Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem...

Go down 
+7
Molom
Marnios
WodzuPL
jiyam
Theirin
Iosovoi
Sadzio
11 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... Empty
PisanieTemat: Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem...   Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... I_icon_minitimePon Lis 21, 2011 9:01 pm

Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem...

Wieje straszny mróz, nie widać świń. Wracam zmęczony do wioski i widzę przed wejściem tabliczke. A na tabliczce " Jeśli nie dacie nam tego czego chcemy zniszczymy wioske o 18.30 Smile - bandyci ".
Mówie sobie w myslach " WTF?! , OMG?!, głodny jestem... " i zaczołem myśleć. Wkońcu były wyboryna króla sam w nich startowałem, musiałem się pokazać z jak najlepszej strony. Więc chciałem dojśc do porozumienia. Chciałem dać bandytom obywatelstwo, schroienie w zamian za pomoc i ochrone Vristu. Jednak złym władzą się to nie spodobało... i tak zaczyna się historia.

Rozdział I : Początek Buntu

Do porozumienia nie doszło, przegrałem głosowanie. Więc miałem zamiar przejąć władze siłą, aby ludziom żyło się lepiej w chłodnym terenach Vrist'u. Bandyci na początku okrutni okazali się wspaniałymi towarzyszami broni, stanęli u mojego boku w tej rewolucji. Co się stało? Rozpoczeły się przygotowania do oblężenia...

Rozdział II : Nadchodzą posiłki...

Wodzu sam nie mógł obronić Vristu więc wezwał pomoc. Do obrony przyszło Nile, pustynne psy na śnieżnej ziemii. Hańba!
Moi współpobratymcy bandyci szykowali się do ataku pod murami Vristu, kiedy ja przedzierałem się przez puszcze Ravenshire aby iść im na pomoc.

Rozdział III : Oblężenie

Bandyci czekając na mnie zostali zaatakowani z murów zdradzieckim atakiem strzał w plecy. Kiedy się zorientowali otrzymali już sporo strat, rozpoczęła się bitwa. Moi żołnierze sietnie wyszkoleni zaczeli walke, krwawą walke. Żałuję że mnie tam nie było. Słychać było krzyki i trzaski łamanych tarcz, brzdęki uderzanych mieczy. Żołnierze moi zacni polegli, zdradzieckim okrążeniem... dostali się do niewoli. Słysząc o tym uciekłem...

Rozdział IV : Las

Slysząc to kazali uciekać. Więc uciekłem. Mówiłem że im pomoge lecz nie udało się. Umrali... odeszli... zawsze będe o nich pamiętać i zawsze będe pamiętać moich wrogów. Nazywają nas zdracjami, ja nas nazywami bojownikami o wolnośc i równość.

-Sadzio

Koniec!
[ krótki opis mojego pierwszego buntu ]
Powrót do góry Go down
Iosovoi

Iosovoi


Liczba postów : 58
Join date : 13/11/2011
Age : 27

Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem...   Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... I_icon_minitimePon Lis 21, 2011 9:05 pm

BŁAGAAM, BŁAAGAAAAM zapoznaj się z panem słownikiem. Weźcie wyznaczcie kogoś do sprawdzania ortografii, bo jak widzę niektóre błędy, to się załamuję ;/
Tak wogole epicka historia Razz
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem...   Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... I_icon_minitimePon Lis 21, 2011 9:05 pm

Ja jebie... gdzie niby? A jak są to nie więcej niż 5. Pozatym mam problemy z klawiaturą.
End.


Ostatnio zmieniony przez Sadzio dnia Pon Lis 21, 2011 9:08 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Theirin

Theirin


Liczba postów : 112
Join date : 20/11/2011
Age : 27

Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem...   Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... I_icon_minitimePon Lis 21, 2011 9:06 pm

Wzruszyła mnie twoja historia ! Napiszesz co robiłeś później ? Inne nacje nie chciały Ci pomóc ?
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem...   Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... I_icon_minitimePon Lis 21, 2011 9:07 pm

Pomógł mi mój pomocnik Laskov oraz kilku ludzi z którymi założyłem organizacje zwalczającą królestwa. Niestety rozpadła się pod koniec serwera.
Potem siedziałem w lesie... może opisze kiedy indziej dokładniej co się działo.
Powrót do góry Go down
Iosovoi

Iosovoi


Liczba postów : 58
Join date : 13/11/2011
Age : 27

Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem...   Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... I_icon_minitimePon Lis 21, 2011 9:10 pm

Ogonków się już czepiać nie będę (chociaż to też błędy ort.), literówek też nie.

"zaczołem", "Wkońcu", "władzą" - to tylko 1. akapit.
Powrót do góry Go down
Iosovoi

Iosovoi


Liczba postów : 58
Join date : 13/11/2011
Age : 27

Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem...   Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... I_icon_minitimePon Lis 21, 2011 9:12 pm

w zdaniu "Jednak złym władzą się to nie spodobało..." tak i owszem.
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem...   Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... I_icon_minitimePon Lis 21, 2011 9:13 pm

Dopisuje Cię do listy skazanych na śmierć w takim razie.

Ortografia to nie jest moja mocna strona więc olewam ją. bounce
Powrót do góry Go down
Iosovoi

Iosovoi


Liczba postów : 58
Join date : 13/11/2011
Age : 27

Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem...   Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... I_icon_minitimePon Lis 21, 2011 9:14 pm

Nie no, ja rozumiem dysortografię, dysgrafię ale jeżeli ci coś podkreśla, to chyba znaczy, że jest tam błąd.

Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem...   Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... I_icon_minitimePon Lis 21, 2011 9:15 pm

Korzystam z Internet Explorer, nie podkreśla.
Nie, nie zmienie przeglądarki. Pozatym robisz tu spam, dziękuje dobranoc.
Powrót do góry Go down
Iosovoi

Iosovoi


Liczba postów : 58
Join date : 13/11/2011
Age : 27

Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem...   Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... I_icon_minitimePon Lis 21, 2011 9:18 pm

Haha, jestem na liście wrogów Sadzia Very Happy No to wklejaj sobie wszystko do czegokolwiek, co sprawdza pisownię Razz no proszę, błąd w stylu "zaczołem" to da się zauważyć bez szczególnego zwracania uwagi.
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem...   Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... I_icon_minitimePon Lis 21, 2011 9:21 pm

Niestety godzina 22.18, wstanie o 5.00 oraz szkoła robią swoje... ale nie ważne. :<
Dobra czas na bonus.
Dodam tu moją czarną liste :
- Edgarsz
-Wodzu
-Diwex
-Molom
-Iosovoi
Powrót do góry Go down
Iosovoi

Iosovoi


Liczba postów : 58
Join date : 13/11/2011
Age : 27

Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem...   Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... I_icon_minitimePon Lis 21, 2011 9:24 pm

Ułóż to alfabetycznie. (Nie) wiem kto mi dopisał, że epicka historia Razz Epicka to ona nie jest, ale ujdzie w tłumie.
Chociaż sądząc po błędzie w słowie "wogole" można się domyślać Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem...   Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... I_icon_minitimePon Lis 21, 2011 9:25 pm

Y... to prawdopodobnie jakiś błąd.

A ona nie jest alfabetycznie... od najgorszego do najmniejszego zagrożenia. Dokładniej ci na góze będą szybciej wykończeni w moich lochach.
Powrót do góry Go down
Iosovoi

Iosovoi


Liczba postów : 58
Join date : 13/11/2011
Age : 27

Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem...   Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... I_icon_minitimePon Lis 21, 2011 9:27 pm

No, błąd jest, ale ortograficzny. Wielki pan i władca Sadzio da mi pożyć?! Jak niezmiernie się cieszę!
Powrót do góry Go down
jiyam




Liczba postów : 218
Join date : 13/11/2011
Age : 29

Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem...   Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... I_icon_minitimePon Lis 21, 2011 9:27 pm

Mi się historia podoba, olać błędy ortograficzne, chyba 3/4 osób w necie popełnia ich całe masy. Szkoda tylko, że nie było wzmianki o wielkim królu Jiyamie I Razz
Też ostatnio myślałem nad stworzeniem swojej historii, właśnie mnie natchnąłeś i postanowiłem też napisać coś własnego...
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem...   Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... I_icon_minitimePon Lis 21, 2011 9:29 pm

Wtedy królem był Wodzu "Palownik" PL. Very Happy
[ bez urazy ]

Życzę pwodzeia w historii Razz
Nastepny tom będzie nosił tytył : "Surowe mięcho i Guerilla Castra ".

Powrót do góry Go down
Iosovoi

Iosovoi


Liczba postów : 58
Join date : 13/11/2011
Age : 27

Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem...   Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... I_icon_minitimePon Lis 21, 2011 9:30 pm

Nie olewać, nie olewać! Kaleczymy naszą piękną, ojczystą mowę! Cóż to za naród z nas wyrośnie? Dobra, a tak bez przesady to ja patrzeć nie mogę na najprostsze i najczęściej używane wyrazy napisane źle. Historia sama w sobie nie jest najgorsza:P
Powrót do góry Go down
WodzuPL

WodzuPL


Liczba postów : 418
Join date : 12/11/2011
Age : 27
Skąd : Sopot

Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem...   Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... I_icon_minitimePon Lis 21, 2011 9:31 pm

Ile można wspominać o tym że dostałeś w dupę Razz
Powrót do góry Go down
https://thandor.forumpl.net
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem...   Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... I_icon_minitimePon Lis 21, 2011 9:32 pm

Brzmisz jak moja nauczycielka od j.pol...

Wodzu, to nie zwykłe wspominanie. To wielka historia, będzie pamiętana przezemnie do śmierci. Jeśli przejmie gdzieś władze będę tego nauczał moich ludzi, jak się poswięcać, współpracować i żyć w dziczy.
Powrót do góry Go down
WodzuPL

WodzuPL


Liczba postów : 418
Join date : 12/11/2011
Age : 27
Skąd : Sopot

Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem...   Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... I_icon_minitimePon Lis 21, 2011 9:33 pm

Sadzio napisał:
Brzmisz jak moja nauczycielka od j.pol...

Wodzu, to nie zwykłe wspominanie. To wielka historia, będzie pamiętana przezemnie do śmierci. Jeśli przejmie gdzieś władze będę tego nauczał moich ludzi, jak się poswięcać, współpracować i żyć w dziczy.

To mnie rozwaliło Very Happy btw. Laskov wtedy był ze mną.
Powrót do góry Go down
https://thandor.forumpl.net
Iosovoi

Iosovoi


Liczba postów : 58
Join date : 13/11/2011
Age : 27

Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem...   Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... I_icon_minitimePon Lis 21, 2011 9:34 pm

Że ja? Moja mama to nauczycielka polskiego.

Jakież to wzruszające... nauczaj jak skutecznie przymknąć śrubę, bardziej się przyda.
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem...   Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... I_icon_minitimePon Lis 21, 2011 9:36 pm

Laskov był z wami? Nie ważne! Nawrócił się do mnie i razem wpsółpracowaliśmy. Wielki bohater, pomocnik i przywódca. Niech ziemia mu lekką będzie. [*]

Śrube najlepiej przymknąć banem.


//Poprawiono błąd ortograficzny. Jiyam Smile
Powrót do góry Go down
Iosovoi

Iosovoi


Liczba postów : 58
Join date : 13/11/2011
Age : 27

Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem...   Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... I_icon_minitimePon Lis 21, 2011 9:37 pm

Aaaaaaaaaaaaawww...
"BOCHATER"?!
i moje starania poszły na marne.
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem...   Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... I_icon_minitimePon Lis 21, 2011 9:38 pm

Ja jebie...
- Edgarsz
-Wodzu
-Iosovoi
-Molom
-Diwex
Widzisz? Jesteś wyżej!
Pozdrów Mame, powiedz że mam zamiar wyeksterminować kiedyś wszystkich nauczycieli.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... Empty
PisanieTemat: Re: Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem...   Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem... I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wielki Bunt Ojczyźniany - Jak zostałem partyzantem...
Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» WIELKI PROBLEM
» wielki problem
» Elita-BUNT

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Szare pustkowia :: Opowiadania-
Skocz do: