Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Rozmowy o Iyash

Go down 
+5
Lowcakur
Tydon
Molom
Salatko
KaMaZZ
9 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
KaMaZZ




Liczba postów : 189
Join date : 19/11/2011
Age : 25
Skąd : Iyash

Rozmowy o Iyash Empty
PisanieTemat: Rozmowy o Iyash   Rozmowy o Iyash I_icon_minitimePon Lis 28, 2011 4:45 pm

Co sądzicię o tym co aktualnie dzieje się w królestwie.
Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 27
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

Rozmowy o Iyash Empty
PisanieTemat: Re: Rozmowy o Iyash   Rozmowy o Iyash I_icon_minitimePon Lis 28, 2011 4:51 pm

Jak na razie nudy Very Happy mało osób angażuje się w rozwój Iyash
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

Rozmowy o Iyash Empty
PisanieTemat: Re: Rozmowy o Iyash   Rozmowy o Iyash I_icon_minitimePon Lis 28, 2011 4:53 pm

I to mnie smuci. Staram się by coś wyszło, ale niestety tak już jest. Nacja leśna zawsze na serwie miała najwięcej graczy, ale mało z nich było aktywnych.
Powrót do góry Go down
Tydon

Tydon


Liczba postów : 191
Join date : 26/11/2011
Age : 27
Skąd : Okolice Krakowa

Rozmowy o Iyash Empty
PisanieTemat: Re: Rozmowy o Iyash   Rozmowy o Iyash I_icon_minitimePon Lis 28, 2011 5:04 pm

Przydałoby się zrobić coś co zachęci (zmusi king ) graczy do, chociażby oceniania tego co się aktualnie dzieje np. ocenić czy proponowane style budowania im odpowiadają.
Powrót do góry Go down
KaMaZZ




Liczba postów : 189
Join date : 19/11/2011
Age : 25
Skąd : Iyash

Rozmowy o Iyash Empty
PisanieTemat: Re: Rozmowy o Iyash   Rozmowy o Iyash I_icon_minitimePon Lis 28, 2011 5:22 pm

Popieram naj aktywniejsza nacją jest Yerdyn, i teraz w Char się zaczęły rewolucje. Ale jeśli podanie mają być aktywni niech króle też coś pokaże od sb.
Powrót do góry Go down
Lowcakur

Lowcakur


Liczba postów : 200
Join date : 14/11/2011

Rozmowy o Iyash Empty
PisanieTemat: Re: Rozmowy o Iyash   Rozmowy o Iyash I_icon_minitimePon Lis 28, 2011 5:31 pm

Ja tam wysuwam inicjatywy, wiec raczej aktywnie uczestnicze w zyciu iyash. A co do pisania na forum, to wy, nowi musicie pisac swoje plany ^^
Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 27
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

Rozmowy o Iyash Empty
PisanieTemat: Re: Rozmowy o Iyash   Rozmowy o Iyash I_icon_minitimePon Lis 28, 2011 5:33 pm

Ja się staram ciągle wymyślać wygląd Iyash (można zobaczyć na propozycjach budynków) tera buduje jakby już Gród z kolegą ale to trochę dłużej potrwa Very Happy
Powrót do góry Go down
KaMaZZ




Liczba postów : 189
Join date : 19/11/2011
Age : 25
Skąd : Iyash

Rozmowy o Iyash Empty
PisanieTemat: Re: Rozmowy o Iyash   Rozmowy o Iyash I_icon_minitimePon Lis 28, 2011 5:34 pm

Ja właśnie chciałem poruszyć ten temat teraz właśnie się dowiadujemy kto jest aktywny.
Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 27
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

Rozmowy o Iyash Empty
PisanieTemat: Re: Rozmowy o Iyash   Rozmowy o Iyash I_icon_minitimePon Lis 28, 2011 5:35 pm

nom Very Happy ja np siedzę cały dzień na forum Very Happy od czasu do czasu przerwy na skyrim lub Wota Very Happy
Powrót do góry Go down
KaMaZZ




Liczba postów : 189
Join date : 19/11/2011
Age : 25
Skąd : Iyash

Rozmowy o Iyash Empty
PisanieTemat: Re: Rozmowy o Iyash   Rozmowy o Iyash I_icon_minitimePon Lis 28, 2011 5:36 pm

Moim zdaniem nasz król Molom pomyślał już o armii Iyash ?
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

Rozmowy o Iyash Empty
PisanieTemat: Re: Rozmowy o Iyash   Rozmowy o Iyash I_icon_minitimePon Lis 28, 2011 5:42 pm

Dwiex jest generałem więc on zarządza armią. Jest on mało aktywny i mimo moich przypomnień na PW wciąż się wykręca i nic z tym nie robi. Niby jego wioska jest armią... Chyba będę musiał znieść go z tej pozycji, ponieważ wiąże się z nią wielka odpowiedzialność.
Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 27
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

Rozmowy o Iyash Empty
PisanieTemat: Re: Rozmowy o Iyash   Rozmowy o Iyash I_icon_minitimePon Lis 28, 2011 5:44 pm

Pisał już gdzieś, że ma czasami problemy z kompem i sam musi go naprawiać ale jak dla nie to zwykła wymówka ;D
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

Rozmowy o Iyash Empty
PisanieTemat: Re: Rozmowy o Iyash   Rozmowy o Iyash I_icon_minitimePon Lis 28, 2011 5:48 pm

Ale już wcześniej go o to prosiłem, zanim miał "problemy" i się wykręcał.
Powrót do góry Go down
KaMaZZ




Liczba postów : 189
Join date : 19/11/2011
Age : 25
Skąd : Iyash

Rozmowy o Iyash Empty
PisanieTemat: Re: Rozmowy o Iyash   Rozmowy o Iyash I_icon_minitimePon Lis 28, 2011 5:53 pm

Molom czy mógłbym zostać doradcą generała i króla.
Widzicie i w końcu poważnie rozmawiamy na temat królestwa.
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

Rozmowy o Iyash Empty
PisanieTemat: Re: Rozmowy o Iyash   Rozmowy o Iyash I_icon_minitimePon Lis 28, 2011 5:56 pm

Zobaczymy wpierw kto zostanie nowym generałem Wink
Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 27
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

Rozmowy o Iyash Empty
PisanieTemat: Re: Rozmowy o Iyash   Rozmowy o Iyash I_icon_minitimePon Lis 28, 2011 5:57 pm

jak narazie mamy jakby nowych ważniejszych Very Happy (sołtys, i być może generał)
Powrót do góry Go down
KaMaZZ




Liczba postów : 189
Join date : 19/11/2011
Age : 25
Skąd : Iyash

Rozmowy o Iyash Empty
PisanieTemat: Re: Rozmowy o Iyash   Rozmowy o Iyash I_icon_minitimePon Lis 28, 2011 6:00 pm

Ja tam nie chce zostać Generałem lecz jego doradcą lub straregiem.
Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 27
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

Rozmowy o Iyash Empty
PisanieTemat: Re: Rozmowy o Iyash   Rozmowy o Iyash I_icon_minitimePon Lis 28, 2011 6:03 pm

powiem wam, ze mój kolega chciałby być generałem Very Happy tak mi mówił ale czy go przyjmiecie to wasza decyzja
Powrót do góry Go down
KaMaZZ




Liczba postów : 189
Join date : 19/11/2011
Age : 25
Skąd : Iyash

Rozmowy o Iyash Empty
PisanieTemat: Re: Rozmowy o Iyash   Rozmowy o Iyash I_icon_minitimePon Lis 28, 2011 6:05 pm

"Kolega" a może powiesz jak się zwie
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

Rozmowy o Iyash Empty
PisanieTemat: Re: Rozmowy o Iyash   Rozmowy o Iyash I_icon_minitimePon Lis 28, 2011 6:05 pm

Spuer100lec? To niech mi wyśle podanie na PW a ja osądze.
Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 27
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

Rozmowy o Iyash Empty
PisanieTemat: Re: Rozmowy o Iyash   Rozmowy o Iyash I_icon_minitimePon Lis 28, 2011 6:07 pm

ta super100lec Very Happy tylko go nie ma, będzie pewnie po 20 a jak nie to jutro
Powrót do góry Go down
Nerty




Liczba postów : 26
Join date : 26/11/2011

Rozmowy o Iyash Empty
PisanieTemat: Re: Rozmowy o Iyash   Rozmowy o Iyash I_icon_minitimePon Lis 28, 2011 8:22 pm

No może i ja się zacznę udzielać bo mi się wydaje że z wami pogram tutaj dłużej. Co do armii... każdy obowiązkowo powinien nosić ze sobą łuk i ok. 20 strzał. Wiem strzały ciężko stosunkowo zdobyć, ale przecież może być osoba do tego wydzielona. Kurczaki można hodować a krzemienie to nie problem-stack gravelu stawiasz kloca i go niszczysz to wielce skomplikowane nie jest. Gdyby była wojna czy coś, można by się chować na drzewach z wciśniętym shiftem, wtedy nie widać naszego nicku. Kilku by stało na ziemi żeby "zwabić" oponentów wtedy gdyby minęli nas ludzie wyskakują z gałęzi i ich napiżają z łuków Very Happy Taktyka wg. mnie genialna ale pozostaje jeszcze kwestia komunikacji. Co najmniej 7 by musiało być na TSie. Tu może być problem, gdyż serwer będzie miał 30 slotów czy tam ileś a królestwa są 4. Oczywiście moim skromnym zdaniem znajdzie się jakiś sponsor i będzie z 80 slotów wtedy to będzie masakra. Generałem mógłbym być gdyby nie fakt że to minecraft Very Happy Inne gry spoko ale nie tutaj. Tu za dużo cziterów się robi ludzie biją na odległość 5 kratek i weź z takim walcz. Oczywiście spróbować by można nikt na początku chyba nie będzie wojny chciał (chociaż kto wie co te krety wymyślą). A i mam takie pytanko ten dział mogą wszyscy zobaczyć? XD
Powrót do góry Go down
szrama96

szrama96


Liczba postów : 7
Join date : 15/11/2011
Age : 27
Skąd : Warszawa

Rozmowy o Iyash Empty
PisanieTemat: Re: Rozmowy o Iyash   Rozmowy o Iyash I_icon_minitimeWto Lis 29, 2011 6:35 am

Ech, niestety tak.... ;/
Powrót do góry Go down
Naruciak12

Naruciak12


Liczba postów : 14
Join date : 01/12/2011
Age : 28
Skąd : Kraków

Rozmowy o Iyash Empty
PisanieTemat: Strategia   Rozmowy o Iyash I_icon_minitimeCzw Gru 01, 2011 4:44 pm

Nom to strategia poszła do piachu Smile

Ja na ts3 mogę być w każdej chwili więc z 7 osób mamy już 2 ;P
Powrót do góry Go down
KaMaZZ




Liczba postów : 189
Join date : 19/11/2011
Age : 25
Skąd : Iyash

Rozmowy o Iyash Empty
PisanieTemat: Re: Rozmowy o Iyash   Rozmowy o Iyash I_icon_minitimeCzw Gru 01, 2011 6:05 pm

I ja też
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Rozmowy o Iyash Empty
PisanieTemat: Re: Rozmowy o Iyash   Rozmowy o Iyash I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Rozmowy o Iyash
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Budynki Iyash
» Rozmowy pozbawione sensu
» Bandyci w Iyash
» Pytania i rozmowy Gildii Łowców
» Gildie w Iyash

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Nacje :: Iyash :: Karczma-
Skocz do: