Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Podanie majonez77

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
majonez77




Liczba postów : 6
Join date : 27/11/2011

Podanie majonez77 Empty
PisanieTemat: Podanie majonez77   Podanie majonez77 I_icon_minitimeNie Lis 27, 2011 4:00 pm

Nick:majonez77
Wiek:(min. 13*)18
Czas gry w Minecraft'a: Nie jestem typem maniaka, nie gram calymi dniami, przewarznie do 2 godzin dziennie. A gram od wersji 1.5
Znajomość gry RP:Wystarczająca
Historia Postaci:Pewniej gwiaździstej i spokojnej nocy wybrałem się na polowanie, gdyż sen nie mógł mnie zmorzyć. Oddalałem się coraz bardziej od granic mojej osady, aż w końcu całkowicie znikła mi z oczu. Gdy rozpocząłem polowanie na moją zdobycz, z oddali dało się usłyszeć wycie rogu wojennego. Zrozumialej, że to bandyci. Nie zastanawiając się dłużej, wydobyłem lśniący miecz z pochwy i z pieśnią wojenną na ustach ruszyłem na odsiecz. Gdy dobiegłem było już za późno, wszystko co kochałem, wszystko co miałem, zostało spalone. Ostatkiem sil wdarłem się przez oblegane mury, by ratować rodzinę. Zanin się spostrzegłem, już otaczała mnie horda bandytów, czyhających na moja głowę. W tym momencie pogodziłem się z klęska i czekałem tylko na ich atak. Armia nie zamierzała jednak atakować. Po krótkim czasie z tłumu wyłonił się ktoś odziany w czarno-zlotom zbroje, która błyszczała jak odbicie słońca w nieskazitelnie czystej wodzie. Na głowie miał błękitny hełm. Na plecach przepasany miecz dwuręczny, natomiast brązowa przepaska podtrzymywała skórzane spodnie.Spojrzał na mnie, westchną i oznajmił "nasz pan chce Cie żywego" po czym zostałem uderzony jakimś przedmiotem gdyż straciłem przytomność i ocknieniem się dopiero lerząc u stup Raschlla (Wodza bandytów),który zauwarzając iz się obudziłem orzekł "teraz należysz do nas!"
Preferowana Nacja: Bandyci
Dlaczego nasz serwer?: Poniewaz bardzo spodobal mi sie opis serwera na mpc forum.
Posiadasz Team Speak 3?: tak posiadam i urzywam
Zareklamujesz serwer: chetnie pozapraszam wszystkich znajomych
Powrót do góry Go down
Kenji

Kenji


Liczba postów : 399
Join date : 13/11/2011
Age : 24
Skąd : Mounster Sprichel

Podanie majonez77 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie majonez77   Podanie majonez77 I_icon_minitimeNie Lis 27, 2011 4:59 pm

Czy aby na pewno masz 18 lat ? Tak, Twój zasób słów jest duży, ale przy końcu podania jest ogrom błędów ortograficznych .
Powrót do góry Go down
majonez77




Liczba postów : 6
Join date : 27/11/2011

Podanie majonez77 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie majonez77   Podanie majonez77 I_icon_minitimeNie Lis 27, 2011 5:08 pm

Mogę wejść na ts i pogadać, na końcu pisałem szybko bo mnie wołali.
Powrót do góry Go down
Kenji

Kenji


Liczba postów : 399
Join date : 13/11/2011
Age : 24
Skąd : Mounster Sprichel

Podanie majonez77 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie majonez77   Podanie majonez77 I_icon_minitimeNie Lis 27, 2011 5:12 pm

Mistic, WTF ?! Pisz nowy temat z podaniem -.- . Zresztą pisałeś na mpc i nie musisz tutaj ! Więc usuwam .
Powrót do góry Go down
majonez77




Liczba postów : 6
Join date : 27/11/2011

Podanie majonez77 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie majonez77   Podanie majonez77 I_icon_minitimeNie Lis 27, 2011 5:23 pm

To jak będzie? Smile Wbijać na ts?
Powrót do góry Go down
Regips

Regips


Liczba postów : 6
Join date : 25/11/2011
Skąd : Warszawa

Podanie majonez77 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie majonez77   Podanie majonez77 I_icon_minitimeNie Lis 27, 2011 5:51 pm

"po czym zostałem uderzony jakimś przedmiotem gdyż straciłem przytomność i ocknieniem się dopiero lerząc u stup Raschlla"

czekaj bo chyba nie rozumiem...zemdlałeś dlatego zostałeś uderzony przedmiotem ?...
Pisanie na szybko chyba nie zwalnia z obowiązku myślenia.... Tak czy siak, najpierw się myśli a następnie coś mówi...
Powrót do góry Go down
majonez77




Liczba postów : 6
Join date : 27/11/2011

Podanie majonez77 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie majonez77   Podanie majonez77 I_icon_minitimeNie Lis 27, 2011 6:17 pm

Aa sory z pewnością miało być "i" ale jakoś mi się pomieszało, nie jestem idealnym, ani tym bardziej jakims polonistom, na domiar złego mam dysekcje, nie moja wina.
Powrót do góry Go down
Regips

Regips


Liczba postów : 6
Join date : 25/11/2011
Skąd : Warszawa

Podanie majonez77 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie majonez77   Podanie majonez77 I_icon_minitimeNie Lis 27, 2011 7:43 pm

Nie będę rozpisywał się nad kwestią dysleksji i dysgrafii oraz paru innych. Wystarczy zainstalować Firefoxa/Chroma i zauważyć podkreślone wyrazy na [wstaw kolor]. Tylko trochę chęci i nie trzeba być polonistą.
Powrót do góry Go down
majonez77




Liczba postów : 6
Join date : 27/11/2011

Podanie majonez77 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie majonez77   Podanie majonez77 I_icon_minitimeNie Lis 27, 2011 8:11 pm

Ja tez nie mam zamiaru deliberować nad kwestia dysekcji, jeśli uważasz ze kłamałem w tym iż mam 18 lat to mogę wbić na ts i pogadać jak już wspomniałem wcześniej.
Powrót do góry Go down
Regips

Regips


Liczba postów : 6
Join date : 25/11/2011
Skąd : Warszawa

Podanie majonez77 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie majonez77   Podanie majonez77 I_icon_minitimeNie Lis 27, 2011 8:18 pm

Nie napisałem, że kłamiesz z kwestią Twojego wieku. Najzwyczajniej wydaje mi się, że osoba zbliżająca się do okresu studiów powinna się przynajmniej starać nie popełniać błędów. Też miałem, mam i będę miał problemy z dysleksją i ortografią.

Kwestia tego, że jedna osoba to ma w głębokim poważaniu a inna coś w tym kierunku robi.
Samej historii się nie czepiam bo ma potencjał i jest lepsza niż znaczna część, które tu przeczytałem. Kwestia poprawy błędów, które rażą najbardziej.
Powrót do góry Go down
majonez77




Liczba postów : 6
Join date : 27/11/2011

Podanie majonez77 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie majonez77   Podanie majonez77 I_icon_minitimeNie Lis 27, 2011 9:06 pm

No dobra rozumiem, tylko pisząc tego posta chciałem jedynie zostać dodany do W-L, a nie dyskutować o maturze.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podanie majonez77 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie majonez77   Podanie majonez77 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podanie majonez77
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [Osada-Rekrutacja zamknięta] Drakenborg
» Zapisy do armii Yerdyn'u.
» [Osada]Hrabstwo Kruka NOWA !
» Gildia Łowców Rekrutuje!
» Lodowy Bastion

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Szare pustkowia :: Kroniki archiwalne-
Skocz do: