Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Poprawa Yerdyn

Go down 
+19
Bios_Terminator
UzU123
JacobTab
Thadel
Eomund
Zireael
Dominik
Tydon
mamaraga
WodzuPL
Ernest_66
LordRossiol
Salatko
Theirin
MasterKrashed
Sephiroth
RAV
MarekZet
JT30
23 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
Zireael

Zireael


Liczba postów : 153
Join date : 15/12/2011
Age : 29
Skąd : Pabianice/Łódź

Poprawa Yerdyn - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Poprawa Yerdyn   Poprawa Yerdyn - Page 5 I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 1:28 pm

Zawsze pozostaję wyjście militarne Wink.
Powrót do góry Go down
Dominik




Liczba postów : 102
Join date : 18/12/2011
Age : 25
Skąd : Białystok

Poprawa Yerdyn - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Poprawa Yerdyn   Poprawa Yerdyn - Page 5 I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 3:15 pm

Jest taki mod nazywa sie seppelin czy coś takiego dodaje on taką jakby kierownice która powoduje że np możesz zbudować sobie statek dodać kierownice i możesz nim latać itp to poprostu tym statkiem latało by sie przy wodzie
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

Poprawa Yerdyn - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Poprawa Yerdyn   Poprawa Yerdyn - Page 5 I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 3:19 pm

Tyle, że to obciąża niemiłosiernie.
Powrót do góry Go down
LordRossiol

LordRossiol


Liczba postów : 153
Join date : 28/11/2011
Age : 27

Poprawa Yerdyn - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Poprawa Yerdyn   Poprawa Yerdyn - Page 5 I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 3:33 pm

Plugin MoveCraft
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

Poprawa Yerdyn - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Poprawa Yerdyn   Poprawa Yerdyn - Page 5 I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 5:12 pm

O tym mówię..
Powrót do góry Go down
Zireael

Zireael


Liczba postów : 153
Join date : 15/12/2011
Age : 29
Skąd : Pabianice/Łódź

Poprawa Yerdyn - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Poprawa Yerdyn   Poprawa Yerdyn - Page 5 I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 5:16 pm

Może z gildiami się dogadać nie umiemy, ale za to razem świetnie "machamy mieczami" :p.
Powrót do góry Go down
dominsz1




Liczba postów : 18
Join date : 24/11/2011

Poprawa Yerdyn - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Poprawa Yerdyn   Poprawa Yerdyn - Page 5 I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 7:22 pm

Chcecie górników???? Brrr pierdziele ten wasz śnieg i nie mam zamiaru ich oddawać tak samo jak i inni moji koledzy a co do rzemieslnikow to znowu my bysmy mieli przepier***** bo my tez bedziemy musieli latac jak glupki.I co wam to da że bedziecie mieli rzemieslnikow jak całe Quehati się na was wkurwi i nie sprzeda żadnych surowców dla kupców i rzemieślnicy tylko patyczki i kilofy kamienne bedą robić a my przezyjemy jakaś i se poradzimy i tak juz mamy taki zapas ze mozecie nas pocalowac.To moje zdanie a górnicy napewno nie odejdą bo to tylko gildia dla kretow a co do rzemieslnikow nie damy wam surowcow i bedziecie mieli naprawde WIELKIE ZYSKI...
Powrót do góry Go down
Thadel




Liczba postów : 30
Join date : 11/01/2012

Poprawa Yerdyn - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Poprawa Yerdyn   Poprawa Yerdyn - Page 5 I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 7:44 pm

"Lub powiększyć limit gildii do 5, zrobić 3 takie same w każdej nacji i 2 unikalne. Ale i tak nie wiem, czy to dobry pomysł.. zmienia to mocno serwer." - MarekZet

"[...]Proponuje w takim razie 3 podstawowe gildie: lesnicy, gornicy oraz budowniczy+rzemieslnicy(polaczenie obu gildii). A kazda nacja mialaby 1 specjalna gildie gospodarcza, oraz jedna militarna(np. Iyash Lowcy + rolnicy)" - Lowcakur.

Powrót do góry Go down
LoozaQ

LoozaQ


Liczba postów : 188
Join date : 29/11/2011
Age : 26
Skąd : Katowice

Poprawa Yerdyn - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Poprawa Yerdyn   Poprawa Yerdyn - Page 5 I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 7:56 pm

@UP

Moment moment a ja ? Mój pomysł jest źródłem tych wypowiedzi, a oni podali sugestie -.-
Powrót do góry Go down
Iorweth12

Iorweth12


Liczba postów : 108
Join date : 19/12/2011

Poprawa Yerdyn - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Poprawa Yerdyn   Poprawa Yerdyn - Page 5 I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 7:58 pm

Za czasów jiyam startowaliśmy z 3,5K a po odejściu już z 3K ;/
Wgl u nas nie ma dobrych gildii.
Żeby zrobić workbeancha muszę1
A.Iść do rzemieślnika,wybulić kasę i dać materiały.
b.Iść do boba,wybulić kasę żeby postawił.Ogólnie zawracanie dupy za przeproszeniem.
Zresztą u nas nawet nie ma kto kopać cobbla i craftowac.Mamy gildie wojaków,bobów i tropicieli czyli muszę iść do rzemieślnika z innej nacji...
Zresztą u nas stolicy wgl domków nie ma!
Powrót do góry Go down
DreN

DreN


Liczba postów : 180
Join date : 02/12/2011
Age : 28

Poprawa Yerdyn - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Poprawa Yerdyn   Poprawa Yerdyn - Page 5 I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 8:06 pm

nadal nie mam zamiaru tu grać ale sie wypowiem, czemu Yerdyn do cholery nie wykorzysta inzynierów ?! ta gildia działa jak rzemeslnicy tylko nie robi broni,zbroi i narzędzi, i oni rowniez moga korzystac z redstone i falsebooka (chyba). radze znalezc szybko dowodce inzynierow i zaczac dzialac bo ta gildia moim zdaniam ma najwieksze mozliwosci zarobkowe w yerdyn
Powrót do góry Go down
Zireael

Zireael


Liczba postów : 153
Join date : 15/12/2011
Age : 29
Skąd : Pabianice/Łódź

Poprawa Yerdyn - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Poprawa Yerdyn   Poprawa Yerdyn - Page 5 I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 8:10 pm

Nikomu nie potrzebni inżynierowie jak wszystko można przejść na bugach ;/.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Poprawa Yerdyn - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Poprawa Yerdyn   Poprawa Yerdyn - Page 5 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Poprawa Yerdyn
Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Rozmowy o Yerdyn
» Nacja Yerdyn
» Yerdyn Łóżka
» Przydomki - Yerdyn
» Inżynierzy Yerdyn

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Sprawy Królestwa Thandor :: Propozycje-
Skocz do: