Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Historia Negnara Silno-rękiego

Go down 
AutorWiadomość
TwixPL

TwixPL


Liczba postów : 26
Join date : 02/12/2011
Age : 26
Skąd : Okolice Krakowa

Historia Negnara Silno-rękiego Empty
PisanieTemat: Historia Negnara Silno-rękiego   Historia Negnara Silno-rękiego I_icon_minitimeSob Gru 10, 2011 10:14 pm

Byłem wyrzutkiem, nazywali mnie plugawcem. Aż okrutny jest ten brudny świat. Moja matka została zgwałcona, a ja byłem wynikiem tego okrutnego czynu. Nikt nam nie pomógł , musieliśmy pracować na wszystko krwią i potem. Każdy nami gardził, ale to wyhartowało mój charakter. Trenowałem, ciężko trenowałem, żeby odszukać drani, którzy skrzywdzili moją matkę. Kiedy skończyłem 25 rok życia wyruszyłem w podróż. Jedynym celem mojej podróży była zemsta. Po 4 miesiącach znalazłem trop w Yerden. Po kolejnych 4 miesiącach znalazłem, było ich czterech wyglądali, że są zmęczeni życiem, siedzieli w karczmie pili tutejsze piwo. W moich żyłach płynęła czysta adrenalina. Nie miałem żadnej broni, ale spontanicznym ruchem wziąłem pustą butelkę z najbliższego stołu i uderzyłem siwego z gęstą brodą z całej siły, aż butelką się rozbiła. Trzech łysych, którzy zostali byli w kompletnym szoku. Szybkim ruchem wyciągnąłem nóż mojej ofiary, który miał przypięty do skórzanego paska. Z wściekłością wbiłem ostrzę w pierwszego, prosto w serce. Zostało dwóch. Nóż trzymałem dalej w dłoni, ale po chwili namysłu rzuciłem go w uciekającego bandytę. Już tylko jeden. Złapałem go kołnierz i krzyknąłem "Chędoż się plugawy psie". Po tych słowach wykonałem serie ciosów prosto w twarz. Rzuciłem nim o ziemi, a potem z całej siły uderzyłem go moim butem prosto w twarz. Był to cios kończący jego żywot. Od tamtej pory nazywają mnie Negnar Silno-Ręki...
Powrót do góry Go down
 
Historia Negnara Silno-rękiego
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Historia dziecka
» Historia Królestwa Phera - By Demors (Początki)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Szare pustkowia :: Opowiadania-
Skocz do: