Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 [Inne] Ograniczenie wiekowe na serwerze.

Go down 
+24
rafaldunal1
Minki1
NieMaBezliku
Ekthelion
WodzuPL
Czarek
Kregir
JacobTab
Padinkton
Hector
NMF1
Molom
dominsz1
groith
Sadzio
Marnios
GhostMaster66
Iorweth12
RAV
Dominik
JT30
Zireael
MasterKrashed
Theirin
28 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
JacobTab
Król Iyash
JacobTab


Liczba postów : 249
Join date : 30/11/2011
Age : 30
Skąd : ja mam wiedzieć?

[Inne] Ograniczenie wiekowe na serwerze. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Inne] Ograniczenie wiekowe na serwerze.   [Inne] Ograniczenie wiekowe na serwerze. - Page 2 I_icon_minitimeWto Sty 17, 2012 1:08 pm

Serwer stoi otworem dla minimum 13-latków. Ale gildie mogą mieć wymagany wiek Smile
Powrót do góry Go down
RAV
Król Quehati
RAV


Liczba postów : 252
Join date : 22/11/2011
Age : 28
Skąd : Grodków

[Inne] Ograniczenie wiekowe na serwerze. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Inne] Ograniczenie wiekowe na serwerze.   [Inne] Ograniczenie wiekowe na serwerze. - Page 2 I_icon_minitimeWto Sty 17, 2012 1:32 pm

POJEBANI JESTEŚCIE JUŻ Z TYM OGRANICZENIEM ... KTOŚ BĘDZIE SPECJALNIE DLA JAKIEGOŚ ŻE TAK POWIEM POJEBA KUPOWAŁ MIKRO BO ON CHCE SOBIE COŚ UDOWODNIĆ ? ŻAŁOSNE AŻ SIĘ PROSI ABY TO NAPISAĆ CAPS LOCK'kiem ...
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/TheRAV666
Kregir




Liczba postów : 13
Join date : 15/01/2012

[Inne] Ograniczenie wiekowe na serwerze. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Inne] Ograniczenie wiekowe na serwerze.   [Inne] Ograniczenie wiekowe na serwerze. - Page 2 I_icon_minitimeWto Sty 17, 2012 2:08 pm

Jeśli by to weszło w życie na serwerze grało by zaledwie parę osób, góra kilkanaście.Przeważająca większość graczy to 13latkowie
Powrót do góry Go down
JacobTab
Król Iyash
JacobTab


Liczba postów : 249
Join date : 30/11/2011
Age : 30
Skąd : ja mam wiedzieć?

[Inne] Ograniczenie wiekowe na serwerze. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Inne] Ograniczenie wiekowe na serwerze.   [Inne] Ograniczenie wiekowe na serwerze. - Page 2 I_icon_minitimeWto Sty 17, 2012 2:20 pm

RAV napisał:
POJEBANI JESTEŚCIE JUŻ Z TYM OGRANICZENIEM ... KTOŚ BĘDZIE SPECJALNIE DLA JAKIEGOŚ ŻE TAK POWIEM POJEBA KUPOWAŁ MIKRO BO ON CHCE SOBIE COŚ UDOWODNIĆ ? ŻAŁOSNE AŻ SIĘ PROSI ABY TO NAPISAĆ CAPS LOCK'kiem ...

Ale prawda jest taka że niektórzy naprawdę ostro przesadzają i w większości są to ci młodsi gracze.
Powrót do góry Go down
Theirin

Theirin


Liczba postów : 112
Join date : 20/11/2011
Age : 27

[Inne] Ograniczenie wiekowe na serwerze. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Inne] Ograniczenie wiekowe na serwerze.   [Inne] Ograniczenie wiekowe na serwerze. - Page 2 I_icon_minitimeWto Sty 17, 2012 2:25 pm

@Padinkton

Ty akurat masz dojrzały głos, ale to nie o to chodzi, chodzi o to że większość osób w wieku 13 lat nie potrafi się zachować, i każdy w tym wieku mógłby grać tylko po odpowiedniej rozmowie.
Powrót do góry Go down
RAV
Król Quehati
RAV


Liczba postów : 252
Join date : 22/11/2011
Age : 28
Skąd : Grodków

[Inne] Ograniczenie wiekowe na serwerze. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Inne] Ograniczenie wiekowe na serwerze.   [Inne] Ograniczenie wiekowe na serwerze. - Page 2 I_icon_minitimeWto Sty 17, 2012 7:16 pm

A zresztą pierdole to róbcie sobie jak tam chcecie Wink
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/TheRAV666
Czarek

Czarek


Liczba postów : 20
Join date : 13/11/2011

[Inne] Ograniczenie wiekowe na serwerze. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Inne] Ograniczenie wiekowe na serwerze.   [Inne] Ograniczenie wiekowe na serwerze. - Page 2 I_icon_minitimeWto Sty 17, 2012 11:14 pm

Ja mam 14 lat i jestem ogarni... Ok, tematu nie było. Rubcie jak uważaciem
Powrót do góry Go down
WodzuPL

WodzuPL


Liczba postów : 418
Join date : 12/11/2011
Age : 27
Skąd : Sopot

[Inne] Ograniczenie wiekowe na serwerze. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Inne] Ograniczenie wiekowe na serwerze.   [Inne] Ograniczenie wiekowe na serwerze. - Page 2 I_icon_minitimeWto Sty 17, 2012 11:30 pm

Zabronicie mi grać *.*
Powrót do góry Go down
https://thandor.forumpl.net
Ekthelion

Ekthelion


Liczba postów : 11
Join date : 31/12/2011
Age : 25
Skąd : mnie znasz?

[Inne] Ograniczenie wiekowe na serwerze. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Inne] Ograniczenie wiekowe na serwerze.   [Inne] Ograniczenie wiekowe na serwerze. - Page 2 I_icon_minitimeSro Sty 18, 2012 10:30 am

Mi tam obojętnie (mam 13), chociaż spotykam piętnastolatków, którzy piszą takie wyrazy : ,,muj'' , ,,gura'' , ,,hceł'' i można by tak jeszcze długo wymieniać...
Jakby ktoś miał 14 lat i przechodził mutację to mógłby sobie napisać, że ma 15 lat i ominąć rozmowę.
Pozdrawiam,
Ekthelion

@P.S.
Theirin, czy według Ciebie powinny być ograniczenia na TS'ie, że trzeba mieć mutacje?
W WoWie byłem w jednej z najlepszych na serwie gildii Eternal Dreams (jeżeli ktoś z ED to czyta, to pozdrawia Was Sparhawk) i mój głos im nie przeszkadzał.
Wzięli mnie na pierwszy raid (był to mój okres próbny) i zobaczyli, że dobrze mi idzie, a mój głos ich nie obchodził mam nadzieję, że tu też tak jest.
Powrót do góry Go down
NieMaBezliku




Liczba postów : 38
Join date : 25/12/2011

[Inne] Ograniczenie wiekowe na serwerze. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Inne] Ograniczenie wiekowe na serwerze.   [Inne] Ograniczenie wiekowe na serwerze. - Page 2 I_icon_minitimeSro Sty 18, 2012 11:50 am

WodzuPL napisał:
Zabronicie mi grać *.*

Jakby się dało dałbym ci repa, ale nie wiem jak się to robi ^^. Widać, że masz rozum. Mimo mych złych opinii.

PS. Popatrzcie jak nasz drogi administrator zachowuje się na Craftsite (MarekZet, alias Danio, SereQ), albowiem w każdym środowisku człowiek się zachowuje inaczej. Tutaj, gdzie każdy jest mu wdzięczny za serw (me too), jest miły, a tam sypie banami jak z rękawa (już nie o mnie chodzi tylko o 2 moderatorów csite, którzy się z nim nie zgodzili, dużo bardziej miejących coś do powiedzenia, oraz wiele, wiele innych). Niby wiek nie ma znaczenia! No nie ma, ale samo zachowanie już ma

Ja sypię banami :* Oczywiście nie patrzysz na Dramo i innych, zawsze tylko ja, bo dostałeś tu bana i teraz się żalisz do mnie. Na CraftSite ma skończyć się "komuna"(pff), nie będzie wtedy banów.

Drogi SerkQ, nie mam żalu w całości do ciebie (bardziej do admina csite, że tuszuje problemy i trudności z zarządzaniem), tylko o sytuację ogółem. Nie zawsze tylko, ty, nope. Aczkolwiek ty też masz jakąś winę. Każdy ma, ja też.
A tylko NB daje bany masowo, bo widać, hmmm.... nie wyrażę się. Bo jak z rękawa (czyli dużo) a masowo (czyli ciągle) to jakaś różnica. To forum NB, w opierdalaniu każdego kto mu stanie na drodze nie będę wnikać.

Btw. to od kogo w końcu mam tego banana? NB, czy ty ?

PS. To nie komuna, tylko raczej NIEZGODNOŚĆ osób mających władzę. Komuna to raczej popularne hasło wymyślone jako opis sytuacji dla Xaniasa.
Mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko, by cię tak nazywać, bo SereQ jest krócej i dla mnie instynktowne ^^

Owszem, mam ci troszkę do zarzucenia, ale to mniej ważne, bo to przeszłość, ważne, co jest teraz.


Ostatnio zmieniony przez NieMaBezliku dnia Sro Sty 18, 2012 7:48 pm, w całości zmieniany 10 razy
Powrót do góry Go down
Ekthelion

Ekthelion


Liczba postów : 11
Join date : 31/12/2011
Age : 25
Skąd : mnie znasz?

[Inne] Ograniczenie wiekowe na serwerze. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Inne] Ograniczenie wiekowe na serwerze.   [Inne] Ograniczenie wiekowe na serwerze. - Page 2 I_icon_minitimeSro Sty 18, 2012 12:28 pm

@Up

Dokładnie, wiek nie ma znaczenia tylko zachowanie.
Znam wielu ludzi, którzy mają 15-16 lat, a są głupsi od niektórych trzynastolatków.
Powrót do góry Go down
Theirin

Theirin


Liczba postów : 112
Join date : 20/11/2011
Age : 27

[Inne] Ograniczenie wiekowe na serwerze. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Inne] Ograniczenie wiekowe na serwerze.   [Inne] Ograniczenie wiekowe na serwerze. - Page 2 I_icon_minitimeSro Sty 18, 2012 5:54 pm

Nie, na TSie żadnych ograniczeń dla osób bez mutacji bo to byłaby dyskryminacja :]
Powrót do góry Go down
Minki1




Liczba postów : 82
Join date : 16/01/2012

[Inne] Ograniczenie wiekowe na serwerze. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Inne] Ograniczenie wiekowe na serwerze.   [Inne] Ograniczenie wiekowe na serwerze. - Page 2 I_icon_minitimeSro Sty 18, 2012 6:00 pm

Nie wszyscy posiadają TS3!
Nie wszyscy mają mikrofon!
Nie wszyscy mają wystarczający internet!
Powrót do góry Go down
rafaldunal1

rafaldunal1


Liczba postów : 123
Join date : 10/12/2011
Age : 27

[Inne] Ograniczenie wiekowe na serwerze. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Inne] Ograniczenie wiekowe na serwerze.   [Inne] Ograniczenie wiekowe na serwerze. - Page 2 I_icon_minitimeSro Sty 18, 2012 7:18 pm

Można by nie robić żadnych ograniczeń ale np. jak by ktoś wkurzał ludzi na tsie robiło by się głosowanie czy go wywalić czy nie.
Powrót do góry Go down
Gotiii

Gotiii


Liczba postów : 41
Join date : 30/12/2011
Age : 31

[Inne] Ograniczenie wiekowe na serwerze. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Inne] Ograniczenie wiekowe na serwerze.   [Inne] Ograniczenie wiekowe na serwerze. - Page 2 I_icon_minitimeCzw Sty 19, 2012 1:35 am

Nie zgadzam się z tym. Trzeba po prostu powołać niewielką grupkę 5 os max która zajmowała by się graczami co nie potrafią się zachowywać. Potrzebni są ludzie a nie ograniczenia. Nawet 18 latek potrafi sie zachowywać jak dziecko... to nie kwestia wieku lecz wychowania.
Powrót do góry Go down
Jagoda1478




Liczba postów : 16
Join date : 07/01/2012
Age : 25
Skąd : Mieszkowice

[Inne] Ograniczenie wiekowe na serwerze. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Inne] Ograniczenie wiekowe na serwerze.   [Inne] Ograniczenie wiekowe na serwerze. - Page 2 I_icon_minitimeCzw Sty 19, 2012 2:28 am

Osobiście ? Popieram mam 13lat ale nikt nic nie pisał że nieogar albo neo noob czy coś a rozmowa na ts to na głos ? Co to da że głos dziecinny? Może niech siedzą ale za wyzwiska ban
Powrót do góry Go down
Theirin

Theirin


Liczba postów : 112
Join date : 20/11/2011
Age : 27

[Inne] Ograniczenie wiekowe na serwerze. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Inne] Ograniczenie wiekowe na serwerze.   [Inne] Ograniczenie wiekowe na serwerze. - Page 2 I_icon_minitimeCzw Sty 19, 2012 1:39 pm

W rozmowie słychać jak ktoś kłamie, można to wyczuć a np takie pytanie "Potrafisz się zachowywać ?" - pisemnie ktoś odpowie "noo xD" a tak to spokojnie porozmawia i administracja/moderacja go w razie czego zna.
Powrót do góry Go down
LoozaQ

LoozaQ


Liczba postów : 188
Join date : 29/11/2011
Age : 26
Skąd : Katowice

[Inne] Ograniczenie wiekowe na serwerze. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Inne] Ograniczenie wiekowe na serwerze.   [Inne] Ograniczenie wiekowe na serwerze. - Page 2 I_icon_minitimeCzw Sty 19, 2012 3:45 pm

@UP

A kto powie, że nie umie się zachować? :/
Powrót do góry Go down
czaha06

czaha06


Liczba postów : 145
Join date : 17/12/2011

[Inne] Ograniczenie wiekowe na serwerze. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Inne] Ograniczenie wiekowe na serwerze.   [Inne] Ograniczenie wiekowe na serwerze. - Page 2 I_icon_minitimeCzw Sty 19, 2012 5:23 pm

Ja myśle że to świetny pomysł i powinien zostać wprowadzony
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[Inne] Ograniczenie wiekowe na serwerze. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Inne] Ograniczenie wiekowe na serwerze.   [Inne] Ograniczenie wiekowe na serwerze. - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
[Inne] Ograniczenie wiekowe na serwerze.
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Początki na serwerze
» Początki na serwerze ;)
» Śmierć na serwerze = ban na dzień !?
» Chevios Wita, ;D Najmłodszy na Serwerze!!
» Chat na serwerze i ogólna komunikacja

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Sprawy Królestwa Thandor :: Propozycje-
Skocz do: