Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Propozycje

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Kotex

Kotex


Liczba postów : 32
Join date : 03/01/2012

Propozycje Empty
PisanieTemat: Propozycje   Propozycje I_icon_minitimeCzw Sty 12, 2012 7:06 am

Co proponujecie? Co chcecie zmienić? Piszcie w tym temacie!
Powrót do góry Go down
Tydon

Tydon


Liczba postów : 191
Join date : 26/11/2011
Age : 27
Skąd : Okolice Krakowa

Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje I_icon_minitimeCzw Sty 12, 2012 9:39 am

Ja mam tak propozycję, aby trochę urozmaicić dział rekrutację. Trochę więcej kolorków wciskaj. Różne czcionki Very Happy
Pomyśl może nad jakąś siedzibą dla wszystkich Rolników. Male domki blisko farmy, czy coś takiego.
Specjalnie dla gildii, można u mnie kupić po niższej cenie drewno jasne, oraz ciemne. Brzozy na razie nie mam w ogóle x)
Powrót do góry Go down
Kotex

Kotex


Liczba postów : 32
Join date : 03/01/2012

Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje I_icon_minitimeCzw Sty 12, 2012 12:09 pm

Tydon napisał:
Pomyśl może nad jakąś siedzibą dla wszystkich Rolników. Male domki blisko farmy, czy coś takiego.

Postanowiłem w młynie zrobić dla każdego łóżko i skrzynie na 1 piętrze w młynie. 2 Piętro to będzie moja siedziba Wink
A co do drewna to dziękuje za zniżki z chęcią w bliskiej przyszłości zakupimy trochę tego i tamtego na rozbudowę.
Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 27
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje I_icon_minitimeSob Sty 14, 2012 7:22 am

Moja propozycja to spamować królowi by jakoś załatwił obudowę młyna i tej siedziby! ponieważ nie wiem jak wy, ale ja chce już zacząć zarabiać i to na dużą skale! więc przydałoby się w końcu tą siedzibę zbudować i sadzonki pokupywać Wink
Powrót do góry Go down
Kotex

Kotex


Liczba postów : 32
Join date : 03/01/2012

Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje I_icon_minitimeSob Sty 14, 2012 8:00 am

co do spamowania króla to się zgadzam a sadzonki zboża mam każdy dostanie albo 32 albo 16 zależy od waszej liczby
Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 27
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje I_icon_minitimeSob Sty 14, 2012 8:22 am

Ale masz tylko zboża, jak uzbieramy troszke kasy, ze zboża to trza kupić inne - melony/dynie/trzccine
Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 27
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 6:42 am

Kotex, ja Cię proszę załatw te działki jak najszybciej, ponieważ ja mam teraz ferie zimowe do końca stycznia, i bym troszkę zarobił, więc postaraj się to zrobić Smile mam nadzieje, że Ci się uda!
Powrót do góry Go down
JacobTab
Król Iyash
JacobTab


Liczba postów : 249
Join date : 30/11/2011
Age : 30
Skąd : ja mam wiedzieć?

Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 6:50 am

Dofinansowanie na budowę farm zostało już przekazane, potrzebny jest jedynie ogarnięty budowniczy i już Smile
Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 27
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 7:05 am

Miło, tylko właśnie nie ma KKProgamera chyba więc nie rekrutuje nowych Smile chyba, że rosso jest akceptowanym budowniczym
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Propozycje Empty
PisanieTemat: Re: Propozycje   Propozycje I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Propozycje
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Propozycje i pomysły
» Pytania i Propozycje
» Pytania i propozycje
» Pytania i propozycje :P
» Char- propozycje

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Nacje :: Iyash :: Gildie :: Rolnicy-
Skocz do: