Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Skarga na bandytów

Go down 
+6
jiyam
Salatko
TaBaS98koo
Lowcakur
Mesiuskate
LoozaQ
10 posters
AutorWiadomość
LoozaQ

LoozaQ


Liczba postów : 188
Join date : 29/11/2011
Age : 26
Skąd : Katowice

Skarga na bandytów Empty
PisanieTemat: Skarga na bandytów   Skarga na bandytów I_icon_minitimePią Sty 13, 2012 6:46 pm

Witam, dzisiaj grając na serwerze ścinałem drzewa jako iż jestem leśnikiem. I oto nagle wyskakuje mi 2 bandytów, zabija mnie ( na moim terenie gildii, specjalnie zrobionym kilka minut wcześniej około 10 KRATEK od Iyash) i Salatka, a następnie ucieka.

Myślę, żeby bandyci nie mogli atakować aż do podgrodzia, ponieważ bramy są często zamknięte, a bandyci mają za duże uprawnienia w związku z atakiem (jest ich dużo, atakują każdego).

Oczywiście straciłem 2 stacki drewna i całe moje itemsy (których mało nie było) -.-

Ci bandyci to - CerM97 i Daniellos



Odpowiesz :

"Taka gra, bandyci są od zabijania"

Ja odpowiadam

"Jak tak ma wyglądać gra na serwerze, że bandyci to 1/2 serwera i atakują każdego, to ja dziękuję za trud włożony w zdobywanie tych itemów, oni tylko mają jakąś zbroję i żelazny miecz i dowidzenia biorą itemy, które zdobyłem w kilka godzin oni zdobywają je w minute tak naprawdę nie ryzykują tym nic :/"


Gracze boją się wychodzić z miast w związku z atakami, a wojowników jest mało i (olewają...) wątpię żeby ktoś chciał pomóc w minutowej eskorcie"



@@EDIT

Okazuje się, że bandyci mają najciekawszą grę, podczas gdy inni harują oni sobie zabijają każdego, nie muszą się martwić tak naprawdę o nic (teren gildii, posadzenie sadzonek itp.) tylko po prostu chodzą i zabijają a ludzie są bezsilni (ja do dzisiaj nie mam terenu pod gildie, a serwer już jest 2 tyg - chodzi o siedzibę gildii).

Druga sprawa to to, że nie odróżnia się bandytów od zwykłych ludzi, więc nie wiadomo, czy ktoś chce Cię zabić, czy trzyma miecz we własnej obronie (nie mówiąc o tym, że prawie KAŻDY chce zabijać, a takie coś powinno być surowo karane)


Ostatnio zmieniony przez LoozaQ dnia Pią Sty 13, 2012 6:55 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Mesiuskate




Liczba postów : 17
Join date : 01/12/2011

Skarga na bandytów Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na bandytów   Skarga na bandytów I_icon_minitimePią Sty 13, 2012 6:50 pm

ja powiem tak wojownicy obozują (kampią) i srają na bandytów zamiast pilnować to co 2 post jest napisany przez wojownika i się plują o all
Powrót do góry Go down
Lowcakur

Lowcakur


Liczba postów : 200
Join date : 14/11/2011

Skarga na bandytów Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na bandytów   Skarga na bandytów I_icon_minitimePią Sty 13, 2012 7:05 pm

Powiem, iz jak na razie tylko IYASH walczy z plaga bandytow. Reszta ma nas w dupie. Ledwo zyjemy, polowa Lowcow nawet NIE MA KAMIENNYCH MIECZY. Nie mowiac o lukach... A jak mamy wlaczyc, skoro jest nas ~6 a bandytow jest czesto po 16 sztuk na serwie?
Powrót do góry Go down
TaBaS98koo




Liczba postów : 132
Join date : 11/12/2011
Skąd : idk

Skarga na bandytów Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na bandytów   Skarga na bandytów I_icon_minitimePią Sty 13, 2012 7:10 pm

Przesadziłeś. 16 sztuk ?? Nie możliwe. My atakowaliśmy Iyash z 7 bandytami w tym mnie. Quahati z 6 osobami.

A co wy do ch*** robiliście do 11 stycznia?? Administracja dała wam czas na zbiory szczał , luków itp. Więc nie narzekajcie.

Kamienne miecze? Ja widziałem u kilku łowców nawet żelazne , a bandyci mogą tylko do kamiennych jbc.
Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 27
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

Skarga na bandytów Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na bandytów   Skarga na bandytów I_icon_minitimePią Sty 13, 2012 7:32 pm

Tylko do kamiennych??!!! TYLKO DO KAMIENNYCH???!!! zabiło mnie z 5 bandytów którzy mieli żelazne miecze! a nikt z łowców nawet nie może żelaznego! tylko kamienne a i tak większość ma drewniane!
Powrót do góry Go down
TaBaS98koo




Liczba postów : 132
Join date : 11/12/2011
Skąd : idk

Skarga na bandytów Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na bandytów   Skarga na bandytów I_icon_minitimePią Sty 13, 2012 7:36 pm

Nie możemy craftować żelaznych przedmiotów. Mamy je z łupów i nie wmawiaj mi , że nikt z was nie ma żelaznych mieczy.
Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 27
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

Skarga na bandytów Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na bandytów   Skarga na bandytów I_icon_minitimePią Sty 13, 2012 7:39 pm

Mów jak chcesz Tabasko - ja mam żelazny miecz ale ni ch**a nie mogę go używać! poza tym NIKT W IYASH - powtarzam - NIKT W IYASH nie może używać żelaznego miecz! poza tym nawet jeden koleś mówił, że w pół godziny zdobywa (zbierając surowce) cały żelazny set! więc czemu niby nie możecie CRAFTOWAĆ TYCH CHOLERNYCH ŻELAZNYCH MIECZY??!!!
Powrót do góry Go down
TaBaS98koo




Liczba postów : 132
Join date : 11/12/2011
Skąd : idk

Skarga na bandytów Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na bandytów   Skarga na bandytów I_icon_minitimePią Sty 13, 2012 7:41 pm

Administracja odebrała nam funkcję żelaznych przedmiotów.
Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 27
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

Skarga na bandytów Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na bandytów   Skarga na bandytów I_icon_minitimePią Sty 13, 2012 7:42 pm

kiedy? poza tym nie ważne i tak macie tych żelaznych mieczy dużo! bo nawet jak zabije bandytę z żelaznym to i tak za 5 minut wraca z następnym!
Powrót do góry Go down
TaBaS98koo




Liczba postów : 132
Join date : 11/12/2011
Skąd : idk

Skarga na bandytów Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na bandytów   Skarga na bandytów I_icon_minitimePią Sty 13, 2012 7:44 pm

Powtarzam , po raz któryś TYLKO I WYŁĄCZNIE Z ŁUPÓW.
Powrót do góry Go down
LoozaQ

LoozaQ


Liczba postów : 188
Join date : 29/11/2011
Age : 26
Skąd : Katowice

Skarga na bandytów Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na bandytów   Skarga na bandytów I_icon_minitimePią Sty 13, 2012 7:55 pm

Aha czyli rozumiem, że zaatakujesz afk'a będzie miał diaxowy set (łącznie z mieczem) i później będziesz hejcił wszystkich tak?

Niezbalansowane nacje - I'm lovin it !
Powrót do góry Go down
jiyam




Liczba postów : 218
Join date : 13/11/2011
Age : 29

Skarga na bandytów Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na bandytów   Skarga na bandytów I_icon_minitimePią Sty 13, 2012 8:07 pm

Bandyci już wyraźnie przesadzają, podejmiemy w tej sprawie odpowiednie kroki Smile
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

Skarga na bandytów Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na bandytów   Skarga na bandytów I_icon_minitimePią Sty 13, 2012 8:11 pm

Racja. Sądzę, że nie tylko w tej sprawie trzeba podjąć odpowiednie kroki, ale także w sprawie całego serwera, gdyż momentami nie jest za dobrze Wink
Powrót do góry Go down
Dominik




Liczba postów : 102
Join date : 18/12/2011
Age : 25
Skąd : Białystok

Skarga na bandytów Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na bandytów   Skarga na bandytów I_icon_minitimePią Sty 13, 2012 8:16 pm

Lowcakur napisał:
Powiem, iz jak na razie tylko IYASH walczy z plaga bandytow. Reszta ma nas w dupie. Ledwo zyjemy, polowa Lowcow nawet NIE MA KAMIENNYCH MIECZY. Nie mowiac o lukach... A jak mamy wlaczyc, skoro jest nas ~6 a bandytow jest czesto po 16 sztuk na serwie?
Tylko IYASH? nas też atakują jak atakują to zwykle przychodzi ich 10 a nas jest tylko 3 w quehati online
Powrót do góry Go down
MasterKrashed

MasterKrashed


Liczba postów : 126
Join date : 19/11/2011

Skarga na bandytów Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na bandytów   Skarga na bandytów I_icon_minitimePią Sty 13, 2012 11:01 pm

Lowcakur napisał:
Powiem, iz jak na razie tylko IYASH walczy z plaga bandytow. Reszta ma nas w dupie. Ledwo zyjemy, polowa Lowcow nawet NIE MA KAMIENNYCH MIECZY. Nie mowiac o lukach... A jak mamy wlaczyc, skoro jest nas ~6 a bandytow jest czesto po 16 sztuk na serwie?

A jak przyszliśmy do was w pokojowych celach to niektórzy zrzucili nam gościa z murów, potem mu itemki zakosili i niby nie mieli i nie chcieli oddać. Narzekacie że nikt wam nie chce pomóc, a sami nie umiecie się nawet zachować(przynajmniej kilku z was).
Powrót do góry Go down
paciepa




Liczba postów : 38
Join date : 05/12/2011

Skarga na bandytów Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na bandytów   Skarga na bandytów I_icon_minitimeSob Sty 14, 2012 7:39 am

Bo sie nie umiecie zorganizowac i nie gadajcie ze nas pod mury przychodzi po 16 bo max 6 osob jest pokazce screeny ze nas jest tam tylu-_-
Powrót do góry Go down
LoozaQ

LoozaQ


Liczba postów : 188
Join date : 29/11/2011
Age : 26
Skąd : Katowice

Skarga na bandytów Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na bandytów   Skarga na bandytów I_icon_minitimeSob Sty 14, 2012 8:07 am

Haha, bo wy macie co organizować... wy tylko idziecie pod miasto i zabijacie, a my musimy się jakoś mhm... zgrać?

@Dominik

Możne NIE TYLKO Iyash, ale 90% ataków jest na drodze angvar-iyash więc wiesz...

@TOP

Odzyskam moje itemy, czy raczej to nie wchodzi w gre?
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

Skarga na bandytów Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na bandytów   Skarga na bandytów I_icon_minitimeSob Sty 14, 2012 8:15 am

Odzyskanie itemów nie wchodzi w grę.
Powrót do góry Go down
paciepa




Liczba postów : 38
Join date : 05/12/2011

Skarga na bandytów Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na bandytów   Skarga na bandytów I_icon_minitimeSob Sty 14, 2012 8:45 am

nie ja decydowalem o polozeniu obozu bandytow wiec ataki na was to nie domnie poprostu jestescie najblozej do innyych mamy 2x tyle drogi co dow as
Powrót do góry Go down
paciepa




Liczba postów : 38
Join date : 05/12/2011

Skarga na bandytów Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na bandytów   Skarga na bandytów I_icon_minitimeSob Sty 14, 2012 8:47 am

Niech admini zamkna rekrutacje do bandytow to sie wyrowna
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Skarga na bandytów Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na bandytów   Skarga na bandytów I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Skarga na bandytów
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Skarga na bandytów
» Oznaczenie Bandytów
» Cuboid dla Bandytów.
» Zamurowywanie się bandytów
» Jak odejść od bandytów?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Sprawy Królestwa Thandor :: Skargi-
Skocz do: