Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 "Saga Mrozu" pióra Gragorusa Gothicusa

Go down 
+4
Sadzio
Demoralizator
nomaf
MikoGot
8 posters
AutorWiadomość
MikoGot




Liczba postów : 89
Join date : 19/11/2011

"Saga Mrozu" pióra Gragorusa Gothicusa Empty
PisanieTemat: "Saga Mrozu" pióra Gragorusa Gothicusa   "Saga Mrozu" pióra Gragorusa Gothicusa I_icon_minitimeWto Lis 22, 2011 6:43 pm

"MikoGot, a właściwie Nicholaus Gothicus z pochodzenia Nord. Przybył do królestwa Thandor w poszukiwaniu przygód i dobrej zabawy. Długie i niebezpieczne podróże nie są mu straszne.

Przybył z dalekiej legendarnej krainy wiecznego zimna gdzie nordowie są najwspanialszymi wojownikami. Raz zwiedzając zabłąkał się zbyt daleko poza granicę swojej krainy. Idąc stromym urwiskiem został zaatakowany przez wielkiego latającego jaszczura - SMOKA! Stanął dzielnie do walki dzierżąc swój ulubiony topór. Niestety podczas tego pojedynku został strącony przez błyskawicznego smoka wprost w przepaść.
Nie pamiętał upadku. Wiedział, że gdy się ocknął leżał na brzegu jakiejś burzliwej rzeki. Gdy spojrzał w stronę nurtu rzeki i dalej dostrzegł niewyraźne sylwetki gór zza których niebo wydawało się czerwieńsze niż dotychczas.
Tak więc nasz Nord chce wrócić jak najszybciej do swojej ojczyzny, by sprawdzić co się tam dzieje. Póki co żyje na terenach Yerdyn gdzie przygotowuje się do powrotu."
- Wstęp i opis głównego wątku

Opowieść ta będzie spisywana z moich przygód na serwerze. Znaczy to, że nowe wpisy i kolejne rozdziały będą pojawiać się po tym kiedy odwiedziłem serwer i dłużej pograłem aby spełnić rolę mojej postaci, którą gram.

Rozdział I

Nieznane tereny...

(Tutaj pojawi się pierwsza część po otwarciu serwera)






EDIT:
@Down
Nie tylko Skyrim'em człowiek żyje ale całą sagą The Elder Scrolls Smile


Ostatnio zmieniony przez MikoGot dnia Wto Lis 22, 2011 7:13 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
nomaf




Liczba postów : 93
Join date : 14/11/2011
Age : 27
Skąd : BP

"Saga Mrozu" pióra Gragorusa Gothicusa Empty
PisanieTemat: Re: "Saga Mrozu" pióra Gragorusa Gothicusa   "Saga Mrozu" pióra Gragorusa Gothicusa I_icon_minitimeWto Lis 22, 2011 7:03 pm

Hmmm, wyczuwam tu nutkę Skyrim Very Happy
Powrót do góry Go down
Demoralizator

Demoralizator


Liczba postów : 52
Join date : 21/11/2011
Age : 25
Skąd : Z Yerdyn'u

"Saga Mrozu" pióra Gragorusa Gothicusa Empty
PisanieTemat: Re: "Saga Mrozu" pióra Gragorusa Gothicusa   "Saga Mrozu" pióra Gragorusa Gothicusa I_icon_minitimeSro Lis 23, 2011 8:16 pm

Ja też wyczuwam tutaj część z skyrim'a oczywiście chodzi mi o Smoka
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

"Saga Mrozu" pióra Gragorusa Gothicusa Empty
PisanieTemat: Re: "Saga Mrozu" pióra Gragorusa Gothicusa   "Saga Mrozu" pióra Gragorusa Gothicusa I_icon_minitimeSro Lis 23, 2011 9:21 pm

Argh... wszyscy grają w TES V oprócz mnie -.-
Powrót do góry Go down
nikusek007

nikusek007


Liczba postów : 197
Join date : 21/11/2011
Age : 25
Skąd : Poznań

"Saga Mrozu" pióra Gragorusa Gothicusa Empty
PisanieTemat: Re: "Saga Mrozu" pióra Gragorusa Gothicusa   "Saga Mrozu" pióra Gragorusa Gothicusa I_icon_minitimeCzw Lis 24, 2011 5:15 am

Nie martw się, nie jesteś sam ((((-(-.(-.-).-)-))))
Powrót do góry Go down
potkan951

potkan951


Liczba postów : 60
Join date : 19/11/2011
Age : 25
Skąd : Białystok

"Saga Mrozu" pióra Gragorusa Gothicusa Empty
PisanieTemat: Re: "Saga Mrozu" pióra Gragorusa Gothicusa   "Saga Mrozu" pióra Gragorusa Gothicusa I_icon_minitimeCzw Lis 24, 2011 6:23 am

nom Sad dołączam się do was
Powrót do góry Go down
kamyczok1

kamyczok1


Liczba postów : 49
Join date : 20/11/2011
Age : 27
Skąd : Białystok

"Saga Mrozu" pióra Gragorusa Gothicusa Empty
PisanieTemat: Re: "Saga Mrozu" pióra Gragorusa Gothicusa   "Saga Mrozu" pióra Gragorusa Gothicusa I_icon_minitimePią Lis 25, 2011 5:19 pm

ja tylko grałem w tes 4 hehe...
Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 27
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

"Saga Mrozu" pióra Gragorusa Gothicusa Empty
PisanieTemat: Re: "Saga Mrozu" pióra Gragorusa Gothicusa   "Saga Mrozu" pióra Gragorusa Gothicusa I_icon_minitimePią Lis 25, 2011 6:04 pm

A ja grałem we wszystkie Elder Scrollsy Razz i smoki były ale tylko w DaggerFall i to były raczej Smoczątka Very Happy poza tym to nie tylko brzmi nutką skyrima ;D ponieważ w morrowindzie/ oblivionie/ i skyrimie sa nordowie ;D
Powrót do góry Go down
Sponsored content





"Saga Mrozu" pióra Gragorusa Gothicusa Empty
PisanieTemat: Re: "Saga Mrozu" pióra Gragorusa Gothicusa   "Saga Mrozu" pióra Gragorusa Gothicusa I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
"Saga Mrozu" pióra Gragorusa Gothicusa
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Opowieść - Pamiętnik Mrozu

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Szare pustkowia :: Opowiadania-
Skocz do: