Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Skarga na mamaraga

Go down 
+4
mamaraga
Lowcakur
Salatko
Daiqe
8 posters
AutorWiadomość
Daiqe

Daiqe


Liczba postów : 93
Join date : 20/11/2011
Age : 27

Skarga na mamaraga Empty
PisanieTemat: Skarga na mamaraga   Skarga na mamaraga I_icon_minitimePią Sty 13, 2012 5:41 pm

Oskarżyciel: Daiqe
Osoba oskarżona: mamaraga
Powód oskarżenia: Stałem sobie pod brama iyash nic nie robiąc tylko oczekując na otwarcie bramy lub pytanie ze strony strażnika kim jestem, lecz jedyne co dostałem to "wpierdol" obecny był przy tym salatko który jest strażnikiem bramy. Nie dostałem żadnego ostrzeżenia ani odpowiedzi i zostałem zabity
Dowody:
Skarga na mamaraga 20120113145725

Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 27
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

Skarga na mamaraga Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na mamaraga   Skarga na mamaraga I_icon_minitimePią Sty 13, 2012 6:34 pm

Przykro nam Daiqe ale pomyśl jaka jest sytuacja u nas -.- znamy większość bandytów i zabijamy ich, ale jak przyjdzie ktoś z mieczem to uważamy, że to bandyta, więc dla mnie takie skargi to nic -.- poza tym ja przy takim czymś nie byłem! a jak przychodzi ktoś normalny - bez miecza lub sie przedstawia od razu to zostawiamy go
Powrót do góry Go down
Lowcakur

Lowcakur


Liczba postów : 200
Join date : 14/11/2011

Skarga na mamaraga Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na mamaraga   Skarga na mamaraga I_icon_minitimePią Sty 13, 2012 6:39 pm

Trudno, jest wojna, a Ty zostales jedna z jej ofiar. Gdybyscie nam pomogli z bandytami to by nie bylo problemu.
Powrót do góry Go down
mamaraga

mamaraga


Liczba postów : 133
Join date : 20/11/2011
Age : 26
Skąd : Zabrze

Skarga na mamaraga Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na mamaraga   Skarga na mamaraga I_icon_minitimePią Sty 13, 2012 6:40 pm

oj przykro mi, ja już mówiłem, zabijam każdego kto nie jest z iyash i stoi przed bramą, KAŻDEGO!
Nawet się nie przedstawiłeś, nie podałeś celu wejścia ani nic! Przyszedłeś pod bramę, i chyba nawet wszedłeś nic nie mówiąc, ja jako łowca mam bronić naszego miasta, przykro mi , nie wiedziałem kim jesteś, skarga byłaby słuszna, jeżeli zabiłbym cię na drodze do iyash lub coś, ale ty normalnie bez przedstawienia wchodzisz ddo naszego miasta! My mamy kłopoty z bandytami , wy w Yerdyn chyba z bandytami się nie spotkaliśmy, ty wiesz ile razy ja straciłem itemy? na drugi raz przedstawiaj i podaj cel! Ja mam chronić miasto to będę chronił go przed obcymi!
Powrót do góry Go down
Adamzz

Adamzz


Liczba postów : 247
Join date : 22/11/2011
Age : 27
Skąd : Gdańsk

Skarga na mamaraga Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na mamaraga   Skarga na mamaraga I_icon_minitimePią Sty 13, 2012 6:41 pm

Nie ma "jest wojna". Za zabijanie jest kara.
mamaranga zostaje ukarany poprzez nakaz wpłaty 300 denarów zadośćuczynienia.
Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 27
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

Skarga na mamaraga Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na mamaraga   Skarga na mamaraga I_icon_minitimePią Sty 13, 2012 6:46 pm

Adamzz nie wiesz jaka jest u nas sytuacja -.- prawie co minute przed bramą lub koło drogi przy bramie jest z 2/3 bandytów
to czemu niby mieliśmy wiedzieć, że on nie jest bandytą??!
Powrót do góry Go down
Lowcakur

Lowcakur


Liczba postów : 200
Join date : 14/11/2011

Skarga na mamaraga Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na mamaraga   Skarga na mamaraga I_icon_minitimePią Sty 13, 2012 7:03 pm

Dokladnie. Gosciu, ktory stoi z meiczem przed brama nie ejst mile widziany. Nawet sie nie przedstawil. Wiec byl potencjalnym bandyta.
Powrót do góry Go down
SmurvPL

SmurvPL


Liczba postów : 5
Join date : 12/01/2012

Skarga na mamaraga Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na mamaraga   Skarga na mamaraga I_icon_minitimePią Sty 13, 2012 7:29 pm

Popieram Sałatka i Łowcekura

Mnóstwo bandytów teraz przychodzi pod naszą bramę
więc jak ktoś przyszedł z mieczem
to mógł nie wiedzieć , że nie jest bandytą..
Moim zdaniem ta skarga jest poprostu niepotrzebna...
Powrót do góry Go down
MasterKrashed

MasterKrashed


Liczba postów : 126
Join date : 19/11/2011

Skarga na mamaraga Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na mamaraga   Skarga na mamaraga I_icon_minitimePią Sty 13, 2012 7:45 pm

Skarga nie słuszna i kasa powinna zostać oddana.

Lecz ktoś już z was mówił jak to my w Yerdyn mamy łatwo, prawda? Nie! Nas też ciągle atakują bandyci, a na dodatek nie mamy uzbrojenia, bo nie mamy rzemieślników, a do Quehati mamy daleko, więc także nie mamy się czym bronić. Wy możecie używać łuków, a my tylko miecze, co jest przerąbane.
Powrót do góry Go down
Zireael

Zireael


Liczba postów : 153
Join date : 15/12/2011
Age : 30
Skąd : Pabianice/Łódź

Skarga na mamaraga Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na mamaraga   Skarga na mamaraga I_icon_minitimeSob Sty 14, 2012 3:50 am

Po pierwsze, Daiqe to osoba dość znajoma i chyba ludzie którzy grają i czytają forum kojarzą, ze jest z Yerdyn.
Po drugie raz jakiś typ tak samo myślący zabije przed bramą takiego Sadzia i wojna gotowa i chyba nie trzeba wspominać kto by ją wygrał :p.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Skarga na mamaraga Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na mamaraga   Skarga na mamaraga I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Skarga na mamaraga
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» 2# Skarga na figaj'a
» Skarga na stachu132
» Skarga na: Przemyslin
» Skarga na RAV
»  Skarga na Dzin66

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Sprawy Królestwa Thandor :: Skargi-
Skocz do: