Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Chevios Wita, ;D Najmłodszy na Serwerze!!

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Chevios




Liczba postów : 8
Join date : 09/01/2012

Chevios Wita, ;D  Najmłodszy na Serwerze!! Empty
PisanieTemat: Chevios Wita, ;D Najmłodszy na Serwerze!!   Chevios Wita, ;D  Najmłodszy na Serwerze!! I_icon_minitimePon Sty 09, 2012 10:18 pm

Witam ;d Mam na imię Sebastian, ale wolałbym gdybyście nazywali mnie Seba Smile a więc opowiem wam trochę o mnie Wink
No dobra, jak sam temat mówi ''Najmłodszy na serwie'' nie jestem na 100% pewny czy jestem najmłodszy Smile
Mam 11 lat oraz bardzo interesuję mnie informatyka Komputerowa,
Bardzo lubię grać na serwerach Minecraft gdzie mogę porozmawiać z ogarniętymi ludźmi oraz z ludźmi których nie obchodzi mój wiek,
Pewnie większość ludzi sobie teraz myśli, hah ma 11 lat i pewnie z niego jakiś neokid, Nie, tak nie jest.
Jestem ogarniętą osobą i naprawdę staram się rozmawiać i pisać oraz czytać poprawnie,
Dlaczego?? a dla tego ponieważ od 5 lat mieszkam za granicą, dokładniej w Irlandii,
Codziennie prowadzę normalne życie, czyli wstaje jem śniadanie, idę do szkoły, a gdy wracam to albo wychodzę na dwór albo gram na PS3 Wink
Mam pieska(właściwie suczkę), na imię ma Sally, Dokładnie nie powiem wam ile ma lat oraz jakiej jest rasy ponieważ znalazłem ją na dworze w deszczowy dzień i przygarnełem, muszę się pochwalić że w 5 lat bardzo dobrze nauczyłem się angielskiego, lecz niestety powoli mój Polski biednieje,
Bardzo lubię wymyślać Historie, nawet pisałem dwa podania na dwa moje konta ponieważ myślę że to bardzo dobry pomysł z tą Historią Postaci,
Obecnie słucham trochę rocka(Linkin Park) ale głownię słucham muzę typu Dubstep, Electro
Lubie czytać opowiadania, często czytam książki sławnego pisarza Darren Shan, Nie wiem czy ktoś zna
Lubię oglądać JJayJoker ,RockAlone2k oraz CTSG, Nie zapomnę też mojego idola Let's Playera masterlu19, fajnie by było gdyby ktoś go znał Wink
Sądzę że team Królestwa Thandor to nie banda dzieci jak z innych serwerów i sądzę że zajdą daleko Wink
No więc to tyle o mnie(ale się rozpisałem)
Jeżeli chcecie wiedzieć coś jeszcze o moim życiu prywatnym to śmiało pytajcie Smile
Pozdrawiam MortalShadow oraz SplashArt którzy pomogli mi fajnie oraz przyjemnie zacząć grać na królestwie Thandor Wink



Ostatnio zmieniony przez Chevios dnia Wto Sty 10, 2012 8:09 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
GhostMaster66

GhostMaster66


Liczba postów : 151
Join date : 27/11/2011

Chevios Wita, ;D  Najmłodszy na Serwerze!! Empty
PisanieTemat: Re: Chevios Wita, ;D Najmłodszy na Serwerze!!   Chevios Wita, ;D  Najmłodszy na Serwerze!! I_icon_minitimePon Sty 09, 2012 11:07 pm

Witam Cię!

Co do języka, to na TS nauczysz się go perfekcyjnie, a jak wejdzie kilku zawodowców to nawet przekleństwa ogarniesz ;] Co do wieku to staram się po nim nie oceniać, ale rozumiesz, że młodsi użytkownicy internetu stworzyli o sobie taki stereotyp. Cóż, zobaczymy Wink Co do pieska to cieszę się, ze są jeszcze ludzie, którym leży na sercu los zwierząt, fajnie. O muzyce się nie wypowiem, każdy lubi to, co lubi, na na przykład preferuję metal. Jeśli chodzi o opowiadania to mamy dział pr4zeznacozny do tego typu wypracować, możesz tam wrzucić swoje, chętnie przeczytam. Ale mentorów do rozpoczęcia gry to sobie genialnych wybrałeś, nie ma co ; ] Nie no, żartuję, widocznie są spoko.

Witam Cię jeszcze raz bardzo serdecznie i od siebie mogę życzyć, żeby gra na na serwerze sprawiała Ci przyjemność.
Powrót do góry Go down
Chevios




Liczba postów : 8
Join date : 09/01/2012

Chevios Wita, ;D  Najmłodszy na Serwerze!! Empty
PisanieTemat: Re: Chevios Wita, ;D Najmłodszy na Serwerze!!   Chevios Wita, ;D  Najmłodszy na Serwerze!! I_icon_minitimeWto Sty 10, 2012 8:13 am

Jeżeli taki ktoś na TS by się znalazł ;] a tak na serio to do przekleństw nie chce podchodzić ;p
raz zdarzy się że klnę na brata lub przy kolegach tyle że to dlatego żeby być 'fajny'
Masz racje każdy lubi to co lubi ;p ja kiedyś słuchałem Techno lecz innym ludziom się to nie podobało w moich filmach na Youtube,
Więc byłem zmuszony zamknąć moje konto ponieważ nikt nie zmieni mojego charakteru ;D
Mortal i Splash nie są moimi mentorami lecz chciałbym się z nimi zaprzyjaźnić ;] sądzę że to są ogarnięte osoby


No dobra dzięki że chociaż ty się tutaj wypowiedziałeś, i tobie też życzę miłej gry ;D
Powrót do góry Go down
GhostMaster66

GhostMaster66


Liczba postów : 151
Join date : 27/11/2011

Chevios Wita, ;D  Najmłodszy na Serwerze!! Empty
PisanieTemat: Re: Chevios Wita, ;D Najmłodszy na Serwerze!!   Chevios Wita, ;D  Najmłodszy na Serwerze!! I_icon_minitimeWto Sty 10, 2012 1:36 pm

Co do Splasha to nie rozmawiałeś z nim na ts, ale jest spoko Very Happy Ma dystans do siebie. Będziesz korzystał z tsa?
Powrót do góry Go down
Chevios




Liczba postów : 8
Join date : 09/01/2012

Chevios Wita, ;D  Najmłodszy na Serwerze!! Empty
PisanieTemat: Re: Chevios Wita, ;D Najmłodszy na Serwerze!!   Chevios Wita, ;D  Najmłodszy na Serwerze!! I_icon_minitimeWto Sty 10, 2012 3:01 pm

TS'a włączam gdy mi się nudzi, czyli niemam go cały czas włączony ;p
Powrót do góry Go down
Thorin

Thorin


Liczba postów : 43
Join date : 07/01/2012

Chevios Wita, ;D  Najmłodszy na Serwerze!! Empty
PisanieTemat: Re: Chevios Wita, ;D Najmłodszy na Serwerze!!   Chevios Wita, ;D  Najmłodszy na Serwerze!! I_icon_minitimeWto Sty 10, 2012 6:27 pm

Witamy ! Życzę cierpliwości w oczekiwaniu na swoją pierwszą rundkę na serwerze. :-)
Powrót do góry Go down
Kogeki

Kogeki


Liczba postów : 60
Join date : 17/12/2011
Age : 25
Skąd : Będzin/Bliżej nieokreślony obóz bandytów

Chevios Wita, ;D  Najmłodszy na Serwerze!! Empty
PisanieTemat: Re: Chevios Wita, ;D Najmłodszy na Serwerze!!   Chevios Wita, ;D  Najmłodszy na Serwerze!! I_icon_minitimeSro Sty 11, 2012 5:20 am

Witam witam serdecznie Wink
11-latek słucha dubstepu? Szkoda że u mnie w szkole nie ma takich przypadków Very Happy
Mało ludzi z naszych roczników słucha dobrej muzyki elektroniczej(a nie pseudo-techno,pseudo-rap itp.)
Powodzenia w grze na serwerze.

No i serdecznie zapraszam do działu opowiadania,wrzuć tam jakąś swoją pracę Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Chevios Wita, ;D  Najmłodszy na Serwerze!! Empty
PisanieTemat: Re: Chevios Wita, ;D Najmłodszy na Serwerze!!   Chevios Wita, ;D  Najmłodszy na Serwerze!! I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Chevios Wita, ;D Najmłodszy na Serwerze!!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Wita was - NeraVo
» gachowy wita
» tusia99 wita.!
» Bubel Wita :]
» Wita , was SilvEx

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Na początek... :: Przywitaj się!-
Skocz do: