Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Pytania i rozmowy Gildii Łowców

Go down 
+11
kamsiti
Tydon
Nerty
DreN
Arivern
DarkMax
mamaraga
mastergogo
Sadhu
GhostMaster66
JacobTab
15 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
JacobTab
Król Iyash
JacobTab


Liczba postów : 249
Join date : 30/11/2011
Age : 30
Skąd : ja mam wiedzieć?

Pytania i rozmowy Gildii Łowców Empty
PisanieTemat: Pytania i rozmowy Gildii Łowców   Pytania i rozmowy Gildii Łowców I_icon_minitimePon Gru 19, 2011 7:23 pm

Ave Łowcy!
W tym temacie mamy miejsce na nurtujące was pytania i wyczerpujące odpowiedzi cheers
Powrót do góry Go down
GhostMaster66

GhostMaster66


Liczba postów : 151
Join date : 27/11/2011

Pytania i rozmowy Gildii Łowców Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i rozmowy Gildii Łowców   Pytania i rozmowy Gildii Łowców I_icon_minitimePon Gru 19, 2011 7:32 pm

Ochrzczę temat, mianowicie, czy podatki będziemy płacić zarówno na gildię jak i na miasto?
Powrót do góry Go down
Sadhu

Sadhu


Liczba postów : 25
Join date : 30/11/2011
Age : 32
Skąd : K.Z.

Pytania i rozmowy Gildii Łowców Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i rozmowy Gildii Łowców   Pytania i rozmowy Gildii Łowców I_icon_minitimePon Gru 19, 2011 7:37 pm

Odnośnie miasta nie wiem, ale podatki na gildie będą to prawdopodobnie efekty polowań czyli, np. każdy ma zdać do gildii przykładowo 1 stack mięsa z polowania na tydzień a przynajmniej tak uważam że powinno być.
Powrót do góry Go down
GhostMaster66

GhostMaster66


Liczba postów : 151
Join date : 27/11/2011

Pytania i rozmowy Gildii Łowców Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i rozmowy Gildii Łowców   Pytania i rozmowy Gildii Łowców I_icon_minitimePon Gru 19, 2011 7:41 pm

No wiem jak będą funkcjonować podatki w gildii. Znowu mi świtło coś, o co chciałbym zapytać, głównie Jacoba, chyba, ze ktoś też wie. Czy magnat zwalnia z podatku na gildię?
Powrót do góry Go down
mastergogo




Liczba postów : 109
Join date : 26/11/2011
Age : 27
Skąd : Babiczki

Pytania i rozmowy Gildii Łowców Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i rozmowy Gildii Łowców   Pytania i rozmowy Gildii Łowców I_icon_minitimePon Gru 19, 2011 7:43 pm

a jeśli mu się nie uda? I też nie przesadzajmy z tą ilością bo sami takoż musimy coś jeść.
A co do mieszkania to jak to w końcu będzie że będziemy mieszkać w głównej siedzibie, w tej małej leśniczówce i w mieście naraz, trochę tego nie ogarniam
Powrót do góry Go down
mastergogo




Liczba postów : 109
Join date : 26/11/2011
Age : 27
Skąd : Babiczki

Pytania i rozmowy Gildii Łowców Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i rozmowy Gildii Łowców   Pytania i rozmowy Gildii Łowców I_icon_minitimePon Gru 19, 2011 7:47 pm

i będziemy przeprowadzać jakieś ataki na obozy bandytów?
Powrót do góry Go down
JacobTab
Król Iyash
JacobTab


Liczba postów : 249
Join date : 30/11/2011
Age : 30
Skąd : ja mam wiedzieć?

Pytania i rozmowy Gildii Łowców Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i rozmowy Gildii Łowców   Pytania i rozmowy Gildii Łowców I_icon_minitimePon Gru 19, 2011 7:56 pm

mastergogo będziecie mieszkać na początku prawdopodobnie w osadzie, kiedy już zasłużycie na mieszczanina będziecie mogli mieszkać w mieście. W gildii nie mieszkamy! w gildii każdy ma swoją kwatere to fakt może tam przetrzymywać swoje przedmioty to takie "służbowe biuro" łowcy Smile a teraz sprostuję sprawe chatek łowieckich.
Chatka łowiecka stworzona została po to aby ocalić swoje przedmioty przed ich utratą w przypadku goniącej nas gromady złowrogich mobów. Dla tych któży dalej nie rozumieją napewno pojmiecie tę rzecz w praktyce Smile
Ghost. Nasz Król Molom finansuje armie (czyli nas, łowców) od niego będziemy otrzymywać wypłaty. W zamian będziemy musieli zapewnić krainie Iyash bezpieczeństwo oraz dostarczać mu towarów pozyskanych na łowach. Podam prosty przykład: Dostajemy zadanie aby dostarczyć w ciągu tygodnia 5 stacków mięsa jest to właśnie ten podatek, Król zdobywa towar poczym spienięża go w punkcie handlowym Smile

Mastergogo edytuj posty! nie rób duble postu Smile
Nie skazuje naszych kontaktów z bandytami od razu na wrogie jeżeli zajdzie taka potrzeba podejmiemy odpowiednie działania Smile
Powrót do góry Go down
GhostMaster66

GhostMaster66


Liczba postów : 151
Join date : 27/11/2011

Pytania i rozmowy Gildii Łowców Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i rozmowy Gildii Łowców   Pytania i rozmowy Gildii Łowców I_icon_minitimePon Gru 19, 2011 8:05 pm

Ahh, Jacob, a rozwiązała się sprawa z pieskami? W sumie pieski by do nas pasowały, nieco pomogłyby w polowaniach i w walce. Strzelamy w mobka i piesek dobija, bo prędzej moba dogoni Very Happy
Powrót do góry Go down
JacobTab
Król Iyash
JacobTab


Liczba postów : 249
Join date : 30/11/2011
Age : 30
Skąd : ja mam wiedzieć?

Pytania i rozmowy Gildii Łowców Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i rozmowy Gildii Łowców   Pytania i rozmowy Gildii Łowców I_icon_minitimePon Gru 19, 2011 8:11 pm

Ghost tutaj sprawa jest bardzo niepewna ponieważ mogą one trafić do bandytów. Sprawa jest na tyle niepewna iż nie chcę się aktualnie wypowiadać na ten temat Smile
Powrót do góry Go down
GhostMaster66

GhostMaster66


Liczba postów : 151
Join date : 27/11/2011

Pytania i rozmowy Gildii Łowców Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i rozmowy Gildii Łowców   Pytania i rozmowy Gildii Łowców I_icon_minitimePon Gru 19, 2011 8:40 pm

hmm, no to teraz mnie zastanawia, bo mamy kwatery w gildii, w Iyash, a można sobie jeszcze kupić w Angvarze?
Powrót do góry Go down
mastergogo




Liczba postów : 109
Join date : 26/11/2011
Age : 27
Skąd : Babiczki

Pytania i rozmowy Gildii Łowców Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i rozmowy Gildii Łowców   Pytania i rozmowy Gildii Łowców I_icon_minitimePon Gru 19, 2011 8:42 pm

z tymi psami to na prawdę by pasowało
Powrót do góry Go down
mamaraga

mamaraga


Liczba postów : 133
Join date : 20/11/2011
Age : 26
Skąd : Zabrze

Pytania i rozmowy Gildii Łowców Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i rozmowy Gildii Łowców   Pytania i rozmowy Gildii Łowców I_icon_minitimePon Gru 19, 2011 9:10 pm

chciałbym przypomnieć, zabijać zwierzęta rozsądnie ... nie respawnują się od 1.0.0 więc , polecam tutaj farme zwierzątek, co za tym idzie musicie kupować zboże, a farmer na tym sobie zarobi ^^
Powrót do góry Go down
GhostMaster66

GhostMaster66


Liczba postów : 151
Join date : 27/11/2011

Pytania i rozmowy Gildii Łowców Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i rozmowy Gildii Łowców   Pytania i rozmowy Gildii Łowców I_icon_minitimePon Gru 19, 2011 9:11 pm

Zapewniam Cię, że wszyscy o tym pamiętamy Smile Chociaż mi na single spawnią się, rzadziej ale jednak.
Powrót do góry Go down
mamaraga

mamaraga


Liczba postów : 133
Join date : 20/11/2011
Age : 26
Skąd : Zabrze

Pytania i rozmowy Gildii Łowców Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i rozmowy Gildii Łowców   Pytania i rozmowy Gildii Łowców I_icon_minitimePon Gru 19, 2011 9:21 pm

Mi ostatnio, zdarzył się mały incydent, bo znikły mi wszystkie, więc może się spawnują, ale nie wiem, dziś szukałem bardzo daleko zwierząt, bo moje mi znikły, i nic nie znalazłem nic ...
Powrót do góry Go down
JacobTab
Król Iyash
JacobTab


Liczba postów : 249
Join date : 30/11/2011
Age : 30
Skąd : ja mam wiedzieć?

Pytania i rozmowy Gildii Łowców Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i rozmowy Gildii Łowców   Pytania i rozmowy Gildii Łowców I_icon_minitimePon Gru 19, 2011 9:53 pm

GhostMaster66 napisał:
hmm, no to teraz mnie zastanawia, bo mamy kwatery w gildii, w Iyash, a można sobie jeszcze kupić w Angvarze?

Kwaterę w Iyash musisz zakupić Smile Swoją działkę będzie trzeba opłacać raz w tygodniu.
Powrót do góry Go down
mastergogo




Liczba postów : 109
Join date : 26/11/2011
Age : 27
Skąd : Babiczki

Pytania i rozmowy Gildii Łowców Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i rozmowy Gildii Łowców   Pytania i rozmowy Gildii Łowców I_icon_minitimeSro Gru 21, 2011 5:25 pm

kopiłem członkostwo w super gildii, czyli jakiego oręża i zbroi będę mógł używać?
Powrót do góry Go down
JacobTab
Król Iyash
JacobTab


Liczba postów : 249
Join date : 30/11/2011
Age : 30
Skąd : ja mam wiedzieć?

Pytania i rozmowy Gildii Łowców Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i rozmowy Gildii Łowców   Pytania i rozmowy Gildii Łowców I_icon_minitimeSro Gru 21, 2011 9:47 pm

mastergogo napisał:
kopiłem członkostwo w super gildii, czyli jakiego oręża i zbroi będę mógł używać?

Będziesz mógł używać wszystkich narzędzi i zbrój o stopień "lepszych" niż pozostali np.
Miecz kamienny ---> Miecz żelazny
Zbroja skórzana ---> Zbroja Żelazna
Powrót do góry Go down
DarkMax

DarkMax


Liczba postów : 65
Join date : 28/12/2011
Age : 26
Skąd : Cię Znam ?

Pytania i rozmowy Gildii Łowców Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i rozmowy Gildii Łowców   Pytania i rozmowy Gildii Łowców I_icon_minitimePią Gru 30, 2011 12:40 pm

Mam pytanko, czy będzie otwarta rekrutacja do gildi łowców w najbliższym czasie Smile ?
Powrót do góry Go down
GhostMaster66

GhostMaster66


Liczba postów : 151
Join date : 27/11/2011

Pytania i rozmowy Gildii Łowców Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i rozmowy Gildii Łowców   Pytania i rozmowy Gildii Łowców I_icon_minitimePią Gru 30, 2011 2:46 pm

prawdopodobnie po starcie serwera.
Powrót do góry Go down
DarkMax

DarkMax


Liczba postów : 65
Join date : 28/12/2011
Age : 26
Skąd : Cię Znam ?

Pytania i rozmowy Gildii Łowców Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i rozmowy Gildii Łowców   Pytania i rozmowy Gildii Łowców I_icon_minitimePią Gru 30, 2011 3:36 pm

Aha,dzięki bo ciekawa gildia i ogarnięci członkowie jak i lider Smile
Powrót do góry Go down
JacobTab
Król Iyash
JacobTab


Liczba postów : 249
Join date : 30/11/2011
Age : 30
Skąd : ja mam wiedzieć?

Pytania i rozmowy Gildii Łowców Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i rozmowy Gildii Łowców   Pytania i rozmowy Gildii Łowców I_icon_minitimePią Gru 30, 2011 4:32 pm

Ponowny nabór do gildii łowców zostanie otwarty tuż po starcie serwera (2-3 dni) oczywiście każdy zdający będzie przechodził test łowcy Very Happy
Powrót do góry Go down
Arivern

Arivern


Liczba postów : 56
Join date : 19/11/2011
Age : 27

Pytania i rozmowy Gildii Łowców Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i rozmowy Gildii Łowców   Pytania i rozmowy Gildii Łowców I_icon_minitimePią Gru 30, 2011 9:47 pm

Tak przeliczyłem sobie grupy, wyszło mi że praktycznie nie mamy szans z bandytami.Nas bedzie ok 10, ich jest 41 a wiekszosc ma mieszkac w lesie Iyash.
Powrót do góry Go down
DreN

DreN


Liczba postów : 180
Join date : 02/12/2011
Age : 28

Pytania i rozmowy Gildii Łowców Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i rozmowy Gildii Łowców   Pytania i rozmowy Gildii Łowców I_icon_minitimePią Gru 30, 2011 10:13 pm

uwzględnij też ilość slotów na serwerze
Powrót do góry Go down
Nerty




Liczba postów : 26
Join date : 26/11/2011

Pytania i rozmowy Gildii Łowców Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i rozmowy Gildii Łowców   Pytania i rozmowy Gildii Łowców I_icon_minitimePią Gru 30, 2011 11:57 pm

co nie zmienia faktu że większa ilość łowców online wpływa na potęge iyash Smile Ja bym zrekrutował jeszcze z 10 :d
Powrót do góry Go down
Tydon

Tydon


Liczba postów : 191
Join date : 26/11/2011
Age : 27
Skąd : Okolice Krakowa

Pytania i rozmowy Gildii Łowców Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i rozmowy Gildii Łowców   Pytania i rozmowy Gildii Łowców I_icon_minitimeSob Gru 31, 2011 8:35 am

Akurat Łowców powinno być w cholerę. Ja mam aktualnie 15 osób. Czyli jak na razie najwięcej (tylko dlatego, że zamknęliście rekrutacje). Wyobraźcie sobie wojnę. 10 łowców + król siedzą w stolicy i mogą walczyć, a reszta czeka. Nawet jak was będzie 20, to nie wiem czy to nie jest mało. To co napisałem, to są plany raczej na przyszłość, gdy będzie więcej slotów.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pytania i rozmowy Gildii Łowców Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i rozmowy Gildii Łowców   Pytania i rozmowy Gildii Łowców I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Pytania i rozmowy Gildii Łowców
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Nacje :: Iyash :: Gildie :: Łowcy-
Skocz do: