Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 gachowy wita

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
gachowy




Liczba postów : 1
Join date : 14/12/2011

gachowy wita  Empty
PisanieTemat: gachowy wita    gachowy wita  I_icon_minitimeSro Gru 14, 2011 7:12 pm

<RPG_mode=on>
Cytat :
*Na podest weszła chuda, zakapturzona postać. Niepewnie rozejrzała się po tłumie, po czym zdjęła kaptur, odgarnęła włosy z twarzy i niepewnym chrząknięciem zaczęła swoją przemowę*
-Ekhm... Przepraszam?
-Czego chcesz włóczęgo?! - odkrzyknął ktoś z tłumu
-Ja... Ja chcę się tylko przywitać... - niepewnie powiedziała postać.
-Waszmość chce się przedstawić? Patrzcie Pany! - szyderczo zaśmiał się opasły mężczyzna siedzący przy barze, po czym skierował swoją gębę w stronę kufla z piwem.
-Elisthime Va Quaenor! - odrzekł. Nagle tłum, pogrążony w biesiadzie umilkł. Zapadła głucha cisza.
-Jesteś... Quaenorem? - w końcu nerwowo zapytał jeden z biesiadników.
-Tak. Jam jest Quaenorem. gachowy z rodu Isaelin. - goście karczmy nadal wykonywani niepewne ruchy. Karczmarz, który dotychczas nerwowo przecierał kieliszek, nalał sobie doń trunku spod lady, po czym jednym chaustem opróżnił kieliszek.
-Nie proszę was o wiele. Wiem, że czujecie lęk przed mym znamieniem - podniósł lekko rękę, po czym odsłonił rękaw - jednak nie przychodzę tu w złych intencjach. Szukam jedynie izby, w której mógłbym przeczekać najbliższą zimę.
Mieszkańcy Thandoru, nie wspominają dobrze ostatniej wizyty Quaenora - jednak to zupełnie inna historia. Kiedy tłum powoli budził się po szokującym wyznaniu, gachowy zeskoczył z podestu i podszedł do baru.
-Karczmarzu, ile za kufel krasnoludzkiego porteru?
*Tłum zaczął odżywać, rozmowy ponownie zaczęły rozbrzmiewać w karczmie. Goście jednak, nadal z lekkim przerażeniem patrzyła się w stronę przybysza...*
<RPG_mode=off>

A teraz po normalnemu Smile
Trafiłem na stronę poprzez MPCForum. Po tym co czytałem na tym forum, wydaje mi się, że może to być naprawdę ogarnięty serwer RPG Smile
Nazywam się Kamil i jestem z niechlubnej stolycy. Aktualnie jestem w trakcie 'nauki' do majowej zagłady (czyt. matury). W MC grywam od wersji 1.2_01. Podczas swojej przygody z MC, prowadziłem kilka nieistniejących już serwerów.
Interesuję się branżą IT (z wyszczególnieniem spraw związanych z sieciami, z webmasterką), fantastyką (kilka poprowadzonych sesji, własne opowiadanka) oraz sportem (Legia-Real-Arsenal).
A no i zapomniał bym o muzyce Very Happy W moim sercu swoje miejsce ma reggae, rock, metal, polski rap, dubstep, orchestral. Do tego, jestem w trakcie organizacji sporego koncertu reggae Smile

No i to było by chyba wsio.
Pozdrawiam Very Happy
Powrót do góry Go down
Adamzz

Adamzz


Liczba postów : 247
Join date : 22/11/2011
Age : 27
Skąd : Gdańsk

gachowy wita  Empty
PisanieTemat: Re: gachowy wita    gachowy wita  I_icon_minitimeSro Gru 14, 2011 7:47 pm

Siemka!
Powrót do góry Go down
luq12233

luq12233


Liczba postów : 50
Join date : 07/12/2011
Age : 27
Skąd : Pomorze !! :P

gachowy wita  Empty
PisanieTemat: Re: gachowy wita    gachowy wita  I_icon_minitimeSro Gru 14, 2011 9:58 pm

Witam, cie przybyszu Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





gachowy wita  Empty
PisanieTemat: Re: gachowy wita    gachowy wita  I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
gachowy wita
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Wita , was SilvEx
» Slavin Wita
» Czekolada wita was!:D
» Basto Wita..
» Wita was Julsowa

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Na początek... :: Przywitaj się!-
Skocz do: