Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Gildia Łowców Rekrutuje!

Go down 
+20
Xanter
mamaraga
privateone
Padinkton
Alanthalasa
MohereK
Sadhu
Molom
Nerty
LoozaQ
IVIRamboIVI
Adaminho1
Auditore
GhostMaster66
Arivern
KaMaZZ
Naruciak12
mastergogo
Salatko
JacobTab
24 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
JacobTab
Król Iyash
JacobTab


Liczba postów : 249
Join date : 30/11/2011
Age : 30
Skąd : ja mam wiedzieć?

Gildia Łowców Rekrutuje! Empty
PisanieTemat: Gildia Łowców Rekrutuje!   Gildia Łowców Rekrutuje! I_icon_minitimeNie Gru 04, 2011 1:30 am

Ave poszukiwacze przygód!

Chodzą pogłoski że Gildia Łowców rekrutuje chętnych i pełnych determinacji obywateli Thandoru.
Tak to prawda!
Zostań jednym z najlepszych strzelców na kontynencie, dołącz do elity by wspólnie walczyć o krainę Iyash!
Rekrutację pomyślnie przejdzie zaledwie paru z was a w dzienniki Gildii zostaną zapisane imiona tylko najlepszych! Kreuj z nami historie, odkrywaj pełne niebezpieczeństw nocne życie Iyash'kiej knieji złóż podanie może to Ty zapiszesz się w kartach Thandoru jako najznakomitszy spośród Strzelców!
Oto wzór podania:


Nick:
Wiek:
Doświadczenie w grze:
Ilość czasu jaki zamierzasz przeznaczyć na gre:
Jak będziesz spełniać swoje obowiązki:
Posiadasz Ts?(bezwzględnie wymagany!):
Opowiedz krótką historię związaną z tym dlaczego wybrałeś gildię łowców:



Ave!
Król Iyash

JacobTab


Ostatnio zmieniony przez JacobTab dnia Sro Sty 11, 2012 3:32 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 27
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

Gildia Łowców Rekrutuje! Empty
PisanieTemat: Re: Gildia Łowców Rekrutuje!   Gildia Łowców Rekrutuje! I_icon_minitimeNie Gru 04, 2011 7:13 am

Nick: Salatko
Wiek: 14
Doświadczenie w grze: Doświadczenie mam duże, potrafię strzelać z bardzo dalekich odległości i zawsze trafiam! Powiedz kogo mam zabić a ja go zabije
Ilość czasu jaki zamierzasz przeznaczyć na gre: od pon. do piątku 3/4 godziny, a w soboty i niedziele dłużej
Jak będziesz spełniać swoje obowiązki: To na co dostanę rozkaz przyniosę z pewnością
Opowiedz krótką historię związaną z tym dlaczego wybrałeś gildię łowców: Uczyłem się od najlepszego łucznika na świecie - Legolasa, gdy nauczył mnie wszystkiego chciałem wypróbować moje umiejętności i przy tym zarabiać dlatego doszedłem do gildii łowców.
Powrót do góry Go down
mastergogo




Liczba postów : 109
Join date : 26/11/2011
Age : 27
Skąd : Babiczki

Gildia Łowców Rekrutuje! Empty
PisanieTemat: Re: Gildia Łowców Rekrutuje!   Gildia Łowców Rekrutuje! I_icon_minitimeNie Gru 04, 2011 7:37 am

Nick:mastergogo
Wiek:16
Doświadczenie w grze:duże bo od alphy
Ilość czasu jaki zamierzasz przeznaczyć na gre: około 2 h dziennie w tygodniu i 4 w weekendy
Jak będziesz spełniać swoje obowiązki: postaram się jak najlepiej
Opowiedz krótką historię związaną z tym dlaczego wybrałeś gildię łowców:
Od dziecka wychowywałem się w małej wiosce na obrzeżach lasu. Jako że byłem jedynym synem zacnego łowcy o imieniu masterrogo nauczył mnie wszystkiego o łucznictwie. Pewnego dnia naszą wioskę zaatakowali zbójcy i zrównali ją z ziemią. Ojciec został żeby pomóc w odbudowie domów a ja ruszyłem w podróż gdzie mogę coś zdziałać . Tak dotarłem w głąb głuszy gdzie znalazłem osadę Drakenborg gdzie się osiedliłem. Od razu pomyślałem że gildia łowców jest w sam raz dla mnie i pragnę do niej dołączyć.
Powrót do góry Go down
Naruciak12

Naruciak12


Liczba postów : 14
Join date : 01/12/2011
Age : 28
Skąd : Kraków

Gildia Łowców Rekrutuje! Empty
PisanieTemat: Podanie   Gildia Łowców Rekrutuje! I_icon_minitimeNie Gru 04, 2011 7:46 am

Nick: RapidBill
Wiek: 15
Doświadczenie w grze: Bardzo duże
Ilość czasu jaki zamierzasz przeznaczyć na gre:2 godziny dziennie, a w sobotę i niedziele nawet 6 godzin
Jak będziesz spełniać swoje obowiązki: Idealnie
Opowiedz krótką historię związaną z tym dlaczego wybrałeś gildię łowców:Po tym jak udało mi się przeżyć trafiłem do królestwa Thandor, lecz musiałem się czymś zająć.Rolnictwo, górnictwo, nic mi nie wychodziło.Pewnego słonecznego dnia znudzony siedzeniem w domu,wziąłem łuk po moim przyjacielu,który zmarł na Dżumę i udałem się na polowanie.Po wszystkich przykrych wydarzeniach chyba zapomniałem, gdzie się wychowałem.Przecież połowę swego życia spędziłem w trasie z poszukiwaczami przygód.Napiąłem mocno cięciwę, przyjąłem pozycje i strzeliłem.Strzała leciała 400m żeby trafić bawoła idealnie w głowę.Po tym strzale, wiedziałem co chce robić, chcę bronić moje Królestwo i Nację.
Powrót do góry Go down
KaMaZZ




Liczba postów : 189
Join date : 19/11/2011
Age : 25
Skąd : Iyash

Gildia Łowców Rekrutuje! Empty
PisanieTemat: Re: Gildia Łowców Rekrutuje!   Gildia Łowców Rekrutuje! I_icon_minitimeNie Gru 04, 2011 8:18 am

Nick:KaMaZZ25
Wiek: 13
Doświadczenie w grze: Potrafię celnie strzelać z łuku, dobrze się kamuflować oraz wytrawnie śledzić. W grę gram od 1.7.3.
Ilość czasu jaki zamierzasz przeznaczyć na gre: minimum 2 godz. dziennie.
Jak będziesz spełniać swoje obowiązki: Tak jak potrafię.
Opowiedz krótką historię związaną z tym dlaczego wybrałeś gildię łowców: Jakoż iż matka zmarła przy porodzie, a ojciec na wojnie. Uratował mnie pewien łowca Halt, od tej pory zawsze chciałem być łowcą.
Powrót do góry Go down
Arivern

Arivern


Liczba postów : 56
Join date : 19/11/2011
Age : 27

Gildia Łowców Rekrutuje! Empty
PisanieTemat: Re: Gildia Łowców Rekrutuje!   Gildia Łowców Rekrutuje! I_icon_minitimeNie Gru 04, 2011 12:44 pm

Nick: Arivern
Wiek: 15 lat
Doświadczenie w grze: Gram w Mc od v 1.5, z łuku strzelam doskonale.
Ilość czasu jaki zamierzasz przeznaczyć na gre: 2-3 godziny dziennie
Jak będziesz spełniać swoje obowiązki: Najlepiej jak potrafię i jeszcze lepiej
Opowiedz krótką historię związaną z tym dlaczego wybrałeś gildię łowców:
Od dziecka byłem niecierpliwy i porywczy, przez co wiele razy wpadałem w kłopoty, jednak dzięki rozpoczęcia nauki strzelectwa potrafiłem spożytkować swój wolny czas w dobry sposób. Po wielu latach ciężkiego treningu zostałem znamienitym łucznikiem i postanowiłem zostać obrońcą królestwa Iyash
Powrót do góry Go down
GhostMaster66

GhostMaster66


Liczba postów : 151
Join date : 27/11/2011

Gildia Łowców Rekrutuje! Empty
PisanieTemat: Re: Gildia Łowców Rekrutuje!   Gildia Łowców Rekrutuje! I_icon_minitimeNie Gru 04, 2011 1:09 pm

Nick: GhostMaster66
Wiek: 15
Doświadczenie w grze: Bardzo dobre
Ilość czasu jaki zamierzasz przeznaczyć na grę: Zależy, w tygodniu 3-5 godzin, w weekendy +/- 6
Jak będziesz spełniać swoje obowiązki: Najlepiej jak potrafię
Opowiedz krótką historię związaną z tym dlaczego wybrałeś gildię łowców: Moi rodzice zmarli, gdy miałem 12 lat. Zabił ich pająk gdy zbierali grzyby w lesie. Mimo, że miałem tylko 12 lat, postanowiłem się zemścić, zaczaiłem się na niego na wzgórzu i zepchnąłem na niego głaz. Odzyskałem z niego nici, z których następnie zrobiłem łuk. Od tego czasu nieustannie ćwiczę, łucznictwo, abym już nigdy nie musiał patrzeć na śmierć moich bliskich. Pewnego dnia zawędrowałem do lasu w poszukiwaniu patyków a strzały. Wtedy otoczyli mnie łucznicy. Zrzeszała ich gildia, których przywódcą był JacobTab. Gdy usłyszał moją historię zaproponował mi wstąpienie do jego gildii.

PS: Końcówka może trochę wyprzedza rzeczywistość, ale jakoś taką wenę miałem Wink
Powrót do góry Go down
Auditore




Liczba postów : 5
Join date : 03/12/2011
Skąd : Szczecin

Gildia Łowców Rekrutuje! Empty
PisanieTemat: Re: Gildia Łowców Rekrutuje!   Gildia Łowców Rekrutuje! I_icon_minitimeNie Gru 04, 2011 1:39 pm

Nick:AuditorePL
Wiek:17
Doświadczenie w grze:Doświadczenie w grze RP oceniam na dobre, z łuku często trafiam nawet na duże odległości.
Ilość czasu jaki zamierzasz przeznaczyć na grę:Od poniedziałku do piątku około 3 godzin. W sobotę i niedziele z 5 godzin.
Jak będziesz spełniać swoje obowiązki:Gdy dostanę rozkaz, wykonam go z przyjemnością. Swoje obowiązki będę spełniał najlepiej jak potrafię.
Opowiedz krótką historię związaną z tym dlaczego wybrałeś gildię łowców:Mój ojciec był doskonałym łucznikiem. Zanim umarł, nauczył mnie wiele. Umiem więc strzelić z dalekiej odległości do zwierzyny(i nie tylko). Regularnie trenowałem łucznictwo. Bardzo często trafiam. Po śmierci mego ojca znalazłem się w Iyash, i stworzyłem swój pierwszy łuk za pomocą elastycznej nici, i wytrzymałego patyka. Udało mi się znaleźć kołczan strzał, i postanowiłem pójść w ścieżkę mego ojca, więc postanowiłem zostać łowcą.
Powrót do góry Go down
Adaminho1

Adaminho1


Liczba postów : 38
Join date : 20/11/2011

Gildia Łowców Rekrutuje! Empty
PisanieTemat: Re: Gildia Łowców Rekrutuje!   Gildia Łowców Rekrutuje! I_icon_minitimeNie Gru 04, 2011 1:54 pm

Nick:Adaminho1
Wiek: 14
Doświadczenie w grze: Umiem dobrze posługiwać się łukiem. Polowanie jest moją pasją. Lecz moim największym hobby jest zabijanie wrogów. W minecrfata gram od wersji 1.7.3.
Ilość czasu jaki zamierzasz przeznaczyć na gre: 4-6h
Jak będziesz spełniać swoje obowiązki:Będę wykonywał polecenia przywódcy.
Opowiedz krótką historię związaną z tym dlaczego wybrałeś gildię łowców: Po tym jak Iyash wygrało bitwę postanowiłem zawodowo pracować jako łowca. Postanowiłem poszukać ich przywódcy z plotek słyszałem iż Lowcakur abdykował z funkcji dowódcy i nowym przywódcą został JacoboTab. Postanowiłem zwiedzić okoliczne karczmy ponieważ podobno JacobTab lubił na odstresowanie sobie wypić. W karczmie za miastem (nazwy nie pamiętam(film się urwał)) postawiłem mu piwo i zapytałem czy przyjmie mnie do jego Gildii.
On zaś odpowiedział ...

Powrót do góry Go down
IVIRamboIVI




Liczba postów : 31
Join date : 24/11/2011
Age : 26

Gildia Łowców Rekrutuje! Empty
PisanieTemat: Re: Gildia Łowców Rekrutuje!   Gildia Łowców Rekrutuje! I_icon_minitimeNie Gru 04, 2011 2:24 pm

Nick: IVIRamboIVI
Wiek: 13
Doświadczenie w grze: Świetne Razz
Ilość czasu jaki zamierzasz przeznaczyć na gre: 1-4 h dziennie (czasami rzadziej)
Jak będziesz spełniać swoje obowiązki: Zbieranie mięsa, nocne wypady na potwory i oczywiście ochrona królestwa Razz
Opowiedz krótką historię związaną z tym dlaczego wybrałeś gildię łowców: Jako młodzieniec Rambo uczył się w szkole myśliwych lecz po paru dniach przerastał swoich nauczycieli. Jako nastolatek sam chodził na polowania nie miał matki a ojciec zmarł mu kilka lat temu.Gdy był pełnoletni znał już cały kontynent i wyruszył w nieznane. Pewnej nocy gdy walczył ze szkieletem creeper zaszedł go od tyłu i wybuchł, Rambo zemdlał. Gdy się już obudził zobaczył. że jest dzień a przed sobą widział wodza wioski Jacoba.Wódz przyjął go i teraz już nie jest sam. Ps. Wiem że krótkie i słabe ale nie mam weny dzisiaj Very Happy
Powrót do góry Go down
LoozaQ

LoozaQ


Liczba postów : 188
Join date : 29/11/2011
Age : 26
Skąd : Katowice

Gildia Łowców Rekrutuje! Empty
PisanieTemat: Re: Gildia Łowców Rekrutuje!   Gildia Łowców Rekrutuje! I_icon_minitimeNie Gru 04, 2011 3:11 pm

Nick: LoozaQ
Wiek: 13
Doświadczenie w grze: 10/10
Ilość czasu jaki zamierzasz przeznaczyć na gre: Na serwerze conajmniej 2 godziny dziennie, w weekendy więcej
Jak będziesz spełniać swoje obowiązki: Dobrze, ale nie mi to oceniać
Opowiedz krótką historię związaną z tym dlaczego wybrałeś gildię łowców: [Z mojego podania na WL, moge wymyslic cos innego] Pewnego dnia ja i mój brat wybraliśmy się na polowanie. Idąc dróżką zobaczyliśmy stado jeleni i zaczęliśmy je gonić. W gęstym lesie zgubiliśmy się i zaczęliśmy iść przed siebie. Błądząc godzinami dotarliśmy do osady zwanej Iyash, lecz zastaliśmy tam grupkę bandytów, którzy usiłowali podbić wioskę. Postanowiliśmy pomóc mieszczanom, lecz na próżno. Brat został ciężko ranny, ale niespodziewanie przybyły wojska, które oswobodziły osadę. Wioskowi medycy niestety nie mogli pomóc mojemu bratu i zmarł. Od tamtego czasu pozostałem w wiosce i pomagałem tamtejszym myśliwym...
Powrót do góry Go down
Nerty




Liczba postów : 26
Join date : 26/11/2011

Gildia Łowców Rekrutuje! Empty
PisanieTemat: Re: Gildia Łowców Rekrutuje!   Gildia Łowców Rekrutuje! I_icon_minitimeNie Gru 04, 2011 3:22 pm

Nick: Nerty
Wiek: 17
Doświadczenie w grze: Gram od wersji 1.7.3. Teraz na 1.0.0 moją ulubioną bronią są łuki w zasadzie jak w każdej grze ^^ jeśli chodzi o walkę bezpośrednią to jeśli musze to musze i zasypuje przeciwnika krytykami no i to się kończy różnie dla niego Smile
Ilość czasu jaki zamierzasz przeznaczyć na gre: wracając o 16 ze szkoły tak do 20. Potem lekcje i w porywach do 23 znów.
Jak będziesz spełniać swoje obowiązki: Jeśli będziecie szanować mnie, ja będę szanował wasze rozkazy.
Opowiedz krótką historię związaną z tym dlaczego wybrałeś gildię łowców: Na początku przygody z minecraftem "bałem" się potworów. Szukałem serwerów freebuild no i znajdowalem. Zagrałem na 2 i mi się znudziło. Zrozumiałem że gra bez polowań to nie gra. I tak sobie grałem na serwerach RP i survivalach. Ale z jednym zastrzeżeniem: bez PVP. I tak sobie grałem znów na tych serwerach... Potem kolega założył własny serwer. Miał tam PVP. Wtedy dowiedziałem się jaką frajde sprawia zabijanie innych graczy i jaką wole zemsty gdy ktoś zabije mnie. No i od teraz gram tylko na serwerach RP z włączonym PVP Smile[left]
Powrót do góry Go down
JacobTab
Król Iyash
JacobTab


Liczba postów : 249
Join date : 30/11/2011
Age : 30
Skąd : ja mam wiedzieć?

Gildia Łowców Rekrutuje! Empty
PisanieTemat: Re: Gildia Łowców Rekrutuje!   Gildia Łowców Rekrutuje! I_icon_minitimeNie Gru 04, 2011 5:12 pm

Niniejszym rekrutacja została zamknięta!
Już wkrótce ukażą się wyniki!


Ostatnio zmieniony przez JacobTab dnia Nie Gru 04, 2011 6:24 pm, w całości zmieniany 2 razy (Reason for editing : Edit)
Powrót do góry Go down
JacobTab
Król Iyash
JacobTab


Liczba postów : 249
Join date : 30/11/2011
Age : 30
Skąd : ja mam wiedzieć?

Gildia Łowców Rekrutuje! Empty
PisanieTemat: Re: Gildia Łowców Rekrutuje!   Gildia Łowców Rekrutuje! I_icon_minitimeNie Gru 04, 2011 6:31 pm

Ave Łowcy to już czas! Wyniki rekrutacji!

Po skrupulatnych przemyśleniach wytypowaliśmy następującą liste członków!
Z powodu dużego zainteresowania wytypowaliśmy trzech członków którzy ze spokojem mogą odetchnąc o swe miejsce w gildii są to:

- Salatko
- GhostMaster66
- Adaminho1

Gratululacje!

Lecz to nie koniec! Oto lista graczy którzy mają szanse dostać się do gildii po przejściu próby łowcy! Są tylko dwa miejsca!

- Mastergogo
- Naruciak12
- Arivern
- Auditore

Ave!
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

Gildia Łowców Rekrutuje! Empty
PisanieTemat: Re: Gildia Łowców Rekrutuje!   Gildia Łowców Rekrutuje! I_icon_minitimeNie Gru 04, 2011 6:54 pm

Widzę że oddałem gildię w dobre ręce. To, że tyle osób się zgłosiło, to nie przypadek. Udzielam pochwały.
Powrót do góry Go down
mastergogo




Liczba postów : 109
Join date : 26/11/2011
Age : 27
Skąd : Babiczki

Gildia Łowców Rekrutuje! Empty
PisanieTemat: Re: Gildia Łowców Rekrutuje!   Gildia Łowców Rekrutuje! I_icon_minitimeNie Gru 04, 2011 7:33 pm

Jestem zwarty i gotowy. Jaka to próba?
Powrót do góry Go down
JacobTab
Król Iyash
JacobTab


Liczba postów : 249
Join date : 30/11/2011
Age : 30
Skąd : ja mam wiedzieć?

Gildia Łowców Rekrutuje! Empty
PisanieTemat: Re: Gildia Łowców Rekrutuje!   Gildia Łowców Rekrutuje! I_icon_minitimeNie Gru 04, 2011 7:42 pm

Próba odbędzie się na serwerze Thandor bądź zwykłym Hamachi zostanie do tego stworzony osobny temat opisujący próbę łowcy!
Powrót do góry Go down
Nerty




Liczba postów : 26
Join date : 26/11/2011

Gildia Łowców Rekrutuje! Empty
PisanieTemat: Re: Gildia Łowców Rekrutuje!   Gildia Łowców Rekrutuje! I_icon_minitimeNie Gru 04, 2011 8:59 pm

hm nie chce się zbytnio czepiać ale jak na 35 osób(kiedyś tyle było) tylko 5 łowców to tak biednie trochę. Zakładając że wszystkich na raz raczej nie będzie to ogranicza nasze zdolności obronne do hmm... 40%? Tym bardziej niech nie daj Boże Yerdyn na nas najedzie a oni mogą mieć diaxowy ekwipunek no to nim 1 od nich ustrzelimy to 5 będzie koło nas.. i co wtedy? wyrżną nas jak kaczki. Chyba że macie jakiś inny pomysł to z chęcią wysłucham.
Powrót do góry Go down
JacobTab
Król Iyash
JacobTab


Liczba postów : 249
Join date : 30/11/2011
Age : 30
Skąd : ja mam wiedzieć?

Gildia Łowców Rekrutuje! Empty
PisanieTemat: Re: Gildia Łowców Rekrutuje!   Gildia Łowców Rekrutuje! I_icon_minitimeNie Gru 04, 2011 9:04 pm

Nerty napisał:
hm nie chce się zbytnio czepiać ale jak na 35 osób(kiedyś tyle było) tylko 5 łowców to tak biednie trochę. Zakładając że wszystkich na raz raczej nie będzie to ogranicza nasze zdolności obronne do hmm... 40%? Tym bardziej niech nie daj Boże Yerdyn na nas najedzie a oni mogą mieć diaxowy ekwipunek no to nim 1 od nich ustrzelimy to 5 będzie koło nas.. i co wtedy? wyrżną nas jak kaczki. Chyba że macie jakiś inny pomysł to z chęcią wysłucham.

Oj Nerty mamy do dyspozycji 32 sloty na 6 nacji opamiętaj się hm? połową mają być łowcy z Iyash?
Zastanów się Smile
Powrót do góry Go down
Nerty




Liczba postów : 26
Join date : 26/11/2011

Gildia Łowców Rekrutuje! Empty
PisanieTemat: Re: Gildia Łowców Rekrutuje!   Gildia Łowców Rekrutuje! I_icon_minitimeNie Gru 04, 2011 9:10 pm

a no tak xD nie pomyślałem o slotach Smile Ale mam nadzieję że otworzysz kiedyś rekrutację bo tak nie używać full bojowych możliwości to nie potrafię :/
Powrót do góry Go down
Sadhu

Sadhu


Liczba postów : 25
Join date : 30/11/2011
Age : 32
Skąd : K.Z.

Gildia Łowców Rekrutuje! Empty
PisanieTemat: Re: Gildia Łowców Rekrutuje!   Gildia Łowców Rekrutuje! I_icon_minitimeNie Gru 04, 2011 9:16 pm

Nie martw się Nerty kiedyś rekrutacja na pewno zostanie ponownie otwarta, ale kiedy tego nie wie nikt póki co Smile
Powrót do góry Go down
mastergogo




Liczba postów : 109
Join date : 26/11/2011
Age : 27
Skąd : Babiczki

Gildia Łowców Rekrutuje! Empty
PisanieTemat: Re: Gildia Łowców Rekrutuje!   Gildia Łowców Rekrutuje! I_icon_minitimePon Gru 05, 2011 8:46 am

może przywódca wraz z tymi już wybranymi wymyślą próby i wezmą po jednym z tych którzy jeszcze się starają i przez weekend ich przygotują a potem odbędzie się próba na której zadecydujecie?
Powrót do góry Go down
JacobTab
Król Iyash
JacobTab


Liczba postów : 249
Join date : 30/11/2011
Age : 30
Skąd : ja mam wiedzieć?

Gildia Łowców Rekrutuje! Empty
PisanieTemat: Re: Gildia Łowców Rekrutuje!   Gildia Łowców Rekrutuje! I_icon_minitimePon Gru 05, 2011 1:22 pm

JacobTab napisał:
Próba odbędzie się na serwerze Thandor bądź zwykłym Hamachi zostanie do tego stworzony osobny temat opisujący próbę łowcy!


ProszęSmile
Powrót do góry Go down
Nerty




Liczba postów : 26
Join date : 26/11/2011

Gildia Łowców Rekrutuje! Empty
PisanieTemat: Re: Gildia Łowców Rekrutuje!   Gildia Łowców Rekrutuje! I_icon_minitimePon Gru 05, 2011 8:02 pm

Jacob a ja mam taką prośbę czy do tych "prawie" członków gildii mógłbym wstąpić ja zamiast naruciaka? skoro będzie przywódcą budowniczych...
Powrót do góry Go down
JacobTab
Król Iyash
JacobTab


Liczba postów : 249
Join date : 30/11/2011
Age : 30
Skąd : ja mam wiedzieć?

Gildia Łowców Rekrutuje! Empty
PisanieTemat: Re: Gildia Łowców Rekrutuje!   Gildia Łowców Rekrutuje! I_icon_minitimePon Gru 05, 2011 8:18 pm

Hmmm to dobre spostrzeżenie Nerty...

A więc oto Otwieram rekrutacje na zastąpienie kandydata na łowce (KANDYDATA! musi przejść pomyślnie próbę łowcy!)

Oto pytania na które musicie odpowiedzieć:

Ile masz lat:
Nick:
Opoiwedz mi historię związaną z chęcią dołączenia do gildii:


Ave!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gildia Łowców Rekrutuje! Empty
PisanieTemat: Re: Gildia Łowców Rekrutuje!   Gildia Łowców Rekrutuje! I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Gildia Łowców Rekrutuje!
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Przyszłość Łowców
» Skiny dla Łowców
» Siedziba Gildii Łowców!
» Pytania i rozmowy Gildii Łowców
» Gildie- propozycje

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Nacje :: Iyash :: Gildie :: Łowcy-
Skocz do: