Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Serwer już działa,czy WL nie założone na adminów?

Go down 
+2
DreN
LordRossiol
6 posters
AutorWiadomość
LordRossiol

LordRossiol


Liczba postów : 153
Join date : 28/11/2011
Age : 27

Serwer już działa,czy WL nie założone na adminów? Empty
PisanieTemat: Serwer już działa,czy WL nie założone na adminów?   Serwer już działa,czy WL nie założone na adminów? I_icon_minitimeCzw Sty 05, 2012 3:20 pm

Witam,dzisiaj z ciekawości próbowałem się podłączyć do Thandor..ii udało się.. Nie wiem ,może to bug ale miałem range stwórca i mogłem zniszczyć dirt. Mam nadzieje że tak naprawde craftgroup jest dobrze skonfigurowany?
Powrót do góry Go down
DreN

DreN


Liczba postów : 180
Join date : 02/12/2011
Age : 28

Serwer już działa,czy WL nie założone na adminów? Empty
PisanieTemat: Re: Serwer już działa,czy WL nie założone na adminów?   Serwer już działa,czy WL nie założone na adminów? I_icon_minitimeCzw Sty 05, 2012 3:27 pm

pewnie jakis błąd bo server oficjalnie nie wystartował i radze w ogóle nie wchodzić
Powrót do góry Go down
Azzin'Oth

Azzin'Oth


Liczba postów : 119
Join date : 27/12/2011
Age : 27
Skąd : Wa-wa

Serwer już działa,czy WL nie założone na adminów? Empty
PisanieTemat: Re: Serwer już działa,czy WL nie założone na adminów?   Serwer już działa,czy WL nie założone na adminów? I_icon_minitimeCzw Sty 05, 2012 4:02 pm

Rossioł zle robisz ze o tym mowisz bo pewnie zlecialo sie kupa ludu jak sie dowiedzieli ;d trzeba było adminowi na PW Smile
Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 27
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

Serwer już działa,czy WL nie założone na adminów? Empty
PisanieTemat: Re: Serwer już działa,czy WL nie założone na adminów?   Serwer już działa,czy WL nie założone na adminów? I_icon_minitimeCzw Sty 05, 2012 4:04 pm

byłem przy tym ( na chatboxie) i po tym zdarzeniu serwer jest już off Smile pewnie wl zakładają
Powrót do góry Go down
Maguniu

Maguniu


Liczba postów : 62
Join date : 23/12/2011
Age : 31
Skąd : Kraków

Serwer już działa,czy WL nie założone na adminów? Empty
PisanieTemat: Re: Serwer już działa,czy WL nie założone na adminów?   Serwer już działa,czy WL nie założone na adminów? I_icon_minitimeCzw Sty 05, 2012 4:16 pm

Po cholere o tym piszecie, już na forum pojawiły się pytania "Czego server jest off" a na serwerze zaczęły się pojawiać jakieś kosmiczne nicki. Dobrze, że go wyłączyli.
Powrót do góry Go down
LordRossiol

LordRossiol


Liczba postów : 153
Join date : 28/11/2011
Age : 27

Serwer już działa,czy WL nie założone na adminów? Empty
PisanieTemat: Re: Serwer już działa,czy WL nie założone na adminów?   Serwer już działa,czy WL nie założone na adminów? I_icon_minitimeCzw Sty 05, 2012 4:21 pm

Lol,paciepa wbił przedemną,poznaje jego nick..
Powrót do góry Go down
Adamzz

Adamzz


Liczba postów : 247
Join date : 22/11/2011
Age : 27
Skąd : Gdańsk

Serwer już działa,czy WL nie założone na adminów? Empty
PisanieTemat: Re: Serwer już działa,czy WL nie założone na adminów?   Serwer już działa,czy WL nie założone na adminów? I_icon_minitimeCzw Sty 05, 2012 6:15 pm

To był chwilowy problem. Wszystko jest już naprawione. Koniec tematu.

//Zamykam
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Serwer już działa,czy WL nie założone na adminów? Empty
PisanieTemat: Re: Serwer już działa,czy WL nie założone na adminów?   Serwer już działa,czy WL nie założone na adminów? I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Serwer już działa,czy WL nie założone na adminów?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [Serwer] Jaki serwer wybieracie?
» [Serwer] Drugi serwer
» POMOC DO ADMINOW
» Zabawa Moloma i innych adminów
» Kiedy będzie serwer...

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Sprawy Królestwa Thandor :: Pytania-
Skocz do: