w jaskiniach prawie przy piekle – odparł.
- Zastanów się, czy chcesz wyruszyć „Skrytobójco”.
- Dobrze! A teraz.. napij się ze mną! Karczmarzu, dwa kufle piwa, proszę!


To na tyle, rozmowy "wojowników" nie dokończyłem - specjalnie.
Pozdrawiam! ; >
Powrót do góry Go down
NeraVo

NeraVo


Liczba postów : 445
Join date : 21/11/2011
Age : 27
Skąd : Małopolska

"Dziennik Najemników" Empty
PisanieTemat: Re: "Dziennik Najemników"   "Dziennik Najemników" I_icon_minitimeSob Gru 31, 2011 5:05 pm

Zamykam temat, póki co nie będę pisał tej opowieści, nie mam czasu i mi się zwyczajnie nie chce ; >
Powrót do góry Go down
 
"Dziennik Najemników"
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Dziennik Zack'a Akt 2
» Dziennik Zack'a Akt 1
» Dziennik Zack'a Prolog.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Szare pustkowia :: Opowiadania-
Skocz do: