Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Zostań Tropicielem! ZAPISY!

Go down 
+14
malump999
Gancello
Theirin
Serniks
potkan951
Esterka227
Azzin'Oth
Hoffix
Laskov
Vanhanian
Siepa
Zireael
czaha06
Eomund
18 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
czaha06

czaha06


Liczba postów : 145
Join date : 17/12/2011

Zostań Tropicielem! ZAPISY! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zostań Tropicielem! ZAPISY!   Zostań Tropicielem! ZAPISY! - Page 2 I_icon_minitimeSro Gru 28, 2011 10:51 am

Nie no spoko ja nie mówie że nie wchodzisz ja tylko mówie że cie nie widze ja też w porównaniu do tego ile jestem pisze strasznie mało tylko zauważyłem że Laskov ma potencjał zauważyłem w nim kogoś kto by mógł to robić ale nic przeciwko tobie nie mam i myśle że też pewnie potrafisz sobie poradzić z byciem zastępcą
Powrót do góry Go down
Zireael

Zireael


Liczba postów : 153
Join date : 15/12/2011
Age : 30
Skąd : Pabianice/Łódź

Zostań Tropicielem! ZAPISY! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zostań Tropicielem! ZAPISY!   Zostań Tropicielem! ZAPISY! - Page 2 I_icon_minitimeSro Gru 28, 2011 11:11 am

Osobiście wolałbym Siepę. Jeszcze nie wiem dlaczego, ale jak znajdę argument to napiszę. Poza tym jest nieco starszy Wink.
Powrót do góry Go down
Esterka227

Esterka227


Liczba postów : 87
Join date : 01/12/2011
Age : 25
Skąd : Radom

Zostań Tropicielem! ZAPISY! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zostań Tropicielem! ZAPISY!   Zostań Tropicielem! ZAPISY! - Page 2 I_icon_minitimeSro Gru 28, 2011 11:57 am

1. Nick: Esterka227
2. Wiek: 13
3. Ile grasz w Minecrafta: Od kilku miesięcy
4. Jakie stanowisko chcesz zajmować?: Hmm... Nawigator
5. Znajomość Królestwa (obowiązuje po starcie serwera): o.o
6. Dlaczego ja?: Ponieważ jestem osobą która doprowadzi zawsze do celu. Umiem posługiwać się mieczem, łukiem bardzo dobrze i trochę alchemią. Jestem osobą, która nienawidzi się nudzić więc pomyślałam, że się tu nadam.
7. Dlaczego Gildia Tropicieli?: Ponieważ moim zdaniem nie będzie można się tam nudzić i myślę, że będzie fajnie.
8 Twoja historia postaci: Urodziłam się w wiosce Enderte podczas wojny o wolność. Mój ojciec ( wojownik ) uczył moich 4 braci posługiwania się mieczem, mnie zaś matka ( elfka ) uczyła strzelać z łuku. Były to ciężkie czasy dla Enderte. Po kilkunastu latach ciężkiej walki jako dziecko przyjęto mnie do Gildii Łowców. Miałam uczestniczyć w bitwach o Enderte, Sarattim i Werssoul. W jednej z bitw zostałam ranna i do dnia dzisiejszego mam bliznę na ramieniu. W Enderte ukoronowano mnie królową lasów. Dobrze pamiętam tą chwilę. W końcu rozpoczęła się bitwa, w której moi bracia zostali zamordowani. Z naszych wojsk zostało tylko 2.300 wojowników, a było nas 8.000, więc musieliśmy uciekać czym prędzej. Enderte przestało istnieć... Wszystko legło w gruzach... Istny koszmar... Uciekliśmy daleko na północ do krainy śniegu gdzie władała królowa Hernette. Pozwoliła nam rozbić obóz.







No i tyle Razz za wszystkie błędy przepraszam.
Powrót do góry Go down
potkan951

potkan951


Liczba postów : 60
Join date : 19/11/2011
Age : 25
Skąd : Białystok

Zostań Tropicielem! ZAPISY! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zostań Tropicielem! ZAPISY!   Zostań Tropicielem! ZAPISY! - Page 2 I_icon_minitimeSro Gru 28, 2011 12:02 pm

esterka ale można być w jednej gildi
Powrót do góry Go down
Serniks




Liczba postów : 8
Join date : 10/12/2011

Zostań Tropicielem! ZAPISY! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zostań Tropicielem! ZAPISY!   Zostań Tropicielem! ZAPISY! - Page 2 I_icon_minitimeSro Gru 28, 2011 12:37 pm

1. Nick:Serniks
2. Wiek:15
3. Ile grasz w Minecrafta:Około roku
4. Jakie stanowisko chcesz zajmować?:Hmm.Myślę , że na razie te najniższe
5. Znajomość Królestwa (obowiązuje po starcie serwera):Jeśli chodzi o to co wiem z forum to prawie wszystko.
6. Dlaczego ja?:Może dlatego , że lubię odkrywać tajemnice , szpiegować itp.
7. Dlaczego Gildia Tropicieli?:Tak jak wyżej lubię szpiegować , prowadzić zwiad itp.
8 Twoja historia postaci:Pewnego dnia , ja i mój brat poszliśmy pobawić się na równinie niedaleko
wioski , w której mieszkaliśmy.Spędziliśmy na niej ledwie godzinę po czym ruszyliśmy w stronę lasu.Szliśmy kilka minut
aż ujrzałem nogę wystającą z krzaków.Podszedłem do niej i rozsunąłem krzaki.Ujrzałem starca z nożem w piersi i jakimś
zwojem w dłoni.wziąłem go do rąk i zacząłem czytać.Był to spis wszelakich potworów żyjących w tym lesie.Czytając to
bardzo się zdziwiłem , gdyż nigdy w tych stronach nie spotkałem nic prócz ludzi i dzików.odrzuciłem kartkę i powiedziałęm
bratu by biegł jak najszybciej do domu.ja postanowiłem zostać i poszukać żyjących tu kreatur.Lecz to był zły pomysł
gdy tylko się ściemniło z drzewa zeskoczyło coś ,czego nie dało się opisać słowami.Szybko podbiegł do mnie próbując
opluć czymś zielonym.wyciągnołem miecz i próbowałem trafić to coś , lecz na próżno.spanikowałem i rzuciłem się do ucieczki
biegłem przed siebie nie patrząc do tyłu.Po kilku minutach zobaczyłem małą wioskę pokrytą śniegiem.przerażony , głodny i
zmarznięty postanowiłem zostać tu dopóki trochę nie odpocznę od życia z rodzicami którzy codziennie bili mnie i moje
rodzeństwo.

Powrót do góry Go down
Vanhanian

Vanhanian


Liczba postów : 45
Join date : 22/12/2011

Zostań Tropicielem! ZAPISY! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zostań Tropicielem! ZAPISY!   Zostań Tropicielem! ZAPISY! - Page 2 I_icon_minitimeSro Gru 28, 2011 3:28 pm

Coraz nas więcej Very Happy.
Powrót do góry Go down
Laskov




Liczba postów : 222
Join date : 27/11/2011
Age : 26

Zostań Tropicielem! ZAPISY! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zostań Tropicielem! ZAPISY!   Zostań Tropicielem! ZAPISY! - Page 2 I_icon_minitimeSro Gru 28, 2011 3:53 pm

Zirael ale co ma wiek do tego ?
Powrót do góry Go down
Siepa

Siepa


Liczba postów : 30
Join date : 25/11/2011
Age : 30

Zostań Tropicielem! ZAPISY! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zostań Tropicielem! ZAPISY!   Zostań Tropicielem! ZAPISY! - Page 2 I_icon_minitimeSro Gru 28, 2011 3:58 pm

LAskov. Napewno większe doświadczenie życiowe. Wink
Powrót do góry Go down
Laskov




Liczba postów : 222
Join date : 27/11/2011
Age : 26

Zostań Tropicielem! ZAPISY! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zostań Tropicielem! ZAPISY!   Zostań Tropicielem! ZAPISY! - Page 2 I_icon_minitimeSro Gru 28, 2011 3:58 pm

Oj tam oj tam Razz
Powrót do góry Go down
Eomund

Eomund


Liczba postów : 58
Join date : 18/12/2011
Age : 30

Zostań Tropicielem! ZAPISY! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zostań Tropicielem! ZAPISY!   Zostań Tropicielem! ZAPISY! - Page 2 I_icon_minitimeSro Gru 28, 2011 5:40 pm

Esterka i Serniks wstępnie przyjęci Smile

Powrót do góry Go down
Eomund

Eomund


Liczba postów : 58
Join date : 18/12/2011
Age : 30

Zostań Tropicielem! ZAPISY! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zostań Tropicielem! ZAPISY!   Zostań Tropicielem! ZAPISY! - Page 2 I_icon_minitimeCzw Gru 29, 2011 11:17 am

Sorry za doublea, ale chciałem, żeby wszystkim zainteresowanym podświetlił się temat Smile Ostatecznie na zastępcę wybieram Siepę. Kompetencje dwóch kandydatów praktycznie się nie różniły, ale wziąłem pod uwagę, że Laskov będzie też miał swoją osadę, a co za tym idzie - mniej czasu.
Powrót do góry Go down
czaha06

czaha06


Liczba postów : 145
Join date : 17/12/2011

Zostań Tropicielem! ZAPISY! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zostań Tropicielem! ZAPISY!   Zostań Tropicielem! ZAPISY! - Page 2 I_icon_minitimeCzw Gru 29, 2011 11:23 am

Gratulacje dla Siepy
Powrót do góry Go down
Siepa

Siepa


Liczba postów : 30
Join date : 25/11/2011
Age : 30

Zostań Tropicielem! ZAPISY! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zostań Tropicielem! ZAPISY!   Zostań Tropicielem! ZAPISY! - Page 2 I_icon_minitimeCzw Gru 29, 2011 1:08 pm

Dziękuję Eomund . Dziękuję czaha Very Happy
Powrót do góry Go down
Laskov




Liczba postów : 222
Join date : 27/11/2011
Age : 26

Zostań Tropicielem! ZAPISY! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zostań Tropicielem! ZAPISY!   Zostań Tropicielem! ZAPISY! - Page 2 I_icon_minitimeCzw Gru 29, 2011 1:16 pm

Gratulacje Siepa

PS. Kim zostanę ja ?
Powrót do góry Go down
Eomund

Eomund


Liczba postów : 58
Join date : 18/12/2011
Age : 30

Zostań Tropicielem! ZAPISY! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zostań Tropicielem! ZAPISY!   Zostań Tropicielem! ZAPISY! - Page 2 I_icon_minitimeCzw Gru 29, 2011 1:31 pm

Nawigatorem, księgowym (o ile będzie taka funkcja), być może wymyślę jakieś inne stanowisko Smile
Powrót do góry Go down
czaha06

czaha06


Liczba postów : 145
Join date : 17/12/2011

Zostań Tropicielem! ZAPISY! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zostań Tropicielem! ZAPISY!   Zostań Tropicielem! ZAPISY! - Page 2 I_icon_minitimeCzw Gru 29, 2011 1:34 pm

Jak dla mnie dobrze gdyby Laskov został aktywnym czytelnikiem forum osad i przyjął mnie do swojej przepraszam że tu pisze ale chcę żeby zauważył ;D
Powrót do góry Go down
Theirin

Theirin


Liczba postów : 112
Join date : 20/11/2011
Age : 27

Zostań Tropicielem! ZAPISY! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zostań Tropicielem! ZAPISY!   Zostań Tropicielem! ZAPISY! - Page 2 I_icon_minitimeCzw Gru 29, 2011 1:48 pm

1. Nick:Theirin
2. Wiek:15
3. Ile grasz w Minecrafta:Od alphy, ale nie pamiętam dokładnej wersji.
4. Jakie stanowisko chcesz zajmować?:Księgowy lub Skryba, dodatkowo przydałby mi się też jakiś pomocnik, chociaż mogę ogarnąć.
5. Znajomość Królestwa (obowiązuje po starcie serwera):n/a
6. Dlaczego ja?: Trudne sprawy są lepsze ! A tak do tematu, ponieważ lubię posiedzieć w siedzibie i wszystko sobie ułożyć.
7. Dlaczego Gildia Tropicieli?:Ponieważ dlatego iż uważam, że ta gildia ma potencjał i można w niej miło spędzić czas.
8 Twoja historia postaci:Theirin nie pamiętał rodziców, wychowywał się i służył królowi w Charze, lecz po zmianie władcy, opuścił Char i wspiera aktualnie królestwo Yerden.

@Edit: Jeżeli komuś to nie pasuję, rozpiszę się bardziej.
Powrót do góry Go down
Eomund

Eomund


Liczba postów : 58
Join date : 18/12/2011
Age : 30

Zostań Tropicielem! ZAPISY! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zostań Tropicielem! ZAPISY!   Zostań Tropicielem! ZAPISY! - Page 2 I_icon_minitimeCzw Gru 29, 2011 1:52 pm

Wstępnie przyjęty. PRZYPOMINAM - po starcie serwera od razu wbijajcie mieszczanina, bo dopiero wtedy będę mógł was oficjalnie przyjąć!
Powrót do góry Go down
czaha06

czaha06


Liczba postów : 145
Join date : 17/12/2011

Zostań Tropicielem! ZAPISY! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zostań Tropicielem! ZAPISY!   Zostań Tropicielem! ZAPISY! - Page 2 I_icon_minitimeCzw Gru 29, 2011 2:13 pm

Ja chyba wyśle pare sms'ów i jak najszybciej zdobędę mieszczanina
Powrót do góry Go down
Hoffix




Liczba postów : 5
Join date : 26/12/2011

Zostań Tropicielem! ZAPISY! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zostań Tropicielem! ZAPISY!   Zostań Tropicielem! ZAPISY! - Page 2 I_icon_minitimeCzw Gru 29, 2011 4:43 pm

Daj spokój... Z mojej historii wywnioskowałeś, że jestem leniwy i nie pogram dłużej niż kilka dni. Proponuje ci zapisać się do gildii wróżbitów. Po 1 nie chciałem tutaj tworzyć niewiadomo jakiej opowieści. Poprostu chciałem zostać zwiadowcą i proszę cię żebyś nie robił problemów.
Powrót do góry Go down
Vanhanian

Vanhanian


Liczba postów : 45
Join date : 22/12/2011

Zostań Tropicielem! ZAPISY! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zostań Tropicielem! ZAPISY!   Zostań Tropicielem! ZAPISY! - Page 2 I_icon_minitimeCzw Gru 29, 2011 4:48 pm

Tak dla wyjaśnienia, "chcieć to se możesz", Historia ma być klimatyczna, adekwatna do klimatu serwera trochej bardziej poważna. Tak by wyręczyć i tak zapracowanego Eomunda ;D.

Ps. nie zwiadowcą, lecz tropicielem ;D( sam się myliłem, ale tylko tak piszę by zwrócić uwagę na błąd Wink )
Powrót do góry Go down
Eomund

Eomund


Liczba postów : 58
Join date : 18/12/2011
Age : 30

Zostań Tropicielem! ZAPISY! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zostań Tropicielem! ZAPISY!   Zostań Tropicielem! ZAPISY! - Page 2 I_icon_minitimeCzw Gru 29, 2011 5:10 pm

pisałem już wcześniej, że nie chce, abyście tworzyli nowe historie. Prosiłem o te z podań na WL. Skoro komuś nie chce się nawet skopiować, to pewnie szczególnie się nie przyda.
Powrót do góry Go down
czaha06

czaha06


Liczba postów : 145
Join date : 17/12/2011

Zostań Tropicielem! ZAPISY! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zostań Tropicielem! ZAPISY!   Zostań Tropicielem! ZAPISY! - Page 2 I_icon_minitimeCzw Gru 29, 2011 5:19 pm

Ja szczerze mówiąc napisałem moją skróconą i dopisałem troche
Powrót do góry Go down
Zireael

Zireael


Liczba postów : 153
Join date : 15/12/2011
Age : 30
Skąd : Pabianice/Łódź

Zostań Tropicielem! ZAPISY! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zostań Tropicielem! ZAPISY!   Zostań Tropicielem! ZAPISY! - Page 2 I_icon_minitimeCzw Gru 29, 2011 9:49 pm

Tak, dla pewności napiszę, chociaż chyba pisałem to gdzieś na innym temacie, że na generała się jaknajbardziej zgadzam Smile.
Powrót do góry Go down
Eomund

Eomund


Liczba postów : 58
Join date : 18/12/2011
Age : 30

Zostań Tropicielem! ZAPISY! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zostań Tropicielem! ZAPISY!   Zostań Tropicielem! ZAPISY! - Page 2 I_icon_minitimePią Gru 30, 2011 2:43 pm

Rozumiem, że Laskov i Esterka nas opuścili, a co za tym idzie skazali się na śmierć przy pierwszej lepszej okazji? Smile


Ostatnio zmieniony przez Eomund dnia Pią Gru 30, 2011 3:55 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zostań Tropicielem! ZAPISY! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zostań Tropicielem! ZAPISY!   Zostań Tropicielem! ZAPISY! - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Zostań Tropicielem! ZAPISY!
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Zapisy do armii Yerdyn'u.
» Praca - Zapisy do trzciny !

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Nacje :: Yerdyn :: Gildie :: Tropiciele-
Skocz do: