Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Propozycje dot. Gildii Leśników

Go down 
+4
Alanthalasa
TwixPL
Hec
Tydon
8 posters
AutorWiadomość
Tydon

Tydon


Liczba postów : 191
Join date : 26/11/2011
Age : 27
Skąd : Okolice Krakowa

Propozycje dot. Gildii Leśników Empty
PisanieTemat: Propozycje dot. Gildii Leśników   Propozycje dot. Gildii Leśników I_icon_minitimePon Gru 19, 2011 6:26 pm

Witajcie Leśnicy

Każdy kto ma propozycję dotycząca naszej gildii składa ją tutaj. Będą 3 kategorie:

Zaakceptowane:
-"Drwal Tygodnia" + większa płaca
-50 stacków drewna tygodniowo
-
Odrzucone:
-Skiny drwali
-
-
Trwa dyskusja:
-
-
-

Zawsze będzie dopisywany gracz, który to wymyślił.


Ostatnio zmieniony przez Tydon dnia Nie Sty 01, 2012 3:46 pm, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry Go down
Tydon

Tydon


Liczba postów : 191
Join date : 26/11/2011
Age : 27
Skąd : Okolice Krakowa

Propozycje dot. Gildii Leśników Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje dot. Gildii Leśników   Propozycje dot. Gildii Leśników I_icon_minitimeSro Gru 28, 2011 5:11 pm

Posiedziałem trochę na własnym serwerze i doszedłem do pewnego wniosku:
W 10 minut można zrąbać za pomocą drewnianej siekiery około 4 stacki drewna. Zużywa się wtedy 5 siekier.
W związku z tym, ile chcecie mi dostarczyć drewna tygodniowo? Zakładam 5 dni roboczych i 2 wolne po 30 minut dziennie.
Oznacza to, że 4 x3 =15. 15x5=75 stacków. Macie OBOWIĄZEK dostarczyć mi 75 stacków drewna tygodniowo. Za każdy dodatkowy stack postaram się wam dać kasę, o ile sprzedam u kupców. Pasuje wam takie coś?

P.S. W zależności od tego, jakie działki dostaniemy, liczba się zmniejszy.
Powrót do góry Go down
Hec

Hec


Liczba postów : 3
Join date : 16/12/2011

Propozycje dot. Gildii Leśników Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje dot. Gildii Leśników   Propozycje dot. Gildii Leśników I_icon_minitimeSro Gru 28, 2011 7:23 pm

Może być, tylko nie rozumiem, czy siekiery własne trzeba robić, czy dostajemy. Ps: podałbyś ip swojego serwa ? Smile
Powrót do góry Go down
Tydon

Tydon


Liczba postów : 191
Join date : 26/11/2011
Age : 27
Skąd : Okolice Krakowa

Propozycje dot. Gildii Leśników Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje dot. Gildii Leśników   Propozycje dot. Gildii Leśników I_icon_minitimeSro Gru 28, 2011 9:14 pm

Siekiery postaram się wam ja dostarczyć. Zapytam się Admina, czy możemy drewniane sami craftować.

@OFF:
To jest mój serwer. Nie dedykowany ani nic. Udźwiga około 3-4 osoby bez lagów.
Powrót do góry Go down
Hec

Hec


Liczba postów : 3
Join date : 16/12/2011

Propozycje dot. Gildii Leśników Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje dot. Gildii Leśników   Propozycje dot. Gildii Leśników I_icon_minitimeSro Gru 28, 2011 10:34 pm

A może specjalne skiny dla drwalów ??
Powrót do góry Go down
TwixPL

TwixPL


Liczba postów : 26
Join date : 02/12/2011
Age : 26
Skąd : Okolice Krakowa

Propozycje dot. Gildii Leśników Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje dot. Gildii Leśników   Propozycje dot. Gildii Leśników I_icon_minitimeSob Gru 31, 2011 3:46 pm

Hec chodzi o to, że nie wszyscy mają oryginalnego Minecraft'a więc nie możemy wymagać o specjalne skiny dla drwali;p
Powrót do góry Go down
Alanthalasa

Alanthalasa


Liczba postów : 10
Join date : 29/12/2011
Age : 26
Skąd : Inowrocław

Propozycje dot. Gildii Leśników Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje dot. Gildii Leśników   Propozycje dot. Gildii Leśników I_icon_minitimeSob Gru 31, 2011 4:02 pm

Aż 75 stacków? Dla mnie to kryzysowa sytuacja bo mogę w ciągu dni roboczych tylko filmy oglądać, idyllą są dla mnie weekendy. Nie wyrobię z 75 stackami, proszę o trochę mniejszy próg.
Powrót do góry Go down
mamaraga

mamaraga


Liczba postów : 133
Join date : 20/11/2011
Age : 26
Skąd : Zabrze

Propozycje dot. Gildii Leśników Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje dot. Gildii Leśników   Propozycje dot. Gildii Leśników I_icon_minitimeSob Gru 31, 2011 4:13 pm

Mam taki sam problem jak up Smile
Rewelacyjnych ocen nie mam , dlatego , często nie będę(oczywiście w weekendy będę)
Proszę o jakieś złagodzenie ilości stacków
Powrót do góry Go down
Tydon

Tydon


Liczba postów : 191
Join date : 26/11/2011
Age : 27
Skąd : Okolice Krakowa

Propozycje dot. Gildii Leśników Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje dot. Gildii Leśników   Propozycje dot. Gildii Leśników I_icon_minitimeSob Gru 31, 2011 6:00 pm

Proponuję żebyście dali propozycję. Jakby teraz tak pomyśleć, to zapomniałem, że drzewa muszą odrosnąć.
Powrót do góry Go down
Alanthalasa

Alanthalasa


Liczba postów : 10
Join date : 29/12/2011
Age : 26
Skąd : Inowrocław

Propozycje dot. Gildii Leśników Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje dot. Gildii Leśników   Propozycje dot. Gildii Leśników I_icon_minitimeSob Gru 31, 2011 6:36 pm

Ja wiem... 50?
Powrót do góry Go down
JacobTab
Król Iyash
JacobTab


Liczba postów : 249
Join date : 30/11/2011
Age : 30
Skąd : ja mam wiedzieć?

Propozycje dot. Gildii Leśników Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje dot. Gildii Leśników   Propozycje dot. Gildii Leśników I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 1:28 am

Tydon zobacz ile Ty jesteś w stanie zebrać w ciągu 30 min i pomnóż razy 7 Smile Skrzynia to 54 miejsca na stacki Smile
Powrót do góry Go down
Tydon

Tydon


Liczba postów : 191
Join date : 26/11/2011
Age : 27
Skąd : Okolice Krakowa

Propozycje dot. Gildii Leśników Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje dot. Gildii Leśników   Propozycje dot. Gildii Leśników I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 12:58 pm

Policzyłem ile w 10 minut. Masz to ładnie obliczone na górze. 4 stacki (zebrane w 10 minut) razy 3, czyli aktualnie mamy 30 minut, w które zbierzemy 12 stacków. Zakładam 5 dni roboczych. 12x5 daje nam 70 stacków. Nie pomyślałem o tym, że drzewa muszą odrosnąć. Nie wiem jak dużą działkę dostaniemy, więc....

Jacob, nie wymagam od nich, żeby pracowali codziennie. Niech mają te 2 dni w tygodniu wolne.

Alanthalasa ma nawet dobry pomysł. 50 stacków wydaje mi się spoko. Jak serwer ruszy to się zobaczy.
Powrót do góry Go down
TwixPL

TwixPL


Liczba postów : 26
Join date : 02/12/2011
Age : 26
Skąd : Okolice Krakowa

Propozycje dot. Gildii Leśników Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje dot. Gildii Leśników   Propozycje dot. Gildii Leśników I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 3:25 pm

50 stacków to taka optymalna liczba, mi się podoba;p
Powrót do góry Go down
luq12233

luq12233


Liczba postów : 50
Join date : 07/12/2011
Age : 27
Skąd : Pomorze !! :P

Propozycje dot. Gildii Leśników Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje dot. Gildii Leśników   Propozycje dot. Gildii Leśników I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 3:35 pm

No, mi też więc, niech będzie 50 stacków Very Happy Tygodniowo Smile
Powrót do góry Go down
Tydon

Tydon


Liczba postów : 191
Join date : 26/11/2011
Age : 27
Skąd : Okolice Krakowa

Propozycje dot. Gildii Leśników Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje dot. Gildii Leśników   Propozycje dot. Gildii Leśników I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 8:38 pm

Czyli każdy ma dziennie mieć 10 stacków drewna.
Powrót do góry Go down
TwixPL

TwixPL


Liczba postów : 26
Join date : 02/12/2011
Age : 26
Skąd : Okolice Krakowa

Propozycje dot. Gildii Leśników Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje dot. Gildii Leśników   Propozycje dot. Gildii Leśników I_icon_minitimePon Sty 02, 2012 3:32 pm

O i tak super;p
Powrót do góry Go down
Jagoda1478




Liczba postów : 16
Join date : 07/01/2012
Age : 25
Skąd : Mieszkowice

Propozycje dot. Gildii Leśników Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje dot. Gildii Leśników   Propozycje dot. Gildii Leśników I_icon_minitimeSro Sty 11, 2012 10:13 pm

A jeżeli chodzi o te skiny drwali to mineschafter jest i można by użyć chyba że nie używa się go na serwerze fajne by to było jakieś drewno na przodzie a siekierka w tylu (sory za błędy pisze z komurki
Powrót do góry Go down
Tydon

Tydon


Liczba postów : 191
Join date : 26/11/2011
Age : 27
Skąd : Okolice Krakowa

Propozycje dot. Gildii Leśników Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje dot. Gildii Leśników   Propozycje dot. Gildii Leśników I_icon_minitimeCzw Sty 12, 2012 8:21 am

Zostało ustalone, że każdy może mieć taki skin jaki chce. Nie każdy drwal bujał się po mieście z siekierą na plecach Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Propozycje dot. Gildii Leśników Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje dot. Gildii Leśników   Propozycje dot. Gildii Leśników I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Propozycje dot. Gildii Leśników
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Regulamin Gildii Leśników
» Propozycje
» Propozycje i pomysły
» Propozycje budowli
» Pytania i Propozycje

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Nacje :: Iyash :: Gildie :: Leśnicy-
Skocz do: