Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter

Go down 
+48
Matisek96
adi168
Diwex99
Szatan29
DreN
Theirin
JT30
Iorweth12
groith
Gotiii
NeraVo
IgavOn
goste111
Siepa
caprio
Mordimer
czaha06
Kaczka
KaMaZZ
MarekZet
Sephiroth
SplashArt
Kogeki
przemas0258
potkan951
Hector
Azzin'Oth
Jakkaz
GhostMaster66
Kenji
Nerty
Marnios
JacobTab
mastergogo
Dominik
Daiqe
Sadzio
neesie1134
nomaf
dembeor
Salatko
UzU123
SzotuPL
Maguniu
LoozaQ
Adamzz
Tydon
Arivern
52 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Czy chcesz aby wprowadzony został Mineshafter??
Tak
[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 5 I_vote_lcap73%[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 5 I_vote_rcap
 73% [ 74 ]
Nie
[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 5 I_vote_lcap27%[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 5 I_vote_rcap
 27% [ 27 ]
Wszystkich Głosów : 101
 
Poll closed

AutorWiadomość
Azzin'Oth

Azzin'Oth


Liczba postów : 119
Join date : 27/12/2011
Age : 27
Skąd : Wa-wa

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 5 I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 4:13 pm

Marek do cholery jasnej... JESLI W OGOLE BEDZIE MINESHAFTER TO USTAWIENIA SERWERA BEDA MUSIALY BYC NA "ONLINE-MODE=TRUE"(bez true mineshafter nie dziala) A NA TRUE NIE DA SIE GRAC BEZ PREMIUM LUB MINESHAFTERA! WIEC OSOBY BEZ PREMIUM BEDA MUSIALY MIEC MINESHAFTERA ZEBY GRAC NA SERWIE!!!!! O TYM CALY CZAS MOWIE A WY SIE KLOCICIE!!!!!
Powrót do góry Go down
Hector




Liczba postów : 56
Join date : 27/12/2011
Skąd : się biorą dzieci?

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 5 I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 4:13 pm

Podsumowując, jeśli mineshafter będzie wymagany (a to zależy od decyzji administracji) to:
Premium mogą wchodzić z mineshafterem jak i bez lecz jeśli go nie mają nie widzą skinów graczy no-premium.
No-premium muszą mieć mineshaftera, w przeciwnym wypadku nie wejdą na serwer.

EDIT. Trochę mnie pan wyżej wyprzedził Very Happy
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 5 I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 4:16 pm

Więc odpada- Mineshaftera w ogóle nie będzie.
Powrót do góry Go down
Azzin'Oth

Azzin'Oth


Liczba postów : 119
Join date : 27/12/2011
Age : 27
Skąd : Wa-wa

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 5 I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 4:18 pm

to zróbcie spout'a...
Powrót do góry Go down
Szatan29

Szatan29


Liczba postów : 80
Join date : 29/12/2011
Age : 26
Skąd : Ponyville

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 5 I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 5:17 pm

Ja i tak będę miał Mineshaftera bo bez niego nie mam skina ;D a lubię mój skin Wink
Powrót do góry Go down
Diwex99




Liczba postów : 62
Join date : 17/11/2011

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 5 I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 5:40 pm

Według mnie powinien być "pożądany" na naszym serwerze mineshafter. Armia klonów w nieb. koszulkach psuje cały klimat, a chciałbym go mieć jak najwięcej. Prosiłbym o zaakceptowanie tego pomysłu. Sami użytkownicy są na tak ( Większość) . Poprawia to rozgrywkę i jednocześnie umila. U mnie strój będzie się chyba cały czas zmieniał, można powiedzieć że mój skin będzie świadczył o tym w co się ubiorę jutro czy dziś. Mogę nosić to samo bo np. mam dwie pary. I noszę to samo nie zważając co inni mówią. Zarąbisty pomysł niż kazanie graczowi kupowania gift code. Smile
Powrót do góry Go down
adi168




Liczba postów : 93
Join date : 19/12/2011
Age : 25
Skąd : Wrocław

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 5 I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 5:47 pm

Uważam że wprowadzić mineshaftera można, ale to że mineshafter obowiązkowy to przesada. Ktoś chce widzieć skiny innych to instaluje, nie to nie. Ja chyba zainstaluję mimo to że mam premium po to żeby widzieć innych ale nie powinien być on obowiązkowy
Powrót do góry Go down
Matisek96




Liczba postów : 14
Join date : 04/12/2011

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 5 I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 5:50 pm

A nie lepiej wgrać SpoutCrafta? 0 cheaterów, wgrywanie skinów na non premium możliwe, można wgrać dodatkowe pluginy, które działają tylko na SpoutCrafcie.
Powrót do góry Go down
Azzin'Oth

Azzin'Oth


Liczba postów : 119
Join date : 27/12/2011
Age : 27
Skąd : Wa-wa

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 5 I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 5:54 pm

adi168 napisał:
Uważam że wprowadzić mineshaftera można, ale to że mineshafter obowiązkowy to przesada. Ktoś chce widzieć skiny innych to instaluje, nie to nie. Ja chyba zainstaluję mimo to że mam premium po to żeby widzieć innych ale nie powinien być on obowiązkowy


kolejny ... moze przeczytajcie caly watek a dopiero komentujcie? Jesli mineshafter bedzie to obowiazkowy dla wszystkich non-premium bo wtedy ( JESLI BEDZIE MINESHAFTER) na serwer beda mogli wejsc tylko premium i osoby z mineshafterem...
Powrót do góry Go down
Hector




Liczba postów : 56
Join date : 27/12/2011
Skąd : się biorą dzieci?

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 5 I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 6:22 pm

Sputcraft to dobry pomysł. Oferuje między innymi zróżnicowaną pogodę w każdym biomie, zmienna muzyka (dobre rozwiązanie na battlegroundy, można nastrój zrobić Very Happy), kontrola prędkości chodzenia i pływania i wiele więcej funkcji.
Powrót do góry Go down
Zireael

Zireael


Liczba postów : 153
Join date : 15/12/2011
Age : 29
Skąd : Pabianice/Łódź

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 5 I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 6:23 pm

Nie mam bladego pojęcia gdzie to wyczytałeś kolego, ale tak nie jest.
Powrót do góry Go down
Gotiii

Gotiii


Liczba postów : 41
Join date : 30/12/2011
Age : 31

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 5 I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 8:03 pm

Skoro jest tak jak pisaliście nie ma żadnego sensu wrzucać shaftera. Cóż pewnie są inne opcje pozdrawiam.
Powrót do góry Go down
Azzin'Oth

Azzin'Oth


Liczba postów : 119
Join date : 27/12/2011
Age : 27
Skąd : Wa-wa

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 5 I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 8:47 pm

Jest inna opcja SpoutCraft ale to jest kolejne bawienie sie ustawieniami a co za tym idzie przedluzenie startu
Powrót do góry Go down
LordRossiol

LordRossiol


Liczba postów : 153
Join date : 28/11/2011
Age : 27

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 5 I_icon_minitimePon Sty 02, 2012 2:32 pm

Jest jedno rozwiązanie: mineshaftersquared.
Poprawiona i bardziej stabilna wersja.
Powrót do góry Go down
Azzin'Oth

Azzin'Oth


Liczba postów : 119
Join date : 27/12/2011
Age : 27
Skąd : Wa-wa

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 5 I_icon_minitimePon Sty 02, 2012 2:54 pm

www(KROPKA)mineshaftersquared.com/ strona o ktorej mowi kolega wyzej , przyznam ze ten mineshafter jest nieco lepszy , mozna nadawac skiny npc'ta itp , strona sie nie zwiesza jak zwykly mineshafter , nie ma problemu z rejestracja ani zalogowaniem .
Powrót do góry Go down
Dzamber




Liczba postów : 61
Join date : 03/01/2012
Age : 25

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 5 I_icon_minitimeWto Sty 03, 2012 4:29 pm

Popieram 2 powyższych kolegów.
Powrót do góry Go down
Wilkożerca




Liczba postów : 35
Join date : 05/01/2012

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 5 I_icon_minitimeCzw Sty 05, 2012 4:40 pm

Ja raz miałem Mineshaftera, ale nie byłem z niego zadowolony. Kiedy uruchamiałem grę poprzez ten plik to gra traciła dźwięk, skin nie zawsze się wgrywał i pozostawał ten zwyczajny. Jestem za Spoutem.
Powrót do góry Go down
Azzin'Oth

Azzin'Oth


Liczba postów : 119
Join date : 27/12/2011
Age : 27
Skąd : Wa-wa

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 5 I_icon_minitimeCzw Sty 05, 2012 4:49 pm

gram na shafterze wiec nie pier.... mi takich glupot ;x
Powrót do góry Go down
Wilkożerca




Liczba postów : 35
Join date : 05/01/2012

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 5 I_icon_minitimeCzw Sty 05, 2012 5:04 pm

Nie wiem, może Tobie chodzi, ale mi jakoś nie działał. Może to wina plików gry? Nie wiem, ale i tak wolę Spoutcrafta, jest tam więcej możliwości.
Powrót do góry Go down
Azzin'Oth

Azzin'Oth


Liczba postów : 119
Join date : 27/12/2011
Age : 27
Skąd : Wa-wa

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 5 I_icon_minitimeCzw Sty 05, 2012 5:24 pm

i zapycha serwer =.= to ze tobie na 100 innych osob nie dziala to nie oznacza ze bedzie spoutcraft
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 5 I_icon_minitimeCzw Sty 05, 2012 6:14 pm

Zamykam.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 5 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter
Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» [Mechanika] Spoutcraft, czy Mineshafter
» [mechanika] Przerwa
» [Mechanika] Architekci
» [Mechanika]Karczmy
» [mechanika]Kamieniołom

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Sprawy Królestwa Thandor :: Propozycje-
Skocz do: