Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Historia dziecka

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
mamaraga

mamaraga


Liczba postów : 133
Join date : 20/11/2011
Age : 26
Skąd : Zabrze

Historia dziecka Empty
PisanieTemat: Historia dziecka   Historia dziecka I_icon_minitimeWto Gru 20, 2011 5:14 pm

Pewnego Dnia, gdy jeszcze byłem młody i piękny, gdy creepery nie wybuchały, a endermani nie istnieli, żyłem spokojnie z moją rodziną.Mieszkaliśmy w stolicy państwa iyash.Było to spokojnie państwo bez wrogów naturalnych, ich przyjacielem była natura, a wrogami ludzie , którzy natury nie szanowali.Pewnego dnia król kazał poddanym zebrać przy wielkich drzewie, poszedłem ja i moja rodzina, nie wiedzieliśmy o co chodzi, ludność zbierała się tylko , gdy ktoś lub coś, zagrażało naszemu państwu.Ustawiliśmy się, ja u mego ojca na barana, matka zaś była w lepszym świecie.Pierwsze słowa króla brzmiały:
-Proszę o zostawienie dzieci w domach pod opieką.
Byłem zdziwiony, zastanawiałem się, o co chodzi ,dlaczego nie mogę tam być? tysiące myśli nasuwały mi się, złe i dobre.Byłem sam, nie moge tego nazwać, domem, mieszkaliśmy w lepiance, byliśmy biedni.Tylko ja z Ojcem zostaliśmy przy życiu, kiedy to bandyci zaatakowali nas na urodzinach mamy, zaprowadzaliśmy ją do jedynego, pięknego drzewa. Było wyjątkowe, to tam ojciec i mama się spotkali po raz pierwszy i tam niestety, umarła matka, bandyci zaatakowali nas zza drzewa, grozili , że gdy nie oddamy naszych kosztownych rzeczy, zabiją nas.Nie mieliśmy nic oprócz miłości, matka wstała i próbowała to wytłumaczyc, kiedy to wziął ją i podciął jej gardło, do dziś to pamiętam.Gdy ojciej wrócił z "zebrania" był zrozpaczony.Jedyne co powiedział to:
-Pamiętaj, zawsze Cię będę kochał.
Byłem przestraszony, ojciec wyszedł i nigdy nie wrócił.
Po wyjściu taty ,wybiegłem z łzami w oczach , jedyna co zobaczyłem to medalion, medalion mamy, mama miała go dostać w dniu swoich urodzin.
Nie wiedziałem co robić, byłem zrozpaczony, przez pierwsze 2 dni, płakałem, chodziłem jak obłąkany, nic nie jadłem, jedyne co piłem to wodę z kałuż.Znalazł mnie pastor naszego miasta, zapytał co się stało? odpowiedziałem, że jeszcze nic.
Tak mi opowiedział swoją opowieść, teraz nazywa się, dziecko lasu.
Historia z opisu postaci, chciałbym żeby wszyscy zobaczyli , ponieważ ktoś mi tam powiedział, że bardzo fajna, chciałbym tu zobaczyć reakcje ludzi :d
Powrót do góry Go down
SilvEx

SilvEx


Liczba postów : 141
Join date : 19/11/2011
Skąd : Z Łodzi

Historia dziecka Empty
PisanieTemat: Re: Historia dziecka   Historia dziecka I_icon_minitimeWto Gru 20, 2011 5:17 pm

Czytałem juz to kiedyś xd!
Jestem pewien ;c.
Pisałeś już może o tym na jakimś innym forum? Smile

nie doczytałem do końca ;c .
@TOPIC
Dobra historia .;]
Powrót do góry Go down
mamaraga

mamaraga


Liczba postów : 133
Join date : 20/11/2011
Age : 26
Skąd : Zabrze

Historia dziecka Empty
PisanieTemat: Re: Historia dziecka   Historia dziecka I_icon_minitimeWto Gru 20, 2011 5:31 pm

Po starcie serwera, zrobię kontynuacja, która będzie dzieliła się pewnie na 2 części
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Historia dziecka Empty
PisanieTemat: Re: Historia dziecka   Historia dziecka I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Historia dziecka
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Historia Negnara Silno-rękiego
» Historia Królestwa Phera - By Demors (Początki)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Szare pustkowia :: Opowiadania-
Skocz do: