Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Śmierć na serwerze = ban na dzień !?

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Kotex

Kotex


Liczba postów : 32
Join date : 03/01/2012

Śmierć na serwerze = ban na dzień !? Empty
PisanieTemat: Śmierć na serwerze = ban na dzień !?   Śmierć na serwerze = ban na dzień !? I_icon_minitimeSob Sty 07, 2012 10:14 am

Otóż mój problem wynika z tego że po śmierci na byle jakim serwerze mam najpierw tło z piachu a potem czarny ekran. Wejść mogę dopiero po 1-2 dniach... Powie mo co się dzieje? Mam Technic Pack.
Powrót do góry Go down
adi168




Liczba postów : 93
Join date : 19/12/2011
Age : 25
Skąd : Wrocław

Śmierć na serwerze = ban na dzień !? Empty
PisanieTemat: Re: Śmierć na serwerze = ban na dzień !?   Śmierć na serwerze = ban na dzień !? I_icon_minitimeSob Sty 07, 2012 10:28 am

Ja na technic packu wogóle nie mogłem wchodzić na serwery. Lepiej usuń sobie mody jeśli chcesz grać na serwach i zobacz czy to pomoże
Powrót do góry Go down
Kotex

Kotex


Liczba postów : 32
Join date : 03/01/2012

Śmierć na serwerze = ban na dzień !? Empty
PisanieTemat: Re: Śmierć na serwerze = ban na dzień !?   Śmierć na serwerze = ban na dzień !? I_icon_minitimeCzw Sty 12, 2012 12:36 pm

Pomogło dziękuje za pomoc Wink
Powrót do góry Go down
JT30
Król Yerdyn
JT30


Liczba postów : 163
Join date : 13/11/2011
Age : 25

Śmierć na serwerze = ban na dzień !? Empty
PisanieTemat: Re: Śmierć na serwerze = ban na dzień !?   Śmierć na serwerze = ban na dzień !? I_icon_minitimeCzw Sty 12, 2012 3:45 pm

Ja mam Technic Packa i mogę grać normalnie. Tylko, że wyłączyłem 3 mody: Millionaire, MineColony i Tale of Kingdoms.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Śmierć na serwerze = ban na dzień !? Empty
PisanieTemat: Re: Śmierć na serwerze = ban na dzień !?   Śmierć na serwerze = ban na dzień !? I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Śmierć na serwerze = ban na dzień !?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Śmierć i respawn
» Początki na serwerze
» Początki na serwerze ;)
» Chevios Wita, ;D Najmłodszy na Serwerze!!
» Chat na serwerze i ogólna komunikacja

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Szare pustkowia :: Minecraft :: Problemy-
Skocz do: