Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Nabór na przedstawicieli gildii

Go down 
+36
KKProgamer
Gotiii
grekoimperator
LordRossiol
UzU123
Eomund
Maguniu
Iorweth12
DreN
Tydon
Adaminho1
Ovvca
mastergogo
Gimbas
God
kamyczok1
figaj
groith
Achmen
Salted
Manana
Daiqe
RAV
nikusek007
MrCzarny
MarekZet
izuleczka
NeraVo
potkan951
KaMaZZ
Diwex99
Sadzio
Molom
Marnios
nomaf
WodzuPL
40 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Iorweth12

Iorweth12


Liczba postów : 108
Join date : 19/12/2011

Nabór na przedstawicieli gildii - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na przedstawicieli gildii   Nabór na przedstawicieli gildii - Page 4 I_icon_minitimePon Gru 19, 2011 2:51 pm

Owszem kliknąłem ,,Grupy'' wybrałem bandytów i wysłałem.
Dzięki za pomoc,ale i tak będę chciał stworzyć moją własną osadę.
Powrót do góry Go down
Maguniu

Maguniu


Liczba postów : 62
Join date : 23/12/2011
Age : 31
Skąd : Kraków

Nabór na przedstawicieli gildii - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na przedstawicieli gildii   Nabór na przedstawicieli gildii - Page 4 I_icon_minitimePią Gru 23, 2011 4:28 pm

Wybrane miejsce:Gildia Budowniczych Char
Nick:Maguniu (premium mam założone :/ )
Wiek:19
Mikrofon?: Jasne
Doświadczenie w wybranym zawodzie: Uwielbiałem klocki lego. W minecrafcie jest podobnie Smile
Czas spędzany na serwerze: Zależy. Pracuję, więc będę raczej wieczorami.
Miasto:Char
Znajomość terenu(nie dot. przed startem): Ano

Przyjęty!


Ostatnio zmieniony przez Remidion dnia Pią Gru 23, 2011 9:32 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Eomund

Eomund


Liczba postów : 58
Join date : 18/12/2011
Age : 30

Nabór na przedstawicieli gildii - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na przedstawicieli gildii   Nabór na przedstawicieli gildii - Page 4 I_icon_minitimePią Gru 23, 2011 5:21 pm

Wybrane miejsce: Gildia Tropicieli
Nick: Eomund
Wiek: 17
Mikrofon?: Posiadam
Doświadczenie w wybranym zawodzie: Przede wszystkim - myślę, że dam radę zapanować nad członkami, a pewnie to będzie moje główne zadanie. Oprócz tego nie widzę niczego trudnego w szukaniu minerałów czy ruin, problem może być z ich oznaczeniem, ale dam radę Smile
Czas spędzany na serwerze: głównie wieczorami, koło 2-4 h
Miasto: Yerdyn
Znajomość terenu(nie dot. przed startem):

Przyjęty!

Powrót do góry Go down
UzU123

UzU123


Liczba postów : 45
Join date : 22/12/2011

Nabór na przedstawicieli gildii - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na przedstawicieli gildii   Nabór na przedstawicieli gildii - Page 4 I_icon_minitimePią Gru 23, 2011 7:09 pm

Wybrane miejsce: Rzemieślnicy
Nick: UzU123
Wiek: 13
Mikrofon?:Posiadam
Doświadczenie w wybranym zawodzie:Znam większość przepisów rzeczy. 3/4 na 100%. Jak mam czas to ucze się reszty receptur oraz alchemii. Nauczenie się przepisów to nic trudnego. Myślę, że będzie mi się miło i przyjemnie pracowało z członkami.
Czas spędzany na serwerze:Zależy raczej będzie siedział na serverze 2-3h a na forum często.
Miasto:Quehati
Znajomość terenu(nie dot. przed startem):

Przyjęty!
Powrót do góry Go down
LordRossiol

LordRossiol


Liczba postów : 153
Join date : 28/11/2011
Age : 27

Nabór na przedstawicieli gildii - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na przedstawicieli gildii   Nabór na przedstawicieli gildii - Page 4 I_icon_minitimePon Sty 02, 2012 2:06 pm

Wybrane miejsce:Przedstawiciel oddziału Char w Anvgar
Nick:LordRossiol
Wiek:15
Mikrofon?:Póki co nie mam,posiadam umiejętność szybkiego pisania,być może będę miał mikrofon,TS w każdym razie mam.
Doświadczenie w wybranym zawodzie:Grałem na paru serwerach i piastowałem stanowisko kupca. Nie jest mi to obce,i myślę że spisze się na tym stanowisku.
Czas spędzany na serwerze:3-5h
Miasto:Stolica Char
Znajomość terenu(nie dot. przed startem):Ym,szybko zapoznam się z terenem po starcie więc dobra.

Przyjęty!
Powrót do góry Go down
grekoimperator




Liczba postów : 12
Join date : 02/01/2012
Age : 33
Skąd : sie biorą tacy debile

Nabór na przedstawicieli gildii - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na przedstawicieli gildii   Nabór na przedstawicieli gildii - Page 4 I_icon_minitimeWto Sty 03, 2012 5:26 am

Wybrane miejsce:Gildia Zabójców
Nick:Greko
Wiek:20
Mikrofon?:jest
Doświadczenie w wybranym zawodzie:co chodzi o przywództwo to mam duże doświadczenie.Na innym serwerze podczas jego edycji dowodziłem gildiami które były najlepsze,bardzo dobrze zorganizowane.
Potrafię dowodzić ludźmi [/i]
Czas spędzany na serwerze:ponad 6 godzin
Miasto:Yerdyn
Znajomość terenu(nie dot. przed startem):---


Ostatnio zmieniony przez grekoimperator dnia Wto Sty 03, 2012 4:11 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Maguniu

Maguniu


Liczba postów : 62
Join date : 23/12/2011
Age : 31
Skąd : Kraków

Nabór na przedstawicieli gildii - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na przedstawicieli gildii   Nabór na przedstawicieli gildii - Page 4 I_icon_minitimeWto Sty 03, 2012 10:12 am

O ile wiem, gildia zabójców ma już przedstawiciela. Jeśli Cię interesuje, mistrz budowniczych w Char jest wolny.
Powrót do góry Go down
NeraVo

NeraVo


Liczba postów : 445
Join date : 21/11/2011
Age : 27
Skąd : Małopolska

Nabór na przedstawicieli gildii - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na przedstawicieli gildii   Nabór na przedstawicieli gildii - Page 4 I_icon_minitimeWto Sty 03, 2012 1:45 pm

On nie wie o co biega. W podaniu wybrał Yerdyn, a chce być mistrzem mej Gildii w Char ; >
Greko, nie możesz mieć tej Gildii, gdyż jest ona "zajęta" i jesteś w innej nacji.
Powrót do góry Go down
grekoimperator




Liczba postów : 12
Join date : 02/01/2012
Age : 33
Skąd : sie biorą tacy debile

Nabór na przedstawicieli gildii - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na przedstawicieli gildii   Nabór na przedstawicieli gildii - Page 4 I_icon_minitimeWto Sty 03, 2012 4:11 pm

wiem o co "biega"
zakradł się błąd
chodziło mi bardziej o to aby gildia Zabójców była również w Yerdyn albo gildia o innej nazwie
ale przywilejach identycznych
Z tego co zrozumiałem to zabójców wynajmuje się na wojnę, wiec co będzie jeżeli char będzie miało wojnę z Yerdyn,albo z inną nacją.Wtedy tylko oni dodatkową ilość graczy na wojnę bo takowa gildia jest u nich
i dodatkowi gracze z takim eq to znacząca przewaga w rozgrywce

co do stanowiska dowódcy zabójców to raczej puki serwer nie wystartuje to może zwolni się to stanowisko,
a podanie warto złożyć jak się tego oczekuje


Ostatnio zmieniony przez grekoimperator dnia Wto Sty 03, 2012 4:23 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Nabór na przedstawicieli gildii - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na przedstawicieli gildii   Nabór na przedstawicieli gildii - Page 4 I_icon_minitimeWto Sty 03, 2012 4:14 pm

Nasza armia nosi diamentowe zbroje i żelazne miecze, więc nie sądze żeby Zabójcy zachwiali jakąś równowagę. A gdyby taka gildia byłaby u nas to już wogóle byśmy byli nie do pokonania...
Powrót do góry Go down
NeraVo

NeraVo


Liczba postów : 445
Join date : 21/11/2011
Age : 27
Skąd : Małopolska

Nabór na przedstawicieli gildii - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na przedstawicieli gildii   Nabór na przedstawicieli gildii - Page 4 I_icon_minitimeWto Sty 03, 2012 4:16 pm

Greko, jednak nie wiesz o co biega.
Każda nacja ma swoje własne unikalne Gildie.
Poza tym jak napisał Sadzio, macie dobrą Gildię.
Powrót do góry Go down
grekoimperator




Liczba postów : 12
Join date : 02/01/2012
Age : 33
Skąd : sie biorą tacy debile

Nabór na przedstawicieli gildii - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na przedstawicieli gildii   Nabór na przedstawicieli gildii - Page 4 I_icon_minitimeWto Sty 03, 2012 4:31 pm

NeraVo napisał:
Greko, jednak nie wiesz o co biega.
Każda nacja ma swoje własne unikalne Gildie.
Poza tym jak napisał Sadzio, macie dobrą Gildię.
jak nie wiem jak wiem
unikalne(niepowtarzalne)Zmieniając nazwę i zadania ale zostawiając ten sam dobór eq tworzymy unikatowa gildie
Sadzio rozwalę każdego jak ja będę w żelaznej zbroi i diax mieczu na diax zbroje i żelazne miecz i ty tez wygrasz przetestuj to

ps
raczej w zimie bardziej by pasowała gildia Barbarzyńców niż wojowników,ale to już moje zdanie
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Nabór na przedstawicieli gildii - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na przedstawicieli gildii   Nabór na przedstawicieli gildii - Page 4 I_icon_minitimeWto Sty 03, 2012 4:33 pm

Jeśli będzie to jakiś większy problem to zaczne działać aby się przeciwstawić tym zbroją żelaznym, ale narazię to mi nie wygląda na coś poważnego.
Powrót do góry Go down
Gotiii

Gotiii


Liczba postów : 41
Join date : 30/12/2011
Age : 31

Nabór na przedstawicieli gildii - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na przedstawicieli gildii   Nabór na przedstawicieli gildii - Page 4 I_icon_minitimeCzw Sty 05, 2012 10:52 am

Wybrane miejsce: Gildia Budowniczych
Nick: Gotiii
Wiek: 19
Mikrofon?: jest
Doświadczenie w wybranym zawodzie: Jak tu nie umieć "budować" w takiej grze Cool Nie jestem jakimś artystą ale budować coś na poziomie umiem.
Czas spędzany na serwerze: od 21 do nawet i 5 rano jeśli trzeba. Czasem uda się wejść wcześniej ale to są stałe godziny mego siedzenia na kompie.
Miasto: Char
Znajomość terenu(nie dot. przed startem):----------

Przyjęty!
Powrót do góry Go down
KKProgamer

KKProgamer


Liczba postów : 115
Join date : 27/11/2011
Age : 32
Skąd : Pomorze

Nabór na przedstawicieli gildii - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na przedstawicieli gildii   Nabór na przedstawicieli gildii - Page 4 I_icon_minitimePią Sty 06, 2012 9:58 am

Wybrane miejsce: Gildia Budowniczych w Iyash
Nick: KKProgamer
Wiek:20
Mikrofon?: Posiadam
Doświadczenie w wybranym zawodzie:Dość duże. Jedynym moim minusem jest to, że dosłownie nie cierpie piachu :<
Czas spędzany na serwerze:W Pon-Pt 1h-4h, w Sobotę od 10-22 albo 14-02. W niedzielę, godzinka do 3.
Miasto:Iyash
Znajomość terenu(nie dot. przed startem): ---
Dodatkowe Informacje: Chcę być Przywódcą Gildii Budowniczych w Iyash, z powodu "offline" poprzedniego. Chcę stworzyć gildię i nająć szybko budowniczych. Myślę że do startu serwera powinienem się wyrobić.

Przyjęty!
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Nabór na przedstawicieli gildii - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na przedstawicieli gildii   Nabór na przedstawicieli gildii - Page 4 I_icon_minitimeNie Sty 08, 2012 8:24 pm

Potkan, strateg gildii wojowników przeszedł do kupców!
Czyli ogłaszam że moecie się zgłaszać na stratega!
Powrót do góry Go down
Kotex

Kotex


Liczba postów : 32
Join date : 03/01/2012

Nabór na przedstawicieli gildii - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na przedstawicieli gildii   Nabór na przedstawicieli gildii - Page 4 I_icon_minitimeWto Sty 10, 2012 2:00 pm

Wybrane miejsce: Gildia Rolników
Nick: KotexPL
Wiek: 13
Mikrofon?: Tak
Doświadczenie w wybranym zawodzie: Jeśli chodzi o to z tym "Bardzo duże" to wiem jak efektywnie uprawiać różne gatunki roślin, poświęcał bym na to dużo czasu i pomagał innym Rolnikom
Czas spędzany na serwerze: Jak najdłużej
Miasto: Iyash
Znajomość terenu(nie dot. przed startem): Bardzo dobra.

Nomaf zrezygnował Wink Link: https://thandor.forumpl.net/t1431-nowy-przywodca-gildii

Bardzo duże, tzn. jakie? ...

Przepraszam jaki punkt gdzie błąd?

Przyjęty!


Ostatnio zmieniony przez Kotex dnia Wto Sty 10, 2012 5:40 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

Nabór na przedstawicieli gildii - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na przedstawicieli gildii   Nabór na przedstawicieli gildii - Page 4 I_icon_minitimeWto Sty 10, 2012 4:54 pm

Odszedł lider inżynierów, DreN! Składajcie podania na lidera Smile
Powrót do góry Go down
Ronin




Liczba postów : 2
Join date : 11/01/2012

Nabór na przedstawicieli gildii - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na przedstawicieli gildii   Nabór na przedstawicieli gildii - Page 4 I_icon_minitimeSro Sty 11, 2012 3:50 pm

Wybrane miejsce: Gildia górników
Nick: Ronin
Wiek: 16
Mikrofon?: tak
Doświadczenie w wybranym zawodzie: jak to każdy w minecrafcie Very Happy
Czas spędzany na serwerze: 1-2 h, może więcej
Miasto: Quehati
Znajomość terenu(nie dot. przed startem): Może być


@down

myslalem ze przedstawicieli, to chodzi o czlonkostwo, =S
maly blad. W takim razie jak zostac zwyklym gornikiem?


Ostatnio zmieniony przez Ronin dnia Sro Sty 11, 2012 3:55 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

Nabór na przedstawicieli gildii - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na przedstawicieli gildii   Nabór na przedstawicieli gildii - Page 4 I_icon_minitimeSro Sty 11, 2012 3:54 pm

Gildia górników ma przedstawiciela...
Powrót do góry Go down
Szatan29

Szatan29


Liczba postów : 80
Join date : 29/12/2011
Age : 26
Skąd : Ponyville

Nabór na przedstawicieli gildii - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na przedstawicieli gildii   Nabór na przedstawicieli gildii - Page 4 I_icon_minitimeSro Sty 11, 2012 5:18 pm

Nie wiem czy gildia inżynierów w Yerdyn ma przedstawiciela ale ;P:

Wybrane miejsce: Gildia Inżynierów
Nick: Szatan29
Wiek: 14
Mikrofon?: tak
Doświadczenie w wybranym zawodzie: Co do craftingu to Epicka a redstrone to tylko podstawy ;/
Czas spędzany na serwerze: Tyle ile się da Wink (Mam szkołę dlatego wchodzę dopiero ok 14:10)
Miasto: Yerdyn (Chyba ;P bo król mówił że mnie zaakceptował na forum Wink)
Znajomość terenu(nie dot. przed startem): Dobra Wink

Odrzucony z powodu redstona.
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

Nabór na przedstawicieli gildii - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na przedstawicieli gildii   Nabór na przedstawicieli gildii - Page 4 I_icon_minitimeCzw Sty 12, 2012 1:25 pm

Poszukiwany przedstawiciel gildii zabójców!
Powrót do góry Go down
MasterKrashed

MasterKrashed


Liczba postów : 126
Join date : 19/11/2011

Nabór na przedstawicieli gildii - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na przedstawicieli gildii   Nabór na przedstawicieli gildii - Page 4 I_icon_minitimePią Sty 13, 2012 5:56 pm

Wybrane miejsce: Gildia Wojowników
Nick: MasterKrashed
Wiek:12
Mikrofon?:Tak
Doświadczenie w wybranym zawodzie: Bardzo duże. Znam taktykę, więc wiem jak mam ustawiać moich wojowników, aby mieć bardzo duże szanse na wygrane. Dobrze się dogaduję z ludźmi, więc nie będzie i teraz tym problemu, a ludzi chętnie mnie słuchają. Potrafię współpracować z innymi i wydaję rozsądnie rozkazy. Znam kilka sztuczek w Minecrafcie oraz bardzo dobrze potrafię wykorzystywać teren na którym walczę.
Czas spędzany na serwerze:1-4 h dziennie
Miasto: Yerdyn
Znajomość terenu(nie dot. przed startem): Bardzo duża, ok. 80%

Przyjęty!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nabór na przedstawicieli gildii - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na przedstawicieli gildii   Nabór na przedstawicieli gildii - Page 4 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Nabór na przedstawicieli gildii
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Budynek gildii
» Pytania dot. gildii
» Podanie do gildii
» Pytania o Gildii
» Sołtys w gildii

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Na początek... :: Informacje-
Skocz do: