Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Zastępca Króla

Go down 
+5
Theirin
Iorweth12
JT30
jiyam
Sadzio
9 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Zastępca Króla Empty
PisanieTemat: Zastępca Króla   Zastępca Króla I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 2:16 am

Nasz dawny zastępca Laskov odszedł. Czy Król widzi już kogoś w tej posadzie? Trzeba już znaleźć nowego zastępce.
Powrót do góry Go down
jiyam




Liczba postów : 218
Join date : 13/11/2011
Age : 29

Zastępca Króla Empty
PisanieTemat: Re: Zastępca Króla   Zastępca Króla I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 3:27 am

Nawet nie poinformował mnie o tym, no cóż...

Tak, myślałem już trochę nad tym, lecz nie mogę się zdecydować.
Sadzio, może i byś się nadawał na tą posadę, lecz masz już odpowiedzialną funkcję w Yerdyn, tak więc nie mogę cię mianować zastępcą.
Może ktoś czuję się na siłach, aby podjąć tą funkcję?
Powrót do góry Go down
JT30
Król Yerdyn
JT30


Liczba postów : 163
Join date : 13/11/2011
Age : 25

Zastępca Króla Empty
PisanieTemat: Re: Zastępca Króla   Zastępca Króla I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 10:44 am

A Sołtys to jakby zastępca czy kto?
Powrót do góry Go down
Iorweth12

Iorweth12


Liczba postów : 108
Join date : 19/12/2011

Zastępca Króla Empty
PisanieTemat: Re: Zastępca Króla   Zastępca Króla I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 10:45 am

Ja czuję się na siłach.Serwer ogarniam bardzo dobrze oraz posiadam osadę.
Powrót do góry Go down
Theirin

Theirin


Liczba postów : 112
Join date : 20/11/2011
Age : 27

Zastępca Króla Empty
PisanieTemat: Re: Zastępca Króla   Zastępca Króla I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 11:17 am

Osadę ? Musisz przebywać cały czas w mieście żeby móc wspomóc króla w razie czegoś, a poza tym w jednym temacie pisałeś coś o rebelii, więc jeśli mógłbym doradzić coś Jiyamowi, to Ciebie akurat bym nie polecił Iorweth12 :] Wybaczysz chyba za troszeczkę nieprzyjemne słowa, ale ja po prostu nie chcę rebelii.
Powrót do góry Go down
Iorweth12

Iorweth12


Liczba postów : 108
Join date : 19/12/2011

Zastępca Króla Empty
PisanieTemat: Re: Zastępca Króla   Zastępca Króla I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 11:42 am

Tak się wtedy pytałem Wink
Taka ewentualność jak bym się z królem kłócił xD
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Zastępca Króla Empty
PisanieTemat: Re: Zastępca Króla   Zastępca Króla I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 11:56 am

Odpowiednia funkcja...?

Eh.... a były takie wielkie marzenia. No cóż.
jbc.NeraVo jako Król jest też właścicielem gildii więc jakby nie było odpowiednich kandydatów... to wiesz gdzie mnie znaleźć [ na forum? ] Razz
Powrót do góry Go down
groith

groith


Liczba postów : 196
Join date : 22/11/2011
Age : 25
Skąd : Polska,Poznań

Zastępca Króla Empty
PisanieTemat: Re: Zastępca Króla   Zastępca Króla I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 12:32 pm

Ja też nie mogę być,bo architekt to też jako taka funkcja,a poza ty Jiyam mnie nie lubi xD.
Powrót do góry Go down
Zireael

Zireael


Liczba postów : 153
Join date : 15/12/2011
Age : 29
Skąd : Pabianice/Łódź

Zastępca Króla Empty
PisanieTemat: Re: Zastępca Króla   Zastępca Króla I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 1:03 pm

*Popycha Eodmunda przed rząd*... ale on też ma gildię Razz.
Powrót do góry Go down
jiyam




Liczba postów : 218
Join date : 13/11/2011
Age : 29

Zastępca Króla Empty
PisanieTemat: Re: Zastępca Króla   Zastępca Króla I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 1:54 pm

groith, ależ ja ciebie lubię Smile

No dobrze, zrobimy tak. Niech każdy, kto chce zostać zastępcą zgłosi swoją kandydaturę, potem najwyżej zrobimy głosowanie.
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Zastępca Króla Empty
PisanieTemat: Re: Zastępca Króla   Zastępca Króla I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 2:01 pm

To mogę? Prosze...
Powrót do góry Go down
Theirin

Theirin


Liczba postów : 112
Join date : 20/11/2011
Age : 27

Zastępca Króla Empty
PisanieTemat: Re: Zastępca Króla   Zastępca Króla I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 2:04 pm

Sadzio, mi się wydaję że ty powinieneś wspierać króla w sprawach militarnych, jesteś przecież generałem Yerdynu.

@DOWN

Po prostu, ja uważam, że już masz jedną z najwyższych pozycji w królestwie, a co do zastępcy to mogę podać tak : Azzin'Oth, Zirael, Azione, i może ja ? Chociaż nie jestem pewien.


Ostatnio zmieniony przez Theirin dnia Nie Sty 01, 2012 2:08 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Zastępca Króla Empty
PisanieTemat: Re: Zastępca Króla   Zastępca Króla I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 2:04 pm

Eh... no dobra... nie to nie bounce
Powrót do góry Go down
Azzin'Oth

Azzin'Oth


Liczba postów : 119
Join date : 27/12/2011
Age : 27
Skąd : Wa-wa

Zastępca Króla Empty
PisanieTemat: Re: Zastępca Króla   Zastępca Króla I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 2:07 pm

w sumie moglbym sprobowac ale chyba jednak wole byc prostym inzynierem w gildii Razz
Powrót do góry Go down
Zireael

Zireael


Liczba postów : 153
Join date : 15/12/2011
Age : 29
Skąd : Pabianice/Łódź

Zastępca Króla Empty
PisanieTemat: Re: Zastępca Króla   Zastępca Króla I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 2:56 pm

Ja się na żadnego zastępce nie piszę. Nie polityka mi w glowie Razz. Popieram za to kandydaturę Sadzia.
Powrót do góry Go down
groith

groith


Liczba postów : 196
Join date : 22/11/2011
Age : 25
Skąd : Polska,Poznań

Zastępca Króla Empty
PisanieTemat: Re: Zastępca Króla   Zastępca Króla I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 3:15 pm

"generałem Yerdynu" O jej!On jest zwykłym przywódcą gildii nie ma wyższych praw od innych przywódców gildii np.Eomunda.
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Zastępca Króla Empty
PisanieTemat: Re: Zastępca Króla   Zastępca Króla I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 3:22 pm

Tak, bo inżynierzy lub tropiciele obronią nacje :X
Jeśli ktoś chce mogę kandydowac, ale musi się Jiyam zgodzić.
Powrót do góry Go down
Azzin'Oth

Azzin'Oth


Liczba postów : 119
Join date : 27/12/2011
Age : 27
Skąd : Wa-wa

Zastępca Króla Empty
PisanieTemat: Re: Zastępca Króla   Zastępca Króla I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 3:23 pm

Masz cos do inzynierow ? =.= na********am tyle pulapek ze nikt nie wejdzie... wlasnie na singlu skonczylem ostatni swoj projekt co do pulapek , zwie ją "plytki smierci" , zaden sku.... z innej nacji nie wejdzie...

mam w planach jeszcze zapadnie , tnt , lawe , i mini niespodzianka dla tych z innych nacji zwiazana z jukeboxami.... moze nie mam miecza , ale moja bronia jest dzwignia i reka ktorą moge ja wlaczyc..


//Bez takich słów proszę. Jiyam


Ostatnio zmieniony przez Azzin'Oth dnia Nie Sty 01, 2012 3:26 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
groith

groith


Liczba postów : 196
Join date : 22/11/2011
Age : 25
Skąd : Polska,Poznań

Zastępca Króla Empty
PisanieTemat: Re: Zastępca Króla   Zastępca Króla I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 3:25 pm

Nie ważne jaka funkcja nie masz wyższego statusu od Azzin'Oth'a
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Zastępca Króla Empty
PisanieTemat: Re: Zastępca Króla   Zastępca Króla I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 3:27 pm

Nic nie mam do nich. Poprostu mówie że do sprawy walk skuteczniejsi są moi ludzie. Jeśli to ty mi zminusowałeś posta to gratuluje, jeśli Groith to się nie dziwie. Dziwny człek.
Ja nawet nie wiem kim jest Aziin -_-
Groith, proszę cię żebyś się nie odzywał tu i mnie nie minusował. Ja wiem że to ty mnie minusujesz :X
Powrót do góry Go down
groith

groith


Liczba postów : 196
Join date : 22/11/2011
Age : 25
Skąd : Polska,Poznań

Zastępca Króla Empty
PisanieTemat: Re: Zastępca Króla   Zastępca Króla I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 3:29 pm

kłótnie na PW close offtop
Powrót do góry Go down
Azzin'Oth

Azzin'Oth


Liczba postów : 119
Join date : 27/12/2011
Age : 27
Skąd : Wa-wa

Zastępca Króla Empty
PisanieTemat: Re: Zastępca Króla   Zastępca Króla I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 3:29 pm

Ja nie minusuje.... nawet nie wiem jak to robic... w sumie sam ktos mnie tez minusuje bo mialem 3...
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Zastępca Króla Empty
PisanieTemat: Re: Zastępca Króla   Zastępca Króla I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 3:30 pm

Dobra, Jiyam jak się zgodzisz to ja kandyduje na zastępce!
btw. ja cię nie minusuje. Dzisiaj rano sam miałem jeszcze 0, ale ktoś chyba jest na tyle niedorozwinięty że zamiast mi powiedzieć prosto w twarz że mnie nie lubi, to minusuje mnie Smile
Powrót do góry Go down
JT30
Król Yerdyn
JT30


Liczba postów : 163
Join date : 13/11/2011
Age : 25

Zastępca Króla Empty
PisanieTemat: Re: Zastępca Króla   Zastępca Króla I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 3:47 pm

Zgłaszam moją kandydaturę na zastępce króla. I jeszcze proszę o odpowiedź na pytanie: Czy czasem sołtys nie powinien być coś jak zastępca właśnie?
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Zastępca Króla Empty
PisanieTemat: Re: Zastępca Króla   Zastępca Króla I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 3:51 pm

Albo s w sumie... nie kandyduje, będe popierać JT!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zastępca Króla Empty
PisanieTemat: Re: Zastępca Króla   Zastępca Króla I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Zastępca Króla
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Nowy Zastępca!
» POSZUKIWANIA NA KRÓLA!
» [Yerdyn]Rezygnacja króla
» [Podanie na króla] MarekZet
» [Podanie na króla]Jiyam

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Szare pustkowia :: Otchłań-
Skocz do: