Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Skarga na bandytów

Go down 
+9
GhostMaster66
MasterKrashed
Dominik
Lowcakur
Hector
Molom
Dzamber
mastergogo
Salatko
13 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 27
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

Skarga na bandytów Empty
PisanieTemat: Skarga na bandytów   Skarga na bandytów I_icon_minitimeCzw Sty 12, 2012 2:13 pm

Oskarżyciel: Salatko
Osoba oskarżona: Driffer, lisek i Cezar
Powód oskarżenia: Stali przed bramą Iyash i czekali aż ktoś wyjdzie!
Dowody:
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/690/20120112150849.png/
Powrót do góry Go down
mastergogo




Liczba postów : 109
Join date : 26/11/2011
Age : 27
Skąd : Babiczki

Skarga na bandytów Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na bandytów   Skarga na bandytów I_icon_minitimeCzw Sty 12, 2012 2:51 pm

teraz chodzą po miescie i zabijają
Powrót do góry Go down
Dzamber




Liczba postów : 61
Join date : 03/01/2012
Age : 25

Skarga na bandytów Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na bandytów   Skarga na bandytów I_icon_minitimeCzw Sty 12, 2012 7:56 pm

Nie nie nie koledzy.
To nie była byle wyprawa.
To było oblężenie i przejelismy miasto nawet xd
mamy screene jak siedzimy sobie na tronie xd
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

Skarga na bandytów Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na bandytów   Skarga na bandytów I_icon_minitimeCzw Sty 12, 2012 8:02 pm

Pozwólcie, że dodam ss od siebie.
https://2img.net/r/ihimg/g/43/20120112205348.png/
Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 27
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

Skarga na bandytów Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na bandytów   Skarga na bandytów I_icon_minitimeCzw Sty 12, 2012 8:02 pm

A teraz do cholery loguje sie do gry chce pójść sobie gdzieś a tu nagle przede mną bandyta i mnie zabija!! nosz kur*** bierze mnie taka nerwica na tych idiotów -.- a nick to Hector, Molom podobnie ma Screeny jak kampią ale nie wiem
Powrót do góry Go down
Hector




Liczba postów : 56
Join date : 27/12/2011
Skąd : się biorą dzieci?

Skarga na bandytów Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na bandytów   Skarga na bandytów I_icon_minitimeCzw Sty 12, 2012 8:04 pm

Nikt nie kampił. Zostawiliście otwartą bramę więc weszliśmy i przeszukaliśmy. A to, że zalogowałeś się wtedy to nie nasz problem. I tak nic w eq nie miałeś.
Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 27
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

Skarga na bandytów Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na bandytów   Skarga na bandytów I_icon_minitimeCzw Sty 12, 2012 8:07 pm

no wow! jeszcze sie popłacz bo twoja ofiara nic nie miała -.- jak tak dalej będzie to kończę grać bo to nie ma sensu -.-
Powrót do góry Go down
Lowcakur

Lowcakur


Liczba postów : 200
Join date : 14/11/2011

Skarga na bandytów Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na bandytów   Skarga na bandytów I_icon_minitimeCzw Sty 12, 2012 8:11 pm

Co do bandytow, to wy powinniscie NAPADAC NA PODROZNYCH, a nie siedziec w maistach/ pod bramami Angwaru i zabijac kazdego kto tylko wyjdzie -_- Powinno byc "Przejscie tedy kosztuje", a osoba napadnieta powinna zaplacic aby miec spokoj od bandytow na jakis czas. A nie overkill...
Powrót do góry Go down
Hector




Liczba postów : 56
Join date : 27/12/2011
Skąd : się biorą dzieci?

Skarga na bandytów Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na bandytów   Skarga na bandytów I_icon_minitimeCzw Sty 12, 2012 8:15 pm

Lowca kur próbowałem już kilka razy z zapłatą to uciekali -.- I powtarzam, że my tam nie siedzieliśmy i kampiliśmy tylko weszliśmy i przeszukaliśmy bo brama była otwarta i później poszliśmy dalej.
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

Skarga na bandytów Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na bandytów   Skarga na bandytów I_icon_minitimeCzw Sty 12, 2012 8:16 pm

Ale weszliście do miasta, co można uznać za siedzenie w nim. Trzeba za to jakieś kary ustalić, bo to jest po prostu gra non-rp.
Powrót do góry Go down
Hector




Liczba postów : 56
Join date : 27/12/2011
Skąd : się biorą dzieci?

Skarga na bandytów Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na bandytów   Skarga na bandytów I_icon_minitimeCzw Sty 12, 2012 8:30 pm

Trzeba bramy pilnować.
Powrót do góry Go down
Lowcakur

Lowcakur


Liczba postów : 200
Join date : 14/11/2011

Skarga na bandytów Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na bandytów   Skarga na bandytów I_icon_minitimeCzw Sty 12, 2012 8:33 pm

Taak, bo kazda nacja ma jednoczesnie po 100 graczy na serwie i mozna bawic sie w patrolowanie murow i pilnowanie bramy -_-
Powrót do góry Go down
Hector




Liczba postów : 56
Join date : 27/12/2011
Skąd : się biorą dzieci?

Skarga na bandytów Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na bandytów   Skarga na bandytów I_icon_minitimeCzw Sty 12, 2012 8:36 pm

Nie mówie o patrolowaniu tylko o pilnowaniu, żeby była zamknięta. Mieszkańcy sami sobie szkodzą jeśli ją otwierają i zostawiają.
Powrót do góry Go down
Lowcakur

Lowcakur


Liczba postów : 200
Join date : 14/11/2011

Skarga na bandytów Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na bandytów   Skarga na bandytów I_icon_minitimeCzw Sty 12, 2012 8:51 pm

Moglbym to samo powiedziec o waszym obozie, zdobylismy go w sekunde i bylismy ponad 4 godziny. -_-
Powrót do góry Go down
Dominik




Liczba postów : 102
Join date : 18/12/2011
Age : 25
Skąd : Białystok

Skarga na bandytów Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na bandytów   Skarga na bandytów I_icon_minitimeCzw Sty 12, 2012 10:43 pm

Takk u nas brama była zamknięta ale i tak nasi pro bandyci weszli do quehati nie wiadomo jakim cudem
Powrót do góry Go down
MasterKrashed

MasterKrashed


Liczba postów : 126
Join date : 19/11/2011

Skarga na bandytów Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na bandytów   Skarga na bandytów I_icon_minitimePią Sty 13, 2012 11:29 am

Lowcakur napisał:
Moglbym to samo powiedziec o waszym obozie, zdobylismy go w sekunde i bylismy ponad 4 godziny. -_-

No widzisz, a była na was skarga? Nie, no właśnie, więc kto tutaj jest płaczkiem, skoro wy im możecie wchodzić bez konsekwencji, a oni jeżeli wam wejdą skoro mieliście otwartą bramę to już płaczecie na forum?


Skarga nie powinna zostać zaakceptowana!
Powrót do góry Go down
GhostMaster66

GhostMaster66


Liczba postów : 151
Join date : 27/11/2011

Skarga na bandytów Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na bandytów   Skarga na bandytów I_icon_minitimePią Sty 13, 2012 12:46 pm

Bandyci to bandyci. Oni zaczęli przejmować miasta,więc nie widzę powodu, żebyśmy my nie mogli, pozdro.
Powrót do góry Go down
MasterKrashed

MasterKrashed


Liczba postów : 126
Join date : 19/11/2011

Skarga na bandytów Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na bandytów   Skarga na bandytów I_icon_minitimePią Sty 13, 2012 1:24 pm

To skoro wam zaczęli przejmować miasta to wy się odwdzięczcie, a nie płaczecie na forum pisząc skargi. Łatwe?
Powrót do góry Go down
GhostMaster66

GhostMaster66


Liczba postów : 151
Join date : 27/11/2011

Skarga na bandytów Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na bandytów   Skarga na bandytów I_icon_minitimePią Sty 13, 2012 4:25 pm

Nie płakaliśmy, że przejęli, tylko, że nie mógł nikt wejść bo stali i zabijaki na spawnie. Latwe?
Powrót do góry Go down
Wilkożerca




Liczba postów : 35
Join date : 05/01/2012

Skarga na bandytów Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na bandytów   Skarga na bandytów I_icon_minitimePią Sty 13, 2012 4:32 pm

Za dużo bandytów.
Powrót do góry Go down
TaBaS98koo




Liczba postów : 132
Join date : 11/12/2011
Skąd : idk

Skarga na bandytów Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na bandytów   Skarga na bandytów I_icon_minitimePią Sty 13, 2012 5:01 pm

Z moich oczu.

Idę od Obozu drogą i widzę otwartą bramę Iyash , więc wszystkich zwołałem i tak zdobyliśmy Iyash. Potem CoCoJambo i Kamisti weszli do obozu i nas zabili. Po 1 godz. znów zebraliśmy się żeby zdobyć Quahati. Zdobyliśmy.

Nie widzę powodu , żeby pisać skargi na nas. Wy nas atakujecie , my was , my was , wy nas. I tak w kółko. O to chodzi oprócz handlowania , zdobywania mieszczanina. I nie ma co płakać , że "Bandyta mnie zabił dajcie mu bana!". To tylko gra , nie świat realny. A wy chcecie taką łatwą grę bez bandytów?? Więc po co ten temat??.

My to robimy dla zabawy , łupu. Jesteśmy bandytami.

A co do haraczu : "Dawaj kasę albo nie przejdziesz" nie sprawdza się. Uciekają lub nas biją.
Powrót do góry Go down
MasterKrashed

MasterKrashed


Liczba postów : 126
Join date : 19/11/2011

Skarga na bandytów Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na bandytów   Skarga na bandytów I_icon_minitimePią Sty 13, 2012 6:05 pm

@up
Wystarczy spojrzeć na nick tego, którego chcecie okraść i jeżeli znajomy ten nick i wiecie, że jest ogarnięty to lepiej spróbować z haraczem niż od razu każdego zabijać.


A nawet podpisuję się pod tą skargą na niektórych bandytów.

A mianowicie NoSwearPL, CerM97 i jeszcze ktoś tam był. Non-rp wkroczyli do miasta Yerdyn płynąc przez lodowate morze(bo skoro przy Yerdyn, a to miasto wiecznych mrozów i śniegu) bez łódki(tylko jeden był na łódce) i zaczęli mnie gonić. Zwiałem do warowni po czym się wylogowałem, bo nie miałem szans z 3 bandytami którzy byli odziani w zbroję z skóry i kamienne miecze - a co ja miałem? TYLKO JAKIŚ ŚMIESZNY, DREWNIANY MIECZYK, BO MIESZCZANIN NICZYM INNYM WALCZYĆ NIE MOŻE! Później po kilku minutach się zalogowałem i zauważyłem, że jiyam wygania bandytów z miasta. Jeden z bandytów(NoSwearPL) mnie zauważył i zaczął wchodzić na warownię, aby mnie zabić. Uderzyłem go raz aby spadł z niej, lecz ten znowu zaczął mnie gonić. Uciekałem do miasta lecz dostałem crasha, gdy mnie uderzył. Sądzę, że to nie jest zbyt RP, aby wbijali sobie tak do miasta bez powodu, bo "chcą przejąć miasto". Oni już mają uzbrojone szeregi, a my nie mamy żadnej ochrony. Jeżeli wojownicy się rozwiną, to my będziemy najeżdżać ciągle ich miasto, aż ich wykurzymy! Tylko niektóre nacje muszą dobrze rozegrać karty Smile
Powrót do góry Go down
TaBaS98koo




Liczba postów : 132
Join date : 11/12/2011
Skąd : idk

Skarga na bandytów Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na bandytów   Skarga na bandytów I_icon_minitimePią Sty 13, 2012 7:05 pm

Mieszczanin ma kamienny. Bandyta też ma kamienny , więc jest wyrównane , tylko że my działamy w grupach.

Spróbuje z haraczem , lecz kto da ci np. 250 denarów za przejście. Heh , trzeba walczyć z nami a nie siedzieć przed bramą.
My wam nie zabraniamy atakować nasz obóz. A jak my już zaatakujemy to wielkie skargi. A co do SS nie widzę , żeby kampili. Oni biegają.
Powrót do góry Go down
Thorin

Thorin


Liczba postów : 43
Join date : 07/01/2012

Skarga na bandytów Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na bandytów   Skarga na bandytów I_icon_minitimePią Sty 13, 2012 7:08 pm

Moim zdaniem bandyci mają za dużo i powalają sobie za dużo. W średniowieczu hordy bandytów nie atakowały miast, bez przesady (Nie liczyć najazdów Tureckich xd). Powinniśmy im ograniczyć niektóre funkcje. I jeszcze chcieli wcześniej miecze żelazne, jeszcze czego. (Starczy to co maja, skórzana tunika i kamienny mieczyk) Jak na ich liczebność to w zupełności wystarczy.
Powrót do góry Go down
TaBaS98koo




Liczba postów : 132
Join date : 11/12/2011
Skąd : idk

Skarga na bandytów Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na bandytów   Skarga na bandytów I_icon_minitimePią Sty 13, 2012 7:14 pm

Co my mamy? i ty jeszcze chcesz nam zabierać? Nie możemy handlować , mamy tylko kamienne miecze , skórzane tuniki , a wy?? Żelazne miecze , zbroje. Macie możliwość handlowania. Możecie nas zabijać kiedy chcecie , jak chcecie i gdzie chcecie. Iyash ma większą ilość obywateli niż bandyci. I ty jeszcze chcesz nam coś zabierać?? Zastanów się.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Skarga na bandytów Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na bandytów   Skarga na bandytów I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Skarga na bandytów
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Skarga na bandytów
» Łózka dla bandytów.
» Oznaczenie Bandytów
» Cuboid dla Bandytów.
» Zamurowywanie się bandytów

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Sprawy Królestwa Thandor :: Skargi-
Skocz do: