Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 [Podanie na króla] MarekZet

Go down 
+5
Kenji
jiyam
Molom
WodzuPL
MarekZet
9 posters
AutorWiadomość
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

[Podanie na króla] MarekZet Empty
PisanieTemat: [Podanie na króla] MarekZet   [Podanie na króla] MarekZet I_icon_minitimeWto Lis 15, 2011 6:46 pm

Nick: MarekZet
Wiek: 12
Czas spędzany na serwerze: W dni szkolne około dwóch godzin, w weekendy 4-5 godzin.
Mikrofon: Na razie nie, ale będę miał.
Znajomość graczy: Ogromna.
Umiejętność ładnego budowania: Zwykle nie mam cierpliwości do większych projektów, ale gdy się postaram mogę coś ładnego wybudować.
Dlaczego chcesz zostać królem?: Lubię rządzić i opiekować się graczami. Sądzę, że bym się do tego nadawał, ponieważ jestem wyrozumiały w stosunku do innych i potrafię rozwiązywać konflikty.
Mowa do ludu: Podziemni! Zebraliśmy się tutaj, aby omówić rozwój naszego wspaniałego Zhyrp'u. Poprzedni nasz wielki przywódca, Urk, zginął śmiercią wojownika w wojnie z Char'em. Zostałem wezwany, aby wspomóc nasze królestwo w ciężkich chwilach. Przeżywamy ciężki okres, lecz z moją pomocą naprawimy to wszystko. Nasi górnicy wydrążą kolejne komory mieszkalne dla naszego ludu, tak, aby każdy miał bezpieczne schronienie. Wrogowie nie dostana się, powołam gildię inżynierów i saperów, którzy uchronią nas pułapkami. Będziemy ostrożnie i roztropnie prowadzić dyplomację. Możecie liczyć na wolność słowa, wypowiadać się na temat naszej nacji. Każdy ma u nas równe prawa. Szanuję Was i chcę, aby najlepiej się Wam żyło w podziemiach. Wasz oddany MarekZet.
Powrót do góry Go down
WodzuPL

WodzuPL


Liczba postów : 418
Join date : 12/11/2011
Age : 26
Skąd : Sopot

[Podanie na króla] MarekZet Empty
PisanieTemat: Re: [Podanie na króla] MarekZet   [Podanie na króla] MarekZet I_icon_minitimeWto Lis 15, 2011 6:48 pm

POPIERAM JUNIOR!


Ostatnio zmieniony przez WodzuPL dnia Wto Lis 15, 2011 6:59 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://thandor.forumpl.net
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

[Podanie na króla] MarekZet Empty
PisanieTemat: Re: [Podanie na króla] MarekZet   [Podanie na króla] MarekZet I_icon_minitimeWto Lis 15, 2011 6:56 pm

Po 1. to nie umie budować ładnych wież! Po 2. to to są Ludzie-Krety a nie Podziemni!
Po 3. to popieram

No uuuu /tu jest to co powiedział Wodzu/ buuu
Powrót do góry Go down
jiyam




Liczba postów : 218
Join date : 13/11/2011
Age : 29

[Podanie na króla] MarekZet Empty
PisanieTemat: Re: [Podanie na króla] MarekZet   [Podanie na króla] MarekZet I_icon_minitimeWto Lis 15, 2011 7:38 pm

Molom, a po co ci wieże w podziemiach Razz

Jak najbardziej popieram
Powrót do góry Go down
Kenji

Kenji


Liczba postów : 399
Join date : 13/11/2011
Age : 24
Skąd : Mounster Sprichel

[Podanie na króla] MarekZet Empty
PisanieTemat: Re: [Podanie na króla] MarekZet   [Podanie na króla] MarekZet I_icon_minitimeWto Lis 15, 2011 8:55 pm

Jestem ZA ! Fajnie będzie mieć admina w nacji pirat .
Powrót do góry Go down
Edgarsz




Liczba postów : 31
Join date : 15/11/2011
Skąd : Kiedrzyn

[Podanie na króla] MarekZet Empty
PisanieTemat: Re: [Podanie na króla] MarekZet   [Podanie na króla] MarekZet I_icon_minitimeWto Lis 15, 2011 10:39 pm

Jestem za

Char skłąda kondolęcje z powodu utraty któla lecz nie mało wielkich wojowników poległo w tej rzeźi Char sam stracił wielkiego Króla Idącego z Wiatrem niech Bóg Słońce zlituje się nad tymi którzy polegli i polegną w innych wojnach jednakże Char preferuje pokojowe rozwiązania tak więc Zacny meżu proponujemy ci sojusz mam nadzieje ze takie starcia więcej się nie powtórzą
W imieniu mego ludu życze ci wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia niech Bóg czuwa nad tobą
Podpisano Edgarsz
Powrót do góry Go down
nomaf




Liczba postów : 93
Join date : 14/11/2011
Age : 27
Skąd : BP

[Podanie na króla] MarekZet Empty
PisanieTemat: Re: [Podanie na króla] MarekZet   [Podanie na króla] MarekZet I_icon_minitimeSro Lis 16, 2011 5:34 pm

To admini mogą być królem? oO
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

[Podanie na króla] MarekZet Empty
PisanieTemat: Re: [Podanie na króla] MarekZet   [Podanie na króla] MarekZet I_icon_minitimeSro Lis 16, 2011 5:39 pm

Jeśli chcą, mogą.
Powrót do góry Go down
nomaf




Liczba postów : 93
Join date : 14/11/2011
Age : 27
Skąd : BP

[Podanie na króla] MarekZet Empty
PisanieTemat: Re: [Podanie na króla] MarekZet   [Podanie na króla] MarekZet I_icon_minitimeSro Lis 16, 2011 5:42 pm

Wszędzie są podania, więc nie będę się do żadnej nacji wpychał na króla Razz
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

[Podanie na króla] MarekZet Empty
PisanieTemat: Re: [Podanie na króla] MarekZet   [Podanie na króla] MarekZet I_icon_minitimeSro Lis 16, 2011 5:43 pm

Ja jednak będę musiał wyznaczyć aktywnego zastępce(o ile zostanę królem), bo król i jeszcze administrator to wieeele roboty Very Happy
Powrót do góry Go down
nomaf




Liczba postów : 93
Join date : 14/11/2011
Age : 27
Skąd : BP

[Podanie na króla] MarekZet Empty
PisanieTemat: Re: [Podanie na króla] MarekZet   [Podanie na króla] MarekZet I_icon_minitimeSro Lis 16, 2011 5:44 pm

Na mnie nie licz nie chcę się pałętać po podziemiach.
Powrót do góry Go down
goste111

goste111


Liczba postów : 129
Join date : 13/11/2011
Skąd : Z kądś gdzie Ci się nigdy nie śniło

[Podanie na króla] MarekZet Empty
PisanieTemat: Re: [Podanie na króla] MarekZet   [Podanie na króla] MarekZet I_icon_minitimeSro Lis 16, 2011 6:04 pm

Jestem za


Ostatnio zmieniony przez goste111 dnia Czw Lis 17, 2011 2:54 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
WodzuPL

WodzuPL


Liczba postów : 418
Join date : 12/11/2011
Age : 26
Skąd : Sopot

[Podanie na króla] MarekZet Empty
PisanieTemat: Re: [Podanie na króla] MarekZet   [Podanie na króla] MarekZet I_icon_minitimeSro Lis 16, 2011 6:19 pm

Znajdź najpierw aktywnego zastępce Very Happy
Powrót do góry Go down
https://thandor.forumpl.net
JT30
Król Yerdyn
JT30


Liczba postów : 163
Join date : 13/11/2011
Age : 24

[Podanie na króla] MarekZet Empty
PisanieTemat: Re: [Podanie na króla] MarekZet   [Podanie na króla] MarekZet I_icon_minitimeSro Lis 16, 2011 8:02 pm

Popieram Mareczka! Very Happy
Powrót do góry Go down
goste111

goste111


Liczba postów : 129
Join date : 13/11/2011
Skąd : Z kądś gdzie Ci się nigdy nie śniło

[Podanie na króla] MarekZet Empty
PisanieTemat: Re: [Podanie na króla] MarekZet   [Podanie na króla] MarekZet I_icon_minitimePią Lis 18, 2011 8:15 pm

Jak Kenji się nie zgłosi to ja mogę być zastępcą Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
Kenji

Kenji


Liczba postów : 399
Join date : 13/11/2011
Age : 24
Skąd : Mounster Sprichel

[Podanie na króla] MarekZet Empty
PisanieTemat: Re: [Podanie na króla] MarekZet   [Podanie na króla] MarekZet I_icon_minitimePią Lis 18, 2011 8:25 pm

Ja mam już dosyć bycia królem/zastępcą . Szlachta tak, ale zastępca nie pirat .
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

[Podanie na króla] MarekZet Empty
PisanieTemat: Re: [Podanie na króla] MarekZet   [Podanie na króla] MarekZet I_icon_minitimeSob Lis 19, 2011 9:26 am

Rezygnuję z bycia królem Quehati, ponieważ będę miał za dużo obowiązków(król+administrator). Chętnych do bycia królem proszę o napisanie podania(które rozpatrzone zostanie o godzinie 16).
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[Podanie na króla] MarekZet Empty
PisanieTemat: Re: [Podanie na króla] MarekZet   [Podanie na króla] MarekZet I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
[Podanie na króla] MarekZet
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [Podanie na króla]Jiyam
» Zastępca Króla
» POSZUKIWANIA NA KRÓLA!
» Rezygnacja króla Quehati
» [Yerdyn]Rezygnacja króla

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Szare pustkowia :: Kroniki archiwalne-
Skocz do: