Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Odejscie na czas nieokreslony

Go down 
+2
KaMaZZ
Lowcakur
6 posters
AutorWiadomość
Lowcakur

Lowcakur


Liczba postów : 200
Join date : 14/11/2011

Odejscie na czas nieokreslony Empty
PisanieTemat: Odejscie na czas nieokreslony   Odejscie na czas nieokreslony I_icon_minitimeWto Sty 17, 2012 9:57 pm

<Uwaga, lawina nieskromnosci i wywyzszania wlasnych zaslug>


Coz, przyszedl ten czas. Gracz z jednym z najdluzszych stazow, ktory przezyl ponad 3 dlugie oczekiwania na wystartowanie swiata, wspomagal pomyslami, swoim czasem, oraz cietym jezykiem, niestety, musi opuscic Thandor na czas nieokreslony. Wiem, ze nikogo specjalnie to nie obchodzi, ale lubie napisac oficyjalne porzegnanie, przy ktorym wyplacze sie nieco. ^^ Ale, do rzeczy. Brak konta premium(ktore, niestety, przez dluzszy czas pozostanie poza mym zasiegiem), zmusza mnie do zakonczenia aktywnego zycia na forum. Taak, to juz jest koniec, nie taki jak przy Chartumie, ale koniec prawie ostateczny. Lowczy konczy swoja przygode z Markiem, Wodzem, Molomem, Jiyamem, Laskovem, Sadziem, KenjimDiwexem(specjalnie lacznie napisane), Tnij Prujem, oraz paroma innymi znajomymi graczami. Jelsi kogos pominalem, to znaczy iz albo zapomnialem, albo mam kogos w dupie. Wam pozostaiwam domysly, kto klasyfikuje sie do ktorej grupy Razz

Coz, Lowczy tak do konca to nigdy nie opusci Chartumu/Thandoru/Czegokolwiek, bedzie zawsze gotowy pomoc w rozwoju. Wiadomo, pod moim GG jestem zawsze, nic tylko spamic moja osobe. Nie gwarantuje, iz odpisze kazdemu niewartemu odpisu prymitywowi, ale dla ww. osob zawsze znaje czas Razz Oraz dla paru innych takze.

"Koniec i bomba, a kto czytal ten traba"
W. Gombrowicz

~Łowczy Kur von Hackfleish, kochany wasz.

PUPA PUPA PUPA
Powrót do góry Go down
KaMaZZ




Liczba postów : 189
Join date : 19/11/2011
Age : 25
Skąd : Iyash

Odejscie na czas nieokreslony Empty
PisanieTemat: Re: Odejscie na czas nieokreslony   Odejscie na czas nieokreslony I_icon_minitimeWto Sty 17, 2012 10:07 pm

Żegnaj, dużo osób odchodzi. Nie jestem adminem ale bym szukał modów na serwer Wink
Powrót do góry Go down
Minki1




Liczba postów : 82
Join date : 16/01/2012

Odejscie na czas nieokreslony Empty
PisanieTemat: Re: Odejscie na czas nieokreslony   Odejscie na czas nieokreslony I_icon_minitimeSro Sty 18, 2012 4:44 pm

Żegnaj!
Szkoda że odchodzisz!
Powrót do góry Go down
Iorweth12

Iorweth12


Liczba postów : 108
Join date : 19/12/2011

Odejscie na czas nieokreslony Empty
PisanieTemat: Re: Odejscie na czas nieokreslony   Odejscie na czas nieokreslony I_icon_minitimeSro Sty 18, 2012 4:52 pm

KaMaZZ czytaj PW Smile
Powrót do góry Go down
NeraVo

NeraVo


Liczba postów : 445
Join date : 21/11/2011
Age : 27
Skąd : Małopolska

Odejscie na czas nieokreslony Empty
PisanieTemat: Re: Odejscie na czas nieokreslony   Odejscie na czas nieokreslony I_icon_minitimeSro Sty 18, 2012 5:48 pm

Żegnaj, każdy kiedyś skończy tu grę, ale na jego miejsce przychodzi kilku nowych, tak to już jest. Ja także skończyłem z Thandorem, nie ze względu na premium, ale ze względu na graczy, chociaż na forum nadal będę bardzo aktywny.
Powrót do góry Go down
Laskov




Liczba postów : 222
Join date : 27/11/2011
Age : 26

Odejscie na czas nieokreslony Empty
PisanieTemat: Re: Odejscie na czas nieokreslony   Odejscie na czas nieokreslony I_icon_minitimeSro Sty 18, 2012 6:31 pm

Lowca mam sprawę weź napisz mi swoje gg na pw ok ? ważne
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Odejscie na czas nieokreslony Empty
PisanieTemat: Re: Odejscie na czas nieokreslony   Odejscie na czas nieokreslony I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Odejscie na czas nieokreslony
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Bandyci-Odejście
» Odejście WodzuPL
» I na mnie już czas :(
» Nadszedł czas i na mnie. Żegnam :D
» [Propozycje] Cóż czas by coś w koncu ruszyło w dobrym kierunku...

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Na początek... :: Ogłoszenia-
Skocz do: