Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Podanie - Oblivion

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Oblivion




Liczba postów : 2
Join date : 22/11/2011

Podanie - Oblivion Empty
PisanieTemat: Podanie - Oblivion   Podanie - Oblivion I_icon_minitimeWto Lis 22, 2011 3:24 pm

Nick: Oblivion
Wiek: 17(min. 13*)
Czas gry w Minecraft'a: Rok
Znajomość gry RP: Dobra
Historia Postaci: Kiedy miałem dwanaście lat, marzyłem o zostaniu gwiazdą rock'n'rolla.
Chciałem się w ten sposób odegrać na tych wszystkich lowelasach, na których leciały laski.
Póki byłem małolatem, a przynajmniej do piętnastki, żadna panna nie chciała na mnie spojrzeć.
Więc wykombinowałem, że zostanę gwiazdą rocka i wtedy będę miał dziewczyn na pęczki.
Ale o wiele wcześniej, jeszcze jako punk, zrozumiałem, że to bez sensu. .

Preferowana Nacja: Char
Dlaczego nasz serwer?: Zaintrygowały mnie nacje, lepiej iść w jednym kierunku niż wszystkich.
Posiadasz Mumble? : Nie
Zareklamujesz serwer: Postaram się
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

Podanie - Oblivion Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Oblivion   Podanie - Oblivion I_icon_minitimeWto Lis 22, 2011 3:26 pm

Cytat :
Kiedy miałem dwanaście lat, marzyłem o zostaniu gwiazdą rock'n'rolla.
Chciałem się w ten sposób odegrać na tych wszystkich lowelasach, na których leciały laski.
Póki byłem małolatem, a przynajmniej do piętnastki, żadna panna nie chciała na mnie spojrzeć.
Więc wykombinowałem, że zostanę gwiazdą rocka i wtedy będę miał dziewczyn na pęczki.
Ale o wiele wcześniej, jeszcze jako punk, zrozumiałem, że to bez sensu. .

WTF? To ma być historia Twojej postaci z serwera.. spójrz na podania innych.

He will own us Razz // WodzuPL
Powrót do góry Go down
Oblivion




Liczba postów : 2
Join date : 22/11/2011

Podanie - Oblivion Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Oblivion   Podanie - Oblivion I_icon_minitimeWto Lis 22, 2011 4:41 pm

Historia postaci: Pewnego dnia wyruszyłem w daleką wędrówkę do Królestwa zwanego Thandor.Z tego co mówili wędrowni jest to pogrążone w wojnie królestwo, a żeby dołączyć do jakiejś nacji trzeba było odnaleźć grotę.Ja szukający wielkich bitew wojownik bez zastanowienia co będzie gdy tam dotrę wyruszyłem w podróż w nieznane.Po długiej wędrówce zobaczyłem wielką jamę, dodało mi to otuchy.Gdy wszedłem do niej zobaczyłem w oddali siedzącego starego orka. Powiedział mi ,że to jest jama wyboru nacji Thandoru. Wymienił mi nazwy 4 nacji : Char, Yerdyn, Iyash i Zhyrp, ale ostrzegł mnie ,że gdy wejdę do któregoś z portali nie mogę już wrócić. Przeszedłem przez portal Yerdynu i tak zaczęło się moje nowe życie.
Edytuj nie pisz nowego postu //WodzuPL
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

Podanie - Oblivion Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Oblivion   Podanie - Oblivion I_icon_minitimeWto Lis 22, 2011 6:20 pm

Zbyt podobne to mojego testowego podania, przykro mi. Do poprawy.
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

Podanie - Oblivion Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Oblivion   Podanie - Oblivion I_icon_minitimePon Lis 28, 2011 2:47 pm

Podanie nie poprawione od długiego czasu, przenoszę do kronik
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podanie - Oblivion Empty
PisanieTemat: Re: Podanie - Oblivion   Podanie - Oblivion I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podanie - Oblivion
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Zapisy do armii Yerdyn'u.
» [Osada]Hrabstwo Kruka NOWA !
» Gildia Łowców Rekrutuje!
» Podanie Kwoku
» [Osada-Rekrutacja zamknięta] Drakenborg

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Szare pustkowia :: Kroniki archiwalne-
Skocz do: