Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Char- propozycje

Go down 
+6
nikusek007
Kanels
Szympans
NeraVo
MikoGot
MarekZet
10 posters
AutorWiadomość
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

Char- propozycje Empty
PisanieTemat: Char- propozycje   Char- propozycje I_icon_minitimePon Lis 28, 2011 6:26 pm

Witaj!
Mam propozycję, co do Charu.
Jesteśmy najsłabsi, najłatwiej nas zaatakować i znaleźć. Najtrudniej nam zdobyć pieniądze, inaczej - mamy najtrudniej. Nasze Gildie są tylko do ataku (prawie, gdyż są Zaklinacze). Ale nie mamy nawet praw do kopania.

Moja propozycja :
Nieograniczona uprawa roli dla każdego mieszkańca Charu, abyśmy mogli przynajmniej z jednej rzeczy zarabiać. A Gildię Rolników można zamienić na inną. Jak możemy sensownie zarabiać z piasku, kaktusów? Jest to trudne, więc proszę Cię, o przemyślenie tej propozycji razem z Wodzu.

Oto PW, które dostałem od NeraVo. Zgadzam się z nim. Odpowiedziałem w następujący sposób:

Cześć. Zastanawiam się nad usunięciem gildii gladiatorów i daniu Wam innej. Takiej, która umożliwi Wam wydobywanie m.in. piasku(który możecie wykorzystać dla siebie bądź sprzedać- uwierz, znajdą się chętni- szkło.), ale także jak mówisz, hodowla. Gildię rolników w Iyash możemy zastąpić gildią hodowców(rozmnażanie zwierząt). Prawa do kopania macie- ale tylko takich surowców jak: kamień, brukowiec, węgiel, żelazo i prawdopodobnie czerwony proszek. Lazuryt, złoto, diamenty oraz obsydian zakupicie od gildii górników z Quehati. Tak więc, nie jest tak źle. Najtrudniej będziecie mieli z drewnem- wiadomo, na pustyni drzew niewiele.

Dziś się tym wszystkim prawdopodobnie zajmę.

Co o tym myślicie? Wypowiadajcie się, zależy mi na zdaniu każdego.
Powrót do góry Go down
MikoGot




Liczba postów : 89
Join date : 19/11/2011

Char- propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Char- propozycje   Char- propozycje I_icon_minitimePon Lis 28, 2011 6:30 pm

Dobrze zorganizowane. Każda nacja wyróżnia się zasobami i stylem budowy.
Char będzie jak Egipt.
Powrót do góry Go down
NeraVo

NeraVo


Liczba postów : 445
Join date : 21/11/2011
Age : 27
Skąd : Małopolska

Char- propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Char- propozycje   Char- propozycje I_icon_minitimePon Lis 28, 2011 6:32 pm

.. a akurat Egipt wynalazł system nawadniający. ; )
Mam nadzieję że pomysł zostanie wprowadzony do gry, Charyjczykom będzie łatwiej.
Powrót do góry Go down
Szympans




Liczba postów : 107
Join date : 19/11/2011

Char- propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Char- propozycje   Char- propozycje I_icon_minitimePon Lis 28, 2011 6:33 pm

Uważam że pomysły z gildią rolników w Char i na nową gildie kopaczy piasku która zastępowała by gildie gladiatorów są dobre
Powrót do góry Go down
Kanels




Liczba postów : 35
Join date : 24/11/2011
Age : 28
Skąd : Szczecinek

Char- propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Char- propozycje   Char- propozycje I_icon_minitimePon Lis 28, 2011 6:36 pm

Mam pewne pytanie... co wy macie z tym piaskiem, ludy pustyni nie budowały cywilizacji na piaskach. Najczęściej na dość żyznych glebach, które były np. w deltach rzek. Weźcie się ogarnijcie, te państwa co były na pustyniach miały małe utrudnienia, ale tam gdzie się osiedlali nie mieli wcale mało drzew... Spójrzcie na mapy, nie było miasta gdzie nie miało by dostępu do wody by hodować zboża. Tylko kretyn się buduje w takich miejscach... o jakich wy mówicie.
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

Char- propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Char- propozycje   Char- propozycje I_icon_minitimePon Lis 28, 2011 6:39 pm

MC to nie realny świat, pamiętaj. Możemy coś zmienić aby było ciekawiej, prawda?
Powrót do góry Go down
Kanels




Liczba postów : 35
Join date : 24/11/2011
Age : 28
Skąd : Szczecinek

Char- propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Char- propozycje   Char- propozycje I_icon_minitimePon Lis 28, 2011 6:42 pm

Ale ciągle mówicie o średniowieczu, to się tego trzymajcie, zaraz zaczniecie budować biurowce dla firm...
Powrót do góry Go down
Szympans




Liczba postów : 107
Join date : 19/11/2011

Char- propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Char- propozycje   Char- propozycje I_icon_minitimePon Lis 28, 2011 6:46 pm

To że Char będzie zbudowany blisko wody jest raczej pewne ale chyba nie do końca wiesz jak wygląda pustynia w minecraft
Powrót do góry Go down
nikusek007

nikusek007


Liczba postów : 197
Join date : 21/11/2011
Age : 25
Skąd : Poznań

Char- propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Char- propozycje   Char- propozycje I_icon_minitimePon Lis 28, 2011 6:49 pm

Według mnie, w Char raczej nie powinno się budować z cobbla i drewna, ale z sandstone. Poza tym zgadzam się z resztą.
Powrót do góry Go down
MikoGot




Liczba postów : 89
Join date : 19/11/2011

Char- propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Char- propozycje   Char- propozycje I_icon_minitimePon Lis 28, 2011 6:50 pm

@Kanels
Człowieku nie rób Flame'a.
Administracja wzoruje się na średniowieczu. To prawda. Jednak jak wspomniałem - wzoruje się - czyli nie przenosi dokładnie tego co było w średniowieczu.
Przyjęli pewne założenia -> ta nacja nie będzie miała drzew, a będzie mogła robić szkło, a tamta będzie miała drzewa ale nie będzie zaawansowana militarnie.
Poza tym w średniowieczu nie było zombie, szkieletów albo smoków prawda?
Powrót do góry Go down
nikusek007

nikusek007


Liczba postów : 197
Join date : 21/11/2011
Age : 25
Skąd : Poznań

Char- propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Char- propozycje   Char- propozycje I_icon_minitimePon Lis 28, 2011 6:51 pm

i po położeniu trzech kawałków desek i dwóch patyków na stole nie dostawało się kilofa Smile
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

Char- propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Char- propozycje   Char- propozycje I_icon_minitimePon Lis 28, 2011 6:52 pm

Dokładnie jak MikoGot. Wzorowanie się to nie jest idealne odwzorowanie wszystkiego. Ale dobra, nie zbaczajmy z tematu.
Powrót do góry Go down
groith

groith


Liczba postów : 196
Join date : 22/11/2011
Age : 25
Skąd : Polska,Poznań

Char- propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Char- propozycje   Char- propozycje I_icon_minitimePon Lis 28, 2011 7:26 pm

Fajnie by było,gdyby Char mógł zrobić budowle ze szkła całe polane wodą.Wokół byłby sandstone zapobiegający rozlaniu się wody.A to już taka fantazja-pomieszczenie,w którym podłogę stanowi woda,a poruszacie się po liliach.Smile
Powrót do góry Go down
NeraVo

NeraVo


Liczba postów : 445
Join date : 21/11/2011
Age : 27
Skąd : Małopolska

Char- propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Char- propozycje   Char- propozycje I_icon_minitimeWto Lis 29, 2011 3:57 pm

Witaj Marek!
Jest wiele głosów na tak, czy zamienimy Gildię Gladiatorów, na Gildię Rolników?
Bardzo mi na tym zależy, dzięki temu prawu (nieograniczonej uprawy roli) możemy się wzbogacić i będzie nam łatwiej, a to już jakiś postęp. Na początek gry powinniśmy dawać radę, lecz potem będzie ciężko, oczywiście gdy nie będziemy mieć Gildii Rolników, a jeżeli będziemy mieć.... to już jest bardzo dobrze ; >

Powrót do góry Go down
God

God


Liczba postów : 145
Join date : 24/11/2011
Age : 28
Skąd : z Holandii

Char- propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Char- propozycje   Char- propozycje I_icon_minitimeWto Lis 29, 2011 4:16 pm

no,ja tez bym tego chcial zeby w Char tez byli rolnicy, bo inaczej nam bendzie za trudno
Powrót do góry Go down
Yoshimitlu

Yoshimitlu


Liczba postów : 17
Join date : 29/11/2011
Skąd : się biorą dzieci ?

Char- propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Char- propozycje   Char- propozycje I_icon_minitimeWto Lis 29, 2011 4:20 pm

Mam pytanie. Profesje można wybrać 2 czy 1 ?
Powrót do góry Go down
groith

groith


Liczba postów : 196
Join date : 22/11/2011
Age : 25
Skąd : Polska,Poznań

Char- propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Char- propozycje   Char- propozycje I_icon_minitimeWto Lis 29, 2011 4:21 pm

Oczywiście jedną.
Powrót do góry Go down
NeraVo

NeraVo


Liczba postów : 445
Join date : 21/11/2011
Age : 27
Skąd : Małopolska

Char- propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Char- propozycje   Char- propozycje I_icon_minitimeWto Lis 29, 2011 4:22 pm

Profesje, czyli Gildie?
Jeżeli Gildie, to można dołączyć do jednej / być mistrzem jednej.
Powrót do góry Go down
Laskov




Liczba postów : 222
Join date : 27/11/2011
Age : 26

Char- propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Char- propozycje   Char- propozycje I_icon_minitimeWto Lis 29, 2011 5:21 pm

Profesje czyli prace np:
Drwal
Farmer
Myśliwy
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

Char- propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Char- propozycje   Char- propozycje I_icon_minitimeWto Lis 29, 2011 5:33 pm

Nie ma profesji, są gildie
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Char- propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Char- propozycje   Char- propozycje I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Char- propozycje
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Jestem z Char ....
» [Propozycja] Char
» Propozycje
» Zmiana nacji po usunięciu Char
» Gildie- propozycje

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Szare pustkowia :: Otchłań-
Skocz do: