Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Skarga na hasło

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Szpon01

Szpon01


Liczba postów : 9
Join date : 18/11/2011
Skąd : Polski

Skarga na hasło Empty
PisanieTemat: Skarga na hasło   Skarga na hasło I_icon_minitimePon Sty 09, 2012 6:49 pm

Oskarżyciel:Szpon01

Oskarżony:Niewiadomo

Powód: wchodze dzisiaj [9.1.2012] o 19:30 wkońcu udało mi się wbić cieszę się ale pisze mi login password a nie rejestrowałem się nawet
dlatego ktoś na mnie wszedł i grał sobie mną proszę o zresetowanie mojego hasła i jeżeli się da znaleźć sprawce i zbanować go
Powrót do góry Go down
GhostMaster66

GhostMaster66


Liczba postów : 151
Join date : 27/11/2011

Skarga na hasło Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na hasło   Skarga na hasło I_icon_minitimePon Sty 09, 2012 6:54 pm

Wybacz, nie doczytałem, mój błąd.


Ostatnio zmieniony przez GhostMaster66 dnia Pon Sty 09, 2012 8:04 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
adi168




Liczba postów : 93
Join date : 19/12/2011
Age : 25
Skąd : Wrocław

Skarga na hasło Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na hasło   Skarga na hasło I_icon_minitimePon Sty 09, 2012 7:55 pm

Nie rozumiesz Jego, On wbił na serwer pierwszy raz a tam zamiast /register <password> jest /login <password> a On prawdopodobnie ma pirata więc każdy może wejść na Jego konto. Oznacza to że ktoś wszedł na serwer pod Jego nickiem i zarejestrował się.
Powrót do góry Go down
Marnios

Marnios


Liczba postów : 361
Join date : 14/11/2011

Skarga na hasło Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na hasło   Skarga na hasło I_icon_minitimeWto Sty 10, 2012 7:21 am

o ile dobrze pomiatam to jest komenda /unregister którą pozwala na ponowne zarejestrowanie się
Powrót do góry Go down
God

God


Liczba postów : 145
Join date : 24/11/2011
Age : 28
Skąd : z Holandii

Skarga na hasło Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na hasło   Skarga na hasło I_icon_minitimeWto Sty 10, 2012 10:49 am

Ta komenda tylko dla adminow. Ludzie sobie wchodza na takie konta Zeby sobie przelewac denary. TYLKO MOWIE ZE JA TEGO NIE ROBILEM
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Skarga na hasło Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na hasło   Skarga na hasło I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Skarga na hasło
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Skarga na stachu132
» Skarga na admina i Pbk
» Skarga na Dzamber
» Skarga na RAV
» 2# Skarga na figaj'a

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Sprawy Królestwa Thandor :: Skargi-
Skocz do: