Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Siema jestem apsidejzi

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
apsidejzi




Liczba postów : 3
Join date : 23/11/2011
Age : 25
Skąd : Iława

Siema jestem apsidejzi Empty
PisanieTemat: Siema jestem apsidejzi   Siema jestem apsidejzi I_icon_minitimeSro Lis 23, 2011 9:14 pm

Siemanko mam na imię Mateusz.
Długo myślałem do jakiej nacji dołączyć, lecz w końcu po rozważeniu wszystkich decyzji dostałem się do Iyash, z czego bardzo się cieszę.
Nie jestem na razie żadnym dyplomatą,ani nie chcę na razie startować do polityki, lecz myślę, że serwer będzie umożliwiał na bardzo wiele wątków
fantasy jak i średniowiecza, przez co myślę, że będzie jeszcze bardziej super, ten klimat, to wszystko mi się podoba, na dodatek mogę patrzeć na to z perspektywy Iyash. Nie mogę się doczekać kiedy serwer ruszy, jak już zdążyłem się dowiedzieć z innych tematów i postów, administracja jest bardzo miła, serwer jest jedyny w swoim rodzaju i warto na nim zagrać.
Pozdrawiam wszystkich czytających/piszących ten temat Very Happy .
Powrót do góry Go down
NeraVo

NeraVo


Liczba postów : 445
Join date : 21/11/2011
Age : 27
Skąd : Małopolska

Siema jestem apsidejzi Empty
PisanieTemat: Re: Siema jestem apsidejzi   Siema jestem apsidejzi I_icon_minitimeCzw Lis 24, 2011 1:17 pm

Witaj!
Widać że jesteś nowy.. Wink
Lecz to nie ważne.

Tylko żałować że nie jesteś u nas - Char. Ale każdy wybiera co innego ;>
Mam nadzieję że start będzie za niedługo, ty zapewne też nie możesz się doczekać?
Tutaj każdy ma prawo zostać kimś. Serwer jeszcze nie wystartował a już (piszę o Char) jest król, dyplomata, sołtys, zastępca :>
Ja jestem w tej chwili dyplomatą i przywódcą Gildii, mam nadzieję że taka "fajna" osoba jak Ty, też będzie decydowała o losach swojej nacji.

Pozdrawiam!
Powrót do góry Go down
 
Siema jestem apsidejzi
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Siema pytążki xD
» Siema all ;]
» Jestem z Char ....
» Nyks jestem ;)
» siema- nowerek

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Na początek... :: Przywitaj się!-
Skocz do: