Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Witajcie :)

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Jakkaz

Jakkaz


Liczba postów : 37
Join date : 24/12/2011
Age : 31

Witajcie :) Empty
PisanieTemat: Witajcie :)   Witajcie :) I_icon_minitimeNie Gru 25, 2011 7:05 pm

Hej Wam, RolePlayowcy Smile Prócz przywitania, będę miał do Was parę pytań, ale to za chwilę.
Na imię mi Kuba, za rok kończę technikum informatyczne, mam dwoje rodzeństwa i przefajną kotkę :]. Lubię oczywiście gry komputerowe, nie tylko MC, ale i strategie, RPG, czy MMO. Muzycznie oczywiście rock, folk metal, power metal i ogólnie gitarowe klimaty. Jeśli chodzi o filmy - każdy gatunek, byleby film był na poziomie. Przygodowe, fantasy i Sci-fi to moje ulubione gatunki. To tak po krótce o mnie, teraz małe pytanie odnośnie MC. Nie mam jeszcze premium, chciałbym to szybko zmienić, ale póki co niestety piracę :<, więc zwracam się do bardziej obeznanych: Czy Mineshafter jeszcze działa? I jeśli tak, to jak go używać i czy działa na serwerze? Bardzo chciałbym poczuć bardziej klimat całego świata, mając odpowiedni skin. Pozdro.
Powrót do góry Go down
Maguniu

Maguniu


Liczba postów : 62
Join date : 23/12/2011
Age : 31
Skąd : Kraków

Witajcie :) Empty
PisanieTemat: Re: Witajcie :)   Witajcie :) I_icon_minitimeNie Gru 25, 2011 8:54 pm

Witaj Smile

Mineshaftera osobiście nigdy nie używałem, ale jest temat na forum który go dotyczy. Z mojej strony polecam kupić premium i mieć spokój. Kupiłem za 50 zł na allegro u sprzedawcy z ponad 800 pozytywów, wiec myślę, że po miesiącu konto nie padnie.

Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Jakkaz

Jakkaz


Liczba postów : 37
Join date : 24/12/2011
Age : 31

Witajcie :) Empty
PisanieTemat: Re: Witajcie :)   Witajcie :) I_icon_minitimeNie Gru 25, 2011 9:28 pm

Myślę nad kupnem cały czas i chyba wreszcie się skuszę. A jeśli serwer faktycznie będzie tak dobry, na jaki wygląda, to bez skina nie wbijam Very Happy. Już trochę poczytałem o Mineshafterze i działa on niestety tylko po części. W multi skiny widzą tylko ci, którzy też mają skiny z Mineshafta. Więc odpada. A powiedz Remidion, kiedy kupiłeś? Niedawno jakoś?
Powrót do góry Go down
Maguniu

Maguniu


Liczba postów : 62
Join date : 23/12/2011
Age : 31
Skąd : Kraków

Witajcie :) Empty
PisanieTemat: Re: Witajcie :)   Witajcie :) I_icon_minitimeNie Gru 25, 2011 9:42 pm

Pare dni temu zakupiłem. Ale są tacy, którzy na allegro za jakies 50-60 zł kupili i 2 miechy mają i wszystko hula Smile
Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 27
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

Witajcie :) Empty
PisanieTemat: Re: Witajcie :)   Witajcie :) I_icon_minitimeNie Gru 25, 2011 10:04 pm

Cze, mam pytanie, jakie dokładnie gry strategiczne lubisz? Very Happy
Powrót do góry Go down
Jakkaz

Jakkaz


Liczba postów : 37
Join date : 24/12/2011
Age : 31

Witajcie :) Empty
PisanieTemat: Re: Witajcie :)   Witajcie :) I_icon_minitimePon Gru 26, 2011 7:43 am

Salatko, no nie jest tego mało Smile Ale chętnie wymienię:
- Dawn of War: Dark Crusade
- Dawn of War: Soulstorm
- Dawn of War: Retribution
- Dawn of War 2
- Bitwa o Śródziemie
- Bitwa o Śródziemie 2 i Król Nazguli
- Empire Earth 2
- Kilka części Settlersów, już nie pamiętam jakie :]
- Age of Empires 2 i 3
- Spellforce

No i oczywiście turówki, czyli:
- HoMM 3
- HoMM 4
- HoMM 5
- Mam nadzieję niedługo 6 część zalukać ^^

Pewnie i tak sporo tytułów zapomniałem, ale Bitwa o Śródziemie i seria DoW pamiętam najlepiej, bo po prostu najbardziej się w nie zagrywałem.
Powrót do góry Go down
adi168




Liczba postów : 93
Join date : 19/12/2011
Age : 25
Skąd : Wrocław

Witajcie :) Empty
PisanieTemat: Re: Witajcie :)   Witajcie :) I_icon_minitimePon Gru 26, 2011 8:30 am

Hej. Też lubię HoMM ale 6 to ponoć niezbyt ciekawa jest. W 2 i 3 nie grałem, 4 mi się nie podoba bo (wybór jednego z dwóch budynków do jednostek) , za to 1 i 5 są superowe! A w twierdzę nie grasz? Też fajna.
Powrót do góry Go down
Adamzz

Adamzz


Liczba postów : 247
Join date : 22/11/2011
Age : 27
Skąd : Gdańsk

Witajcie :) Empty
PisanieTemat: Re: Witajcie :)   Witajcie :) I_icon_minitimePon Gru 26, 2011 9:01 am

Siemka, też uwielbiam strategie ale niezbyt Dawn of War. Za to wg. mnie najlepszy jest HoMM 3 Smile.
Powrót do góry Go down
Jakkaz

Jakkaz


Liczba postów : 37
Join date : 24/12/2011
Age : 31

Witajcie :) Empty
PisanieTemat: Re: Witajcie :)   Witajcie :) I_icon_minitimePon Gru 26, 2011 9:12 am

Adi: No też słyszałem wiele na temat Herosów 6, ale jak zawsze, wolę sprawdzić sam Smile Co do 4 się zgadzam, ale innowacja z przemieszczaniem samych wojsk moim zdaniem była świetna. No właśnie w Twierdzę jakoś tak nie pograłem, szczerze mówiąc, w czasach jej świetności do kompa mnie jeszcze nie ciągnęło.
Adamzz: Dokładnie tak! HoMM 3 zawsze będzie najlepszy Smile A DoW ma swój własny klimat, który oczywiście nie każdemu musi podchodzić Smile.

Trochę jeszcze poofftopuję, jak tyle osób chętnie odpowiada ^^
Wiadomo, kiedy wystartuje serwer? Może można jakoś pomóc w budowaniu, czy czymkolwiek innym?
Powrót do góry Go down
Maguniu

Maguniu


Liczba postów : 62
Join date : 23/12/2011
Age : 31
Skąd : Kraków

Witajcie :) Empty
PisanieTemat: Re: Witajcie :)   Witajcie :) I_icon_minitimePon Gru 26, 2011 9:21 am

Age of Empires to najlepsza gra na świecie; całe noce na niej spędzałem Razz
Powrót do góry Go down
Jakkaz

Jakkaz


Liczba postów : 37
Join date : 24/12/2011
Age : 31

Witajcie :) Empty
PisanieTemat: Re: Witajcie :)   Witajcie :) I_icon_minitimePon Gru 26, 2011 9:04 pm

No widzę, że nie specjalnie garniecie się do odpowiedzi :p. Rozumiem, brak zaufania i te sprawy.
Remidion: Całkowita prawda, Age of Empires jest świetne.
Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 27
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

Witajcie :) Empty
PisanieTemat: Re: Witajcie :)   Witajcie :) I_icon_minitimePon Gru 26, 2011 9:30 pm

Jakkaz nie o to chodzi, że nikt nie chce powiedzieć, po prostu nikt nie wie Smile a administracja woli wszystko zapiąć na ostatni guziczek (jeśli wiesz o co mi chodzi) Very Happy
poza tym twierdza godna podziwu, ale tylko Krzyżacy (legendy nie polecam, ale jak ktoś woli Twierdze a la "3D" to nawet polecam Wink a w najnowszą to nie grałem poza tym dawn of war'a sam polecam! bounce a w HOMM to grałem we wszystkie oprócz 6, podobno do kitu ale jak kto woli Smile i tak najlepsza jest 3 i dodatki, to tyle ode mnie

ps. Dużo minek Very Happy muszę iść na odwyk Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Witajcie :) Empty
PisanieTemat: Re: Witajcie :)   Witajcie :) I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Witajcie :)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Witajcie bogowie! Witajcie królowie! Witajcie rzemieślnicy, wojownicy i kmiecie!
» Witajcie
» Witajcie obywatele!
» Witajcie moi drodzy!!!
» Witajcie starzy przyjaciele!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Na początek... :: Przywitaj się!-
Skocz do: