Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Pytania i rozmowy Gildii Łowców

Go down 
+11
kamsiti
Tydon
Nerty
DreN
Arivern
DarkMax
mamaraga
mastergogo
Sadhu
GhostMaster66
JacobTab
15 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
JacobTab
Król Iyash
JacobTab


Liczba postów : 249
Join date : 30/11/2011
Age : 30
Skąd : ja mam wiedzieć?

Pytania i rozmowy Gildii Łowców - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i rozmowy Gildii Łowców   Pytania i rozmowy Gildii Łowców - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 07, 2012 12:09 pm

Łowcy i chętni do dołączenia w nasze szeregi gracze jak wam się podoba serwer po starcie?Smile
Powrót do góry Go down
kamsiti




Liczba postów : 32
Join date : 29/11/2011

Pytania i rozmowy Gildii Łowców - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i rozmowy Gildii Łowców   Pytania i rozmowy Gildii Łowców - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 07, 2012 12:21 pm

Mi się podoba, co prawda jest jeszcze kilka rzeczy do zrobienia (np. rozdanie kasy i magnatów za sms'a) ale wszystko idzie w dobrym kierunku.
Powrót do góry Go down
JacobTab
Król Iyash
JacobTab


Liczba postów : 249
Join date : 30/11/2011
Age : 30
Skąd : ja mam wiedzieć?

Pytania i rozmowy Gildii Łowców - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i rozmowy Gildii Łowców   Pytania i rozmowy Gildii Łowców - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 07, 2012 12:22 pm

No przedewszystkim muszą naprawić nam łuki gdyż obecny dmg łuku wynosi królewskie = 0 Shocked
Powrót do góry Go down
kamsiti




Liczba postów : 32
Join date : 29/11/2011

Pytania i rozmowy Gildii Łowców - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i rozmowy Gildii Łowców   Pytania i rozmowy Gildii Łowców - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 07, 2012 12:24 pm

To to w pierwszej kolejności powinno być naprawione.
Powrót do góry Go down
JacobTab
Król Iyash
JacobTab


Liczba postów : 249
Join date : 30/11/2011
Age : 30
Skąd : ja mam wiedzieć?

Pytania i rozmowy Gildii Łowców - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i rozmowy Gildii Łowców   Pytania i rozmowy Gildii Łowców - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 07, 2012 12:26 pm

Tak Smile Wodzu powiedział że dopiero wieczorem ..
Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 27
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

Pytania i rozmowy Gildii Łowców - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i rozmowy Gildii Łowców   Pytania i rozmowy Gildii Łowców - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 07, 2012 12:58 pm

Ale dmg jak innej osobie zadajesz czy mobowi? bo ja dzisiaj strzelałem z łuku na moby i gineły Wink
Powrót do góry Go down
JacobTab
Król Iyash
JacobTab


Liczba postów : 249
Join date : 30/11/2011
Age : 30
Skąd : ja mam wiedzieć?

Pytania i rozmowy Gildii Łowców - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i rozmowy Gildii Łowców   Pytania i rozmowy Gildii Łowców - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 07, 2012 3:34 pm

Innej osobie Salatko Smile mówię tutaj przede wszystkim o bandytach..
Powrót do góry Go down
KKProgamer

KKProgamer


Liczba postów : 115
Join date : 27/11/2011
Age : 32
Skąd : Pomorze

Pytania i rozmowy Gildii Łowców - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i rozmowy Gildii Łowców   Pytania i rozmowy Gildii Łowców - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 07, 2012 3:56 pm

Co z tego jak król nie ma pieniędzy na łuki dla nas, rzemieślników nie ma nawet, a bandyci łazą z żelaznymi mieczami i zbrojami. PrO
Powrót do góry Go down
JacobTab
Król Iyash
JacobTab


Liczba postów : 249
Join date : 30/11/2011
Age : 30
Skąd : ja mam wiedzieć?

Pytania i rozmowy Gildii Łowców - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i rozmowy Gildii Łowców   Pytania i rozmowy Gildii Łowców - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 07, 2012 4:22 pm

Co to kurna za król bez kasy?? Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
KKProgamer

KKProgamer


Liczba postów : 115
Join date : 27/11/2011
Age : 32
Skąd : Pomorze

Pytania i rozmowy Gildii Łowców - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i rozmowy Gildii Łowców   Pytania i rozmowy Gildii Łowców - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 07, 2012 4:28 pm

Admini mu nie dali, a my płacić mu podatków nie możemy bo nawet grosza nie mamy bo pier**leni bandyci zaj***ja nas. :<
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

Pytania i rozmowy Gildii Łowców - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i rozmowy Gildii Łowców   Pytania i rozmowy Gildii Łowców - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 07, 2012 5:55 pm

Dostałem od adminów kasę. 3000 golda + 500 na start.
Powrót do góry Go down
KKProgamer

KKProgamer


Liczba postów : 115
Join date : 27/11/2011
Age : 32
Skąd : Pomorze

Pytania i rozmowy Gildii Łowców - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i rozmowy Gildii Łowców   Pytania i rozmowy Gildii Łowców - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 07, 2012 6:06 pm

Myślisz że to wystarczy, na początkowe uzbrojenie armii? Jak Drewniany Miecz lub Skórzana Zbroja kosztuje 50? To łuk przy tej wartosci liczać 4 usługi, nicie i patyku to łuk z 500 będzie warty + strzały. A i tak masz 1 % szans że ci dowiezie łuk. <Od Leśniczych Patyki, następnie od Zabijaczy Potworów 3 Nićie, następnie to idzie do Rzemieślnika który zrobi nam łuk, a Kupiec go odbiera idzie do Angvardu i idzie do Iyash i ma 1/100 szans że uda mu się przeżyć spotkanie z wszędzieobecnymi i wszechmogącymi bandytami. Nikłe szanse. A to tylko jeden łuk. :<. Gdyby były większe zamówienia, to gdyby bandyci to przejęli to byśmy nawet już w zamku nie byli... A tak drewnianymi mieczami przynajmniej udaje nam się ich powstrzymać do wtargnięcia do Zamku.
Powrót do góry Go down
Xanter




Liczba postów : 114
Join date : 22/12/2011

Pytania i rozmowy Gildii Łowców - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i rozmowy Gildii Łowców   Pytania i rozmowy Gildii Łowców - Page 2 I_icon_minitimeWto Sty 10, 2012 6:03 pm

Kto będzie nowym liderem łowców?
JacobTab został królem.
Powrót do góry Go down
Sadhu

Sadhu


Liczba postów : 25
Join date : 30/11/2011
Age : 32
Skąd : K.Z.

Pytania i rozmowy Gildii Łowców - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i rozmowy Gildii Łowców   Pytania i rozmowy Gildii Łowców - Page 2 I_icon_minitimeWto Sty 10, 2012 6:13 pm

Xanter najbliższe godziny jak Jacob wróci będą decydujące jeśli Wodzu pozwoli Jacob będzie jednocześnie królem i dowódcę jeśli nie ja Przejmuje dowództwo nad gildią struktura gildii się nie zmieni w żaden sposób jednak Jacob będzie uczestniczył przy najbliższych egzaminach do gildii nowych łowców
Powrót do góry Go down
Arivern

Arivern


Liczba postów : 56
Join date : 19/11/2011
Age : 27

Pytania i rozmowy Gildii Łowców - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i rozmowy Gildii Łowców   Pytania i rozmowy Gildii Łowców - Page 2 I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 5:09 pm

Chciałbym was powiadomić, iż z powodu wyjazdu nie bedzie mnie do wtorku, więc na serwerze nie bede, a na forum bede wchodzil przez komorkę. Do zobaczenia.

Ps. Nie ruszac moich piesków
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pytania i rozmowy Gildii Łowców - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i rozmowy Gildii Łowców   Pytania i rozmowy Gildii Łowców - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Pytania i rozmowy Gildii Łowców
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Siedziba Gildii Łowców!
» Pytania dot. gildii
» Gildia Łowców Rekrutuje!
» Skiny dla Łowców
» Rozmowy o Yerdyn

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Nacje :: Iyash :: Gildie :: Łowcy-
Skocz do: