Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Propozycje budowli

Go down 
+15
grafik1995
Esterka227
Laskov
Naruciak12
Lowcakur
Nerty
szrama96
Tydon
Servus
Salatko
mamaraga
Arivern
WodzuPL
nomaf
Molom
19 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Tydon

Tydon


Liczba postów : 191
Join date : 26/11/2011
Age : 27
Skąd : Okolice Krakowa

Propozycje budowli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje budowli   Propozycje budowli - Page 2 I_icon_minitimeWto Lis 29, 2011 10:15 pm

Spoko, tylko, że to jest bardziej na osadę, nam chodzi o OGROOOMNĄ stolicę.

Wstawiam link do albumu, w którym jest niedokończona osada. Nie wiem czy o coś takiego wam chodziło.

Spoiler:
Powrót do góry Go down
Naruciak12

Naruciak12


Liczba postów : 14
Join date : 01/12/2011
Age : 28
Skąd : Kraków

Propozycje budowli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Osada   Propozycje budowli - Page 2 I_icon_minitimeCzw Gru 01, 2011 4:19 pm

Łapcie ss z mojej wioski ukrytej w jungli Smile

http: https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/535/20111201171055.png/ (usuń spację po http)

Jeśli ktoś wyższego stopnia chciałby zobaczyć serwer i szczegóły zapraszam wystarczy napisać na PW
Powrót do góry Go down
Tydon

Tydon


Liczba postów : 191
Join date : 26/11/2011
Age : 27
Skąd : Okolice Krakowa

Propozycje budowli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje budowli   Propozycje budowli - Page 2 I_icon_minitimeCzw Gru 01, 2011 5:19 pm

Bardzo ładna wioska. Mam taki pomysł, aby istniało kilka "schematów" wiosek. Na przykład, ta która ja przedstawiłem, to byłaby łowiecka, a ta którą przedstawił Naruciak12, typowo rolniczą/leśniczą.
Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 27
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

Propozycje budowli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje budowli   Propozycje budowli - Page 2 I_icon_minitimeCzw Gru 01, 2011 5:24 pm

dobra wioska naruciak Smile ale nie wiem czemu wątpię, że ty ją zbudowałeś (nie oburzaj się jak cośVery Happy) w każdym razie wg. mnie ona mogłaby być przy granicach taka typowo obronna bo i rzeczka i mury Wink poza tym jaki to texture pack? Smile
Powrót do góry Go down
Tydon

Tydon


Liczba postów : 191
Join date : 26/11/2011
Age : 27
Skąd : Okolice Krakowa

Propozycje budowli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje budowli   Propozycje budowli - Page 2 I_icon_minitimeCzw Gru 01, 2011 5:27 pm

Tyle, że my jesteśmy nacją, która raczej się ukrywa, a nie stawia na otwarty konflikt. Nasze wioski powinny być bardziej ukryte. Oczywiście mówię tu o wioskach bardziej obronnych. Bo rolnicze ciężko, żeby było pod drzewami.


@OFF:
Salatko, "Mały Książe" to jest aktualnie lektura szkolna, chyba w klasach 5-6 Razz
Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 27
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

Propozycje budowli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje budowli   Propozycje budowli - Page 2 I_icon_minitimeCzw Gru 01, 2011 5:29 pm

chodzi mi, że na granicy czyli nie tak blisko, tylko blisko ale bardzo ukryte, poza tym ukształtowanie dobrze nadaje jej walory obronne
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

Propozycje budowli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje budowli   Propozycje budowli - Page 2 I_icon_minitimeCzw Gru 01, 2011 5:50 pm

No fajna osada Narucik

@Off:
Tydon: nie ma aktualnie, bo ja będąc w 6 klasie tejże lektury nie mam.
Powrót do góry Go down
szrama96

szrama96


Liczba postów : 7
Join date : 15/11/2011
Age : 27
Skąd : Warszawa

Propozycje budowli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje budowli   Propozycje budowli - Page 2 I_icon_minitimeCzw Gru 01, 2011 5:53 pm

Hmm, ładnieś to zrobił Naruciak, gratuluję.


@Off
Tydon, ja nie chcę nic mówić, ale ja jestem w III gimnazjum i dopiero w II semestrze będę "Małego Księcia" przerabiał xD


Ostatnio zmieniony przez szrama96 dnia Czw Gru 01, 2011 5:55 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 27
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

Propozycje budowli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje budowli   Propozycje budowli - Page 2 I_icon_minitimeCzw Gru 01, 2011 5:54 pm

szramag, ja jestem w 2 gim. i przerabiam ksiecia za 2 tyg . :Smile
Powrót do góry Go down
Laskov




Liczba postów : 222
Join date : 27/11/2011
Age : 26

Propozycje budowli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje budowli   Propozycje budowli - Page 2 I_icon_minitimeCzw Gru 01, 2011 6:00 pm

Sorrki że się wwalam do tematu ale ja "Małego Księcia" przerabiałem w I semestrze I klasy gimnazjum
Powrót do góry Go down
Tydon

Tydon


Liczba postów : 191
Join date : 26/11/2011
Age : 27
Skąd : Okolice Krakowa

Propozycje budowli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje budowli   Propozycje budowli - Page 2 I_icon_minitimeCzw Gru 01, 2011 6:19 pm

To ja nie wiem. Jak byłem w 5 klasie podstawówki to przerabiałem, aktualnie jestem w 3 gimnazjum i będę chyba w marcu jeszcze raz przerabiał.

Dobra koniec offtopu xD
Powrót do góry Go down
Esterka227

Esterka227


Liczba postów : 87
Join date : 01/12/2011
Age : 25
Skąd : Radom

Propozycje budowli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje budowli   Propozycje budowli - Page 2 I_icon_minitimeCzw Gru 01, 2011 7:16 pm

Zrob wielka zagrode gdzie umiescisz zwierzeta i to rzeźnia bedzie samoobslugowa.
Powrót do góry Go down
Naruciak12

Naruciak12


Liczba postów : 14
Join date : 01/12/2011
Age : 28
Skąd : Kraków

Propozycje budowli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Serwer   Propozycje budowli - Page 2 I_icon_minitimeCzw Gru 01, 2011 7:21 pm

I dlatego pisałem że serwer stoi otworem z przyjemnością mogę pokazać mój mały świat ponieważ to jest budowla tworzona na serwerze MP.
Jeśli ktoś jest chętny piszcie nicki, dodam was do WL i oprowadzę. Tam muszą być fajne budowle ponieważ jest to świat tworzony od 0 na potrzeby serii filmików z MC (fabularne) Smile

Kojarzycie FyreUK nie? To mam nie mniejszego skilla od nich jeśli chodzi o używanie takich pluginów jak World Edit i przede wszystkim Voxel Sniper
Powrót do góry Go down
grafik1995




Liczba postów : 17
Join date : 09/12/2011

Propozycje budowli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje budowli   Propozycje budowli - Page 2 I_icon_minitimePią Gru 09, 2011 8:21 pm

Ja zaproponuję by zbudować ''las'' taki jak Las Entów z Władcy Pierścieni.
Chodzi mi o klimat ogromnych drzew , a wśród nich jakieś budynki.
Budynki mogą być poobwieszane winoroślami i zbudowane wyłącznie z drewna.

Pozdrawiam, nie wiem czy nie było już takich pomysłów ponieważ nie czytałem wszystkich postów.
Powrót do góry Go down
TwixPL

TwixPL


Liczba postów : 26
Join date : 02/12/2011
Age : 26
Skąd : Okolice Krakowa

Propozycje budowli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje budowli   Propozycje budowli - Page 2 I_icon_minitimeSob Gru 10, 2011 2:49 pm

Można by było zbudować Wielkie drzewo(siedziba króla), a u dołu małe domki pokryte liściami jak w projekcie Tydona.
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

Propozycje budowli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje budowli   Propozycje budowli - Page 2 I_icon_minitimeSob Gru 10, 2011 3:04 pm

Już pisaliśmy, i to dużo razy: nie jesteśmy elfami, ani czymś podobnym, a to nie jest fantasy. Nie będziemy mieszkać na wielkich drzewach. Będziemy po prostu nacją skrytą wśród puszcz i budującą z drewna.
Powrót do góry Go down
TwixPL

TwixPL


Liczba postów : 26
Join date : 02/12/2011
Age : 26
Skąd : Okolice Krakowa

Propozycje budowli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje budowli   Propozycje budowli - Page 2 I_icon_minitimeSob Gru 10, 2011 3:20 pm

Wielkie drzewo niekoniecznie musi się kojarzyć z fantasy, ale pokazałoby potęgę naszej nacji. A po za tym mi chodziło o to, żeby król mieszkał w najbardziej widocznym budynku,a cała reszta niżej ukryta w liściach. No, ale cóż nie to nie.
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

Propozycje budowli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje budowli   Propozycje budowli - Page 2 I_icon_minitimeSob Gru 10, 2011 3:37 pm

Wy się już nie martwcie o moje budynki ^^
Powrót do góry Go down
TwixPL

TwixPL


Liczba postów : 26
Join date : 02/12/2011
Age : 26
Skąd : Okolice Krakowa

Propozycje budowli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje budowli   Propozycje budowli - Page 2 I_icon_minitimeSob Gru 10, 2011 3:41 pm

Ależ, królu musimy;p
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

Propozycje budowli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje budowli   Propozycje budowli - Page 2 I_icon_minitimeSob Gru 10, 2011 3:43 pm

Ja już sobie posiadłość zaprojektowałem, jeszcze pałac i gotowe.
Powrót do góry Go down
JacobTab
Król Iyash
JacobTab


Liczba postów : 249
Join date : 30/11/2011
Age : 30
Skąd : ja mam wiedzieć?

Propozycje budowli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje budowli   Propozycje budowli - Page 2 I_icon_minitimeSob Gru 10, 2011 3:46 pm

Coś na styl gildii Leśniczych i Łowców What a Face
Miasto musi być duże, abyśmy mogli dodawać działki (nie jak w tandetnych serwach hamachi!) miejsce na park na budynek administracyjny każdej z gildii, dworek Króla, i inne bajery z środowiska RP
(Molom mogę pomoc w budowie zamku:))
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

Propozycje budowli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje budowli   Propozycje budowli - Page 2 I_icon_minitimeSob Gru 10, 2011 4:13 pm

Jacob możesz mi zbudować zamek jak chcesz.
Powrót do góry Go down
JacobTab
Król Iyash
JacobTab


Liczba postów : 249
Join date : 30/11/2011
Age : 30
Skąd : ja mam wiedzieć?

Propozycje budowli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje budowli   Propozycje budowli - Page 2 I_icon_minitimeSob Gru 10, 2011 5:15 pm

Mówisz masz! Smile
prozycje wystawie tutaj może być?Wink
Powrót do góry Go down
Lowcakur

Lowcakur


Liczba postów : 200
Join date : 14/11/2011

Propozycje budowli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje budowli   Propozycje budowli - Page 2 I_icon_minitimeSob Gru 10, 2011 5:28 pm

Oczywiscie ze tak. Jakby co:
- Projekt domku w stolicy gotowy
- Projekt palacu gotowy
- Projekt murow gotowy(lecz pryzjmujemy nowe propozycje)
- Projekt wiez gotowy
- Projekt drogi niegotowy
- Projekt bramy niegotowy
- Projekt mlyna, koszarow, spichlerza neigotowy.
Powrót do góry Go down
JacobTab
Król Iyash
JacobTab


Liczba postów : 249
Join date : 30/11/2011
Age : 30
Skąd : ja mam wiedzieć?

Propozycje budowli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje budowli   Propozycje budowli - Page 2 I_icon_minitimeSob Gru 10, 2011 5:41 pm

Mam projekt młyna wstawie jak skończymy z Sadhu budować zamek
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Propozycje budowli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje budowli   Propozycje budowli - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Propozycje budowli
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Propozycje
» Pytania i propozycje :P
» Char- propozycje
» Propozycje dot. MPC forum
» Gildie- propozycje

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Nacje :: Iyash :: Karczma-
Skocz do: