Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Witajcie,przyjaciele i wrogowie - czyli drugie,bardziej rozwinięte przywitanie

Go down 
AutorWiadomość
Kogeki

Kogeki


Liczba postów : 60
Join date : 17/12/2011
Age : 25
Skąd : Będzin/Bliżej nieokreślony obóz bandytów

Witajcie,przyjaciele i wrogowie - czyli drugie,bardziej rozwinięte przywitanie Empty
PisanieTemat: Witajcie,przyjaciele i wrogowie - czyli drugie,bardziej rozwinięte przywitanie   Witajcie,przyjaciele i wrogowie - czyli drugie,bardziej rozwinięte przywitanie I_icon_minitimeSob Sty 14, 2012 6:28 am

Przywitanie RP:
Witam was kamraci,wrogowie i współpracownicy.Jam jest Kogeki i przybywam na tę ziemię z odmętów mojego miasta.Moją misją są grabieże,aby dokonać zemsty....Z innymi grabieżcami chętnie pójdę na jakiś atak.
Strzeżcie się mnie,bo zemsta jest celem najwyższym...

Przywitanie normalne:
Witam wszystkich graczy Thandoru,jestem Kogeki,mam 12 lat.Mam parę pasji,dosyć nietypowe jak architektura,ale takie też zwyczajne jak muzyka ^^.Cóż,moje pasje to historia,architektura,muzyka i judo.
Słucham dość ciekawej mieszanki,raz lubię posłuchać dobrych gitarowych riffów,a innym razem mam ochotę na mocny bass i surowy kick ;P Gatunkowo rzecz ujmując to metal,punk,hardstyle(nazwa pewnie nie znana,co? Very Happy) iii hardcore.Pewnie niedługo ta lista się wzbogaci o terrorcore Very Happy Czasami posłucham wszystkiego z muzyki elektroniczej,w ten sposób poznałem hardcore.Jestem wręcz uzależniony od muzyki,jednego dnia bez niej bym nie wytrzymał(nie próbowałem - szkoda nerwów).Lubie się nabijać z pseudomuzyki moich rówieśników(jotpe jotpe jotpe marihuana marihuana marihuana jotpe jotpe jotpe).Judo,moja największa pasja,ma wielki wpływ na moje życie,strasznie emocjonalnie do niego podchodzę.Jestem sumienny w tym co robię.W wolnych chwilach piszę opowiadania,zapraszam do ich czytania! Smile Moja muzyka jest kompletnym przeciwieństwem mojej osobowości,dla mnie muzyka musi być mocna i szybka.(dobra...niektóre wolniejsze kawałki są ok).Piszę przywitanie drugi raz,bo to jest bardziej rozwinięte.Jeśli ktoś chciałby się zagłębić w ciężką muzykę elektroniczną proszę pisać,Kogeki Muzykonaprowadzacz wkaże kierunek.Lubię architekturę XIX-wieku i przedwojenną,którą mogę podziwiać w centrum mojego miasta.

Wykonawcy których słucham: Disturbed,Sevendust,Slayer,Venom,Possessed,KAT,Artillery,Detente,Invocator,Cannibal Corpse,Nile,Rammstein,Vader,Decapitated,Morbid Angel.The Prophet,Noisekick,Angerfist,Dezerter,KSU,Włochaty,Nirvana,Nightshade,Dj Promo,Dj Delirium,Neophyte,Geck-o,Tatanka & Zatox,Pharnatic & Mindfuture,Dj Thera,TNT,Dj Mad Dog,Rotterdam Terror Corps,Quato,Reversez Terrorist,Showtek,Negative A,Art Of Fighters,Molotoff i wiele innych których pisać mi się nie chce Wink

P.S Jeśli ktoś nazwie terrorcore albo hardcore hałasem to go skaże na ukamieniowanie młotkami.Jeśli ktoś powie że speedcore to hałas to...podam mu rękę i się z nim zgodzę,tracki powyżej 400 bpm są poprostu nie strawne.Zapuśćcie sobie "Quato - Wojna z komerchą",to dopiero sieka ^^
Powrót do góry Go down
 
Witajcie,przyjaciele i wrogowie - czyli drugie,bardziej rozwinięte przywitanie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Witajcie starzy przyjaciele!
» Witajcie bogowie! Witajcie królowie! Witajcie rzemieślnicy, wojownicy i kmiecie!
» Witajcie
» Witajcie :)
» Witajcie obywatele!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Na początek... :: Przywitaj się!-
Skocz do: