Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków

Go down 
+23
Chepesz
Kotex
SokZiemniaczany
Sidvaer
mamaraga
Dominik
Avril
MasterKrashed
WodzuPL
Azzin'Oth
TaBaS98koo
SplashArt
ReTTy98
Daiqe
GhostMaster66
LordRossiol
Lowcakur
Salatko
Theirin
Hector
Xanter
Dzamber
KKProgamer
27 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
GhostMaster66

GhostMaster66


Liczba postów : 151
Join date : 27/11/2011

Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków   Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 07, 2012 4:21 pm

Pragnę również przypomnieć, że na dzień dzisiejszy nie możemy bronić się łukami. Kiedy Splash miał wyłapać strzałą w bańkę to strzała się od niego odbiła. Podobnie jest z innymi. Poza tym, jeśli bandyci koczują pod naszą bramą to nie będziemy tego tolerować, bo tylko dzięki temu kilku ludzi dobiegło do Iyash. Nawet żaden kupiec nie podejdzie do nas bo go od razu zatłuką. A to co się dzisiaj działo to rzeźnia.

PS: Rossiol, kurna, możesz pisać normalnie, a jak masz tak pisać to sobie odpuść -_- Mało nas w tej chwili obchodzi Twoja frustracja. I nie obrażaj innych. I capsa wyłącz.
Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 27
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków   Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 07, 2012 4:21 pm

Pomyśl Hector, gdybyś był mieszkańcem Iyash który został zabity przez bandyte, i sam zabił 5/6 to byś uwierzył takiemu bandycie, że chce pertraktować z wami??!!
Tak to była prawda chcieli z nami handlować, ale tu już mówisz kłamstwa (pod koniec) byłem przy tym, i ja mówiłem, że nie będziemy handlować z bandytami, a oni sobie poszli, nie wygoniliśmy ich w ogóle
Powrót do góry Go down
KKProgamer

KKProgamer


Liczba postów : 115
Join date : 27/11/2011
Age : 32
Skąd : Pomorze

Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków   Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 07, 2012 4:21 pm

Jakbyśmy mieli za co kupić materiały albo skąd wziąśc, 1/100 podróży z Iyash do Angvar albo do obozu jest zabijana. ..
Powrót do góry Go down
Hector




Liczba postów : 56
Join date : 27/12/2011
Skąd : się biorą dzieci?

Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków   Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 07, 2012 4:22 pm

Takich ludzi jak LordRossiol proponuję od razu banować. Łatwiej będzie można wbić na serwer -.-

Narzekacie, że tyle bandytów kampi pod bramami. A na screenach widzę tylko 2...
Powrót do góry Go down
LordRossiol

LordRossiol


Liczba postów : 153
Join date : 28/11/2011
Age : 27

Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków   Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 07, 2012 4:23 pm

Mam pytanie,co było w średniowieczu bardziej rozwinięte? Dochodowa nacja dostarczająca drewno czy inny materiał czy jebani bandyci?..
Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 27
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków   Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 07, 2012 4:23 pm

chłopie, screeny były robione już specjalnie, i później kiedy godziny szczytu się skończyły, jak chcesz jutro mogę wstawić screeny (które wtedy zrobię), że pod bramą siedzi minimum 4/5!!
Powrót do góry Go down
KKProgamer

KKProgamer


Liczba postów : 115
Join date : 27/11/2011
Age : 32
Skąd : Pomorze

Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków   Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 07, 2012 4:23 pm

Bo resztę zabililiśmy, 6 nas wyszło spod bramy, a ich było 4. Jeden z nas mamaraga przeżył bo schronił się pod bramą i nie mogli go tam atakować, a 2 bandziorów zostało, a naszych wycięto w pień
Powrót do góry Go down
Daiqe

Daiqe


Liczba postów : 93
Join date : 20/11/2011
Age : 27

Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków   Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 07, 2012 4:24 pm

Jak byli podwaszym murem to sam kolo nich stalem i mnie jakos nie zabili
Powrót do góry Go down
Hector




Liczba postów : 56
Join date : 27/12/2011
Skąd : się biorą dzieci?

Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków   Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 07, 2012 4:24 pm

Ale to nie ja potrzebuję te screeny. Chcesz, żeby nie kampili to dla twojego dobra powinieneś już dawno te screeny dać na forum -.-

Samodzielne myślenie kuleje, jak widzę.


Ostatnio zmieniony przez Hector dnia Sob Sty 07, 2012 4:25 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
ReTTy98




Liczba postów : 5
Join date : 29/12/2011
Age : 26
Skąd : Wrocław

Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków   Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 07, 2012 4:25 pm

To jest patologia. Mój caly zarobek poszedl sie rypac. Mam zostać Budowniczym a nie mam za co kupic nawet miecza drewnianego. Oni nie dają się nam rozwinąć!
Powrót do góry Go down
KKProgamer

KKProgamer


Liczba postów : 115
Join date : 27/11/2011
Age : 32
Skąd : Pomorze

Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków   Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 07, 2012 4:25 pm

Bo pomyśleli, że jak ciebie nie wpuszczamy to tyś też jest Bandyta... Po za tem stałeś pod naszym murem, więc nie mogli ci NIC zrobić.
Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 27
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków   Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 07, 2012 4:25 pm

Wiesz dlaczego? Bo oni myśleli, że jesteś z nimi Smile *bandyta* było też kilku np.: Paula z quehati, też ją wzięli za bandytkę i nie zabili jej
Powrót do góry Go down
SplashArt

SplashArt


Liczba postów : 135
Join date : 30/11/2011
Age : 26
Skąd : Myślę że gdzieś jest moje miejsce.

Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków   Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 07, 2012 4:50 pm

Bandyci są do kitu, bo mają nie ogarniętego lidera. Nie mnie, ja jestem genialny. Wodzu mianował na pewien okres MortalShadow na lidera gdyż tylko on z nas w tym czasie był na serwerze... Ja tam do Iyash nic nie mam, a gdybym coś miał zaszkodziło by to moim interesom.
Powrót do góry Go down
Xanter




Liczba postów : 114
Join date : 22/12/2011

Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków   Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 07, 2012 4:51 pm

MortalShadow to wielki nieogar... Usunąć go ze stanowiska!
Powrót do góry Go down
LordRossiol

LordRossiol


Liczba postów : 153
Join date : 28/11/2011
Age : 27

Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków   Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 07, 2012 5:00 pm

Zwalacie wszystko na jednego debila żyjącego w swoim Matrixie,lol.
Powrót do góry Go down
KKProgamer

KKProgamer


Liczba postów : 115
Join date : 27/11/2011
Age : 32
Skąd : Pomorze

Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków   Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 07, 2012 5:01 pm

Wyjąłeś mi to z ust. Gdy już widziecie że przegracie, to zwalacie wszystko na jednego- typowo dla nie powiem kogo...
Powrót do góry Go down
SplashArt

SplashArt


Liczba postów : 135
Join date : 30/11/2011
Age : 26
Skąd : Myślę że gdzieś jest moje miejsce.

Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków   Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 07, 2012 5:06 pm

Nie lubię się kłócić. Nie lubię słuchać ludzi. Oficjalnie przestaję toczyć z wami dyskusję, o ile ją wcześniej toczyłem.
Powrót do góry Go down
TaBaS98koo




Liczba postów : 132
Join date : 11/12/2011
Skąd : idk

Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków   Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 07, 2012 6:01 pm

Niby dlaczego Bandyci mają żelazne zbroje , bronie?? Ruszyli dupy i coś robią żeby zarobić. Bandyci są po to żeby grę utrudniać. Łatwo wam nie jest , przyznaję. Lecz , zamiast pisać takie tematy już byś coś zarobił. Btw. Skrzynki są do przechowywania cennych przedmiotów.
Powrót do góry Go down
Azzin'Oth

Azzin'Oth


Liczba postów : 119
Join date : 27/12/2011
Age : 27
Skąd : Wa-wa

Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków   Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 07, 2012 6:07 pm

Ja pie*dole ze spawnu wyjsc sie nie da ...
Powrót do góry Go down
KKProgamer

KKProgamer


Liczba postów : 115
Join date : 27/11/2011
Age : 32
Skąd : Pomorze

Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków   Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 07, 2012 6:08 pm

Tak cwaniaku? Ciekawe gdzie ją postawisz? Skoro nawet działki nie można kupić bo Sołtysa nie ma, a gracze nie mogą stawiać w stolicy. Szlachty i Magnatów nie ma aby zrobili osadę. To gdzie ty chcesz to przechować?
Powrót do góry Go down
WodzuPL

WodzuPL


Liczba postów : 418
Join date : 12/11/2011
Age : 27
Skąd : Sopot

Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków   Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 07, 2012 6:24 pm

Dziś wyłączę pvp do 11 stycznia.
Powrót do góry Go down
https://thandor.forumpl.net
KKProgamer

KKProgamer


Liczba postów : 115
Join date : 27/11/2011
Age : 32
Skąd : Pomorze

Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 2 Empty
PisanieTemat: '   Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 07, 2012 6:27 pm

I trzeba było tak od razu! I mi wszystko pasi, nikt nigdzie nie może pracować oprócz w Obozie Pracy, a jak się zaczeka tydzień to pracy będzie i będzie Smile
Powrót do góry Go down
Azzin'Oth

Azzin'Oth


Liczba postów : 119
Join date : 27/12/2011
Age : 27
Skąd : Wa-wa

Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków   Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 07, 2012 6:29 pm

omfg... ide kupiłem drewniany miecz , zginelem , kolejny drewniany , padłem i kolejny , kolejny i az mam juz 100 denarow... a i tak nie moge wyjsc ze spawnu , głupi bandyci . Teraz wylaczone PVP ale co z tego jak teraz kasy nie mam nawet na je... kilof?....

Zabiłem bandyte ktory zaczal sam , uciekal az do Iyash zabilem go w srodku a Tu co?! Iyash mnie zabilo ....
Powrót do góry Go down
GhostMaster66

GhostMaster66


Liczba postów : 151
Join date : 27/11/2011

Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków   Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 07, 2012 6:37 pm

Nie było mnie przy tym, ale podejrzewam, że jak ja bym Wam wpadł do nacji przez bramę to tak samo byście mnie potraktowali, w końcu przybiegam znikąd i nie wiadomo o co chodzi.
Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 27
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków   Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 07, 2012 6:54 pm

"Skoro nawet działki nie można kupić bo Sołtysa nie ma" KKProgamer, jak wbiję w najbliższym czacie, to pójdę je sprzedać tylko muszę bardziej z molomem pokombinować za ile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków   Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Usuniecie niby nacji "Bandyci" - Dotyczy Iyashijczyków
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Niby dlaczego tak ?
» Wędrowcy- usunięcie
» Hodowla roślin dla chłopów i usunięcie gildii rolników w Iyash
» Zmiana nacji
» Spawn nacji

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Sprawy Królestwa Thandor :: Propozycje-
Skocz do: