Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 [Osada]Nowy Obóz

Go down 
+11
Molom
Super100lecPL
Zebos7
WodzuPL
dawios98
Salatko
Kenji
jiyam
Marnios
Servus
Diwex99
15 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

[Osada]Nowy Obóz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Osada]Nowy Obóz   [Osada]Nowy Obóz - Page 2 I_icon_minitimeSob Gru 10, 2011 4:19 pm

Otwarty z powrotem!
Powrót do góry Go down
Diwex99




Liczba postów : 62
Join date : 17/11/2011

[Osada]Nowy Obóz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Osada]Nowy Obóz   [Osada]Nowy Obóz - Page 2 I_icon_minitimeSob Gru 10, 2011 4:20 pm

Dziękuję Molom'ie i przepraszam za wszystkie niedogodności. Moja nieobecność jest wyjaśniona.
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

[Osada]Nowy Obóz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Osada]Nowy Obóz   [Osada]Nowy Obóz - Page 2 I_icon_minitimeSob Gru 10, 2011 4:22 pm

Co do akceptacji osady, usuń prace związane z alchemią i będzie accept.
Powrót do góry Go down
TermoS

TermoS


Liczba postów : 53
Join date : 19/11/2011
Skąd : Krotoszyn-Wielkopolska

[Osada]Nowy Obóz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Osada]Nowy Obóz   [Osada]Nowy Obóz - Page 2 I_icon_minitimeSob Gru 10, 2011 4:25 pm

Mi ta osada kojarzy mi się z GOTHICEM afro
Powrót do góry Go down
Diwex99




Liczba postów : 62
Join date : 17/11/2011

[Osada]Nowy Obóz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Osada]Nowy Obóz   [Osada]Nowy Obóz - Page 2 I_icon_minitimeSob Gru 10, 2011 4:25 pm

Zmienione,brak magów co pogarsza moją osadę i przez co większa część zmienia profesje. Arrow
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

[Osada]Nowy Obóz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Osada]Nowy Obóz   [Osada]Nowy Obóz - Page 2 I_icon_minitimeSob Gru 10, 2011 4:34 pm

Jednak to jest wymagane, gdyż tylko gildia alchemików ma prawa do alchemii.
Powrót do góry Go down
Diwex99




Liczba postów : 62
Join date : 17/11/2011

[Osada]Nowy Obóz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Osada]Nowy Obóz   [Osada]Nowy Obóz - Page 2 I_icon_minitimeNie Gru 11, 2011 12:34 pm

Możliwe, tylko nasz obóz robi to nielegalnie. Sam król nawet nie wejdzie głębiej niż to karczmy.
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

[Osada]Nowy Obóz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Osada]Nowy Obóz   [Osada]Nowy Obóz - Page 2 I_icon_minitimeNie Gru 11, 2011 1:04 pm

Ale to nie chodzi o nielegalne itp. tylko zezwolenia na serwerze! Nie będziecie mieli uprawnień do korzystania ze stojaka do mikstur...
Powrót do góry Go down
JacobTab
Król Iyash
JacobTab


Liczba postów : 249
Join date : 30/11/2011
Age : 30
Skąd : ja mam wiedzieć?

[Osada]Nowy Obóz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Osada]Nowy Obóz   [Osada]Nowy Obóz - Page 2 I_icon_minitimeNie Gru 11, 2011 1:10 pm

Ale postawić sobie stojak do mikstur mogą jak każdy będzie nie używany ale to już trudno (tak na wygląd)
Powrót do góry Go down
Diwex99




Liczba postów : 62
Join date : 17/11/2011

[Osada]Nowy Obóz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Osada]Nowy Obóz   [Osada]Nowy Obóz - Page 2 I_icon_minitimePią Gru 16, 2011 6:58 pm

Po co się kurwa starać skoro każdy pierdoli moją robotę? Najlepiej jebnąć wszystko razem ze mną do kosza i zapomnieć że istniało. Będzie najlepiej...
Przemyślenie wkrótce.
Powrót do góry Go down
kacperw00

kacperw00


Liczba postów : 3
Join date : 17/12/2011

[Osada]Nowy Obóz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Nowy Obóz   [Osada]Nowy Obóz - Page 2 I_icon_minitimeNie Gru 18, 2011 5:14 pm

Nick: ZajacBunny
Wiek: 13 Wiek postaci: 24
Znajomoś gry RP: Całkiem Dobra
Jak trafiłeś do naszego obozu:Pewnego razu podróżując w stronę lyash,zachaczyłem o tawernę.Pewnien człowiek upił mnie, a kiedy się obudziłem znajdowałem się w Nowym Obozie. Poznałem tu nowych ludzi,którzy oddali mi mój ekwipunek, i przeprosiłem za to, że byłem takim idiotą że musieli mnie ratować.
Historia twej postaci:(Uwaga jest długa):
Pewnego razu zmęczony łowca Zając przybył do tawerny by odpocząć i napić się dobrego trunku.
Spotkał tam młodego chłopca,widać było że jest porzucony.
Zając przysiadł się do niego, zamówił mu ciepłe mleko, sobie kufel piwa i zaczęli rozmawiać...
-Chłopcze,co tutaj robisz? -Zapytał Zając
-Chowam się przed bandytami...porwali mojego małego wilka.-rzekł i zaczął płakać.
-Spokojnie.Pomogę ci i odzyskasz swego pupila-rzekł po czym dopił ostatni łyk piwa i wstał
-Dziękuję miły panie-rzekł i otarł oczy z łez.
Razem wyruszyli przed siebie i zaczeli poszukiwania.
Znaleźli obóz bandytów w którym słuchać było wilcze skomlenie...
Chłopiec wpadł w szał.
Zabrał od Zająca łuk i zaczął strzelać tak precyzyjnie i tak celnie,jak łucznicy królewscy.
Gdy wybił wszystkich bandytów zobaczył,że jego pies leży na ziemi...
Zawołał Zająca i krzyknął:
-Pomocy Zając on umiera!
Zając wyjął worek z lekarstwami i opatrunkami i szybko podbiegł do wilka
Wyleczył go a chłopiec wniebowzięty rzucił się na niego i uścisnął z całej siły
Razem z wilkiem postanowili,że będą podróżować po świecie i służyc sprawiedliwości!

Na jaką rangę możesz liczyć: Najemnik
Powrót do góry Go down
Diwex99




Liczba postów : 62
Join date : 17/11/2011

[Osada]Nowy Obóz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Osada]Nowy Obóz   [Osada]Nowy Obóz - Page 2 I_icon_minitimeCzw Gru 29, 2011 9:58 am

To tak, co do Historii obozu to powiem tyle. Jakby cię okradli i tym podobne to by raczej powiedzieli że ekwipunek jest ich i chcą go za uratowanie życia itp. I dzieciak na 100% nie strzelałby nawet jak średnio zaawansowany łucznik. Ba, nawet cięciwy by nie napiął.

Poprawisz i masz szansę na Strażnika. Wink
Powrót do góry Go down
Alanthalasa

Alanthalasa


Liczba postów : 10
Join date : 29/12/2011
Age : 26
Skąd : Inowrocław

[Osada]Nowy Obóz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Osada]Nowy Obóz   [Osada]Nowy Obóz - Page 2 I_icon_minitimePią Gru 30, 2011 10:14 am

Nick: Alanthalasa
Wiek : 14, a postaci 18.
Znajomość gry RP : Bardzo rozległa.
Jak trafiłeś do naszego obozu:
Po przybyciu do Thandor Alanthalasa tułała się po całym królestwie szukając schronienia w mieszkaniach tutejszych. Niestety, w tamtych czasach ludzie nie byli przyjaźnie nastawieni do nocnych elfów, ciągle niosących przy sobie pełne kołczany, łuki i miecze. Tak więc skazana była na niebezpieczny las. Po paru tygodniach usilnego szukania spotkała na swej drodze staruszka. Spytała się go o schronienie, lecz on odmówił jej i nakierował na leżącą niedaleko wioskę, oddaloną o pół dnia drogi. Ona podziękowała i odeszła, myśląc o tym że dojdzie tam właśnie wieczorem. Po wymęczającej wędrówce wycieńczona padła u bram Nowego Obozu. Strażnicy wezwali generała Diwexa99 aby postanowił co zrobić z przybyłą. Miła kobieta wyglądająca na ok. 45 lat zadeklarowała zająć się dziewczyną. W domu Alanthalasa powoli odzyskiwała swoje dawne siły i wigor. Nadal trenowała swoje umiejętności, a wieczorami przesiadywała opowiadając mieszkańcom historie Araluenu przy ognisku. Nadszedł czas odejścia. W czasie przechodzenia kobieta u której odzyskiwała zdrowie zaczęła krzyczeć, aby została. Przyłączyli się pozostali. Generał postanowił zastanowić się nad losem dziewczyny. Teraz czeka na odpowiedź, lecz Diwex rozmysla i rozmyśla...
Historia twej postaci:
W pewnym rozległym królestwie Araluenu, w ubogiej wiosce urodziła się pewna dziewczynka o imieniu Alanthalasa. Nie była ona zwyczajna, urodzona przez uzdolnionioną druidkę oraz zwiadowcę królewskiego nabrała idealnych predyspozycji do zamieszkiwania lasu. Zresztą sama ona umiała zjednać sobie faunę oraz florę. Chłopi z okolicznych wiosek przyprowadzali do niej dzikie konie, aby je poskromiła i nauczyła dobrych manier. Po osiągnięciu lat szesnastu była śwadkiem okrutnego zamordowania swojej matki i ojca przez okolicznych bandytów najeżdżających wioski. Zrozpaczona postanowiła wyemigrować do królestwa Thandor aby zarobić na utrzymanie. Wiedziała, że dzięki swoim umiejętnością zjedna sobie okolicznych mieszkańców. W trakcie podróży odkryła również, że ma wybitne umiejętności strzeleckie, skradania się oraz co najważniejsze opanowała z książki swojej matki podstawowe zaklęcia magiczne. Pragnie zemścić się za śmierć swoich rodziców, bo wie, że maczał w tym palce odwieczny wróg jej rodu...
Na jaką rangę możesz liczyć?: Myślę że sprawdzę się jako Szkodnik lub Najemnik.
Powrót do góry Go down
Diwex99




Liczba postów : 62
Join date : 17/11/2011

[Osada]Nowy Obóz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Osada]Nowy Obóz   [Osada]Nowy Obóz - Page 2 I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 1:47 pm

Witamy w "rodzinie". Najemnik ( Nie ma słowa Najemniczka jeśli połowa nie wie, Najemnik jest w postaci męsko osobowej więc musi być Najemnik -.-).
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[Osada]Nowy Obóz - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Osada]Nowy Obóz   [Osada]Nowy Obóz - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
[Osada]Nowy Obóz
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» [Obóz] Ravengar
» Obóz pracy.
» [Inne] Obóz pracy...
» Nowy "Majster"
» Nowy Zastępca!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Nacje :: Iyash :: Osady-
Skocz do: