Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 [Osada]Nowy Obóz

Go down 
+11
Molom
Super100lecPL
Zebos7
WodzuPL
dawios98
Salatko
Kenji
jiyam
Marnios
Servus
Diwex99
15 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Diwex99




Liczba postów : 62
Join date : 17/11/2011

[Osada]Nowy Obóz Empty
PisanieTemat: [Osada]Nowy Obóz   [Osada]Nowy Obóz I_icon_minitimePią Lis 18, 2011 1:52 pm

Nazwa: Nowy obóz ( Zrobię też stary i obóz na bagnie jeśli dostanę pozwolenie)
Dowódca: Generał Diwex99
Zastępca: Kapitan ( Brak)
Mieszkańcy(minimalnie trzech): Brak
Informacje o osadzie: Do obozu jest jedna droga ucieczki i wejścia,jest to mały drewniany mur ( Około 8 kratek w jednym boku i 2 w drugim i brama) a w około niej skały. Czyli obóz położony w jakby murze z czystego kamienia. Od razu jak się wchodzi jest parę drzew i obok nich jeziorko. Dalej są pola ryżowe (Prawdopodobnie będą to muchomory i te drugie grzyby). A dokładnie za nimi mały domek. W nim mieszka osoba pilnująca pracujących. Dalej jest małe wejście do góry i następna mała brama, nad bramą małe miejsce strategiczne. Dalej jest dróżka i tama a obok dróżki woda. Tamę zbudowali aby nie zalała pola ryżowego. Dalej jest karczma położona na wodzie i mostek do niej. Następnie widać wielką grotę a tam miejsca mieszkalne gdzie znajduje się siedziba magów i Generała.


Wzór podania

Nick:
Wiek (Minimum 13,podaj również wiek twojej postaci):
Znajomość gry rp (Minimum Dobra):
(minimum 3 zdania, to jak trafiłeś też jest rp...)Jak trafiłeś do naszego obozu:
(minimum 6 rozwiniętych zdań.)Historia twej postaci:
Na jaką rangę możesz liczyć?:


Rangi

Kopacz - Osoba pracująca w kolonii karnej,zbiera żwir,piasek,dirt.
Kret - Osoba zbierająca ryż ( Muchomorki i te drugie).
Szkodnik - Osoba pilnująca bramy, i innych mniej ważnych miejsc.
Najemnik- Osoba pracująca prawie że przy Generale. Ochrania mieszkańców i tym podobne.
Kruk - Osoba stojąca w innym obozie,jest tak samo ważna jak Najemnik. A nawet ważniejsza.
Dodam więcej.


Ostatnio zmieniony przez Diwex99 dnia Sob Gru 10, 2011 4:24 pm, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
Servus




Liczba postów : 18
Join date : 20/11/2011
Age : 26

[Osada]Nowy Obóz Empty
PisanieTemat: Re: [Osada]Nowy Obóz   [Osada]Nowy Obóz I_icon_minitimeNie Lis 20, 2011 12:37 pm

Nick:Servus
Wiek:13, prawie 14, wiek postaci: 21
Znajomość gry rp (Minimum Dobra):Dobra
Jak trafiłeś do naszego obozu:Obudziłem się na polnej dróżce. Jedyne co mi zostało to tylko pójście z jej kierunkiem. Tak natrafiłem na bramę Nowego Obozu. Przeczuwając, że właśnie tu mogę rozpocząć nowe życie, postanowiłem tu zamieszkać.
Historia twej postaci:Wywodzę się z pradawnej rodziny szlachciców, która wskutek problemów finansowych podupadła. Jakiś czas temu krążyłem po świecie szukając ukojenia dla mej duszy. Znalazłem je czytając stare kroniki magów, w których były wypisane ogromnym, tłustym drukiem przepotężne zaklęcia. Niestety w ten czas nastała wielka wojna z orkami, a mnie powołano do obowiązkowej służby wojskowej. Chcąc wrócić jak najszybciej do domu robiłem co mogłem, walczyłem przy pomocy magii i miecza, lecz i to nie dawało efektów. Ostatecznie ktoś rzucił na mnie potężne zaklęcie senne. Obudziłem się na środku polnej drózki, już po całym tym chaosie związanym z wojną. Pomyślałem:"Może czas zacząć od nowa?".
Na jaką rangę możesz liczyć?:Najemnik


Ostatnio zmieniony przez Servus dnia Nie Lis 20, 2011 1:39 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Marnios

Marnios


Liczba postów : 361
Join date : 14/11/2011

[Osada]Nowy Obóz Empty
PisanieTemat: Re: [Osada]Nowy Obóz   [Osada]Nowy Obóz I_icon_minitimeNie Lis 20, 2011 12:37 pm

Masz szlachcica?
Powrót do góry Go down
Diwex99




Liczba postów : 62
Join date : 17/11/2011

[Osada]Nowy Obóz Empty
PisanieTemat: Re: [Osada]Nowy Obóz   [Osada]Nowy Obóz I_icon_minitimeNie Lis 20, 2011 12:39 pm

Podanie przyjęte lecz na razie możesz liczyć na szkodnika. Póki nie gramy. Możliwe że awansujesz.

Nie,lecz nie o to mi chodzi. Ta osada będzie tylko i wyłącznie do gry Total RP.
Powrót do góry Go down
Servus




Liczba postów : 18
Join date : 20/11/2011
Age : 26

[Osada]Nowy Obóz Empty
PisanieTemat: Re: [Osada]Nowy Obóz   [Osada]Nowy Obóz I_icon_minitimeNie Lis 20, 2011 12:46 pm

Ok. Jeśli jest możliwość awansowania to mogę zostać szkodnikiem. Szlachcica nie mam i tak nie mogę na razie mieć, bo gra się nawet nie zaczęła.
Powrót do góry Go down
jiyam




Liczba postów : 218
Join date : 13/11/2011
Age : 29

[Osada]Nowy Obóz Empty
PisanieTemat: Re: [Osada]Nowy Obóz   [Osada]Nowy Obóz I_icon_minitimeNie Lis 20, 2011 1:28 pm

To modzi mają w końcu szlachcica czy nie?
Powrót do góry Go down
Kenji

Kenji


Liczba postów : 399
Join date : 13/11/2011
Age : 24
Skąd : Mounster Sprichel

[Osada]Nowy Obóz Empty
PisanieTemat: Re: [Osada]Nowy Obóz   [Osada]Nowy Obóz I_icon_minitimeNie Lis 20, 2011 1:32 pm

Nie mają .
Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 27
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

[Osada]Nowy Obóz Empty
PisanieTemat: Re: [Osada]Nowy Obóz   [Osada]Nowy Obóz I_icon_minitimeCzw Lis 24, 2011 1:28 pm

Nick:
Salatko

Wiek (Minimum 13,podaj również wiek twojej postaci):
14, a wiek postaci to chyba z 24 lata

Znajomość gry rp (Minimum Dobra):
No znajomość niezbyt ale jeśli chodzi o średniowieczne klimaty - to umiem utrzymać

Jak trafiłeś do naszego obozu:
Po nauczeniu przez Legolasa wszystkiego co sam znał poszedłem szukać jakiejś wioski do zamieszkania i tak wędrowałem po lasach, aż trafiłem do Nowego Obozu, umiejscowienie bardzo mi się podobało, a i ludzie byli mili. Więc tak postanowiłem zostać mieszkańcem tej o to wioski.

Historia twej postaci:
Byłem zwykłym chłopcem na dworze u szlachcica, aż pewnego razu zjawił się w mieście jakiś podróżnik który opowiadał
to o innych krajach, jak tam jest jakie mają tam obyczaje i jak wyglądają ich krainy.Tak ciekawie opowiadał ze aż samemu chciałem
zobaczyć te krainy. Gdy doszedłem do krainy gdzie było strasznie dużo drzew zauważyłem że jest tam miasto. Mieszkańcy przyjęli mnie nie
chętnie ponieważ pochodziłem z daleka, ale była jedna osoba która "odważyła" się mnie przyjąć i uczyć fachu który sam wykonuje a był to
najlepszy łowca i łucznik jaki kiedykolwiek istniał a jego imię brzmi - Legolas **

Na jaką rangę możesz liczyć?:
Mag wodny ( a jak będę musiał zaczynać od niższych to spoko Smile )


** - ta historia jest z mojego podania na mpc forum
a i jak coś to "niby" jestem w wiosce innej ale poprosiłem założyciela o wypisanie
Powrót do góry Go down
dawios98




Liczba postów : 1
Join date : 24/11/2011

[Osada]Nowy Obóz Empty
PisanieTemat: Re: [Osada]Nowy Obóz   [Osada]Nowy Obóz I_icon_minitimeCzw Lis 24, 2011 1:42 pm

Nick:dawios postaci chyba 18
Wiek:14
Znajomość gry rp : śerdnia lecz szybko się ucze
Jak trafiłeś do naszego obozu:polecili mi go moi znajomi
Historia twej postaci:Ja dawios i mój młodszy o 1 rok brat Orzech mieszkaliśmy na niewielkiej farmie na terenie Iash
Lubiliśmy z bratem biegać po lesie i strzelać z łuków. Cieszyliśmy się z miło spędzonego czasu z bratem, rodziną do chwili gdy bandyci zaatakowali wieś.
Wszyscy, których znaliśmy i kochaliśmy odeszli tylko ja i mój brat przeżyliśmy.
włóczyliśmy się po lesie gdy spotkaliśmy pewnego starca, który zabrał nas do swojej gildii gdzie uczyliśmy się sztuki władania mieczem i strzelania z łuku.
Gdy skończyliśmy 16 lat wstąpiliśmy do armii gildii o bój pod Char. Zdobyliśmy zamek i zostaliśmy doradcami króla.
Lecz po 2 latach wyruszyliśmy w drogę by uczyć się od Salatko.
Na jaką rangę możesz liczyć?:Najemnik (lubię pracować dla innych) Very Happy
Powrót do góry Go down
WodzuPL

WodzuPL


Liczba postów : 418
Join date : 12/11/2011
Age : 27
Skąd : Sopot

[Osada]Nowy Obóz Empty
PisanieTemat: Re: [Osada]Nowy Obóz   [Osada]Nowy Obóz I_icon_minitimeCzw Lis 24, 2011 3:42 pm

Wprowadzamy ograniczenie ludności osad do 10!
Powrót do góry Go down
https://thandor.forumpl.net
jiyam




Liczba postów : 218
Join date : 13/11/2011
Age : 29

[Osada]Nowy Obóz Empty
PisanieTemat: Re: [Osada]Nowy Obóz   [Osada]Nowy Obóz I_icon_minitimeCzw Lis 24, 2011 4:10 pm

Cytat :
( Zrobię też stary i obóz na bagnie jeśli dostanę pozwolenie)
Diwex, rozumiem zrobić jedną osadę na wzór Gothica, ale nie zawalaj nimi całego serwera -_-

Moim skromnym zdaniem twój fanatyzm jest nieco przesadzony, ale w zasadzie możesz robić co chcesz, twoja wola.
Powrót do góry Go down
Diwex99




Liczba postów : 62
Join date : 17/11/2011

[Osada]Nowy Obóz Empty
PisanieTemat: Re: [Osada]Nowy Obóz   [Osada]Nowy Obóz I_icon_minitimePią Lis 25, 2011 6:38 pm

Salatko przyjęty.
dawios98 przyjęty na okres próbny. Nie wiem czy nie będziesz kolejnym noobem.

To tak. Mnie często nie będzie ( Komp siada często i muszę go naprawiać osobiście). Salatko będziesz młodszym magiem wody ( Czyli mniej obowiązków i swoje mikstury możesz sprzedawać innym magom,mieszkańcom. dawios98. Będziesz póki co strażnikiem bramy ( Będziesz mógł robić wiele rzeczy). Później jeszcze pomyślę o tym .
Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 27
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

[Osada]Nowy Obóz Empty
PisanieTemat: Re: [Osada]Nowy Obóz   [Osada]Nowy Obóz I_icon_minitimePią Lis 25, 2011 7:46 pm

Diwex dawios to mój kolega więc jak coś mogę mu coś tam powiedzieć jakby coś złego zrobił ^^ (gadamy przez skypa, i jeszcze dojdzie Orzech też kolega Very Happy)
Powrót do góry Go down
Zebos7




Liczba postów : 4
Join date : 26/11/2011

[Osada]Nowy Obóz Empty
PisanieTemat: Re: [Osada]Nowy Obóz   [Osada]Nowy Obóz I_icon_minitimeSob Lis 26, 2011 8:25 am

Nick:Orzech
Wiek: 13 lat
Znajomość gry rp: raczej średnia ale naucze się Wink
Jak trafiłeś do naszego obozu: Salatko mi go polecił
Historia twej postaci: Ja Orzech i mój starszy o 1 rok brat dawios mieszkaliśmy na niewielkiej farmie na terenie Iyash
Lubiliśmy z bratem biegać po lesie i strzelać z łuków. Cieszyliśmy się z miło spędzonego czasu z bratem, rodziną do chwili gdy bandyci zaatakowali wieś.
Wszyscy, których znaliśmy i kochaliśmy odeszli tylko ja i mój brat przeżyliśmy.
włóczyliśmy się po lesie gdy spotkaliśmy pewnego starca, który zabrał nas do swojej gildii gdzie uczyliśmy się sztuki władania mieczem i strzelania z łuku.
Gdy skończyliśmy 16 lat wstąpiliśmy do armii gildii o bój pod Char. Zdobyliśmy zamek i zostaliśmy doradcami króla.
Lecz po 2 latach wyruszyliśmy w drogę by uczyć się od Salatko.
Na jaką rangę moge liczyć?: Najemnik Czemu? bo lubie walczyc z bandytami i potworami Wink
Powrót do góry Go down
Diwex99




Liczba postów : 62
Join date : 17/11/2011

[Osada]Nowy Obóz Empty
PisanieTemat: Re: [Osada]Nowy Obóz   [Osada]Nowy Obóz I_icon_minitimeSob Lis 26, 2011 12:53 pm

Po pierwsze nieprzyjęty. Historia zerżnięta z dawidos97'a. Po drugie najemnik pilnuje Generała a nie zabija potworki bo lubi i tylko to robi.
Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 27
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

[Osada]Nowy Obóz Empty
PisanieTemat: Re: [Osada]Nowy Obóz   [Osada]Nowy Obóz I_icon_minitimeSob Lis 26, 2011 1:32 pm

Diwex oni są braćmi i w podaniu napisali też tą samą historie poza tym poleciłem im obóz Smile
Powrót do góry Go down
Zebos7




Liczba postów : 4
Join date : 26/11/2011

[Osada]Nowy Obóz Empty
PisanieTemat: Re: [Osada]Nowy Obóz   [Osada]Nowy Obóz I_icon_minitimeSob Lis 26, 2011 1:35 pm

ale ja z dawiosem jesteśmy braćmi na serio a co do najemnika to moge chronic generała jak tak
Powrót do góry Go down
Diwex99




Liczba postów : 62
Join date : 17/11/2011

[Osada]Nowy Obóz Empty
PisanieTemat: Re: [Osada]Nowy Obóz   [Osada]Nowy Obóz I_icon_minitimeSob Lis 26, 2011 4:11 pm

Trochę wysiłku... co historia ma do tego że on jest twoim bratem OOC?
Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 27
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

[Osada]Nowy Obóz Empty
PisanieTemat: Re: [Osada]Nowy Obóz   [Osada]Nowy Obóz I_icon_minitimeSob Lis 26, 2011 4:33 pm

A w każdym razie, mam pytanie, jesteś przywódcą gildii łowców?
Powrót do góry Go down
Diwex99
Gość




[Osada]Nowy Obóz Empty
PisanieTemat: Re: [Osada]Nowy Obóz   [Osada]Nowy Obóz I_icon_minitimeSob Lis 26, 2011 7:12 pm

Tak,tak jestem.
Powrót do góry Go down
Servus




Liczba postów : 18
Join date : 20/11/2011
Age : 26

[Osada]Nowy Obóz Empty
PisanieTemat: Re: [Osada]Nowy Obóz   [Osada]Nowy Obóz I_icon_minitimeSob Lis 26, 2011 9:29 pm

Mogę być twoim strategiem?
Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 27
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

[Osada]Nowy Obóz Empty
PisanieTemat: Re: [Osada]Nowy Obóz   [Osada]Nowy Obóz I_icon_minitimeNie Lis 27, 2011 7:18 am

Bo chciałbym dołączyć do gildii łowców Wink
Powrót do góry Go down
Zebos7




Liczba postów : 4
Join date : 26/11/2011

[Osada]Nowy Obóz Empty
PisanieTemat: Re: [Osada]Nowy Obóz   [Osada]Nowy Obóz I_icon_minitimeNie Lis 27, 2011 7:19 am

TO ma historia, że będziemy braćmi też w grze!!!!
Powrót do góry Go down
Servus




Liczba postów : 18
Join date : 20/11/2011
Age : 26

[Osada]Nowy Obóz Empty
PisanieTemat: Re: [Osada]Nowy Obóz   [Osada]Nowy Obóz I_icon_minitimeNie Lis 27, 2011 12:04 pm

Też chce dołączyć do gildii łowców. A co do tej historii zmień tylko z punktu widzenia to może Diwex przyjmie, a jak nie to napisz do mnie, coś wymyślę. Ciekawe jakim cudem ich WL zaakceptowali.
Powrót do góry Go down
Super100lecPL

Super100lecPL


Liczba postów : 4
Join date : 28/11/2011
Age : 26
Skąd : Brzeg/Pisarzowice

[Osada]Nowy Obóz Empty
PisanieTemat: Podanie do osady Super100lec   [Osada]Nowy Obóz I_icon_minitimePon Lis 28, 2011 4:12 pm

Nick:Super100lec
Wiek (Minimum 13,podaj również wiek twojej postaci):14(wiek postaci to 35lat)
Znajomość gry rp (Minimum Dobra):Nie grałem jeszcze ale szybko się ucze
Jak trafiłeś do naszego obozu:W tym obozie jest już dwóch moich znajomych i chcę do nich dołączyć
Historia twej postaci:Byłem dowódcą w mojej armii . Brałem udział w wielu bitwach . Podczas pewnej bitwy ja i mój oddział zostaliśmy zepchnięci w dół rzeki .Nie miałem wyboru i rozkazałem ruszyć do samobójczego ataku .Większość zginęła .Zostałem pojmany wraz z kilkoma moimi towarzyszami broni.Byłem bity i nieszanowany.Spędziłem wiele lat w niewoli . W końcu udało mi się uciec.Przez wiele miesięcy wędrowałem i zgubiłem się w lesie .Znalazłem wioskę nacji Iyash. Ludzie mieszkający tam pomogli mi i byłem bardzo wdzięczny i wiem że tylko oni mogą pomóc mi zemścić się na moich wrogach.(Historia taka sam jak na podaniu )
Na jaką rangę możesz liczyć?:Najemnik
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[Osada]Nowy Obóz Empty
PisanieTemat: Re: [Osada]Nowy Obóz   [Osada]Nowy Obóz I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
[Osada]Nowy Obóz
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» [Obóz] Ravengar
» Obóz pracy.
» [Inne] Obóz pracy...
» Nowy "Majster"
» Nowy Zastępca!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Nacje :: Iyash :: Osady-
Skocz do: