Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter

Go down 
+48
Matisek96
adi168
Diwex99
Szatan29
DreN
Theirin
JT30
Iorweth12
groith
Gotiii
NeraVo
IgavOn
goste111
Siepa
caprio
Mordimer
czaha06
Kaczka
KaMaZZ
MarekZet
Sephiroth
SplashArt
Kogeki
przemas0258
potkan951
Hector
Azzin'Oth
Jakkaz
GhostMaster66
Kenji
Nerty
Marnios
JacobTab
mastergogo
Dominik
Daiqe
Sadzio
neesie1134
nomaf
dembeor
Salatko
UzU123
SzotuPL
Maguniu
LoozaQ
Adamzz
Tydon
Arivern
52 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Czy chcesz aby wprowadzony został Mineshafter??
Tak
[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 2 I_vote_lcap73%[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 2 I_vote_rcap
 73% [ 74 ]
Nie
[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 2 I_vote_lcap27%[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 2 I_vote_rcap
 27% [ 27 ]
Wszystkich Głosów : 101
 
Poll closed

AutorWiadomość
Maguniu

Maguniu


Liczba postów : 62
Join date : 23/12/2011
Age : 31
Skąd : Kraków

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 2 I_icon_minitimeSob Gru 24, 2011 11:31 am

Dokładnie. Jak podmienicie sobie skin w pliku z grą to każdy standardowy skin bedzie wyglądał tak jak Wasz.
Powrót do góry Go down
Nerty




Liczba postów : 26
Join date : 26/11/2011

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 2 I_icon_minitimeSob Gru 24, 2011 11:36 am

No i będzie kolejna banda klonów. Chodzi nam o to żeby skiny się nie powtarzały bo tak to będzie wojna klonów
Powrót do góry Go down
Dominik




Liczba postów : 102
Join date : 18/12/2011
Age : 25
Skąd : Białystok

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 2 I_icon_minitimeSob Gru 24, 2011 12:47 pm

Nie chcesz klona kup Premium...
Powrót do góry Go down
Maguniu

Maguniu


Liczba postów : 62
Join date : 23/12/2011
Age : 31
Skąd : Kraków

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 2 I_icon_minitimeSob Gru 24, 2011 12:56 pm

Za 50 zł macie w pełni legalny premium.
Powrót do góry Go down
Kenji

Kenji


Liczba postów : 399
Join date : 13/11/2011
Age : 24
Skąd : Mounster Sprichel

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 2 I_icon_minitimeSob Gru 24, 2011 1:10 pm

Który się zepsuje za miesiąc . Prawdziwy i legalny gift code kosztuje ok. 100zł .

Nie wiem skąd wziąłeś tą liczbę. Ja kupiłem za 45 zł. //WodzuPL
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 2 I_icon_minitimeSob Gru 24, 2011 1:13 pm

Czyli lepiej zepsuć klimat rp klonami bo nie chcecię MineShaftera? Może ktoś nie ma kasy na oryginała?
Albo nie chce mu się kupować Laughing
Ankieta mówi wszystko więc...
Powrót do góry Go down
Maguniu

Maguniu


Liczba postów : 62
Join date : 23/12/2011
Age : 31
Skąd : Kraków

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 2 I_icon_minitimeSob Gru 24, 2011 1:36 pm

Kenji napisał:
Który się zepsuje za miesiąc . Prawdziwy i legalny gift code kosztuje ok. 100zł .

Idź na allegro, zobacz komentarze. Kupiłem u sprzedawcy z ponad 800 pozytywów i ani jednym negatywem. Wątpie, żeby ktoś ryzykował taką renomę na rzecz paru złotych za minecrafta.
Powrót do góry Go down
Kenji

Kenji


Liczba postów : 399
Join date : 13/11/2011
Age : 24
Skąd : Mounster Sprichel

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 2 I_icon_minitimeSob Gru 24, 2011 2:28 pm

Bo kupujący wystawią po tygodniu pozytywa, a za 1-2 miesiące będzie cudowny napis ,,User not premium'' . Komentarza chyba nie da się już zmienić . Myślisz, że po co gość miałby kupować za 100zł Minecrafta, żeby sprzedać go za połowę ?
Powrót do góry Go down
Maguniu

Maguniu


Liczba postów : 62
Join date : 23/12/2011
Age : 31
Skąd : Kraków

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 2 I_icon_minitimeSob Gru 24, 2011 2:44 pm

Jeśli po miesiącu mi padnie, to przyznam Ci rację Wink Narazie wszystko jest ok.
Powrót do góry Go down
neesie1134

neesie1134


Liczba postów : 131
Join date : 09/12/2011
Age : 27
Skąd : WWA

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 2 I_icon_minitimeSob Gru 24, 2011 3:01 pm

Kenji napisał:
Bo kupujący wystawią po tygodniu pozytywa, a za 1-2 miesiące będzie cudowny napis ,,User not premium'' . Komentarza chyba nie da się już zmienić . Myślisz, że po co gość miałby kupować za 100zł Minecrafta, żeby sprzedać go za połowę ?


Kenji mój znajomy kupił gift code miesiąc temu z strony minecraft i wiesz co ??


NIe dostał gift coda....


Ja kupiłem z allegro 3 miesiące temu i mam do dziś ;]
Powrót do góry Go down
GhostMaster66

GhostMaster66


Liczba postów : 151
Join date : 27/11/2011

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 2 I_icon_minitimeSob Gru 24, 2011 3:33 pm

Było kupić minecraft nie gift codem, tylko normalnie, wtedy premium jest na koncie, na którym kupiłeś.
Powrót do góry Go down
LoozaQ

LoozaQ


Liczba postów : 188
Join date : 29/11/2011
Age : 26
Skąd : Katowice

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 2 I_icon_minitimeSob Gru 24, 2011 5:45 pm

User not premium ? Śmieszne... jak dajesz gift code to go masz i nie kończy się, ale może być zużyty na innym koncie i wtedy nie wchodzi na inne.
Powrót do góry Go down
Jakkaz

Jakkaz


Liczba postów : 37
Join date : 24/12/2011
Age : 31

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 2 I_icon_minitimeWto Gru 27, 2011 7:43 pm

Ja odświeżam i stanowczo mówię TAK dla udostępnienia skinów piratom, przynajmniej, póki sam jestem jednym z nich. Faktycznie, po prostu nie mogę sobie póki co pozwolić na premium, a nie chciałbym tracić na klimacie gry będąc jednym z kilkudziesięciu Steve'ów. Czy to będzie Mineshafter, czy Spout, czy coś jeszcze innego, nieważne, oby tylko coś było Smile. Nie wiem, jak się to nazywa, ale na jednym serwerze była opcja, żeby wgrać własnego skina, który potem ukazywał się w grze. Nie znam się na pluginach itp. więc niestety nie znam nazwy, ale to działało. Oczywiście zagłosowałem na tak.
Powrót do góry Go down
Azzin'Oth

Azzin'Oth


Liczba postów : 119
Join date : 27/12/2011
Age : 27
Skąd : Wa-wa

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 2 I_icon_minitimeWto Gru 27, 2011 8:52 pm

Nie lepiej spoutcraft? lepszy , kazdy ma skina , mozna dodawac pelerynki i czapki...
Powrót do góry Go down
Hector




Liczba postów : 56
Join date : 27/12/2011
Skąd : się biorą dzieci?

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 2 I_icon_minitimeWto Gru 27, 2011 8:56 pm

Jestem za. Instalacja nie jest trudna i będzie się o wiele lepiej grało jeśli wszyscy będą mieli inne skiny a nie jasne koszulki Wink
Powrót do góry Go down
Arivern

Arivern


Liczba postów : 56
Join date : 19/11/2011
Age : 27

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 2 I_icon_minitimeWto Gru 27, 2011 9:20 pm

Teraz tylko czekać na wypowiedź adminów, po narazie nic nie potwierdzili ani nie sprzeciwili się.
Powrót do góry Go down
Tydon

Tydon


Liczba postów : 191
Join date : 26/11/2011
Age : 27
Skąd : Okolice Krakowa

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 2 I_icon_minitimeWto Gru 27, 2011 9:20 pm

Ja sam mam oryginalnego Minecraft, dlatego jestem przeciw. Jeśli ma być już coś narzucone, to jestem za Spoutcraft
Powrót do góry Go down
potkan951

potkan951


Liczba postów : 60
Join date : 19/11/2011
Age : 25
Skąd : Białystok

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 2 I_icon_minitimeWto Gru 27, 2011 9:23 pm

ja gdy była beta to kupiłem na allegoro za 20 zł przelewem i mam premium z 7 miesięcy i nic nie wyskakuje
Powrót do góry Go down
Arivern

Arivern


Liczba postów : 56
Join date : 19/11/2011
Age : 27

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 2 I_icon_minitimeWto Gru 27, 2011 9:34 pm

Tydon, nawet jak masz orginala, tp przecież armia jednakowych Stevów bedzie ci przeszkadzała.
Powrót do góry Go down
Tydon

Tydon


Liczba postów : 191
Join date : 26/11/2011
Age : 27
Skąd : Okolice Krakowa

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 2 I_icon_minitimeSro Gru 28, 2011 9:32 am

Nie za bardzo. Będę się wywyższał ponad wszystkich xD Nie ma mi co przeszkadzać. Ale tak jak powiedziałem, nie chce Mineshaftera, wole SpoutCraft. Na tym kończy się moje zdanie.
Powrót do góry Go down
przemas0258

przemas0258


Liczba postów : 3
Join date : 27/12/2011
Age : 27
Skąd : ja to mam wiedzieć?

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 2 I_icon_minitimeSro Gru 28, 2011 9:50 am

Mi to tam obojętne bo sam mam premium, aczkolwiek stworzyło by to lepszy klimat gdyż każdy miał by własnego skina.

Decyzja należy do Administracji Very Happy
Powrót do góry Go down
Kogeki

Kogeki


Liczba postów : 60
Join date : 17/12/2011
Age : 25
Skąd : Będzin/Bliżej nieokreślony obóz bandytów

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 2 I_icon_minitimeSro Gru 28, 2011 10:45 am

Ważne by były skiny dla piratów,inaczej nie będzie klimatu.
Powrót do góry Go down
SplashArt

SplashArt


Liczba postów : 135
Join date : 30/11/2011
Age : 26
Skąd : Myślę że gdzieś jest moje miejsce.

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 2 I_icon_minitimeSro Gru 28, 2011 2:17 pm

Zainstalowałem Mineshafter'a i powiem szczerze, fajnie to wygląda. Jestem na tak. Gdybyście potrzebowali skina polecam minershoes.com
Powrót do góry Go down
Sephiroth

Sephiroth


Liczba postów : 160
Join date : 17/12/2011
Age : 28

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 2 I_icon_minitimeSro Gru 28, 2011 2:38 pm

@up podaj linka do twojego mineshaftera , i na jakiego mc bedzie server ?1.0.0 ?
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 2 I_icon_minitimeSro Gru 28, 2011 3:08 pm

Tak
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter   [Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
[Mechanika]Obowiązkowy Mineshafter
Powrót do góry 
Strona 2 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» [Mechanika] Spoutcraft, czy Mineshafter
» Mineshafter?
» [mechanika] Przerwa
» [Mechanika] Architekci
» [Mechanika]Karczmy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Sprawy Królestwa Thandor :: Propozycje-
Skocz do: