Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Hodowla roślin dla chłopów i usunięcie gildii rolników w Iyash

Go down 
+5
Molom
God
NeraVo
LordRossiol
MarekZet
9 posters
AutorWiadomość
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

Hodowla roślin dla chłopów i usunięcie gildii rolników w Iyash Empty
PisanieTemat: Hodowla roślin dla chłopów i usunięcie gildii rolników w Iyash   Hodowla roślin dla chłopów i usunięcie gildii rolników w Iyash I_icon_minitimeWto Lis 29, 2011 6:36 pm

Mam propozycję, która ułatwi życie chłopom, ale i zwykłym mieszkańcom- możliwość hodowania wszelkiego rodzaju roślin. Gildię rolników w Iyash wywaliło by się wtedy i zastąpiło gildią hodowców(hodowla zwierząt). Co Wy na to?
Powrót do góry Go down
LordRossiol

LordRossiol


Liczba postów : 153
Join date : 28/11/2011
Age : 27

Hodowla roślin dla chłopów i usunięcie gildii rolników w Iyash Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla roślin dla chłopów i usunięcie gildii rolników w Iyash   Hodowla roślin dla chłopów i usunięcie gildii rolników w Iyash I_icon_minitimeWto Lis 29, 2011 6:38 pm

Wielkie tak! Chłopi powinni być właśnie od tego.
Powrót do góry Go down
NeraVo

NeraVo


Liczba postów : 445
Join date : 21/11/2011
Age : 27
Skąd : Małopolska

Hodowla roślin dla chłopów i usunięcie gildii rolników w Iyash Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla roślin dla chłopów i usunięcie gildii rolników w Iyash   Hodowla roślin dla chłopów i usunięcie gildii rolników w Iyash I_icon_minitimeWto Lis 29, 2011 6:38 pm

Jestem na nie.
Jest to ułatwienie dla Charu, ale także dla innych nacji, więc będzie co raz trudniej naszej nacji.
Jestem za pomysłem z wymianą Gildii Gladiatorów, na Gildię Rolników.
EDIT : Może wygląda na to że jestem samolubny (albo raczej chcę dobra tylko dla swojej nacji), ale Char NIE jest w najlepszej sytuacji, więc.. nie.. ;d


Zmieniłem zdanie, mimo iż nadal uważam iż będzie nam trudniej, przynajmniej chłopi będą mieli z czego zarabiać ^^
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

Hodowla roślin dla chłopów i usunięcie gildii rolników w Iyash Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla roślin dla chłopów i usunięcie gildii rolników w Iyash   Hodowla roślin dla chłopów i usunięcie gildii rolników w Iyash I_icon_minitimeWto Lis 29, 2011 6:53 pm

Nie martw się, zastąpimy Wam czymś gladiatorów.
Powrót do góry Go down
God

God


Liczba postów : 145
Join date : 24/11/2011
Age : 28
Skąd : z Holandii

Hodowla roślin dla chłopów i usunięcie gildii rolników w Iyash Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla roślin dla chłopów i usunięcie gildii rolników w Iyash   Hodowla roślin dla chłopów i usunięcie gildii rolników w Iyash I_icon_minitimeWto Lis 29, 2011 6:55 pm

jestem na tak,
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

Hodowla roślin dla chłopów i usunięcie gildii rolników w Iyash Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla roślin dla chłopów i usunięcie gildii rolników w Iyash   Hodowla roślin dla chłopów i usunięcie gildii rolników w Iyash I_icon_minitimeWto Lis 29, 2011 7:00 pm

Jestem ZA.
Powrót do góry Go down
Yoshimitlu

Yoshimitlu


Liczba postów : 17
Join date : 29/11/2011
Skąd : się biorą dzieci ?

Hodowla roślin dla chłopów i usunięcie gildii rolników w Iyash Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla roślin dla chłopów i usunięcie gildii rolników w Iyash   Hodowla roślin dla chłopów i usunięcie gildii rolników w Iyash I_icon_minitimeWto Lis 29, 2011 7:03 pm

jestem za ! lol!
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Hodowla roślin dla chłopów i usunięcie gildii rolników w Iyash Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla roślin dla chłopów i usunięcie gildii rolników w Iyash   Hodowla roślin dla chłopów i usunięcie gildii rolników w Iyash I_icon_minitimeWto Lis 29, 2011 7:27 pm

ZA!
Powrót do góry Go down
Marnios

Marnios


Liczba postów : 361
Join date : 14/11/2011

Hodowla roślin dla chłopów i usunięcie gildii rolników w Iyash Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla roślin dla chłopów i usunięcie gildii rolników w Iyash   Hodowla roślin dla chłopów i usunięcie gildii rolników w Iyash I_icon_minitimeWto Lis 29, 2011 7:28 pm

ZA! Już robię plan podziemnej farmy
Powrót do góry Go down
Lowcakur

Lowcakur


Liczba postów : 200
Join date : 14/11/2011

Hodowla roślin dla chłopów i usunięcie gildii rolników w Iyash Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla roślin dla chłopów i usunięcie gildii rolników w Iyash   Hodowla roślin dla chłopów i usunięcie gildii rolników w Iyash I_icon_minitimeWto Lis 29, 2011 7:50 pm

Oczywiscie, farmy powinny byc w akzdej nacji(farmy zboza oczywiscie ^^ ). Iyash mialoby monopol na trzcine, Que na grzybki. A co do gildi hodowcow, to do Iyash jak najbardziej, mile widziana.
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

Hodowla roślin dla chłopów i usunięcie gildii rolników w Iyash Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla roślin dla chłopów i usunięcie gildii rolników w Iyash   Hodowla roślin dla chłopów i usunięcie gildii rolników w Iyash I_icon_minitimeWto Lis 29, 2011 8:08 pm

Ustaliliśmy jednak, że gildia rolników zostaje- chłopi będą mogli pracować u nich za niewielką cenę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Hodowla roślin dla chłopów i usunięcie gildii rolników w Iyash Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla roślin dla chłopów i usunięcie gildii rolników w Iyash   Hodowla roślin dla chłopów i usunięcie gildii rolników w Iyash I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Hodowla roślin dla chłopów i usunięcie gildii rolników w Iyash
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Rekrutacja do Gildii Rolników
» Hodowla dla klasy
» [Mechanika] Prace dla chłopów
» Wędrowcy- usunięcie
» Gildie w Iyash

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Szare pustkowia :: Kroniki archiwalne-
Skocz do: