Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem...

Go down 
+7
Molom
Marnios
WodzuPL
jiyam
Theirin
Iosovoi
Sadzio
11 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Iosovoi

Iosovoi


Liczba postów : 58
Join date : 13/11/2011
Age : 27

Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem...   Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... - Page 3 I_icon_minitimePon Lis 21, 2011 10:24 pm

Awww... Myślałam, że będzie już to Koło Gospodyń Wiejskich. Ale Koło Gorącego Budyniu też brzmi fajnie, nie przejmuj się.
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem...   Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... - Page 3 I_icon_minitimePon Lis 21, 2011 10:27 pm

Dobra... tutaj nie wygram. A może...
Armia Czerwona. Teraz pozamieniaj każdą litere na słowo, a usunę cię z listy.
Powrót do góry Go down
Iosovoi

Iosovoi


Liczba postów : 58
Join date : 13/11/2011
Age : 27

Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem...   Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... - Page 3 I_icon_minitimePon Lis 21, 2011 10:29 pm

Ale że o co chodzi? Mam rozwinąć jakiś skrót, czy coś?
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem...   Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... - Page 3 I_icon_minitimePon Lis 21, 2011 10:30 pm

To potajemny skrót w nazwie.
Ale jak tak to rozwiąż to : ABCDEFGH
Powrót do góry Go down
Iosovoi

Iosovoi


Liczba postów : 58
Join date : 13/11/2011
Age : 27

Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem...   Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... - Page 3 I_icon_minitimePon Lis 21, 2011 10:34 pm

Ty dziwny jesteś. Nie mam pojęcia co to ma znaczyć, już bardziej zrozumiały jest Niewidzialny Kwadracik Wujka Donalda. Rozwinęłam to, ale nie napiszę, gdyż jestem numerem 3 na liście i nie chcę z niej zniknąć.
Rozwinęłam oba skróty.
Powrót do góry Go down
Marnios

Marnios


Liczba postów : 361
Join date : 14/11/2011

Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem...   Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... - Page 3 I_icon_minitimeWto Lis 22, 2011 7:19 am

Cytat :
Bandyci czekając na mnie zostali zaatakowani z murów zdradzieckim atakiem strzał w plecy. Kiedy się zorientowali otrzymali już sporo strat, rozpoczęła się bitwa. Moi żołnierze sietnie wyszkoleni zaczeli walke, krwawą walke. Żałuję że mnie tam nie było. Słychać było krzyki i trzaski łamanych tarcz, brzdęki uderzanych mieczy. Żołnierze moi zacni polegli, zdradzieckim okrążeniem... dostali się do niewoli. Słysząc o tym uciekłem...
No chyba lała się tylko krew bandytów i moja kiedy mię przez przypadek 2 razy lowcakur zastrzelił
Powrót do góry Go down
WodzuPL

WodzuPL


Liczba postów : 418
Join date : 12/11/2011
Age : 27
Skąd : Sopot

Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem...   Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... - Page 3 I_icon_minitimeWto Lis 22, 2011 8:13 am

Nie niszcz historii wspaniałego Sadzia Razz Jest więcej niedopatrzeń!
Powrót do góry Go down
https://thandor.forumpl.net
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem...   Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... - Page 3 I_icon_minitimeWto Lis 22, 2011 1:42 pm

Cicho! Ja wiem lepiej, jestem głównym uczestnikiem tych wydarzeń.
Wiem lepiej. A ty Marnios dostajesz się na moją czarną liste.
Powrót do góry Go down
Iosovoi

Iosovoi


Liczba postów : 58
Join date : 13/11/2011
Age : 27

Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem...   Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... - Page 3 I_icon_minitimeWto Lis 22, 2011 1:50 pm

Też jestem na liście ^^
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem...   Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... - Page 3 I_icon_minitimeWto Lis 22, 2011 2:52 pm

Ja też chce! Ta historia jest badziewna i zakłamana. Tak naprawdę Potężny Molom odrąbał Sadziowi łep i wygrał.
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem...   Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... - Page 3 I_icon_minitimeWto Lis 22, 2011 3:17 pm

Nie łep tylko łeb!
I nic nie odrąbał, chyba żę swój umysł Very Happy
Tak naprawdę bał się mojej rewolucji i chował się w swoim zameczku :<
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem...   Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... - Page 3 I_icon_minitimeWto Lis 22, 2011 3:22 pm

Tak naprawdę to wtedy już mnie nie było. Odszedłem trochę po Marku, jako iż serwer był wtedy nieogarnięty, w sposób czatu. I w ogóle michji śmierdział.
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem...   Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... - Page 3 I_icon_minitimeWto Lis 22, 2011 3:23 pm

Wtedy michjiego nie było Laughing
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem...   Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... - Page 3 I_icon_minitimeWto Lis 22, 2011 3:23 pm

No i? Ale jak chciałem wrócić, to już był i nie wróciłem.
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem...   Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... - Page 3 I_icon_minitimeWto Lis 22, 2011 3:25 pm

Stchórzyłeś i uciekłeś zamiast walczyć o lepsze jutro Evil or Very Mad

Ci waleczni zostali i doczekali się chwili kiedy powrócił mesjasz Marek. I znowu mam kolejnych wrogów na szczeście. Ty wróciłeś za to kiedy już wszystko się stało Sad
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem...   Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... - Page 3 I_icon_minitimeWto Lis 22, 2011 3:30 pm

Wiesz, ta twoja historyjka brzmi bardzo śmiesznie. Poza tym to co było minęło, a teraz jesteś pod moją władzą! Twisted Evil
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem...   Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... - Page 3 I_icon_minitimeWto Lis 22, 2011 3:34 pm

Ja pier.. Sadzio, Twój post rozwalił forum.. usunąłem go, następnym razem będzie warn.
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem...   Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... - Page 3 I_icon_minitimeWto Lis 22, 2011 3:35 pm

Rozwalił forum? WTF?
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem...   Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... - Page 3 I_icon_minitimeWto Lis 22, 2011 3:36 pm

Co ty tam napisałeś?...
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem...   Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... - Page 3 I_icon_minitimeWto Lis 22, 2011 3:36 pm

No rozciągnął forum...
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem...   Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... - Page 3 I_icon_minitimeWto Lis 22, 2011 3:37 pm

Ale wszystko chodziło normalnie, czas ciągle leci i żyjemy. Według mnie mógłby zostać ._.
Powrót do góry Go down
Marnios

Marnios


Liczba postów : 361
Join date : 14/11/2011

Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem...   Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... - Page 3 I_icon_minitimeWto Lis 22, 2011 4:42 pm

Sadzio serwer nie ruszył a ty już masz wrogów. Zachowaniem przypominasz mi srube
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem...   Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... - Page 3 I_icon_minitimeWto Lis 22, 2011 4:43 pm

Wrogów mam z tamtego serwera... coś więcej? Śrube? Gratuluje, może chcesz mi teraz dać bana?
Powrót do góry Go down
mamaraga

mamaraga


Liczba postów : 133
Join date : 20/11/2011
Age : 26
Skąd : Zabrze

Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem...   Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... - Page 3 I_icon_minitimeWto Lis 22, 2011 5:54 pm

Patrząc na was spam , nikt nie ma racji, sadzio błędy są, a ten tam co się z nim kłócił, przedłuża tą kłótnie, radze wam przestać, bo według mnie powinniście podostawać masę warnów.
Powrót do góry Go down
Iosovoi

Iosovoi


Liczba postów : 58
Join date : 13/11/2011
Age : 27

Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem...   Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... - Page 3 I_icon_minitimeSro Lis 23, 2011 5:26 pm

Dobra, nie odzywam się.




Jak już coś to TA a nie TEN.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem...   Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... - Page 3 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem...
Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» WIELKI PROBLEM
» wielki problem
» Elita-BUNT

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Szare pustkowia :: Opowiadania-
Skocz do: