Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Pytania i Propozycje

Go down 
+2
Zosski
Manana
6 posters
AutorWiadomość
Manana

Manana


Liczba postów : 46
Join date : 22/11/2011
Age : 27
Skąd : Ryn

Pytania i Propozycje Empty
PisanieTemat: Pytania i Propozycje   Pytania i Propozycje I_icon_minitimeWto Lis 29, 2011 6:14 pm

Jeżeli macie jakieś propozycje lub pytania wobec gildii, śmiało pytać.
Powrót do góry Go down
Zosski




Liczba postów : 40
Join date : 20/11/2011

Pytania i Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i Propozycje   Pytania i Propozycje I_icon_minitimeWto Lis 29, 2011 7:28 pm

Ja mam propozycje, możecie założyć siedzibie w osadzie Pustynia Górnicza o ile chcecie Smile
Powrót do góry Go down
Manana

Manana


Liczba postów : 46
Join date : 22/11/2011
Age : 27
Skąd : Ryn

Pytania i Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i Propozycje   Pytania i Propozycje I_icon_minitimeSro Lis 30, 2011 8:06 am

Zosski napisał:
Ja mam propozycje, możecie założyć siedzibie w osadzie Pustynia Górnicza o ile chcecie Smile
Dosyć oryginalny pomysł Razz, ale jeżeli się znajdzie miejsce chętnie zapraszam do Zosski'ego.
Powrót do góry Go down
LordRossiol

LordRossiol


Liczba postów : 153
Join date : 28/11/2011
Age : 27

Pytania i Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i Propozycje   Pytania i Propozycje I_icon_minitimeSro Lis 30, 2011 2:03 pm

Manana,naprawdę opłaca się do zosskiego dojść,jeszcze paru zrekrutuje i mamy stały dostęp żelaza(kociołki) itp.
Powrót do góry Go down
TermoS

TermoS


Liczba postów : 53
Join date : 19/11/2011
Skąd : Krotoszyn-Wielkopolska

Pytania i Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i Propozycje   Pytania i Propozycje I_icon_minitimeWto Gru 06, 2011 3:47 pm

Można zrobić w gildii bibliotekę mającą 2 piętra a na parterze stół alchemiczny .
Powrót do góry Go down
Kenji

Kenji


Liczba postów : 399
Join date : 13/11/2011
Age : 24
Skąd : Mounster Sprichel

Pytania i Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i Propozycje   Pytania i Propozycje I_icon_minitimeWto Gru 06, 2011 7:01 pm

Ja gildię alchemików wyobrażam sobie jako wąską ,,wieże'' z jakimiś 4 piętrami .
Powrót do góry Go down
Manana

Manana


Liczba postów : 46
Join date : 22/11/2011
Age : 27
Skąd : Ryn

Pytania i Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i Propozycje   Pytania i Propozycje I_icon_minitimeSro Gru 07, 2011 1:56 pm

Ja mam podobne wyobrażenia jak Kenji. Wysoka smukła wieża
Powrót do góry Go down
TermoS

TermoS


Liczba postów : 53
Join date : 19/11/2011
Skąd : Krotoszyn-Wielkopolska

Pytania i Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i Propozycje   Pytania i Propozycje I_icon_minitimeCzw Gru 08, 2011 6:17 pm

a pod wieżą podziemia i grobowce
Powrót do góry Go down
God

God


Liczba postów : 145
Join date : 24/11/2011
Age : 28
Skąd : z Holandii

Pytania i Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i Propozycje   Pytania i Propozycje I_icon_minitimeCzw Gru 08, 2011 7:37 pm


Witam,

Jak wiecie bendziecie potrzebowac do mixturek blaze rod a one sa tylko dostempne w netherze.
Chcial bym wiedziec czy chcecie ustalic pakt handlowy ?,my bendziemy dostarczac blaze rod'y i inne rzeczy z nethera a wy jak chcecie mozecie placic kasa lub mineralami(wengiel,zelazo,zloto,diamenty)?
Chcecie pakt handlowy?

Pozdro God
Powrót do góry Go down
TermoS

TermoS


Liczba postów : 53
Join date : 19/11/2011
Skąd : Krotoszyn-Wielkopolska

Pytania i Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i Propozycje   Pytania i Propozycje I_icon_minitimeCzw Gru 08, 2011 7:41 pm

Dobrze by było Smile. Większość eliksirów opiera się o rzeczy z netheru
Powrót do góry Go down
Manana

Manana


Liczba postów : 46
Join date : 22/11/2011
Age : 27
Skąd : Ryn

Pytania i Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i Propozycje   Pytania i Propozycje I_icon_minitimeCzw Gru 08, 2011 7:51 pm

God na pewno MUSIMY zawrzeć pakt handlowy bo jak TermoS wspomniał 60% składników pochodzi z netheru. Przechodząc do sedna możemy dawać wam mikstury potrzebne w waszych bitwach i wyprawach i będziemy płacić pewien procent ceny wytworzenia mikstury. Nie wiem co o tym sądzisz God odpisz tutaj i przeprowadzimy dyskusję ponieważ będzie to nasz główny środek zarobku zarówno nasz i wasz.
Powrót do góry Go down
Kenji

Kenji


Liczba postów : 399
Join date : 13/11/2011
Age : 24
Skąd : Mounster Sprichel

Pytania i Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i Propozycje   Pytania i Propozycje I_icon_minitimeCzw Gru 08, 2011 7:54 pm

1.Strażnicy piekła zbierają dla nas te itemki .
2.Sprzedają je kupcom .
3. Kupcy dostarczają nam te itemy lub sami idziemy do Angvaru i kupujemy ze skrzynek .
4. Alchemicy robią mikstury .

EDIT Moja liczba postów :O 333 !


Ostatnio zmieniony przez Kenji dnia Czw Gru 08, 2011 7:57 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Manana

Manana


Liczba postów : 46
Join date : 22/11/2011
Age : 27
Skąd : Ryn

Pytania i Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i Propozycje   Pytania i Propozycje I_icon_minitimePią Gru 09, 2011 12:38 pm

Kenji ładnie wytłumaczył, wyczerpujące i na temat. Dyskusja na temat handlu zostaje zamknięta. Następne posty z tym tematem zostaną usunięte.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pytania i Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i Propozycje   Pytania i Propozycje I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Pytania i Propozycje
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pytania i propozycje
» Pytania i propozycje :P
» Propozycje
» 2 Pytania ...
» Char- propozycje

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Nacje :: Quehati :: Gildie :: Alchemicy-
Skocz do: