Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Witajcie zacni wojownicy!

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Serniks




Liczba postów : 8
Join date : 10/12/2011

Witajcie zacni wojownicy! Empty
PisanieTemat: Witajcie zacni wojownicy!   Witajcie zacni wojownicy! I_icon_minitimeWto Sty 03, 2012 1:21 pm

"Łelkom" jestem serniks(Ale to nie jest moje imię , prawdziwego nie podam bo byście się śmieli Sad) mam 14 lat bardzo lubię grać w piłkę nożną , Minecrafta oraz serię Elder scrolls. Co by tu jeszcze...aha wiem słucham rocka dokładnie to Linkin Parka i Little Breaver.No i to tyle jak na razie , jeśli chcecie się dowiedzieć więcej to piszcie.Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego w nowym roku Very Happy.


Ostatnio zmieniony przez Serniks dnia Wto Sty 03, 2012 1:32 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Jakkaz

Jakkaz


Liczba postów : 37
Join date : 24/12/2011
Age : 31

Witajcie zacni wojownicy! Empty
PisanieTemat: Re: Witajcie zacni wojownicy!   Witajcie zacni wojownicy! I_icon_minitimeWto Sty 03, 2012 1:24 pm

Witaj Smile Miło poznać kolejnego fana TES i rocka :p, chociaż LP słuchałem kiedyś, ich ostatni album to IMO porażka. Dla Ciebie również wszystkiego naj w 2012!
Powrót do góry Go down
Serniks




Liczba postów : 8
Join date : 10/12/2011

Witajcie zacni wojownicy! Empty
PisanieTemat: Re: Witajcie zacni wojownicy!   Witajcie zacni wojownicy! I_icon_minitimeWto Sty 03, 2012 1:26 pm

Jak dla mnie ich ostatni album nie jest taki kiepski , chociaż mogli by sobie go odpuścić ;p
Powrót do góry Go down
Jakkaz

Jakkaz


Liczba postów : 37
Join date : 24/12/2011
Age : 31

Witajcie zacni wojownicy! Empty
PisanieTemat: Re: Witajcie zacni wojownicy!   Witajcie zacni wojownicy! I_icon_minitimeWto Sty 03, 2012 1:29 pm

No dobra, lekko przesadziłem, bo zapomniałem o JEDNYM utworze, który przebił nawet niektóre z wcześniejszych albumów. Łapcie:
https://www.youtube.com/watch?v=SHYDm9wTy4c
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Witajcie zacni wojownicy! Empty
PisanieTemat: Re: Witajcie zacni wojownicy!   Witajcie zacni wojownicy! I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Witajcie zacni wojownicy!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Witajcie bogowie! Witajcie królowie! Witajcie rzemieślnicy, wojownicy i kmiecie!
» Witajcie Zacni Miesczanie a zarazem strzezcie się Bandyci ! 8)
» Witojcie zacni waćpanowie i waćpanny
» Witajcie :)
» Witajcie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Na początek... :: Przywitaj się!-
Skocz do: