Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Slavin Wita

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Slavin




Liczba postów : 34
Join date : 12/12/2011

Slavin Wita Empty
PisanieTemat: Slavin Wita   Slavin Wita I_icon_minitimePon Gru 12, 2011 5:52 pm

Witam. Na imię mi Bartek, a na serwerze mam zamiar grać pod nickiem Slavin. Dopiero "uczę się gry" na takim serwerze więc proszę o wyrozumiałość. Mieszkam, pracuję i pochodzę ze śląska. W wolnych chwilkach trenowałem sporty walki , jednak kontuzja przekreśliła moje szanse na osiągnięcie czegokolwiek więc zrezygnowałem. Nie posiadam jeszcze ani nacji, ani konta premium ale w jedno jak i drugie się zaopatrzę. Poza tematem, jeżeli ktoś zorientowany w cenach kluczy to czyta, prosiłbym o PW z takową.

Jaką nację polecacie ? Co mogą zaoferować i poszczególne nacje ? Do jakiej Waszym zdaniem warto dojść ? Stawiam przede wszystkim na atmosferę, komunikatywność oraz preferowany kontakt TS3 (bo chyba tak najwygodniej, prawda?).

W razie pytań, słucham ; ]

Pozdrawiam ; slav
Powrót do góry Go down
Adamzz

Adamzz


Liczba postów : 247
Join date : 22/11/2011
Age : 27
Skąd : Gdańsk

Slavin Wita Empty
PisanieTemat: Re: Slavin Wita   Slavin Wita I_icon_minitimePon Gru 12, 2011 6:04 pm

Witaj! Oczywiście radzę Ci dojść do Quehati - podziemnego państwa. Mam nadzieję, że będziemy razem grać.
Adamzz
Powrót do góry Go down
Kaczka

Kaczka


Liczba postów : 288
Join date : 18/11/2011
Skąd : 46.105.133.106

Slavin Wita Empty
PisanieTemat: Re: Slavin Wita   Slavin Wita I_icon_minitimePon Gru 12, 2011 6:28 pm

Witaj!
Polecam ci drogę do Char ponieważ:
-Jest rządzone przez kompetentnych i miłych ludzi.
-U nas łatwo nauczysz się grać na serwerach w minecraft.
-Potrzebujemy fajnych ludzi Smile




Pozdrawiam
Kaczka per d' Artagnan
Powrót do góry Go down
goste111

goste111


Liczba postów : 129
Join date : 13/11/2011
Skąd : Z kądś gdzie Ci się nigdy nie śniło

Slavin Wita Empty
PisanieTemat: Re: Slavin Wita   Slavin Wita I_icon_minitimePon Gru 12, 2011 7:09 pm

A reszta nacji to niekompetentna?!
A tak w ogóle witam Cię Slavin. Jakiej muzyki słuchasz?
Powrót do góry Go down
Kaczka

Kaczka


Liczba postów : 288
Join date : 18/11/2011
Skąd : 46.105.133.106

Slavin Wita Empty
PisanieTemat: Re: Slavin Wita   Slavin Wita I_icon_minitimePon Gru 12, 2011 7:09 pm

nie wiem Smile ale zakładam iż jest lecz Char ma bardzo kompetentnych.
Powrót do góry Go down
Slavin




Liczba postów : 34
Join date : 12/12/2011

Slavin Wita Empty
PisanieTemat: Re: Slavin Wita   Slavin Wita I_icon_minitimePon Gru 12, 2011 7:20 pm

Co do muzyki nie ograniczam się do jednego gatunku. Słucham przeważnie tego co mi wpadnie w ucho ( zdarza się słuchać nawet techno, a czasem popu więc amplituda jest ogromna) jednak mam kilku ulubionych wykonawców jak : Rise Against, Analogs, PitBull, Dawid Guetta czy chociażby PFK, K44, Vixen i inni z przekazem z gatunku rap.

Co do nacji nadal niestety nie umiem się zdecydować. Jakoś ten wybór jest dla mnie dziwnie ciężki..Chciałbym być w nacji z ambicjami, gdzie dam radę wysoko zajść w hierarchii i gdzie będę umiał się dogadać z ludźmi, a ciężko to ocenić po forum.


pozdrawiam ; slav
Powrót do góry Go down
goste111

goste111


Liczba postów : 129
Join date : 13/11/2011
Skąd : Z kądś gdzie Ci się nigdy nie śniło

Slavin Wita Empty
PisanieTemat: Re: Slavin Wita   Slavin Wita I_icon_minitimePon Gru 12, 2011 7:21 pm

W każdej nacji są ambicje
Powrót do góry Go down
Slavin




Liczba postów : 34
Join date : 12/12/2011

Slavin Wita Empty
PisanieTemat: Re: Slavin Wita   Slavin Wita I_icon_minitimePon Gru 12, 2011 7:27 pm

Ambicje ambicją nie są równe, zauważ,że dla niektórych szczytem będzie opanowanie kawałku ziemi i mieszkanie w domkach z gliny, a dla innych metropolia nie będzie wystarczająca. Ambicja to na tyle obszerne słowo,że moglibyśmy rozwodzić się nad jego znaczeniem do rana.

Powrót do góry Go down
goste111

goste111


Liczba postów : 129
Join date : 13/11/2011
Skąd : Z kądś gdzie Ci się nigdy nie śniło

Slavin Wita Empty
PisanieTemat: Re: Slavin Wita   Slavin Wita I_icon_minitimePon Gru 12, 2011 7:32 pm

Np. W Quehati możesz zostać górnikiem albo alchemikiem.
Powrót do góry Go down
Slavin




Liczba postów : 34
Join date : 12/12/2011

Slavin Wita Empty
PisanieTemat: Re: Slavin Wita   Slavin Wita I_icon_minitimeWto Gru 13, 2011 1:53 pm

Postanowiłem dołączyć do nacji Char, powodem są ciekawe gildie i ogólny kontekst tej nacji.

pozdrawiam ; slav
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Slavin Wita Empty
PisanieTemat: Re: Slavin Wita   Slavin Wita I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Slavin Wita
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Wita , was SilvEx
» Czekolada wita was!:D
» Basto Wita..
» Wita was Julsowa
» Wita was - NeraVo

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Na początek... :: Przywitaj się!-
Skocz do: