Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 [RP] Gildia - Mroczne Bractwo

Go down 
+16
GhostMaster66
privateone
neesie1134
Marnios
Dhuum
Salatko
Kaczka
mastergogo
WodzuPL
Slavin
Lowcakur
Adamzz
Sadzio
jiyam
LoozaQ
NeraVo
20 posters
Idź do strony : 1, 2  Next

Czy chcesz, aby Mroczne Bractwo zostało usunięte?
Tak.
[RP] Gildia - Mroczne Bractwo I_vote_lcap55%[RP] Gildia - Mroczne Bractwo I_vote_rcap
 55% [ 29 ]
Nie.
[RP] Gildia - Mroczne Bractwo I_vote_lcap45%[RP] Gildia - Mroczne Bractwo I_vote_rcap
 45% [ 24 ]
Wszystkich Głosów : 53
 
Poll closed

AutorWiadomość
NeraVo

NeraVo


Liczba postów : 445
Join date : 21/11/2011
Age : 27
Skąd : Małopolska

[RP] Gildia - Mroczne Bractwo Empty
PisanieTemat: [RP] Gildia - Mroczne Bractwo   [RP] Gildia - Mroczne Bractwo I_icon_minitimeSro Gru 21, 2011 7:51 pm

Piszę ten temat w sprawie usunięcia Mrocznego Bractwa. Zdenerwował mnie ten pomysł, totalna kopia Gildii Zabójców, lecz z większymi prawami, w dodatku osłabi ona naszą Gildię - mniej zleceń, gorsza Gildia. Myślę iż Char także jest za tym, Yerdyn zapewne się cieszy.. Gildia Wojowników i Mroczne Bractwo.. Może i ta Gildia nie pomoże nacji w walce, lecz Char to "można olać" bo jest najsłabszy i jest położony na pustyni? Nie. Nie zgadzam się z tym, i dlatego napisałem ten temat. Dlatego iż jestem mistrzem Gildii Zabójców chciałbym, aby nie było jej kopi w Thandorze, w dodatku lepszej. Teraz nikt nie pomyśli o zabójcach. Zapewne dlatego że, każdy pomyśli sobie : "Mroczne Bractwo pewnie jest silniejsze, bo ma fajniejszą nazwę i ma większe prawa". Zapewne gdyby były poszukiwania członków do Bractwa i Gildii Zabójców z każdej nacji, to byłoby podobnie do różnicy ludzi pomiędzy Char'em a Iyash. Na przykład :
Bractwo - 60 ludzi
Gildia Zabójców - MAX. 20 ludzi
Może już zrozumieliście. Wyraźcie swoje zdanie, nikogo nie mam zamiaru obrazić, ani nie chcę osłabić pozycji żadnej z nacji - żeby ktoś nie myślał.



Proszę o nie zamykanie, jest to propozycja dotycząca Gildii.
Powrót do góry Go down
LoozaQ

LoozaQ


Liczba postów : 188
Join date : 29/11/2011
Age : 26
Skąd : Katowice

[RP] Gildia - Mroczne Bractwo Empty
PisanieTemat: Re: [RP] Gildia - Mroczne Bractwo   [RP] Gildia - Mroczne Bractwo I_icon_minitimeSro Gru 21, 2011 7:56 pm

Ja też jestem przeciw, bo bez sensu mieć 2 takie same gildie...
Powrót do góry Go down
jiyam




Liczba postów : 218
Join date : 13/11/2011
Age : 29

[RP] Gildia - Mroczne Bractwo Empty
PisanieTemat: Re: [RP] Gildia - Mroczne Bractwo   [RP] Gildia - Mroczne Bractwo I_icon_minitimeSro Gru 21, 2011 7:59 pm

No cóż, mroczni zabójcy powstali z tego względu, że nie mieliśmy żadnego pomysłu na czwartą gildię w Yerdyn.
Ja nie zaznaczę póki co żadnej opcji, niech reszta lepiej się wypowie.
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

[RP] Gildia - Mroczne Bractwo Empty
PisanieTemat: Re: [RP] Gildia - Mroczne Bractwo   [RP] Gildia - Mroczne Bractwo I_icon_minitimeSro Gru 21, 2011 8:02 pm

Ja jestem przeciw usunięciu.
Tylko lepiej żeby byłaby ona osobną "nacją", jej członkowie byliby traktowani jak bandyci a kontakty z nią byłyby karane. Wtedy byłoby większe ryzyko przy kontaktach z nimi.
Powrót do góry Go down
Adamzz

Adamzz


Liczba postów : 247
Join date : 22/11/2011
Age : 27
Skąd : Gdańsk

[RP] Gildia - Mroczne Bractwo Empty
PisanieTemat: Re: [RP] Gildia - Mroczne Bractwo   [RP] Gildia - Mroczne Bractwo I_icon_minitimeSro Gru 21, 2011 8:03 pm

Jestem za tym, żeby gildia została. Jest ona dopełnieniem rozgrywki i wcale wam roboty nie zabierze. Ona ma swoje obrzędy. A gildia zabójców i tak bardziej będzie pełniła swą funkcję na wojnie.
Powrót do góry Go down
Lowcakur

Lowcakur


Liczba postów : 200
Join date : 14/11/2011

[RP] Gildia - Mroczne Bractwo Empty
PisanieTemat: Re: [RP] Gildia - Mroczne Bractwo   [RP] Gildia - Mroczne Bractwo I_icon_minitimeSro Gru 21, 2011 8:06 pm

Ja jestem absolutnie za usuniecien Mrocznego Bractwa(jak juz pisalem na SB, jak tylko dowiedzialem sie o jego powolaniu). Dlaczego? Oto moje osobiste argumenty:
1. Nie ma sensu robic konkurencyjnej gildii dla i tak juz bedacego w dupie ekonomicznej(no sory, ale stranzicy piekla na poczatku duzo nie zdzialaja) miasta Char
2. Pomysl jest czystym plagiatem z seri gier TES.
3. Nikt nie bral by uslug zabojcow z Char, gdyz Ci z MBbyliby bardziej oplacalni.
4. Elektrycy sa O WIELE BARDZIEJ POTRZEBNI jak kolejna gildia zabojcow.

Na razie mam nadzieje iz wam to wystarczy.
Powrót do góry Go down
Slavin




Liczba postów : 34
Join date : 12/12/2011

[RP] Gildia - Mroczne Bractwo Empty
PisanieTemat: Re: [RP] Gildia - Mroczne Bractwo   [RP] Gildia - Mroczne Bractwo I_icon_minitimeSro Gru 21, 2011 8:07 pm

Ja już się wypowiadałem na ten temat, ale ujmę to jeszcze raz w tym temacie. Jako świeżo upieczony zastępca Zabójców, na pewno nie pozostanę obojętny na fakt stworzenia owego Bractwa. Nie mam ochoty pisać kolejnego melodramatu dlatego pozwolę sobie w punktach :

- Char jest w najsłabszej sytuacji ekonomicznej. Nasze jedyne dochody to strażnicy oraz zaklinacze które na samym początku będą bardzo mało dochodowe. Zabójcy podtrzymywali więc gospodarkę Charu - w końcu znaczna część nagród szła na skarb państwa a w obecnej sytuacji zdominuje MB.
- Osłabienie ELITARNOŚĆ zabójców. Gildia z założenia miała być złożona tylko z najlepszych wojowników serwera , tymczasem MB podważa ich autorytet - tworzy oddzielną gildię która jest kopią Zabójców z innymi zasadami.
- Znaczne osłabienie zabójców - odebranie im zleceń - zniszczenie sensu tej gildii. W moich skromnych oczach jeżeli MB będzie istnieć Zabójców nie ma sensu trzymać.
- Pomimo innych wartości (MB "walczy o niewinnych" etc ) są to TE SAME GILDIE , mające perę, nieznaczących różnic.
- MB mają lepiej i to jest niepodważalne , pomimo braku zbroi i wszelkich ograniczeń


Powiem uczciwie, jeżeli MB pozostanie pełnoprawną gildią Zabójcy z czasem się rozpadną, czyli praca wielu ludzi pójdzie na marne. Takie są skutki braku komunikacji admini - gracze.

pozdrawiam ; slav
Powrót do góry Go down
NeraVo

NeraVo


Liczba postów : 445
Join date : 21/11/2011
Age : 27
Skąd : Małopolska

[RP] Gildia - Mroczne Bractwo Empty
PisanieTemat: Re: [RP] Gildia - Mroczne Bractwo   [RP] Gildia - Mroczne Bractwo I_icon_minitimeSro Gru 21, 2011 8:14 pm

@@Sadzio, ten temat powstał po to, aby usunąć tę Gildię, a co się z nią stanie dalej tego nie będziemy wiedzieć.
@Adamz, jak to napisałem - totalna kopia zabójców, z większymi prawami.

Powrót do góry Go down
WodzuPL

WodzuPL


Liczba postów : 418
Join date : 12/11/2011
Age : 27
Skąd : Sopot

[RP] Gildia - Mroczne Bractwo Empty
PisanieTemat: Re: [RP] Gildia - Mroczne Bractwo   [RP] Gildia - Mroczne Bractwo I_icon_minitimeSro Gru 21, 2011 8:15 pm

Ehh... Widzę że ty nadal nie rozumiesz. Gildia Zabójców powstała jako gildia nastawiona ofensywnie , są to najemnicy w czystej postaci. Ich zadanie to walka w obronie miast oraz atak na nie , wszystko odbywa się za opłatą (w MB też , jednak nie jest to takie ważne jak u zabójców). Mają ochraniać kupców , ratować niewiasty w potrzebie i takie tam. Gildia Zabójców może równie dobrze zmienić nazwę na Gildia Najemników. Jak już pisałem , im chodzi o zarobek , a w bractwie o przeznaczenie i wiarę. Są to 2 różne gildie. Kto powiedział że MB ma większe prawa? Mogą używać wszystkich mieczy i craftować diaxowe , ale nie mogą używać zbroi - to czyni ich lepszymi? Co do nazwy , rekrutacja będzie odbywać się za pomocą podań , więc dzieci , które tylko podniecają się nazwą zostaną odrzucone , natomiast przyjęci zostaną tylko ci którzy potrafią wczuć się w klimat , odgrywają RP i są w miarę "ogarnięci" + wymóg TS3. Wiedziałem że Char zbuntuje się przeciwko Bractwu , poczują się zagrożeni - od razu mówię że nie ma czym. Kto chce pieniądze i sławę idzie do najemników , kto chce żyć w pół biedzie oraz poczuć mroczny klimat idzie do MB. Co do TES - czy jeżeli zapożyczyłem kilka pomysłów w tym nazwę to już jest to plagiat?
Edit: Co do liczby osób - jest to gildia baaardzo ograniczona 8 członków i lider
Powrót do góry Go down
https://thandor.forumpl.net
mastergogo




Liczba postów : 109
Join date : 26/11/2011
Age : 27
Skąd : Babiczki

[RP] Gildia - Mroczne Bractwo Empty
PisanieTemat: Re: [RP] Gildia - Mroczne Bractwo   [RP] Gildia - Mroczne Bractwo I_icon_minitimeSro Gru 21, 2011 8:19 pm

ja jestem za usunięciem
Powrót do góry Go down
Slavin




Liczba postów : 34
Join date : 12/12/2011

[RP] Gildia - Mroczne Bractwo Empty
PisanieTemat: Re: [RP] Gildia - Mroczne Bractwo   [RP] Gildia - Mroczne Bractwo I_icon_minitimeSro Gru 21, 2011 8:22 pm

Wodzu widzę ,że to Ty średnio rozumiesz esencję naskoku na ten pomysł.

Nauczcie się wreszcie, zabójcy TO NIE NAJEMNICY, zabójcy to ludzie którzy wykonują zlecenia na zabójstwa, zamachy etc lecz to nie najemnicy. Najemnicy to z założenia bandyci za kasę i taka jest prawda. W zabójcach ma być inaczej, ale to miało nastąpić dopiero po ruszeniu serwera i ustaleniu pewnego składu aktywnych morderców. Każdy zabójca ma swój kodeks, swoje zasady etc które są znacznie głębiej zakorzenione niż "zapłać mi 200denarów a zrobię co zechce".


Czytanie ze zrozumieniem + kontakt z graczami i nie byłoby takich niedomówień.
Powrót do góry Go down
Kaczka

Kaczka


Liczba postów : 288
Join date : 18/11/2011
Skąd : 46.105.133.106

[RP] Gildia - Mroczne Bractwo Empty
PisanieTemat: Re: [RP] Gildia - Mroczne Bractwo   [RP] Gildia - Mroczne Bractwo I_icon_minitimeSro Gru 21, 2011 8:23 pm

Nie podoba mi się
Jeżeli byłbym w Yerdyn (to to ma mieć?) to wolałbym elektryków....
Powrót do góry Go down
WodzuPL

WodzuPL


Liczba postów : 418
Join date : 12/11/2011
Age : 27
Skąd : Sopot

[RP] Gildia - Mroczne Bractwo Empty
PisanieTemat: Re: [RP] Gildia - Mroczne Bractwo   [RP] Gildia - Mroczne Bractwo I_icon_minitimeSro Gru 21, 2011 8:23 pm

Slavin , to z założenia mieli być najemnicy , to tylko nazwa...

@Kaczka - nie patrz na nację tylko na samą gildię...


Ostatnio zmieniony przez WodzuPL dnia Sro Gru 21, 2011 8:25 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://thandor.forumpl.net
Lowcakur

Lowcakur


Liczba postów : 200
Join date : 14/11/2011

[RP] Gildia - Mroczne Bractwo Empty
PisanieTemat: Re: [RP] Gildia - Mroczne Bractwo   [RP] Gildia - Mroczne Bractwo I_icon_minitimeSro Gru 21, 2011 8:24 pm

Wodzu, ale funkcje i tak sie zatra w pozniejszym okresie gry, a elektrycy sa bardziej rpzydatni jak MB. Kolejna wojownicza gildia na seriwe jest potrzeba tak samo, jak rybie rower.
Powrót do góry Go down
WodzuPL

WodzuPL


Liczba postów : 418
Join date : 12/11/2011
Age : 27
Skąd : Sopot

[RP] Gildia - Mroczne Bractwo Empty
PisanieTemat: Re: [RP] Gildia - Mroczne Bractwo   [RP] Gildia - Mroczne Bractwo I_icon_minitimeSro Gru 21, 2011 8:27 pm

To nie jest całkiem wojownicza gildia , oni tylko zabijają pojedyncze osoby. Nie mogą bronić miast , ani atakować na inne.
Powrót do góry Go down
https://thandor.forumpl.net
Lowcakur

Lowcakur


Liczba postów : 200
Join date : 14/11/2011

[RP] Gildia - Mroczne Bractwo Empty
PisanieTemat: Re: [RP] Gildia - Mroczne Bractwo   [RP] Gildia - Mroczne Bractwo I_icon_minitimeSro Gru 21, 2011 8:29 pm

I po co to, jak takie same zadanie maja zabojcy? A kto bedzie kladl przewody elektryczne, budowniczowie? To juz bylby totalny bezsens.
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

[RP] Gildia - Mroczne Bractwo Empty
PisanieTemat: Re: [RP] Gildia - Mroczne Bractwo   [RP] Gildia - Mroczne Bractwo I_icon_minitimeSro Gru 21, 2011 8:31 pm

Zadania elektryków przeniesiono by do inżynierów... pisali już o tym gdzieś.

W samym temacie o MB //WodzuPL
Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 27
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

[RP] Gildia - Mroczne Bractwo Empty
PisanieTemat: Re: [RP] Gildia - Mroczne Bractwo   [RP] Gildia - Mroczne Bractwo I_icon_minitimeSro Gru 21, 2011 8:35 pm

Ja jestem tak samo nastawiony jak Sadzio! wyrzućcie to jako gildie dajcie elektryków ale zróbcie "mini nacje" kontakt z nią (jak się ktoś dowie lub nakapuje) to będzie karane, może i nawet wysoko jak już mówiłem wcześniej, wybrać na PW dwie osoby (dowódców) i oni by to rozwijali oczywiście byliby też w nacjach swoich! ale jak ktoś się dowie, zabiją go Smile a jak nakapuje to te osoby idą spać z kwiatkami Smile
Powrót do góry Go down
Dhuum

Dhuum


Liczba postów : 35
Join date : 09/12/2011
Age : 28
Skąd : Cyrodiil

[RP] Gildia - Mroczne Bractwo Empty
PisanieTemat: Re: [RP] Gildia - Mroczne Bractwo   [RP] Gildia - Mroczne Bractwo I_icon_minitimeSro Gru 21, 2011 10:23 pm

Rp i elektrycy (średniowiecze) ... jestem chyba za tym żeby była oddzielną nacją i żeby do niej dołączyć trzeba kogoś zabić ... Każdy może zapłacić za zamach w każdej nacji kontakty karalne . Było by to bardzo fajne urozmaicenie gry . A i może nikt by nie znał miejsca ich siedziby trzeba by było znaleźć .
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

[RP] Gildia - Mroczne Bractwo Empty
PisanieTemat: Re: [RP] Gildia - Mroczne Bractwo   [RP] Gildia - Mroczne Bractwo I_icon_minitimeSro Gru 21, 2011 10:28 pm

Wszystkie zlecenia nie powinny być przekazywane bezpośrednio... do tego nadałby się plugin do pisania, ale pisać będą mogli tylko magnaci i ktoś jeszcze...
Powrót do góry Go down
Dhuum

Dhuum


Liczba postów : 35
Join date : 09/12/2011
Age : 28
Skąd : Cyrodiil

[RP] Gildia - Mroczne Bractwo Empty
PisanieTemat: Re: [RP] Gildia - Mroczne Bractwo   [RP] Gildia - Mroczne Bractwo I_icon_minitimeSro Gru 21, 2011 10:29 pm

i Szlachta nie niektóra po nauczeniu się od magnata ( 100monet powiedzmy )
xDD
Powrót do góry Go down
Marnios

Marnios


Liczba postów : 361
Join date : 14/11/2011

[RP] Gildia - Mroczne Bractwo Empty
PisanieTemat: Re: [RP] Gildia - Mroczne Bractwo   [RP] Gildia - Mroczne Bractwo I_icon_minitimeCzw Gru 22, 2011 6:41 am

Dla mnie MB to gorsza wersja Zabójców.
Powrót do góry Go down
neesie1134

neesie1134


Liczba postów : 131
Join date : 09/12/2011
Age : 27
Skąd : WWA

[RP] Gildia - Mroczne Bractwo Empty
PisanieTemat: Re: [RP] Gildia - Mroczne Bractwo   [RP] Gildia - Mroczne Bractwo I_icon_minitimeCzw Gru 22, 2011 11:16 am

dostali bractwo i jeszcze im zle ..
Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 27
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

[RP] Gildia - Mroczne Bractwo Empty
PisanieTemat: Re: [RP] Gildia - Mroczne Bractwo   [RP] Gildia - Mroczne Bractwo I_icon_minitimeCzw Gru 22, 2011 12:16 pm

nessie oni jeszcze go nie dostali -.-
Powrót do góry Go down
privateone

privateone


Liczba postów : 49
Join date : 03/12/2011
Age : 35

[RP] Gildia - Mroczne Bractwo Empty
PisanieTemat: Re: [RP] Gildia - Mroczne Bractwo   [RP] Gildia - Mroczne Bractwo I_icon_minitimeCzw Gru 22, 2011 12:32 pm

Z braku pomyslu rodzi sie kosmicznie slaby pomysl, w tym przypadku jak widac to powiedzenie jest jak najbardziej dopasowane. Dzielcie sie na anty-adminskie pomysly i ci ktorzy beda wiecznie za adminami. Ten serwer mial nas laczyc w calosc, a nie dzielic pod wzgledem jednej gildii, jezeli admini chca zepsuc rozgrywke nacji char, to niech tak robia, ich sprawa, ten serwer powstal z ich inicjatywy, wiec pewnie im nie przeszkadza, ze beda w koncu sami na nim grac, jezeli beda dalej robic to co im sie podoba, a nie gracza. Moze to wypali (w pol ironia, w pol żałość), gdyby grało tutaj 500 osob, a nie 50 to moze zadania by sie dalo rozdzielic, ale z tego co wiem chyba nie ma jeszcze prywatnego serwera z 500 slotami na 1.0.0, a jak sie myle to trudno.

//Neravo, ankieta trafna, ale char ma cos czego nie maja inne nacje, inteligentnych wladcow , ktorzy potrafia z najgorszej mozliwosci, wyjsc najlepszym mozliwym sposobem. To zdanie zostalo poprzedzone doglebnym sprawdzeniem Regulaminow/Kodeksow i innych w tym kontekscie slow znaczeniu spisow praw i mozliwosci, chaotyczna polityka tworzy jednolite bagno, bez gospodarki z gory ustawionej, inne nacje sa klapkami u czlowieka-swiata, chodzi o to, ze wasi poddani beda bez wahania sprzedawac po "taniosci" skarby waszej nacji, bo nie bedziecie potrafili ich powstrzymac, wiec tym samym stracicie pieniadze, a brak ich odbierze wam mozliwosc zakupu rzeczy potrzebnych do wygrania bitwy czy innego starcia, lub wyplacenia naleznosci.
Ktos traci, ktos zyskuje, ale polecalbym adminom po dodaniu "Mrocznego Bractwa" obnizyc kwote za slot i wszelkie podobne rzeczy, bo moge sie zalozyc o wszystko, ze sprzedaz wam nie wyjdzie nawet w 50%, tego co bedziecie chcieli zyskac.

Ktos mowil, "wiek nie gra roli", widzicie wlasnie o co mi chodzilo, mlody czlowiek robi to co CHCE i ON UWAZA ZA SLUSZNE, nie rozwazajac przy tym co ktos inny ma na mysli, w tym przypadku WIEKSZOSC osob z tego serwera.
Pozdrawiam gorąco!

Przesada z uniżaniem innym królom , następnym razem warn //WodzuPL
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[RP] Gildia - Mroczne Bractwo Empty
PisanieTemat: Re: [RP] Gildia - Mroczne Bractwo   [RP] Gildia - Mroczne Bractwo I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
[RP] Gildia - Mroczne Bractwo
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Nowa Gildia - Mroczne Bractwo
» Mroczne bractwo
» Gildie- propozycje
» [Praca] BlackRose
» [Gildia] Thadel

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Sprawy Królestwa Thandor :: Propozycje-
Skocz do: