Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Pytania dot. gildii

Go down 
+7
Gancello
Theirin
mamaraga
Zireael
czaha06
Demors
Eomund
11 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Eomund

Eomund


Liczba postów : 58
Join date : 18/12/2011
Age : 30

Pytania dot. gildii Empty
PisanieTemat: Pytania dot. gildii   Pytania dot. gildii I_icon_minitimePią Gru 23, 2011 8:08 pm

Piszcie, jeśli macie jakieś wątpliwości. Zapisy ruszą po starcie serwera, ponieważ do gildii można dołączać od rangi mieszczanina!
Powrót do góry Go down
Demors

Demors


Liczba postów : 22
Join date : 17/12/2011
Age : 25
Skąd : Z Krainy Zwanej Kaxorgia (Krainy Króla Gregoriona) Tam niegdyś miałem wszystko, Teraz już NIC.

Pytania dot. gildii Empty
PisanieTemat: Co do gildi.   Pytania dot. gildii I_icon_minitimePią Gru 23, 2011 8:53 pm

Z tego co zauważyłem zasady są głównie wobec szukania znalezisk w ruinach a mało co uwzględniają główny cel tropienie i szpiegowanie, no przynajmniej mam takie wrażenie.
Powrót do góry Go down
Eomund

Eomund


Liczba postów : 58
Join date : 18/12/2011
Age : 30

Pytania dot. gildii Empty
PisanieTemat: Re: Pytania dot. gildii   Pytania dot. gildii I_icon_minitimePią Gru 23, 2011 9:31 pm

jutro postaram się podzielić regulamin, dodać do niego zasady dot. tropienia. Jak już pisałem, sam nie wiem jak cały proces tropienia będzie wyglądał Smile
Powrót do góry Go down
czaha06

czaha06


Liczba postów : 145
Join date : 17/12/2011

Pytania dot. gildii Empty
PisanieTemat: Re: Pytania dot. gildii   Pytania dot. gildii I_icon_minitimeSob Gru 24, 2011 3:06 pm

Ja mam pytanie te rangi co są to kto się będzie zajmował tylko znajdywaniem bo jeśli każdy musi być conajmniej nawigatorem to oni się zrobią bezużyteczni ja bym zrobił taką range która znajduje i np. przekazuje nawigatorowi namiary
Powrót do góry Go down
Zireael

Zireael


Liczba postów : 153
Join date : 15/12/2011
Age : 30
Skąd : Pabianice/Łódź

Pytania dot. gildii Empty
PisanieTemat: Re: Pytania dot. gildii   Pytania dot. gildii I_icon_minitimeSob Gru 24, 2011 3:18 pm

Myślę, że chodziło Edmundowi, że to są te specjalne stanowiska. A zapewne każdy członek gildii z rangą mieszczanina, będzie właśnie poszukiwaczem, czy jak to tam będzie się nazywać. Oczywiście mogę się mylić Smile.
Powrót do góry Go down
Eomund

Eomund


Liczba postów : 58
Join date : 18/12/2011
Age : 30

Pytania dot. gildii Empty
PisanieTemat: Re: Pytania dot. gildii   Pytania dot. gildii I_icon_minitimeSob Gru 24, 2011 5:06 pm

To są te najważniejsze stanowiska. Rangi, o ile będzie coś oprócz tropiciela Smile, podam później.
Powrót do góry Go down
mamaraga

mamaraga


Liczba postów : 133
Join date : 20/11/2011
Age : 26
Skąd : Zabrze

Pytania dot. gildii Empty
PisanieTemat: Re: Pytania dot. gildii   Pytania dot. gildii I_icon_minitimeNie Gru 25, 2011 11:11 am

Nie jestem z yerdynu, ale powinieneś zrobić rekrutacja, to co , że od mieszczanina można, jeżeli do innych gildi też od mieszczanina można, a jakoś robią rekrutacja, potem będzie chaos , więc radziłbym teraz otworztć rekrutacje.
Powrót do góry Go down
czaha06

czaha06


Liczba postów : 145
Join date : 17/12/2011

Pytania dot. gildii Empty
PisanieTemat: Re: Pytania dot. gildii   Pytania dot. gildii I_icon_minitimeSro Gru 28, 2011 5:10 pm

A ja mam pytanie czy my możemy używać jakiś mieczy lub zbroi ? A jeśli tak to jakich
Powrót do góry Go down
Eomund

Eomund


Liczba postów : 58
Join date : 18/12/2011
Age : 30

Pytania dot. gildii Empty
PisanieTemat: Re: Pytania dot. gildii   Pytania dot. gildii I_icon_minitimeSro Gru 28, 2011 5:20 pm

Możemy używać max kamienny kilof i kamienny miecz. Oprócz tego możemy nosić skórzane zbroje i kolczugi. Jako, że tych drugich nie da się craftować, podejrzewam, że będzie można je kupić albo znaleźć w ruinach.

Powrót do góry Go down
Theirin

Theirin


Liczba postów : 112
Join date : 20/11/2011
Age : 27

Pytania dot. gildii Empty
PisanieTemat: Re: Pytania dot. gildii   Pytania dot. gildii I_icon_minitimeCzw Gru 29, 2011 5:28 pm

Siedziba będzie mieściła się w stolicy ? Aha, i czy będą takie punkty kontrolne czy coś w wioskach ?
Powrót do góry Go down
Eomund

Eomund


Liczba postów : 58
Join date : 18/12/2011
Age : 30

Pytania dot. gildii Empty
PisanieTemat: Re: Pytania dot. gildii   Pytania dot. gildii I_icon_minitimeCzw Gru 29, 2011 5:36 pm

Z tego co wyczytałem, dostaniemy własny teren na siedzibę. Na serwerze będzie plugin factions, który nam to umożliwi. Z tego wynika, że będziemy mieli nie tylko samą siedzibę gildii, z czasem postawimy mury i inne budowle. Plugin umożliwia też ustawienie spawnu na terenie gildii.
Powrót do góry Go down
czaha06

czaha06


Liczba postów : 145
Join date : 17/12/2011

Pytania dot. gildii Empty
PisanieTemat: Re: Pytania dot. gildii   Pytania dot. gildii I_icon_minitimePią Gru 30, 2011 9:02 am

A jak jesteśmy przy kolczugach to któryś admin napisał że umożliwi nam crafting tyle że nie powiedział z czego próbuje się dowiedzieć ale słabo mi idzie
Powrót do góry Go down
Gancello

Gancello


Liczba postów : 7
Join date : 01/01/2012
Age : 26

Pytania dot. gildii Empty
PisanieTemat: Re: Pytania dot. gildii   Pytania dot. gildii I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 8:47 pm

Jeszcze nie zostałem przyjęty ale już złożyłem podanie ale męczy mnie jedno pytanie:
A jak będzie wyglądać sprawa skinów? Trzeba będzie mieć jakieś z góry ustalone skiny czy będzie można swój, ponieważ ja mogę przerobić mój skin na bardziej "tropicielski", bo nawiązuje on do mojej historii postaci.
Powrót do góry Go down
jiyam




Liczba postów : 218
Join date : 13/11/2011
Age : 29

Pytania dot. gildii Empty
PisanieTemat: Re: Pytania dot. gildii   Pytania dot. gildii I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 11:41 pm

Jeśli pozwolicie to się na chwilkę wtrącę.

Eomund, co do twojej wypowiedzi dotyczącej factions, każda frakcja będzie się dzieliła na "pod frakcje" nie dlatego, żeby od razu tworzyć z gildii miasteczko otoczone murami, lecz po to, aby utworzyć oddzielne organy zarządzania i ułatwić zadanie królowi, co prawda będziecie mogli nieco rozbudowywać swoją SIEDZIBĘ gildii, ale ogólny rozwój dotyczy tylko miast i wsi.

To chyba wszystko z mojej strony Wink
Powrót do góry Go down
Siepa

Siepa


Liczba postów : 30
Join date : 25/11/2011
Age : 30

Pytania dot. gildii Empty
PisanieTemat: Re: Pytania dot. gildii   Pytania dot. gildii I_icon_minitimePon Sty 02, 2012 1:01 pm

jiyam Siedziba gildi bedzie w głównym mieście czy poza murami?
Powrót do góry Go down
jiyam




Liczba postów : 218
Join date : 13/11/2011
Age : 29

Pytania dot. gildii Empty
PisanieTemat: Re: Pytania dot. gildii   Pytania dot. gildii I_icon_minitimePon Sty 02, 2012 2:44 pm

Położenie siedziby zależy od przywódcy gildii, tak więc o to pytajcie Eomunda Smile
W razie co to w mieście jest jeszcze sporo wolnego miejsca, więc jeśli chcecie mieć gildię w mieście to ja nie widzę żadnego problemu Wink
Powrót do góry Go down
czaha06

czaha06


Liczba postów : 145
Join date : 17/12/2011

Pytania dot. gildii Empty
PisanieTemat: Re: Pytania dot. gildii   Pytania dot. gildii I_icon_minitimePon Sty 02, 2012 3:00 pm

Osobiście twierdze że powinniśmy mieć siedzibę gdzieś za miastem bo to jakoś mi bardziej pasuje do Tropicieli ale to tylko moja propozycja dla Emounda
Powrót do góry Go down
Siepa

Siepa


Liczba postów : 30
Join date : 25/11/2011
Age : 30

Pytania dot. gildii Empty
PisanieTemat: Re: Pytania dot. gildii   Pytania dot. gildii I_icon_minitimePon Sty 02, 2012 4:59 pm

Wg mnie siedziba powinna być w mieście ale gdzieś na uboczu;)
Powrót do góry Go down
Eomund

Eomund


Liczba postów : 58
Join date : 18/12/2011
Age : 30

Pytania dot. gildii Empty
PisanieTemat: Re: Pytania dot. gildii   Pytania dot. gildii I_icon_minitimePon Sty 02, 2012 5:57 pm

A jeśli chcielibyśmy mieć siedzibę gildii w jakieś osadzie, to czy członkowie gildii są liczeni jako mieszkańcy? Bo jeśli tak, to tak naprawdę nie można mieć siedziby w osadzie, a przynajmniej jest to nierozsądne Smile Jeśli chcielibyśmy mieć siedzibę w mieście, to czy dostaniemy działkę 24x28 i czy będziemy musieli za nią płacić?
Powrót do góry Go down
jiyam




Liczba postów : 218
Join date : 13/11/2011
Age : 29

Pytania dot. gildii Empty
PisanieTemat: Re: Pytania dot. gildii   Pytania dot. gildii I_icon_minitimePon Sty 02, 2012 6:27 pm

Właściwie to można założyć gildia na terenie osady, lecz to byłoby strasznie niekorzystne dla osady, ponieważ osady nie będą zbyt duże, a taka gildia trochę miejsca zajmie...
Gildie najprawdopodobniej będą miały wyznaczone darmowe działki, lecz będzie was obowiązywał podatek od działalności gildii, niezależnie od wyboru lokacji.
Powrót do góry Go down
Siepa

Siepa


Liczba postów : 30
Join date : 25/11/2011
Age : 30

Pytania dot. gildii Empty
PisanieTemat: Re: Pytania dot. gildii   Pytania dot. gildii I_icon_minitimeWto Sty 03, 2012 1:12 pm

Czyli najlepiej założyć gildię w mieście głównym. Skoro i tak będzie trzeba płacić podatek.
Powrót do góry Go down
Eomund

Eomund


Liczba postów : 58
Join date : 18/12/2011
Age : 30

Pytania dot. gildii Empty
PisanieTemat: Re: Pytania dot. gildii   Pytania dot. gildii I_icon_minitimeWto Sty 03, 2012 1:53 pm

Nie tylko będzie najtaniej, ale też najbezpieczniej i obie strony (miasto i gildia) w takim układzie będą czerpać korzyści. My z początku będziemy bezpieczni, w spokoju wszystko zbudujemy, a później w razie jakichś walk, będziemy mogli szybko pomóc miastu Smile
Powrót do góry Go down
czaha06

czaha06


Liczba postów : 145
Join date : 17/12/2011

Pytania dot. gildii Empty
PisanieTemat: Re: Pytania dot. gildii   Pytania dot. gildii I_icon_minitimeWto Sty 03, 2012 4:06 pm

Eeech jak dla mnie do Tropicieli siedziba poza miastem byłaby lepsza no ale dobra będę realistą to faktycznie lepsze więc zrobimy jak wolicie Smile
Powrót do góry Go down
jiyam




Liczba postów : 218
Join date : 13/11/2011
Age : 29

Pytania dot. gildii Empty
PisanieTemat: Re: Pytania dot. gildii   Pytania dot. gildii I_icon_minitimeCzw Sty 05, 2012 4:56 pm

Jeśli chcecie to oczywiście możecie zbudować siedzibę na zewnątrz, nikt wam tego nie zabroni Smile
Powrót do góry Go down
Zireael
Gość




Pytania dot. gildii Empty
PisanieTemat: Re: Pytania dot. gildii   Pytania dot. gildii I_icon_minitimeCzw Sty 05, 2012 5:35 pm

Może jakieś głosowanie wewnątrz gildiowe, ale dla mnie i tak wyjdzie na jedno.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pytania dot. gildii Empty
PisanieTemat: Re: Pytania dot. gildii   Pytania dot. gildii I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Pytania dot. gildii
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Pytania o Gildii
» Pytania i rozmowy Gildii Łowców
» 2 Pytania ...
» Pytania i Propozycje
» Pytania i propozycje

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Nacje :: Yerdyn :: Gildie :: Tropiciele-
Skocz do: