Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Skarga na : Iyash

Go down 
+16
jiyam
RAV
MasterKrashed
Iorweth12
KaMaZZ
LoozaQ
Molom
LordRossiol
privateone
mamaraga
JT30
Thadel
Sadzio
Ernest_66
Salatko
Zireael
20 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Zireael

Zireael


Liczba postów : 153
Join date : 15/12/2011
Age : 30
Skąd : Pabianice/Łódź

Skarga na : Iyash Empty
PisanieTemat: Skarga na : Iyash   Skarga na : Iyash I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 1:53 pm

Oskarżyciel : Zirciu
Oskarżeni : Iyash
Dowody : Wystarczy wejść na serwer.

Chcę wystosowac skargę na całe Iyash. Uważają, że przejeli oni Yerdyn, ba nawet mają cuboida, ale chyba zapomnieli, że każde zabicie bez wypowiedzenia wojny jest traktowane jako zabojóstwo, dlatego wnioskuję o ukaranie Króla Iyash grzywną w wyskości 5000 denarów i wycofania swoich debili
ludzi z terenów Yerdyn. Uważają oni, że mają prawo do przejęcia Yerdyn, bo wczoraj jakiś debil Greko, zabijał ich na terytorium Bandytów, myśląc, że są oni Bandytami. Nie odpowiadamy za pojedyńczę niedorozwinięte jednostki. Ba, chyba niektórzy zapomnieli, że wczoraj podczas tego całego najazdu na Bandytów (która miał pomóc Iyash z bandytami tak w ogóle) chroniliśmy wraz z Królem JT3030 ludzi z Iyash przed Greko. Teraz Iyash WSPÓŁPRACUJĘ z Bandytami. Nawet nie mogę wejść na serwer, bo od razu tekst Lorda Rossiola "Zirciu" "Bijcie".
Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 27
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

Skarga na : Iyash Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na : Iyash   Skarga na : Iyash I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 1:59 pm

po 1 - hahahahahahahahahahahahaahahahahahhaahhaahahahahahahahahahahahahahahahahhaahahhaahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah
po 2 - Greko zabijał każdego kogo popadnie nie ważne kim był! ja go powstrzymałem gdy był w iyash i zabijał wszystkich -.-
po 3 - Nie ty ustalasz ile i kto ma zapłacić
po 4 - ODPOWIADACIE ZA POJEDYŃCZE JEDNOSTKI, a raczej król bo z tego co wiem nie jesteś królem a jakoś mówisz w 3 osobie -.-
po 5 - szkoda mi słów Smile
Powrót do góry Go down
Ernest_66




Liczba postów : 50
Join date : 10/01/2012

Skarga na : Iyash Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na : Iyash   Skarga na : Iyash I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 2:01 pm

To "lekko" chore jeśli dzieje się tak jak pisze Zireael. Zgadzam się z tym co napisał, dodatkowo oczekuję, że Iyash które BEZ WYPOWIEDZENIA WOJNY uderzyło zbrojnie na Yerdyn zostanie dodatkowo ukarane. Jeżeli jeszcze jakiś admin dał im cuba i gdzieś czytałem, że jest napis gdy jest się w Yerdyn " witamy w Iyash " to uważam, że jakiś admin ma zły dzień. (najdelikatniej jak można to określając) Iyash - te pomioty bandytów powinny zostać ukarane, nie zostaje im nic na swoją obronę.
Powrót do góry Go down
Zireael

Zireael


Liczba postów : 153
Join date : 15/12/2011
Age : 30
Skąd : Pabianice/Łódź

Skarga na : Iyash Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na : Iyash   Skarga na : Iyash I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 2:03 pm

Salatko napisał:
po 1 - hahahahahahahahahahahahaahahahahahhaahhaahahahahahahahahahahahahahahahahhaahahhaahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah
po 2 - Greko zabijał każdego kogo popadnie nie ważne kim był! ja go powstrzymałem gdy był w iyash i zabijał wszystkich -.-
po 3 - Nie ty ustalasz ile i kto ma zapłacić
po 4 - ODPOWIADACIE ZA POJEDYŃCZE JEDNOSTKI, a raczej król bo z tego co wiem nie jesteś królem a jakoś mówisz w 3 osobie -.-
po 5 - szkoda mi słów Smile

2.Greko, nie może wypowiedzieć wojny, więc wojny nie ma. Każde zabójstwo z waszej strony jest nielegalne
3. Co nie zmienia faktu, że grzywna powinna być surowa.
4. Odpowiadamy. Wczoraj sami go biliśmy W OBRONIE m. in. przed TOBĄ i Twoim Królem. Teraz chcemy go wywalić z Yerdyn.

Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Skarga na : Iyash Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na : Iyash   Skarga na : Iyash I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 2:04 pm

Jestem za skarga. Iyash musi zapłacić za to co zrobili.

W dodatku ktoś ukradł tabliczki z bramy, nie można jej zamknąć. Dodam że jest lwc na drzwi któe prowadzą do tabliczek - jakiś stronniczy admin jest na serwie?
Nałożyli cuboia na Yerdyn/ To jest śmieszne, nikt nie podpisał kapitulacji.
Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 27
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

Skarga na : Iyash Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na : Iyash   Skarga na : Iyash I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 2:10 pm

Zirael nie wiem czy wiesz ale nie można bić swoich -.- więc jak nas broniliście no powiedz??!! tylko wyzwiskami i grożeniem? Poza tym, czemu skarga jest na całe iyash? jak tylko z 2/3 osoby atakują a wy jeszcze przegrywacie -.-
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Skarga na : Iyash Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na : Iyash   Skarga na : Iyash I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 2:12 pm

I tutaj mamy właśnie takie coś - czemu skarga na całe Iyash jak tylko grupa atakuje Yerdyn?
A co z Greko - on sam atakował Iyash, ale już jest wojna z Yerdyn - całą nacją.
Powrót do góry Go down
Thadel




Liczba postów : 30
Join date : 11/01/2012

Skarga na : Iyash Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na : Iyash   Skarga na : Iyash I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 2:22 pm

"Skargi
Skargi na graczy."

Moim zdaniem bez powodu ten dział sie tak nie nazywa...

Jak już to Skarga na wszystkich obywateli Iyash.
Powrót do góry Go down
Zireael

Zireael


Liczba postów : 153
Join date : 15/12/2011
Age : 30
Skąd : Pabianice/Łódź

Skarga na : Iyash Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na : Iyash   Skarga na : Iyash I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 2:28 pm

"Odpowiedzialnośc za jednostki"
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Skarga na : Iyash Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na : Iyash   Skarga na : Iyash I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 2:30 pm

Thadel, chyba skarga na Iyash już mówi sama za siebie że chodzi o wszystkich obywateli Iyash...
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Skarga na : Iyash Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na : Iyash   Skarga na : Iyash I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 2:58 pm

Nikt nie rozpatrzy tej skargi?
Powrót do góry Go down
JT30
Król Yerdyn
JT30


Liczba postów : 163
Join date : 13/11/2011
Age : 25

Skarga na : Iyash Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na : Iyash   Skarga na : Iyash I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 3:07 pm

Chciałem go wywalić z frakcji, a wiecie co się okazało? Nie byłem moderatorem frakcji a jako król powinienem nim być.
Powrót do góry Go down
mamaraga

mamaraga


Liczba postów : 133
Join date : 20/11/2011
Age : 26
Skąd : Zabrze

Skarga na : Iyash Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na : Iyash   Skarga na : Iyash I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 3:17 pm

No tak, ja nawet nie brałem w tym udziały, bo bana dostałem, to za jka ty to mówisz "pojedyncze jednostki" to ja też mam dostać bana?
wtf?
Powrót do góry Go down
privateone

privateone


Liczba postów : 49
Join date : 03/12/2011
Age : 35

Skarga na : Iyash Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na : Iyash   Skarga na : Iyash I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 3:22 pm

Jakbysmy my musieli placic za zabojstwa, to w takim razie wy za greka tez ladnie byscie musieli zabulic i to chyba wiecej niz my. Co z tego ze jednostka? Byl od was i tyle. Zreszta wojna zaczela sie odkad wbilismy wam do przedmiesci i KAZDY na serwie to potwierdzi.
Powrót do góry Go down
LordRossiol

LordRossiol


Liczba postów : 153
Join date : 28/11/2011
Age : 27

Skarga na : Iyash Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na : Iyash   Skarga na : Iyash I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 3:30 pm

Śmieszny jesteś Zirciu.

1. Nie tylko greko bił,zabijało też pare innych osób z Yerdyn..
2. Nie macie prawa rządać grzywny dla Iyash,nie jest zabronione napadanie. Pozdro,załatwcie to drogą zbrojną nie przez skargi.
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

Skarga na : Iyash Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na : Iyash   Skarga na : Iyash I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 3:32 pm

Taka rzecz, to wywołanie wojny, nie zwykłe zabójstwa. Zamiast kłócić się, zorganizujcie bron i walczcie jak mężczyźni!
Powrót do góry Go down
Zireael

Zireael


Liczba postów : 153
Join date : 15/12/2011
Age : 30
Skąd : Pabianice/Łódź

Skarga na : Iyash Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na : Iyash   Skarga na : Iyash I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 5:40 pm

Lordzie zabijaliśmy was bo jesteście bandytami - logiczne. Natomiast od takich spraw jak greko jest ten dział, wiele było przypadków kiedy ktoś kogoś zabijał z niewiedzy, czy w tych przypadkach była jakąś wojna ? Poza tym mylisz się Molomie, wojna zaczęła się dopiero jak udało nam się zbiec z pustego już Yerdyn do Angvar wraz z królem, wszystkie wcześniejsze działania były nielegalną agresją ze strony Iyash i Bandytów, którzy weszli do Yerdyn tylko dzięki bugowi bramy. Yerdyn zaczęło atakować dopiero po oficjalnym rozpoczęciu wojny, kiedy to w Quehati zebraliśmy siły i wspólnie przelecieliśmy się wspólnie kolejno po Iyash i po Bandytach. Nie wiem co się działo dalej, co przed 6 opuściłem serwer.
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

Skarga na : Iyash Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na : Iyash   Skarga na : Iyash I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 6:48 pm

Cóż, mogę się mylić, bo mnie wtedy nie było na serwie. Jednak wypowiedzcie im wojnę oficjalną i odwdzięczcie się im za to. To tyle z mojej strony.
Powrót do góry Go down
LoozaQ

LoozaQ


Liczba postów : 188
Join date : 29/11/2011
Age : 26
Skąd : Katowice

Skarga na : Iyash Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na : Iyash   Skarga na : Iyash I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 7:36 pm

Sojusz z bandytami mamy od przedwczoraj, więc nie mów, że zaczęliśmy współpracować z bandytami (zaczęliśmy - logicznie dzisiaj (napisany temat...)).


Ostatnio zmieniony przez LoozaQ dnia Pon Sty 16, 2012 4:28 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
KaMaZZ




Liczba postów : 189
Join date : 19/11/2011
Age : 25
Skąd : Iyash

Skarga na : Iyash Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na : Iyash   Skarga na : Iyash I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 7:39 pm

Nie mamy sojuszu a pakt o nie agresji.
Powrót do góry Go down
Iorweth12

Iorweth12


Liczba postów : 108
Join date : 19/12/2011

Skarga na : Iyash Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na : Iyash   Skarga na : Iyash I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 7:48 pm

LordRossiol napisał:
Śmieszny jesteś Zirciu.

O ile widzę to ty codziennie w innej frakcji jesteś Smile
Takie osoby są śmieszne
Powrót do góry Go down
Zireael

Zireael


Liczba postów : 153
Join date : 15/12/2011
Age : 30
Skąd : Pabianice/Łódź

Skarga na : Iyash Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na : Iyash   Skarga na : Iyash I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 8:14 pm

Jeżeli jest to sojusz od przedwczoraj, tym samym Greko miał prawo was bić, ponieważ sojusz z bandytami od razu oznacza, że jesteście wrogiem wszystkich.
Powrót do góry Go down
KaMaZZ




Liczba postów : 189
Join date : 19/11/2011
Age : 25
Skąd : Iyash

Skarga na : Iyash Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na : Iyash   Skarga na : Iyash I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 8:16 pm

My nie mamy sojuszu tylko pakt o nie agresji. Czyli że nas nie biją ani my ich. I nic więcej.
Powrót do góry Go down
MasterKrashed

MasterKrashed


Liczba postów : 126
Join date : 19/11/2011

Skarga na : Iyash Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na : Iyash   Skarga na : Iyash I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 8:22 pm

To skoro pakt o nie agresji to nie powinniście sobie pomagać napadając razem na inne miasta. Jesteście z nimi w sojuszu czyli każdy was może zabijać bez konsekwencji.
Powrót do góry Go down
KaMaZZ




Liczba postów : 189
Join date : 19/11/2011
Age : 25
Skąd : Iyash

Skarga na : Iyash Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na : Iyash   Skarga na : Iyash I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 8:43 pm

Wojnę mamy tylko z yerdyn
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Skarga na : Iyash Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na : Iyash   Skarga na : Iyash I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Skarga na : Iyash
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Przydomki w Iyash
» Budynki Iyash
» Nacja Iyash
» Rozmowy o Iyash
» Skarga na RAV

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Sprawy Królestwa Thandor :: Skargi-
Skocz do: