Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Ceremonia wręczenia tytułów łowcy!

Go down 
+3
Molom
Nerty
JacobTab
7 posters
AutorWiadomość
JacobTab
Król Iyash
JacobTab


Liczba postów : 249
Join date : 30/11/2011
Age : 30
Skąd : ja mam wiedzieć?

Ceremonia wręczenia tytułów łowcy! Empty
PisanieTemat: Ceremonia wręczenia tytułów łowcy!   Ceremonia wręczenia tytułów łowcy! I_icon_minitimeWto Gru 06, 2011 10:38 pm

Ave dzielni łowcy!

Tuż po zakończeniu sprawdzianu umiejętniści naszych kandydatów nadeszedł czas na ogłoszenie wyników!
W tym celu zorganizowaliśmy małą ceremonię wręczenia tytułów i łuków naszym łowcom. Na uroczystość przyszły takie osobistości jak Nasz chwalebny Król Molom czy wysłannik piekieł Herobrine!

Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Zaraz po tym jak goście pozajmowali swoje miejsca Ja wasz przywódca z ponaddźwiękową prędkością pojawiłem się przy mównicy by ogłosić wyniki. Napięcie sięgało zenitu jeden z trzech kandydatów miał odejść z niczym każdy zadawał sobie pytanie kto okaże się tym nieszczęśliwcem! Otworzyłem liste na której widniały tylko dwa imiona Arivern oraz Nerty! Powietrze wypełniło się ich euforią tak! to oni zostali pełnoprawnymi członkami naszej gildii! Kiedy miałem zamiar czytać kolejne wiadomości dotyczące spraw naszej wspólnoty Król podeszedł do mnie z prośbą o krótką przemowe... Ku zaskoczeniu wszystkich obecnych gości Molom wyciągnął list na którym było wyraźnie podkreślone imię mastergogo! Tak dostał szanse od samego Króla! Warunkiem przyjęcia są częste kontrole sprawowania co powiedział mi przyciszonym głosem pirat
Następnie każdy wywołany łowca podchodził do mnie gdzie uroczyście odbierając swój gildijny łuk.

Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Kiedy wydawało się iż to koniec tuż za moimi plecami ukazało się przejście - prowadziło ono do siedziby gildii łowców! Każda osoba mogła już teraz obejżeć komnaty siły militarnej leśnego miasta Iyash! Tak to był piękny dzień dla nas wszystkich. Wink

Świętujcie więc! To dzień waszej chwały i dumy z faktu bycia łowcą!



Ceremonia wręczenia tytułów łowcy! Beztytuuxfb
Powrót do góry Go down
Nerty




Liczba postów : 26
Join date : 26/11/2011

Ceremonia wręczenia tytułów łowcy! Empty
PisanieTemat: Re: Ceremonia wręczenia tytułów łowcy!   Ceremonia wręczenia tytułów łowcy! I_icon_minitimeSro Gru 07, 2011 3:43 pm

Molom jaka mina xd
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

Ceremonia wręczenia tytułów łowcy! Empty
PisanieTemat: Re: Ceremonia wręczenia tytułów łowcy!   Ceremonia wręczenia tytułów łowcy! I_icon_minitimeSro Gru 07, 2011 4:06 pm

No bo golenie się mi przerwaliście.
Powrót do góry Go down
LoozaQ

LoozaQ


Liczba postów : 188
Join date : 29/11/2011
Age : 26
Skąd : Katowice

Ceremonia wręczenia tytułów łowcy! Empty
PisanieTemat: Re: Ceremonia wręczenia tytułów łowcy!   Ceremonia wręczenia tytułów łowcy! I_icon_minitimeSro Gru 07, 2011 4:50 pm

OBURZAM SIĘ! Czemu Herobrine się nie dostał ?!
Powrót do góry Go down
JacobTab
Król Iyash
JacobTab


Liczba postów : 249
Join date : 30/11/2011
Age : 30
Skąd : ja mam wiedzieć?

Ceremonia wręczenia tytułów łowcy! Empty
PisanieTemat: Re: Ceremonia wręczenia tytułów łowcy!   Ceremonia wręczenia tytułów łowcy! I_icon_minitimeSro Gru 07, 2011 5:07 pm

Herobrine ma ważniejsze sprawy na głowie Very Happy

Jak wam się podobało?Smile
Powrót do góry Go down
GhostMaster66

GhostMaster66


Liczba postów : 151
Join date : 27/11/2011

Ceremonia wręczenia tytułów łowcy! Empty
PisanieTemat: Re: Ceremonia wręczenia tytułów łowcy!   Ceremonia wręczenia tytułów łowcy! I_icon_minitimeSro Gru 07, 2011 5:16 pm

Było zacnie, test dobry pobawiłem się, ładna siedziba, ogólnie było miło:)


Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

Ceremonia wręczenia tytułów łowcy! Empty
PisanieTemat: Re: Ceremonia wręczenia tytułów łowcy!   Ceremonia wręczenia tytułów łowcy! I_icon_minitimeSro Gru 07, 2011 5:54 pm

Nie było fajnie, bo przerwaliście mi golenie się.
Powrót do góry Go down
JacobTab
Król Iyash
JacobTab


Liczba postów : 249
Join date : 30/11/2011
Age : 30
Skąd : ja mam wiedzieć?

Ceremonia wręczenia tytułów łowcy! Empty
PisanieTemat: Re: Ceremonia wręczenia tytułów łowcy!   Ceremonia wręczenia tytułów łowcy! I_icon_minitimeSro Gru 07, 2011 6:12 pm

Możesz zmienić skin na bardziej "dostojny" Twój plecaczek na plecach jest rozbrajający Very Happy
Scenariusz ceremonii powstał w niecałe pół godziny więc jak na nakład czasu było wyśmienicie Smile
i ta cisza kiedy weszedł Herobrine Smile

A jak wam się podobało moje wejście?Smile
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

Ceremonia wręczenia tytułów łowcy! Empty
PisanieTemat: Re: Ceremonia wręczenia tytułów łowcy!   Ceremonia wręczenia tytułów łowcy! I_icon_minitimeSro Gru 07, 2011 6:34 pm

Mój skin był na potrzeby jednej reklamy, a że zmieniać mi się nie chciało...

Wejście było... dziwne.
Powrót do góry Go down
JacobTab
Król Iyash
JacobTab


Liczba postów : 249
Join date : 30/11/2011
Age : 30
Skąd : ja mam wiedzieć?

Ceremonia wręczenia tytułów łowcy! Empty
PisanieTemat: Re: Ceremonia wręczenia tytułów łowcy!   Ceremonia wręczenia tytułów łowcy! I_icon_minitimeSro Gru 07, 2011 6:36 pm

Er.. dziwne? Śmieszne! nagle z sufitu spada przywódca gildii i patrzy się na zgromadzony lud Very Happy
Królu więc zmień go i pokaż jak wyglądasz Smile Co do zdjęcia na samym dole wyszło świenie
cheers
Powrót do góry Go down
GhostMaster66

GhostMaster66


Liczba postów : 151
Join date : 27/11/2011

Ceremonia wręczenia tytułów łowcy! Empty
PisanieTemat: Re: Ceremonia wręczenia tytułów łowcy!   Ceremonia wręczenia tytułów łowcy! I_icon_minitimeSro Gru 07, 2011 6:49 pm

Nie wyszło świetnie, wyglądam jak dziecko z zespołem downa(nie powiem, który to ja, może chociaż jedna osoba nie wie:<)
Powrót do góry Go down
mastergogo




Liczba postów : 109
Join date : 26/11/2011
Age : 27
Skąd : Babiczki

Ceremonia wręczenia tytułów łowcy! Empty
PisanieTemat: Re: Ceremonia wręczenia tytułów łowcy!   Ceremonia wręczenia tytułów łowcy! I_icon_minitimeSro Gru 07, 2011 7:28 pm

Przyrzekam że będę wzorowym obywatelem. Będę rozkazy wypełniał z najwyższym poświęceniem i oraz bronił Iashy-ijczyków przed złem i nieprawością nawet za cenę życia. Tak mi dopomóż Bóg.



ps. sory za nie napięty łuk ale miałem bardzo słabe połączenie i u mnie na kompie było widać jakbym miał napięty.
Powrót do góry Go down
JacobTab
Król Iyash
JacobTab


Liczba postów : 249
Join date : 30/11/2011
Age : 30
Skąd : ja mam wiedzieć?

Ceremonia wręczenia tytułów łowcy! Empty
PisanieTemat: Re: Ceremonia wręczenia tytułów łowcy!   Ceremonia wręczenia tytułów łowcy! I_icon_minitimePią Gru 09, 2011 12:51 pm

Mastergogo bierzemy obietnice pod uwagę Smile

Ghost nie marudź zdjęcie wyszło świetnie cheers
Powrót do góry Go down
Arivern

Arivern


Liczba postów : 56
Join date : 19/11/2011
Age : 27

Ceremonia wręczenia tytułów łowcy! Empty
PisanieTemat: Re: Ceremonia wręczenia tytułów łowcy!   Ceremonia wręczenia tytułów łowcy! I_icon_minitimePią Gru 09, 2011 12:56 pm

Mnie też sie bardzo podobało, wszystko fajnie przygotowane i HEROBRINEEE!!! (jakby co ghost to ten co nie naciagnął łuku Razz)
Powrót do góry Go down
JacobTab
Król Iyash
JacobTab


Liczba postów : 249
Join date : 30/11/2011
Age : 30
Skąd : ja mam wiedzieć?

Ceremonia wręczenia tytułów łowcy! Empty
PisanieTemat: Re: Ceremonia wręczenia tytułów łowcy!   Ceremonia wręczenia tytułów łowcy! I_icon_minitimePią Gru 09, 2011 12:58 pm

Nie nie Razz Ghost to ten na lewo nienaciągnął łuku mastergogo bo mial lagozaura Very Happy
Powrót do góry Go down
LoozaQ

LoozaQ


Liczba postów : 188
Join date : 29/11/2011
Age : 26
Skąd : Katowice

Ceremonia wręczenia tytułów łowcy! Empty
PisanieTemat: Re: Ceremonia wręczenia tytułów łowcy!   Ceremonia wręczenia tytułów łowcy! I_icon_minitimePią Gru 09, 2011 2:20 pm

Czyli ten na środku Very Happy
Powrót do góry Go down
JacobTab
Król Iyash
JacobTab


Liczba postów : 249
Join date : 30/11/2011
Age : 30
Skąd : ja mam wiedzieć?

Ceremonia wręczenia tytułów łowcy! Empty
PisanieTemat: Re: Ceremonia wręczenia tytułów łowcy!   Ceremonia wręczenia tytułów łowcy! I_icon_minitimePią Gru 09, 2011 2:23 pm

Tak ten na środku do Ghost, zresztą można go zobaczeć na screenach poniżej (jego skin i nick) Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ceremonia wręczenia tytułów łowcy! Empty
PisanieTemat: Re: Ceremonia wręczenia tytułów łowcy!   Ceremonia wręczenia tytułów łowcy! I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ceremonia wręczenia tytułów łowcy!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Poradnik Łowcy
» Test Łowcy!
» [Łowcy]Arivern
» Łowcy-jaka szansa?
» Czy coś dostanę za pracę łowcy?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Nacje :: Iyash :: Gildie :: Łowcy-
Skocz do: