Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków

Go down 
+23
Chepesz
Kotex
SokZiemniaczany
Sidvaer
mamaraga
Dominik
Avril
MasterKrashed
WodzuPL
Azzin'Oth
TaBaS98koo
SplashArt
ReTTy98
Daiqe
GhostMaster66
LordRossiol
Lowcakur
Salatko
Theirin
Hector
Xanter
Dzamber
KKProgamer
27 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
MasterKrashed

MasterKrashed


Liczba postów : 126
Join date : 19/11/2011

Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków   Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 3 I_icon_minitimeSob Sty 07, 2012 6:58 pm

Ja osobiście nikogo nie zabijam mimo iż jestem bandytą. Tylko jedną osobę zabiłem, gdy ta mnie zaatakowała gdzieś na drodze, broniłem się. Nie zabijam ludzi przy samym mieście, odgrywam bandytę - napadam ludzi którzy idą sami drogą do innego miasta lub weszli gdzieś w głąb lasu. Zawsze jest jakaś okazja by zdobyć kilka przedmiotów.
Powrót do góry Go down
KKProgamer

KKProgamer


Liczba postów : 115
Join date : 27/11/2011
Age : 32
Skąd : Pomorze

Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków   Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 3 I_icon_minitimeSob Sty 07, 2012 6:59 pm

I tacy Bandyci powinni być.

A nie że wchodzą do miasta albo blokują bramy - to nie bandyta.

Bandyta ma być coś w rodzaju ukrywania się i napadania z nienacka na kogoś a nie jawne wystawianie się i blokowanie bramy. Tak więc sądzę że Żelazny Miecz - to za dużo. Kamienny = O.K

Powrót do góry Go down
Avril




Liczba postów : 19
Join date : 03/12/2011
Skąd : Z zadupia ;]

Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków   Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 3 I_icon_minitimeSob Sty 07, 2012 7:01 pm

Stanie i zabijanie pod bramą jest non-rp powinien być ban za takie coś....
Powrót do góry Go down
KKProgamer

KKProgamer


Liczba postów : 115
Join date : 27/11/2011
Age : 32
Skąd : Pomorze

Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 3 Empty
PisanieTemat: .   Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 3 I_icon_minitimeSob Sty 07, 2012 7:03 pm

To już mówiłem adminom Razz

Lecz nie zwracali uwagi. Myślę że taki "duży" temat się zrobił i że na ten temat postanawią coś uczynić po za PvP off na 7 dni. Np. Blokowanie Bramy, Kampienie blisko murów i bramy = ban/kick.
Powrót do góry Go down
MasterKrashed

MasterKrashed


Liczba postów : 126
Join date : 19/11/2011

Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków   Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 3 I_icon_minitimeSob Sty 07, 2012 7:12 pm

Tak, tacy właśnie bandyci powinni być...


Tylko znowu tacy anty-wrogowie bandytów też mnie wkurzają. Pytam się jak sprawdzić stan denarów mojego konta, a tu jeden pan wyrzuca się i spamuje "NIE GADAJCIE MU, TO BANDYTA, NIECH SAM SE RADZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" I tak kilka razy napisał, co mnie bardzo zdenerwowało. Jak już kilka osób pisało - widzicie bandytów stojących pod bramą z broniami róbcie screeny i na forum. Dostaną bana i po kłopocie.
Powrót do góry Go down
GhostMaster66

GhostMaster66


Liczba postów : 151
Join date : 27/11/2011

Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków   Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 3 I_icon_minitimeSob Sty 07, 2012 7:29 pm

Możesz podać mi na pw nick tego, kto tak do Ciebie pisał?
Powrót do góry Go down
Dominik




Liczba postów : 102
Join date : 18/12/2011
Age : 25
Skąd : Białystok

Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków   Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 3 I_icon_minitimeSob Sty 07, 2012 10:36 pm

Dlaczego na screenach jest maniok i Czarny Baron? jak oni są z Quehati więc nie wiem dlaczego mówisz że bandyci was atakują oni napewno przyszli wam pomóc z bandytami a wy mówicie że to bandyci...
Powrót do góry Go down
mamaraga

mamaraga


Liczba postów : 133
Join date : 20/11/2011
Age : 26
Skąd : Zabrze

Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków   Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 3 I_icon_minitimeSob Sty 07, 2012 11:17 pm

Przyszli i chcieli nas zaatakować, biegali za mną aż do angvaru
Powrót do góry Go down
LordRossiol

LordRossiol


Liczba postów : 153
Join date : 28/11/2011
Age : 27

Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków   Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 3 I_icon_minitimeSob Sty 07, 2012 11:19 pm

MasterKrashed napisał:
Ja osobiście nikogo nie zabijam mimo iż jestem bandytą. Tylko jedną osobę zabiłem, gdy ta mnie zaatakowała gdzieś na drodze, broniłem się. Nie zabijam ludzi przy samym mieście, odgrywam bandytę - napadam ludzi którzy idą sami drogą do innego miasta lub weszli gdzieś w głąb lasu. Zawsze jest jakaś okazja by zdobyć kilka przedmiotów.
Wzorowy bandyta,bo przecież tak głównie zarabiali,nie wpychali się na główne drogi (czasami) ale głównie w głąb lasu i innych zakamarkach.
Powrót do góry Go down
Sidvaer

Sidvaer


Liczba postów : 10
Join date : 30/12/2011

Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków   Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 3 I_icon_minitimeSob Sty 07, 2012 11:21 pm

Tak campic to powinni zabójcy xD
(nie chce nikogo obrazić)
Powrót do góry Go down
SokZiemniaczany




Liczba postów : 2
Join date : 07/01/2012

Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków   Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 3 I_icon_minitimeSob Sty 07, 2012 11:35 pm

Nie lepiej po prostu zrobić w stolicach i trochę dalej tak z 10 kratek strefę NON-PVP? Wtedy bandyci będą mogli sobie stać pod bramą bo nikogo nie zabiją. Oraz łatwiej będzie dostać się do miasta i z niego wyjść.
Powrót do góry Go down
GhostMaster66

GhostMaster66


Liczba postów : 151
Join date : 27/11/2011

Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków   Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 3 I_icon_minitimeSob Sty 07, 2012 11:40 pm

Tak, i otworzymy bramę i bandyci wbiegną do miasta, potem weź się ich pozbądź.
Powrót do góry Go down
SokZiemniaczany




Liczba postów : 2
Join date : 07/01/2012

Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków   Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 3 I_icon_minitimeNie Sty 08, 2012 2:04 am

Po:
1. Nikt nie karze ci otwierać bramy.
2. Jeśli nawet wejdą to przecież są cubboidy, lwc i jeśli dobrze pójdzie to NON-PVP
3. Do miasta jeśli już to wejdzie kilku bandytów, po to żeby pohandlować, bo po co mają wejść do zabezpieczonego miasta, w którym nic nie będą mogli zdobyć?
Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 27
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków   Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 3 I_icon_minitimeNie Sty 08, 2012 7:15 am

po 1. To tylko "łowcy" mogą otwierać bramy za pozwoleniem Jacoba lub Sadhu (właściwie zależy kto jest)
po 2 Nie wiem czy wiesz, ale tacy bandyci już raz weszli nam do miasta, ja przy tym nie byłem ale wiem, że było ich trudno wykurzyć
po 3 powiem mi czy sam wierzysz w to co mówisz?? : "po to żeby pohandlować, bo po co mają wejść do zabezpieczonego miasta, w którym nic nie będą mogli zdobyć?" z tego co mi się zdaje to zrobili wytrychy i mogą usunąć LWC i jeszcze, jak zobaczę jakiegoś Bandytę od razu go zabije, takie ścierwo nie powinno się pałętać pod bramami Iyash!!
Powrót do góry Go down
TaBaS98koo




Liczba postów : 132
Join date : 11/12/2011
Skąd : idk

Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków   Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 3 I_icon_minitimeNie Sty 08, 2012 7:58 am

Hah , poczekamy zobaczymy kto kogo będzie tępił Razz
Powrót do góry Go down
Xanter




Liczba postów : 114
Join date : 22/12/2011

Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków   Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 3 I_icon_minitimeNie Sty 08, 2012 9:39 am

Ścierwo? By nie było non-pvp już byś nie żył pare razy!
Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 27
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków   Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 3 I_icon_minitimeNie Sty 08, 2012 9:52 am

Gdyby było pvp bym zabił dzisiaj 2 razy jednego bandyte, kręcił się koło Iyash i nawet wlazł do miasta
Powrót do góry Go down
Kotex

Kotex


Liczba postów : 32
Join date : 03/01/2012

Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków   Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 3 I_icon_minitimeNie Sty 08, 2012 6:46 pm

Na dodatek wiecie co dziś na OCC usłyszałem? Że kryjówki bandytów są ulokowane za stolicą Iyash... Myślę że to powinno być przynajmniej inna droga gdyż każdy bandyta idzie do siebie naszą drogą... A przez 2 godz. wyjść do Angvar nie mogłem bo a jakże 3 bandytów, kamienne miecze... a co mogłem w mieście robić?! Jabłka zbierać!? Jestem za usunięciem bandytów albo dać im tereny obok różnych stolic nie tylko tej jednej naszej... Bo ktoś widział bandytę obok Yerdyn lub Char?
Powrót do góry Go down
MasterKrashed

MasterKrashed


Liczba postów : 126
Join date : 19/11/2011

Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków   Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 3 I_icon_minitimeNie Sty 08, 2012 7:19 pm

Człowieku, co Ci zrobią skoro PVP JEST WYŁĄCZONE?! A położenie naszego miasta napisał MarekZet, więc wiesz. Moglibyśmy zrobić niedaleko każdego miasta, ale niestety możemy tyko jedno główne miasto mieć, a reszta jest bez cuba, więc bez sensu to by było. Przyjdzie jakiś zwykły chłop nawet, nikogo z bandytów nie będzie w obozie i rozwali nam cały obóz.
Powrót do góry Go down
Kotex

Kotex


Liczba postów : 32
Join date : 03/01/2012

Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków   Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 3 I_icon_minitimeNie Sty 08, 2012 7:36 pm

A KTO POWIEDZIAŁ ŻE TO BYŁO WTEDY KIEDY BYŁO WYŁĄCZONE PVP?!
Powrót do góry Go down
MasterKrashed

MasterKrashed


Liczba postów : 126
Join date : 19/11/2011

Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków   Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 3 I_icon_minitimeNie Sty 08, 2012 7:41 pm

A tak trudno zrobić screeny i na forum wstawić? Dostaną za takie coś bana. Proste?
Powrót do góry Go down
Chepesz




Liczba postów : 4
Join date : 08/01/2012

Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Nacja Strażnik!   Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 3 I_icon_minitimeCzw Sty 12, 2012 3:27 pm

Podobno istnieje taka nacja Strażnicy którzy mają zabijać bandytów!
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków   Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 3 I_icon_minitimeCzw Sty 12, 2012 3:29 pm

Każda nacja ma gildię która musi bronic nacji. Nie ma nacji strażnicy...
Powrót do góry Go down
Przemek




Liczba postów : 66
Join date : 18/12/2011
Age : 25

Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków   Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 3 I_icon_minitimeCzw Sty 12, 2012 4:56 pm

Zaobserwowałem to dzisiaj:
o godz. 17.00 poszedłem z towarzyszami na lyash.
nie czekaliśmy długo, i ktoś z was otworzył bramę...

Wniosek: Sami sobie robicie kłopoty zamiast siedzieć w mieście i coś robić, to stoicie jak "głupki " przed bramą oczekując na cud.. I zamiast coś robić, to patrzycie na bandytów i później jakiś niedorozwinięty neo-kid otwiera bramę..
Rzeź gotowa... Wszyscy na wyciągniecie ręki.... nawet król.....
A później skarga że to bandyci "nie ogary"
Powrót do góry Go down
Marnios

Marnios


Liczba postów : 361
Join date : 14/11/2011

Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków   Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 3 I_icon_minitimeCzw Sty 12, 2012 4:59 pm

No ale trochę rp raczej w średniowieczu bandyci nie czekali pod miastem aż otworzą bramę i ich wpuszczą
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków   Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 3 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków
Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Niby dlaczego tak ?
» Wędrowcy- usunięcie
» Hodowla roślin dla chłopów i usunięcie gildii rolników w Iyash
» Zmiana nacji
» Spawn nacji

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Sprawy Królestwa Thandor :: Propozycje-
Skocz do: